בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשימת השחורים.

עלומה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 6 באפר׳ 2012

Re: רשימת השחורים.

עלומה​(אחרת) • 6 באפר׳ 2012
חתולת הזרע כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:
מכיוון שנפגעתי בצורה מובהקת מבלי להיות מוכנה מראש משני גברים ספיציפים ..בנפרד..
רציתי לשאול האם הנשלטות כאן יכולות לעשות רשימה שחורה..
ואני רוצה לתרום את חלקי. ואפילו לפרט ממה סבלתי.
רק שאני לא בטוחה מבחינה אתית איך זה מתקבל כאן, וזה רק מדאגה לנשלטות אחרות.
ואני מבקשת את תגובתן של הנשלטות. ולא השולטים.
כי אתם לא מעניינים אותי בשיט.

תודה מראש, כלובי אני אשמח אם תגיב לי גם. icon_razz.gif

יש לנו נטיה להגזמה לפעמים, יש כאלה שיראו את זה יש כאלה שלא.
אני לא אומרת שלא נפגעת, ברור לחלוטין שנפגעת, אבל הפגיעה שאת מכוונת אליה לא היתה גורמת לך לפתוח פוסט פה בכללי ואם קיבלת את האומץ לפתוח פוסט פה, אז הוא לא היה מסתיים בחיוך, בעיני את יותר מסוכנת, כמו הרבה אחרים.

לכי תדעי, אולי זאת הייתה כוונתי..
להרחיק ממני חלאות.
הרי גם ככה אין לי כוונה למצוא פה יותר או לחפש כאן יותר-
אז עדיף שיחששו ממני.

כמו הסרט המושלם עלי אדמותכשהמלכה האדומה אומרת (במעמד שלה זה לא נכון אבל לכאן זה מתאים בול)
עדיף שיפחדו מאשר שיאהבו...(באנגלית זה נשמע מעולה,)
ואחרי הכל , אני אדם שמנסה בפועל מול אנשים להראות חוזק וחיוביות.
( לא בבלוג אז אל תתפסו אותי על זה.)
אז אני אספר לך שמאז שזה היה עברה בערך חצי שנה וזה רק חיזק בי חוסר בטחון לגביי גברים.
כי בדקתי כל שיכולתי בקשר אליו.
והתאכזבתי ביג טיים.
אז אל תספרי לי שחיוך אומר שאני לא נפגעתי.
נפגעתי ובגדול.
ואת יודעת מה אומרים על אישה פגועה?
לביאה מסוכנת.

אז אם פעם הייתי חתולה גורה, היום אני גורה מחורפנת - שמעתם שולטים?
לא לפנות לא להתייחס ולא להתקרב.

תודה מראש.

לטענתך זה קרה פעמיים בכלוב, זה נראה לי מופרך, ומי שנפגעת ויש לה אומץ לספר על זה בוחרת לפנות לכלובי באופן פרטי, שכבר יודע איך לפעול בנושא, אם בכל זאת נפגעת, לכי תתלונני במשטרה.
לגבי המסוכנת אני יותר התכוונתי למסוכנת כ:
"אין כמו נקמתה של אישה דחויה"
וזה לא רק עם נשות הכלוב, למרות שפה זה באמת קיצוני.
barnit

נורית אני יודעת שזאת תשובה שלא אוהבים לקבל

barnit • 6 באפר׳ 2012
אבל לכל אדם יש את הזכות להגן על עצמו
ברגע שאישה מתלוננת על גבר בדלתיים סגורות,
גם כשהיא מציינת רק את הכינוי שלו באתר,
היא מוציאה עליו דיבה.
נכון שאתן לא פונות לאמצעי התקשורת
אבל עדיין אתן מפרסמות את זה פומבי בין קב' נשים דרך אתר אינטרנט.
לנהל רשימה שחורה נגד קב' אנשים,
יכולה לפגוע באותה מידה לכך שהיא יכולה לעזור.

אם מישהי הותקפה פה מינית,
היא צריכה לפנות לערוצים הנכונים.
תחשבו גם שככה אתן לא עוזרות רק לנשים בכלוב,
אם הוא הטריד אתכן הוא גם יטריד נשים אחרות שלא קשורות בכלל לקהילה.
הנושא הזה חשוב מעין שיעור,
אבל צריך לטפל בו בדרך הנכונה.

עצה קטנה-
אני לא נפגשתי עם אנשים מפה או באתי למסיבה בלי שהיה עליי זמין גז פילפל.
זה לא כזה יקר לקנות (50 ש"ח) ויש בכל חנות למטייל,
גם אם זה לא במאה אחוז יכול לעזור רצוי שיהיה אחד.
השכרתי שנה דירה בבורסה (מעל המועדוני חשפנות) ובוא נאמר שזה חסך ממני הרבה
מאוד פעמים הטרדות מיותרות עקב כך שראו שיש לי את זה ביד.
נוריתE
נוריתE • 6 באפר׳ 2012
יש לי גז פילפל.אבל האמת ספריי לחיטוי אסלות יעיל יותר תרתי משמע ובאשר להם. אם הם מפרים אמון וחןקי אדם וקהילה בסיסיים. אז הם לא ראויים למחסה וההגנה שמעניקים להם פה
נוריתE

Re: ...

נוריתE • 6 באפר׳ 2012
Tom. כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:

ולמה שירבו?
ככה אני אהפוך ללסבית יותר מהר.
בע"ה עוד תראו אותי לובשת בגדים מהסוף של הארון ומהלכת בגאווה ונושכת כרית

גם בקרב הקהילה הלסבית אין בדיוק טוהר מידות.
שקרים ורמאויות הן לא נחלת הגברים בלבד.
בגלל זה הדיון צריך להיות בפורום כללי. אין איפה ואיפה בין גברים פועניים ונשים כאלוו. אתם חושבים שניטפלים פה לשולטים ומנקים שולטות מהאחריות. אבל האמת היא שהרשימה תריכה להיות משותפת
נוריתE
נוריתE • 6 באפר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
שרשור מוזר כל כך.

הייתי רוצה לראות מה היה קורה לו אני הייתי פותח שרשור על נשלטות מסוכנות כי אחת מהן שיקרה לי, מתעלם מדבריה הנבונים של זאלופונה, מתווכח עם אדונה וחברתה בטענה שכלל לא ניסיתי להתחיל אתה בצ'אט, עם תומה רק כי הגיבה לי למרות שאסרתי על נשלטות להגיב לי כאן. בין היתר הייתי מכריז שאני לא שולט יותר כי נשבר לי להיות ההוא שהן מנצלות ומסכם את העניין בזה שעשיתי את הכל בכוונה כדי שכולם יידעו שאני מסוכן ומכריז על עצמי הומוסקסואל או נשלטת (בקטע של "נשלטים המתינו לי הנה אני באה" אני מודה שהתבלבלתי).

אבל אני בטוח שיולי יום אחד תסביר לי את הכל.
נישלטת מסוכנת היא אחת שתעשה לך קטע של גלן קלוז מהסרט ההוא. שתאיים עליך אישתך ילדייך שתלך לשכנים לספר על מעשייך שתבשל לך את חתול המחמד. שתחתוך צמיגי רכב רק כי עזבת טותה.איזה נזק כבר יכולה לעשות אישה נוקמנית שבכלל מתחיל לשוות לנזק מצד אחד שנמצא פה בחממה מוגנת ומשתמש בתואר אדון כדי לנצל ולפגוע באופן אכזרי וציני מכוון בנשים שבוטחות במקום ו בתואר. אם לא היגדרנו עדין מי מסןכן וניקים של מי חובה לחשוף. ועכשיו אתנתק מהאינטרנט בסלולאר ואחזור לעבןדה. תמשיכו להילחם למען זכויות הפןגע כאוות נפשכם
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 6 באפר׳ 2012
תגיש נגדך תלונת שווא במשטרה, יעצרו אותך לכמה ימים חקירות, יעשו לך אווטינג, המשפחה שלך תגלה על בדס"מ , מקום העבודה שלך יפגע, הפרנסה שלך תיפגע.
לחברות של הבת שלך לא יתנו לבוא אליך הביתה, עוד?

מכירה מ2 גברים.

להגן על הקורבן זה חשוב אבל לא תמיד הקורבן הוא הנשלטת
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
נורית, בבקשה די להכנס עם הראש בקיר, זה חסר טעם.
זה לא עניין של הגדרה שחשיפת ניק היא אאוטינג - אלה חוקי האתר וזהו,
פניה פרטית לכלובי היתה ועודנה האופציה היחידה לטיפול בכל סכסוך ולפעמים זה אפילו מועיל.

(מה שכן, חלק מהתגובות בשרשור גרמו *לי* להרגיש בוגרת. תודה! LOL)
נילי ונילי

נילי ונילי • 6 באפר׳ 2012
עלומה כתב/ה:
לטענתך זה קרה פעמיים בכלוב, זה נראה לי מופרך, ומי שנפגעת ויש לה אומץ לספר על זה בוחרת לפנות לכלובי באופן פרטי, שכבר יודע איך לפעול בנושא, אם בכל זאת נפגעת, לכי תתלונני במשטרה.

עלומה, אני מניחה שהיית סרקסטית בהודעתך, אבל ברשותך אני "ארכב" עליה רגע.

לכל אורך השרשור הוצע לחתולת זרע לבחור באחת משתי אופציות: לפנות למשטרה או לפנות לכלובי. מכל מהסיפור הזה כלובי מצטייר כאחיו התאום של בי.איי, ההוא עם המוהק מה A team, מין סופר גבר שמעניש את הרשעים ומביא אותם לדין צדק. אם נפגעת- פני אליו והוא כבר מיומן ויודע איך לפעול. עכשיו, אין לי ספק שהוא אכן כזה, אבל אני חושבת שצריך להפריד פה בין שני נושאים שהתבלבלו כאן והתערבבו האחד בתוך השני במין פלונטר. יש את הענישה של בנאדם פוגעני (אני בכוונה לא אומרת "תוקף") ויש את האזהרה לנשים אחרות. שני נושאים שונים.

ענישה היא עניין חברתי. החברה שלנו החליטה שאנחנו לא עונשים אדם על שקרים ועל חוסר כנות, ואנחנו כן עונשים על פגיעה פיזית. אין לי ספק שיש מקרים שבהם שקרים, העמדת מצג שווא והולכה שולל מכאיבים יותר מפגיעה פיזית, אבל זה מה יש כרגע. החברה שלנו נוהגת כפי שהיא נוהגת ומינתה את בתי המשפט והמשטרה להיות אמונים על ענישה. פה, אין טעם בפניה לכלובי.

אזהרה לנשים אחרות, לעומת זאת, אינה עניין חברתי קולקטיבי אלא אישי ואינדיבידואלי. את יכולה לפנות לכלובי, אמנם, אבל את ממש לא חייבת אותו בשביל זה. מספיק מנוי זהב וזמן פנוי ובתוך שעתיים כל הניקים הנשיים בכלוב יודעים בדיוק מה הבחור עשה וממי צריך להיזהר. יכול להיות שתקבלי גינויים על "רכילות" אבל אני טוענת שמאז ומעולם שיח נשי גונה כרכילות, וממילא לאורך ההיסטוריה הרכילות הזו היתה לעיתים הכלי היחידי שימש ביד נשים כדי להגן על עצמן.

לפתוח רשימה שחורה של אנשים פוגעניים זו לא הדרך לדעתי, משני טעמים: ראשית כי אנשים נוטים לייחס אמת אבסולוטית לרשימות אנונימיות, ואילו מול רכילות הם נוטים להעמיד הגנות ולהתייחס אליה בביקורת (שזה טוב, אני מזכירה לך, כי אנחנו רוצות לאפשר לאנשים להשתנות ולזכור שאדם שפגע באחת לא בהכרח יפגע באחרת). ושנית, כי יש ברשימה שחורה אלמנט של ענישה יותר מאשר אלמנט של אזהרה ובעיניי הפלונטר הזה הוא לא טוב. יש דרכים יעילות יותר ומוצלחות יותר להזהיר נשים אחרות מפני האדם שפגע בך.
עלומה​(אחרת)

עלומה​(אחרת) • 6 באפר׳ 2012
נילי ונילי כתב/ה:
עלומה כתב/ה:

עלומה, אני מניחה שהיית סרקסטית בהודעתך, אבל ברשותך אני "ארכב" עליה רגע.

לכל אורך השרשור הוצע לחתולת זרע לבחור באחת משתי אופציות: לפנות למשטרה או לפנות לכלובי. מכל מהסיפור הזה כלובי מצטייר כאחיו התאום של בי.איי, ההוא עם המוהק מה A team, מין סופר גבר שמעניש את הרשעים ומביא אותם לדין צדק. אם נפגעת- פני אליו והוא כבר מיומן ויודע איך לפעול. עכשיו, אין לי ספק שהוא אכן כזה, אבל אני חושבת שצריך להפריד פה בין שני נושאים שהתבלבלו כאן והתערבבו האחד בתוך השני במין פלונטר. יש את הענישה של בנאדם פוגעני (אני בכוונה לא אומרת "תוקף") ויש את האזהרה לנשים אחרות. שני נושאים שונים.

ענישה היא עניין חברתי. החברה שלנו החליטה שאנחנו לא עונשים אדם על שקרים ועל חוסר כנות, ואנחנו כן עונשים על פגיעה פיזית. אין לי ספק שיש מקרים שבהם שקרים, העמדת מצג שווא והולכה שולל מכאיבים יותר מפגיעה פיזית, אבל זה מה יש כרגע. החברה שלנו נוהגת כפי שהיא נוהגת ומינתה את בתי המשפט והמשטרה להיות אמונים על ענישה. פה, אין טעם בפניה לכלובי.

אזהרה לנשים אחרות, לעומת זאת, אינה עניין חברתי קולקטיבי אלא אישי ואינדיבידואלי. את יכולה לפנות לכלובי, אמנם, אבל את ממש לא חייבת אותו בשביל זה. מספיק מנוי זהב וזמן פנוי ובתוך שעתיים כל הניקים הנשיים בכלוב יודעים בדיוק מה הבחור עשה וממי צריך להיזהר. יכול להיות שתקבלי גינויים על "רכילות" אבל אני טוענת שמאז ומעולם שיח נשי גונה כרכילות, וממילא לאורך ההיסטוריה הרכילות הזו היתה לעיתים הכלי היחידי שימש ביד נשים כדי להגן על עצמן.

לפתוח רשימה שחורה של אנשים פוגעניים זו לא הדרך לדעתי, משני טעמים: ראשית כי אנשים נוטים לייחס אמת אבסולוטית לרשימות אנונימיות, ואילו מול רכילות הם נוטים להעמיד הגנות ולהתייחס אליה בביקורת (שזה טוב, אני מזכירה לך, כי אנחנו רוצות לאפשר לאנשים להשתנות ולזכור שאדם שפגע באחת לא בהכרח יפגע באחרת). ושנית, כי יש ברשימה שחורה אלמנט של ענישה יותר מאשר אלמנט של אזהרה ובעיניי הפלונטר הזה הוא לא טוב. יש דרכים יעילות יותר ומוצלחות יותר להזהיר נשים אחרות מפני האדם שפגע בך.

הרחבת את מה שאמרתי icon_smile.gif,
לגבי כלובי, הזכרתי את שמו רק בגלל, באם תשימי לב, היא ביקשה את תגובתו פה בפוסט ולכן הפנתי באופן אישי וישיר אליו ולא כדרך פוסט.
הרשימה השחורה הזאת נעשתה פעם, ממש ממש ממזמן, להגיד לך את האמת, לדעתי זה הגיע למקום מוגזם, אנשים טובים, נכנסו לשם בגלל שרגשית נשים נפגעו, לא מצא חן בעיניהן משהו.
אם כבר עושים רשימה שחורה על גברים, אני הראשונה שתפתח בגלוי רשימה של נשים פסיכיות, כן פסיכיות, אובססיביות, שיהרסו לא רק גברים, אלא גם נשים, כי הקנאה שלהן לא מסוגלת להשלט על ידהן
הרשימה הזאת, מביאה כל דחויה שלא מסוגלת להתמודד עם מצבי דחיה להיות נאנסת, אז באמת, די, תתמודדו עם כל מצב, זה רק יגרום לכם להיות מסוגלים לפעול בבגרות ולהתקדם קצת בחיים.
up u rs​(אחרת)

השקר היחיד

up u rs​(אחרת) • 6 באפר׳ 2012
שמצדיק הכרזה על אדם כמסוכן זה אם ,למשל, הוא הבטיח לך שלא יעשה מדיקל- אבל בפועל , כשכבר היית קשורה-הוא התעלם מההבטחה וניצל את מצב חוסר האונים שלך או אם שיקר לגבי עברו הפלילי והסתיר שישב בכלא על רצח.
כל שקר אחר הוא ברמה הבין אישית, שאכן, הופך אדם לחלאה-אבל לא למסוכן.
לי אישית, נראת מסוכנת העובדה שדווקא דיון "התלכלכות" מגיע לכ"כ הרבה עמודים.
לא אומר שום דבר טוב על הקהילה הזאת.