אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפעם הבאה , אל תהיו כאלה היסטריים.

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 17 באפר׳ 2004
התאפקתי והתאפקתי -אבל זהו יושרי כבת אדם גורם לי פה להגיב את המילים הבאות:

אתם כולכם יצאתם מפרופרציות לגמרי וכל זאת בגלל מישהו שדיעותיו הוציאו אתכם מדעתכם, שכל שעשועו היה כנראה לראות אם חוק העדר ישפיע כאן ואתם נתתם לו זאת ביג טיים כשבדרך גרמתם לכמה וכמה נזקים שאולי יהיו בלתי הפיכים!!!!!!

אני יודעת שמה שהולכת לכתוב כאן לא ינעם לעיני חלק מהאנשים, סביר להניח שאגרור בתגובתי קשת של תגובות לא נעימות אך אני, בניגוד להרבה, לא בוחרת להיפגע, אלא מדברת מעיניים אובייקטיביות לחלוטין!!!
ואני אעשה דבר שלעולם לא עושה , אני אפרוט הכל לפרוטות על מנת שתבינו ואולי תתביישו ,כולכם באשר הינכם- על מה שאיש אחד (ולא אני לא מגינה עליו!!!), שבמלותיו המקנטרות גרם לכם לאבד את הכיבוד הדדי המינימלי לבני האדם והוציא ממכם האפל הכי גדול שבכם ולאבד במידה מסויימת , בתגובותכם- צלם אנוש.

נתחיל בתגובתו של מאסטר אברא קדברה - אמר את אשר על ליבו, צודק או לא זה לא האישיו, היות וזהו מקום דמוקרטי כולם יכולים להוציא את אשר על ליבם, הוא פרט בתגובתו את אשר מציק לו וכאב.

המלכה לירז - ענתה לו תשובה עיניינית, תשובה כראות עיניה, כזכותה, שוב אני לא טורחת לרדת למהות הדברים אלא מראה לכם לאיזה תהומות ירדתם כולכם במקום להגיב עיניינית כפי שעשו אברא ולירז בהתחלה.

להזכירכם לא הייתה תמיכה בדבריה של לירז בחצי אדון, אלא תשובה עיניינית לטענה לגיטימית ועיניינית שאברא העלה.

קמו אלו שמשום מה בחרו, על דעתם בלבד, להיעלב מתשובתה של לירז ושוב החל פולמוס, הפעם בין אנשים אחרים לבין תשובתה של לירז, והפולמוס הפך למתלהם כשהאנשים טעונים, בצדק או לא, עוד מבעבר, ממה שחצי אדון גרם להם להגיב והחלו יורים ללא אבחנה או מעט מחשבה.

כלובי ראה כי הפולמוס שוב יוצא מפרופרציות, יצא בתגובה אישית שלו לגבי דברים האישיים המועלים, כולל זריקת האשמות חסרות שחר או לא באנשים אחרים, הביע את דעתו ואת חוקיו בתור מנהל האתר והשאיר לכם , בתור הגולשים לבחור את דעתכם , ובאם לקבל את דבריו או לא.

ענה אברא שוב תשובה עיניינית שבה אומנם הביע את תמיהתו על הדברים הנאמרו ע"י כלובי, אך שוב הכל במסגרת דיון שעדיין אחר איפשהו בגבולות ההגיון (וזאת יאמר לזכותו של אברא), דבר שתגובות אחרים לא השכילו לשמור.

ענה לו כלובי, שוב עדיין עיניינית במסגרת של החלפת דיעות, אולי קצת קשות, אך עדיין נשמר שם הכיבוד ההדדי לדיעות אחד של השני, דבר שנעלם מהשרשור הזה לפני ובהמשך.
קמו שוב, כמה אנשים אשר פירשו את תגובת כלובי כרצונם, והחליטו להיפגע, למרות שאם היו קוראים בעין אובייקטיבית, היו מבינים שכלובי לא פרט את תגובתו למענות אישיות, אלא דיבר בתור מנהל האתר מבלי לפנות לאף אחד אישית.

ואז קרה הבלאגן הגדול ותאמינו לי , שקראתי כמה וכמה פעמים את כל השרשור, לפני שהגבתי, על מנת לנסות לא רק להביא אתכם לראות את מה שאני רואה בכם , אלא אף להראות לכם כמה ענקית הייתה הטעות שנעשתה, עקב תגובה שנכתבה בעצם על מנת להרגיע ולפשר, וכמה כשאנשים טעונים הם לא מכבדים דיעות אחד של השני וכמה קל להיסחף ולטעות בפירוש תגובה!!!!

אברא כתב תגובה שאמורה הייתה להרגיע, כן להרגיע רבותי , היה בה מין הומור מסויים שכל מטרתו היה לומר: רבותי בואו נפסיק עם הצהוב הזה - בכוונתו הייתה להראות לאיזה רמת תגובות ירדתם שם, הוא לא התכוון לרגע לפגוע בלירז ובתגובותיה, אותם להזכירכם כיבד בתגובה נימוסית ועינינית , לא התכוון לפגוע או להטיל רפש לתגובת כלובי
מטרתו הייתה בהבאת הדימויים להראות לכולנו איך אחד בעל מטרה, שאקרא לה בלשון עדינה-רחוקה מלהיות טהורה ופולמוסית פרופר, -הצליח להוציא את כולם מפרופרציות.

כלובי, עם יד על הלב, אברא לרגע לא חשב/התכוון ישירות או ברמיזה להטיל שתן או כל הפרשה אחרת בלירז ובמילותיה או בך- האמן לי כלובי, קראתי כל כך הרבה פעמים את השרשור, ניסיתי למצוא, היכן בשם האלוהים, הבנת שזו הייתה כוונתו ואני לא מדברת כרגע מהכרותי האישית עם האדם העדין הזה אשר באמת האתר יקר לליבו, אשר באמת ילחם על צדק ועל החלש (ולראיה כלובי, גם אתה ראית טעם לפגם במעשיה של לורן להעלות את השרשור הכואב ההוא ,כשכל מטרתה הייתה להראות "כמה היא צודקת" לגבי החצי אדון ומייד מיגרת והפרדת בין השרשור ההרסני הזה לבין השרשור הכואב).
אברא כתב , בדימויים, שאולי בלהט הכעס והפגיעות של כולם לא היו מתאימים, אך בדימוייו אלו רצה להוכיח לכולכם כמה צהוב ירדתם בתגובות (וכוונתו הייתה לכל אלו שבחרו להיפגע ולהגיב לאותו חצי אדון) לרגע כלובי לא הייתה מטרתו לפגוע בך או בלירז וזה אף לא נרמז בתגובתו בעלת הדימויים.

אני חוששת שמה שקרה בין שניכם, הינו תוצאה של אותם תגובות בלתי פרופורציונאלית אשר העלו את לחץ הדם ואת הסעיף וזה טבעי והגיוני כשמטיחים בנו האשמות שווא, אך בין זה לבין לטעות כל כך בתגובה, שיכלת פשוט להגיב עליה שהינה לא לעיניין בתמונותיה הפוגעות לדעתך,
או לחילופין למחקה, לבין לקחת אישית את מה שכתוב שם זו טעות איומה כלובי - וגם כל מסכת התגובות בהמשך לה.

היתה פה חוסר הבנה איומה, שגרמה לשני אנשים שאני מחבבת ושתמיד הערכתי את יושרם, את הגינותם ואת חוש הצדק שלהם , גרמה לשני אנשים להיפגע ולפגוע אחד בשני באותה מידי בגלל כעס טעון ומתמשך אשר נגרם בגלל איש אחד קטן שהצליח, בקטנותו כי רבה, להוציא בכולם את החיה שבהם!!!

חצי אדון, לראשונה אני פונה אליך בכלל, ואומרת לך - כל הכבוד, פשוט כל הכבוד , שהצלחת בשיממונך כי רב, בחקירותיך את "נפש האדם ומינהגיה" להצליח להוציא את החיה שבאדם, להצליח להוציא את האנשים , שהגיבו ממקום כואב, להצליח להוציאם מעשתונות בגלל העיוות המכווון שלך את דיבריהם, לגרום לאנשים משכמם ומעלה, אף הם ליפול בבור השחצנות הנוראית הזו שלך ולהיפגע ברמות של נזק בלתי הפיך.
קבל ממני אישית ח"ח על היותך אותו אחד שהביא להרס רציני כאן, לפגיעה אישית בגולשים, בעונים לך , במנהלים ובסתם אנשים מהשורה. - לא צריך להיות חצי אדון לעשות זאת, פשוט צריך להיות לא בן אדם - וזה מה שאתה בעיניי לאחר כל מה שקרה.
איכזבת אותי אישית וחבל!!!!!

אני שוב פונה, לאברא ולכלובי, אל תיתנו לאיש קטן להטיל צל גדול עליכם, שבו דברו ביניכם, סיגרו את אי ההבנה הנוראית הזו, כל צד פה נפגע לדאבוני חינם ופגע לשווא אחד בשני, בגלל כעס טעון ומצטבר אשר לא היה קשור לשניכם אישית מלכתחילה.

ואני מקוה כי דברי יהדהדו בלב אחד או שניים יקראו בעיני רבים יותר ואולי אני אהייה זו שאסגור את השרשור ההרסני בתוצאותיו זה, כאשר האנשים הנפגעים ידברו ביניהם ויסדירו את חוסר ההבנה האיומה הזו-ויתנצלו ויקבלו התנצלות על דברים שנאמרו בעידנא דה ריתחה.

המקום הזה קרוב לליבי-כמו שקרוב לכולנו - אל תיתנו למילים עקרות להרוס דבר טוב........................

רחפנית-הדומית המרחפת.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 17 באפר׳ 2004
[size=12]אני עוקבת מרחוק אחרי מעללי חצי אדון וכל שאר החבורה
ואני חושבת שקיומו של חצי אדון פה ניזון מההתייחסות
המרובה לה הוא זוכה מכל שאר החבורה .
לכל אחד הזכות להגיד מה שהוא רוצה, להגיב או לא להגיב, להגן על ביתו או לא ,אבל
גם לשאת בתוצאות .בכל מצב יש לי אפשרות להתרכז ולהתייחס לפרח או לקוצים אני בוחרת להתרכז בפרח ,ויש בכלוב המון פרחים וגם קוצים כמו בכל דבר ומקום בחיים -אני בוחרת לשים לב לפרח ולוקחת בחשבון גם שתמיד יהיו בו קוצים ,נו אז מה? זה לא צריך לפגוע בהנאתי מהפרח אלא אם כן אני מתעסקת כל הזמן בקוצים.
כלובי ולירז -הפתיחות שלכם גם לפרח וגם לקוצים מעוררת התפעלות . ישר כוח.
[/size]
חצי אדון

אישיות לא מטר

חצי אדון • 17 באפר׳ 2004
אנשים
שוב - תפעילו רמקולים ותקשיבו טוב טוב! http://www.geocities.com/hazi_adon/

אדון זה באופי...... (על האופי , על האופי , על הבן אדם , שלך...לא של הבחורה...)

ויש לא מעט אנשים שבעל כורכם/ן מנסים לשכנע בכל דרך אקדמית משהו..שהם נראים "באמת ממש ממש טוב..רזה ככה בינוני....אין זה..למה לא בכייף...

מישהי סיפרה לי פעם שאתם בסך הכל "מתפוצצים" מול המראה שאני "שם" לכם מול העיניים" .ותחשבו על זה.

וכן , גם אני "התפוצצתי" ולמדתי עוד והמון כאן באתר על עצמי ועל אנשים.

אני גאה בעצמי שלא שיחררתי כאן ולא קללה אחת !!!!!!!!!!!!! ואתם/ן ?

ולא לטעות , אני לא מזלזל באף אחד/ת כאן ולדעתי , יש כאן חבורה של אנשים אינטלגנטים ברמה! וזו אחת!!! הסיבות שאני כאן!

נ.ב
סתם בחור בשבילכם/ן.

אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

עצוב

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 17 באפר׳ 2004
האמת היא שקראתי את השרשור הזה שוב מההתחלה, בשביל לנסות להבין איך הגענו לכזה דבר. למרות קריאות חוזרות ונשנות, אני לא מצליח להבין את זה. ואני ממש מצטער אם התגובות שלי הביאו את הדיון הזה למקום שהביאו.

התכוננתי לכתוב כאן די הרבה עכשיו, אבל רחפי כתבה את רוב מה שרציתי לכתוב.
נריסה וכלובי - אני פשוט לא מצליח להבין למה נעלבתם ככה.
אברא - תנסה להבין שכלובי הבין אותך לא נכון, והוא היה עצבני גם ככה.

אוהב את כולכם.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 17 באפר׳ 2004
תודה לרחפנית.
הוכחת שוב שמי שיודע לקרוא נכון בדרך כלל גם יודע לכתוב נכון, ולהיפך.

אפרוח- אני אבין ש"כלובי לא הבין אותי לא נכון ושהוא היה עצבני גם ככה" כשהוא יבין את זה.

לכשיבין את זה אולי הוא ייעשה את מה שצריך לעשות במקרה כזה, שזה להתנצל, מה לעשות.

אני אישית לא נוטר טינה למי שמתנצל על דברים שראוי להתנצל עליהם.

אני גם לא רואה בהתנצלות פחיתות כבוד, לעולם, להיפך.

אבל בהחלט שומר לעצמי את הזכות לחשוב מה שאני רוצה על מי שלא מסוגל לעשות את זה.

ובדרך כלל אלו שני דברים, לא יותר.
Tame
Tame • 17 באפר׳ 2004
אברא, אתה חייב להבין שכל אחד רואה עצמו כצודק ושבגישה שכזו ("הוא קודם, אחר כך אני") אי אפשר באמת להתקרב, כל אחד מחכה שהשני יעשה את הצעד הראשון ובלי הצעד הראשון לא תיתכן התקרבות.

כמו שרחפנית אמרה, היא "ראתה" את מה שאתם לא ראיתם.

-זה דיי ידוע בעולם הפסיכולוגיה שאנשים מעבירים את הפילטרים שלהם על הקלט החושי שהם מקבלים, בכך הם נותנים תוקף ממשי למשפט "אנשים רואים מה שהם רוצים" או יותר נכון "מה שהם מצפים".-

אני מציע לכולם לקרוא את התגובה של רחפנית לא פעם אחת אלא פעמיים (היא קראה את תגובותיכם שלכם מספר פעמים רב מזה), יתכן ש"תראו" דברים אחרת...

(מהמקום שנפלתם אליו אתם יכולים להתעלות רק זה בעזרת זה)
חצי אדון

.

חצי אדון • 17 באפר׳ 2004
מחר-סוף סוף חוזרים מחופשת הפסח....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 17, 2004 5:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Tame
Tame • 17 באפר׳ 2004
מצטער,
אני אסביר.

רחפנית כתבה בחלק מתגובתה שהייתה אי הבנה בינך לבין כלובי, כל אחד קרא את מה שהאחר כתב אולם הפירוש האישי שכל אחד נתן לדבריו של האחר היה שונה מהפירוש שאנשים מה"צד" נתנו לו..
כלומר, כשמסתכלים בויכוח בעיניים לא מעורבות, קצת קשה להבין מה בדיוק "פגע" בכל אחד מכם מדבריו של האחר...
יתכן אולי גם שאם הדברים היו נאמרים כשהרוחות שלוות הדבר לא היה מביא לויכוח כלל וכלל.
מה שכן ברור הוא שהויכוח העלה דברים שאולי שכנו שם מתחת לפני השטח עוד מקודם, זו דווקא נקודה חיובית כי זה יאפשר לכם לתקן את הבעיה ביניכם בצורה עמוקה יותר, שרשית..

בכל אופן אני בטוח שתסכים איתי שתמיד עדיפה ההרמוניה על הדיסקורד - במונחים הפרקטיים ביותר, פשוט מועיל הרבה יותר שיתוף פעולה מאשר כילוי הכוח בריבים מיותרים.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 17 באפר׳ 2004
טיים
אני את שלי אמרתי
האתר חשוב אולי
אבל יושביו והדרך בה הם מרגישים יותר חשובים.
זה הכל
ותודה לך על החיוביות שלך
תמיד היית ואני בטוח שתמיד תמשיך להיות חיובי.