בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 11 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
שמע, אתה גרוע.
אתה יודע שכתבת שטויות. כולם יודעים שכתבת שטויות. להתעקש שזה רק נראה ככה ואחרים לא מבינים, זה באמת תירוץ עצוב. ולא רק שכתבת שטויות, עוד ניסית להשתמש בהן כדי לנגח אדם אחר. שזה מגעיל סתם. אז ברור תחטוף.
כן הגבתי לה, ואתה רואה את התגובה. אתה רואה שתיקנתי אותה, ואם תקרא טוב תראה שאמרתי לה שיש צורות מחאה שונות, לא חובה לשרוף את המועדון.

אבל, זה לא מתאים לסיפור שאתה בונה. אז אתה מעמיד פנים שלא כתבתי. אבל, זה לא מספיק. אז אתה הופך אותי לבוגד וחנפן. עכשיו אתה יכול להמשיך, כי הסיפור שבנית בראש עובד - אתה קורבן של נשים רעות והמשתפ שלהן. נשים טובות וגברים אמיתיים ישר היו רואים את זה. לא נורא, עוד מעט, הכל ישתנה, כולם ידעו שצדקת, ואתה תעמוד בראש תנועת הגבר החדש, ויהיו רק נשים אמיתיות, כאלה שחושבות שאתה גאון וגומרות כשאתה לוקח נשימה עמוקה.
הבעיה, שכדי להחזיק בסיפור אתה חייב לעוות את המציאות. לזה יש מחיר.
אני אהבתי שאתה אומר שרונית דרור אומרת את האמת, וגם עושה הכל רק בשביל כסף. נגיד, מעוותת מדע בשביל להשיג תרומות? זה משהו שבן אדם שרק בקטע של כסף עשוי לעשות. אתה מבין, הרסת את כל האמינות שלה בעצמך, בגלל הצורות שאתה מערבב את המציאות כדי שתתאים לסיפור בראש.
כן גם יריבתך סובבה את המציאות בשביל הסיפור בראש. משמעותית פחות ממך, יש לציין. גם אני עושה את זה ברמה כלשהי.כולם. לכן, הבאתי ציטוטים. לכן, אמרתי לך להביא מספרים, כי שם קשה יותר לשקר, וקל לעלות על שקרים.
מעכשיו, נקרא לך דיסוננטוש

זה שהמשטרה לא מדווחת על כמות תלונות השווא לא אומר שזה לא קיים, הם מדווחים על התלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום וכותבים שמרבית התלונות נסגרות מחוסר בראיות, קיימים מקרים שבאמת יש אלימות ואין ראיות אבל מרבית המקרים אלה תלונות שווא.
אני עומד מאחורי כל מה שאני אומר זה שאתם אוהבים לשנות את המציאות לא אומר שאני משנה וזה שאתם מתעלמים מהמציאות או מנסים להציג אותה בצורה אחרת לא אומר שהיא לא קיימת.
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3848275,00.html

אתה יכול לראות את אישתו של ג'וני דפ מנהיגת מי טו מה היא עוללה לו.

יש לי גם הוכחה לחייזרים. אין תמונות שלהם. זה שאין מוכיח בוודאות שיש, אצלנו בארץ ההיפך.
קודם כל, יפה שלא התייחסת לשום דבר שכתבתי.
שנית, כבר נתנו לך הזדמנות להביא מספרים, אתה לא מביא. אתה מביא אגדות על מספרים שאולי יש. החייזרים שלי גם מופיעים בתמונות שאולי יש. אז כשתוכל להראות לנו נתונים על תלונות שווא, או סיבה טובה לפרש נתון אחר כתלונות שווא - אתה בבעיה. אנחנו לא מכחישים את המציאות, אתה פשוט דורש שנאמין במציאות שלך, בלי הוכחות. אז בוא, אין לי הוכחות לחייזרים, תאמין בהם בכל זאת.
למה שלא. פשוט תלך לאוניברסיטה, תלמד סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ופסיכולוגיה ותפרסם את האמת? פשוט תוכיח לעולם האקדמי שאתה צודק, תשנה את פני המדינה. יאללה, לך, אני מעודד אותך. אבל אתה לא. אתה תמשיך לשבת ולשכנע אנשים בפורום שדופקים אותך.
חברים, כל מי שיש לו רעיון על העולם - יכול ללמוד את התחום המתאים ולגלות אם הוא צודק. אם כן - יש פרסים ותהילה לאלה שמשנים את עולם המחקר והמדע.
אז, דיסוננטוש, למה אתה לא פשוט הולך ועושה את העבודה? כמו כל חוקר אחר על הפלנטה?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
AlphaPower כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
אני רק שאלה, אם אתה אומר ש:

AlphaPower כתב/ה:

3420 נשים, תקפו את הבעל/בן הזוג באלמ"ב

ובנוסף אומר ש
AlphaPower כתב/ה:

המידע נלקח מפירוט של המשטרה ומתייחס לשנה האחרונה רק ששם הם לא מציגים את זה כתלונות שווא הם מצידים כתלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום.

אז אתה אומר שיש בעצם 3420 כתבי אישום על עבירות בתחום האלמ"ב כנגד נשים?

זה שאת לא יודעת לקרוא זאת בעיה שלך.

כתב אישום מוגש נגש אישה רק במקרה שהיא דקרה אותו והוא אושפז או נרצח, כל השאר חוסר עניין הציבור(למעט מקרים מיוחדים שנוח למשטרה להפיל מישהי ממניעים אישיים).
והעונשים שהן מקבלות ביחס לגברים על אותן העבירות פשוט בדיחה.

אני יכול להראות חד משמעית שהמטרה סוגרת הכל, חוץ מכל המקרים שהיא לא. אבל, זה בסדר, המצאתי תירוץ גם למקרים האלה.
לא. הנה לך איך דברים באמת עובדים: אתה צריך לתת מראש דרך לנבא איזה תיקים ייסגרו. ואתה צריך להוכיח שהם נסגרו רק מהסיבה שאמרת. תלמד מדע
לילית חדשה
לילית חדשה • 11 באוק׳ 2020
אני מתייחסת למה שאתה כותב ומסיקה מסקנות בהתאם.
אתה כתבת-
AlphaPower כתב/ה:

8280 גברים, נפגעו מתלונת שווא באלמ"ב

על מקור המידע שלך ועל תלונות השווא אתה ענית לדרקן-
AlphaPower כתב/ה:

המידע נלקח מפירוט של המשטרה ומתייחס לשנה האחרונה רק ששם הם לא מציגים את זה כתלונות שווא הם מצידים כתלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום.

אז אני שואלת שאלות דיי פשוטות- כמה מתוך 3420 התלונות הבשילו לכדי כתב אישום?
האם יש 3420 כתבי אישום בתחום האלמ"ב נגד נשים?

הרי לשיטתך אין כתב אישום= תלונת שווא.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 11 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
שמע, אתה גרוע.
אתה יודע שכתבת שטויות. כולם יודעים שכתבת שטויות. להתעקש שזה רק נראה ככה ואחרים לא מבינים, זה באמת תירוץ עצוב. ולא רק שכתבת שטויות, עוד ניסית להשתמש בהן כדי לנגח אדם אחר. שזה מגעיל סתם. אז ברור תחטוף.
כן הגבתי לה, ואתה רואה את התגובה. אתה רואה שתיקנתי אותה, ואם תקרא טוב תראה שאמרתי לה שיש צורות מחאה שונות, לא חובה לשרוף את המועדון.

אבל, זה לא מתאים לסיפור שאתה בונה. אז אתה מעמיד פנים שלא כתבתי. אבל, זה לא מספיק. אז אתה הופך אותי לבוגד וחנפן. עכשיו אתה יכול להמשיך, כי הסיפור שבנית בראש עובד - אתה קורבן של נשים רעות והמשתפ שלהן. נשים טובות וגברים אמיתיים ישר היו רואים את זה. לא נורא, עוד מעט, הכל ישתנה, כולם ידעו שצדקת, ואתה תעמוד בראש תנועת הגבר החדש, ויהיו רק נשים אמיתיות, כאלה שחושבות שאתה גאון וגומרות כשאתה לוקח נשימה עמוקה.
הבעיה, שכדי להחזיק בסיפור אתה חייב לעוות את המציאות. לזה יש מחיר.
אני אהבתי שאתה אומר שרונית דרור אומרת את האמת, וגם עושה הכל רק בשביל כסף. נגיד, מעוותת מדע בשביל להשיג תרומות? זה משהו שבן אדם שרק בקטע של כסף עשוי לעשות. אתה מבין, הרסת את כל האמינות שלה בעצמך, בגלל הצורות שאתה מערבב את המציאות כדי שתתאים לסיפור בראש.
כן גם יריבתך סובבה את המציאות בשביל הסיפור בראש. משמעותית פחות ממך, יש לציין. גם אני עושה את זה ברמה כלשהי.כולם. לכן, הבאתי ציטוטים. לכן, אמרתי לך להביא מספרים, כי שם קשה יותר לשקר, וקל לעלות על שקרים.
מעכשיו, נקרא לך דיסוננטוש

זה שהמשטרה לא מדווחת על כמות תלונות השווא לא אומר שזה לא קיים, הם מדווחים על התלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום וכותבים שמרבית התלונות נסגרות מחוסר בראיות, קיימים מקרים שבאמת יש אלימות ואין ראיות אבל מרבית המקרים אלה תלונות שווא.
אני עומד מאחורי כל מה שאני אומר זה שאתם אוהבים לשנות את המציאות לא אומר שאני משנה וזה שאתם מתעלמים מהמציאות או מנסים להציג אותה בצורה אחרת לא אומר שהיא לא קיימת.
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3848275,00.html

אתה יכול לראות את אישתו של ג'וני דפ מנהיגת מי טו מה היא עוללה לו.

יש לי גם הוכחה לחייזרים. אין תמונות שלהם. זה שאין מוכיח בוודאות שיש, אצלנו בארץ ההיפך.
קודם כל, יפה שלא התייחסת לשום דבר שכתבתי.
שנית, כבר נתנו לך הזדמנות להביא מספרים, אתה לא מביא. אתה מביא אגדות על מספרים שאולי יש. החייזרים שלי גם מופיעים בתמונות שאולי יש. אז כשתוכל להראות לנו נתונים על תלונות שווא, או סיבה טובה לפרש נתון אחר כתלונות שווא - אתה בבעיה. אנחנו לא מכחישים את המציאות, אתה פשוט דורש שנאמין במציאות שלך, בלי הוכחות. אז בוא, אין לי הוכחות לחייזרים, תאמין בהם בכל זאת.
למה שלא. פשוט תלך לאוניברסיטה, תלמד סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ופסיכולוגיה ותפרסם את האמת? פשוט תוכיח לעולם האקדמי שאתה צודק, תשנה את פני המדינה. יאללה, לך, אני מעודד אותך. אבל אתה לא. אתה תמשיך לשבת ולשכנע אנשים בפורום שדופקים אותך.
חברים, כל מי שיש לו רעיון על העולם - יכול ללמוד את התחום המתאים ולגלות אם הוא צודק. אם כן - יש פרסים ותהילה לאלה שמשנים את עולם המחקר והמדע.
אז, דיסוננטוש, למה אתה לא פשוט הולך ועושה את העבודה? כמו כל חוקר אחר על הפלנטה?

כבשון כבר לפני כמה דפים כתבת שאתה יותר לא תגיב ברגע שאני אומר את המילה פמינאציות ואתה ממשיך בשביל לקבל קצת עשב מהפמצינאציות, אבל אל דאגה אחרי שתשמין הן ידאגו לשחיטה.

זה שהמשטרה לא יכולים לדעת כמה מתוך התיקים שנסגרו מחוסר הראיות אלה תלונות שווא זאת בעיה שלי? זה אומר שאני לא נותן לך מספרים?
במקום שתופרים תיקים ממניע מגדרי כל מה שהם לא הצליחו לתפור הוא זכות לצד הנתפר.
AlphaPower​(שולט)
דרקן ראהל כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
אני רק שאלה, אם אתה אומר ש:

AlphaPower כתב/ה:

ובנוסף אומר ש
AlphaPower כתב/ה:

אז אתה אומר שיש בעצם 3420 כתבי אישום על עבירות בתחום האלמ"ב כנגד נשים?

זה שאת לא יודעת לקרוא זאת בעיה שלך.

כתב אישום מוגש נגש אישה רק במקרה שהיא דקרה אותו והוא אושפז או נרצח, כל השאר חוסר עניין הציבור(למעט מקרים מיוחדים שנוח למשטרה להפיל מישהי ממניעים אישיים).
והעונשים שהן מקבלות ביחס לגברים על אותן העבירות פשוט בדיחה.

אני יכול להראות חד משמעית שהמטרה סוגרת הכל, חוץ מכל המקרים שהיא לא. אבל, זה בסדר, המצאתי תירוץ גם למקרים האלה.
לא. הנה לך איך דברים באמת עובדים: אתה צריך לתת מראש דרך לנבא איזה תיקים ייסגרו. ואתה צריך להוכיח שהם נסגרו רק מהסיבה שאמרת. תלמד מדע

כבשון התוספת"(למעט מקרים מיוחדים שנוח למשטרה להפיל מישהי ממניעים אישיים)" הייתה במיוחד בשבילך, תיארתי לעצמי שתתחיל לחפש ואולי תמצא איזה כתב אישום בודד ומיוחד ותגיד "הנה אתה רואה שמגישים כתבי אישום נגד נשים גם אם הן לא דקרו".
AlphaPower​(שולט)
לילית חדשה כתב/ה:
אני מתייחסת למה שאתה כותב ומסיקה מסקנות בהתאם.
אתה כתבת-
AlphaPower כתב/ה:

8280 גברים, נפגעו מתלונת שווא באלמ"ב

על מקור המידע שלך ועל תלונות השווא אתה ענית לדרקן-
AlphaPower כתב/ה:

אז אני שואלת שאלות דיי פשוטות- כמה מתוך 3420 התלונות הבשילו לכדי כתב אישום?
האם יש 3420 כתבי אישום בתחום האלמ"ב נגד נשים?

הרי לשיטתך אין כתב אישום= תלונת שווא.

יפה שאת בוחרת להתיחס לחלק ממה שאני כותב, אני גם כתבתי שהטיפול הוא טיפול מגדרי.
אין כתב אישום= תלונת שווא כשמדובר בגברים, תיקים של נשים נסגרים מחוסר עניין הציבור.
Ergodic​(מתחלף)
Ergodic​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2020
תלונות שווא הן תופעה זניחה לחלוטין שגם כשהיא צצה עולים עליה מהר מאוד. בניגוד למה שמקובל לחשוב זה לא פשוט לתפור תיק על מישהו, וחוקרים ומשפטנים מיומנים עולים על דברים כאלה מיידית.
אבל אתה יודע למה באמת מתעסקים כל כך הרבה, כפי שאמרת, בתלונות שווא? כי הרבה יותר קל לרדד את הטענות של הפמיניזם הרדיקלי ל"צד אפל" של נשים שרק מחפשות לדפוק גברים או משהו בסגנון. מורכב יותר יהיה להתמודד עם הטענות שמעלות נשים בארץ במגוון מסגרות בארץ, מהערות לא נעימות עד מעשיים פליליים לכל דבר ועניין.
ממתקינקי
ממתקינקי • 11 באוק׳ 2020
אני חושב שמרמה מסוימת של קיצוניות אין טעם לקרוא לתנועה מסוימת ״פמיניזם״ בסמיכות של ״פמיניזם רדיקלי״.

בפועל מדובר על קבוצה של א.נשים קיצוניים במיוחד, שהקשר היחיד בינה לבין פמיניזם זה שרוב האנשים בה שייכים למגדר נקבה, ולכאורה כל קבוצה שרובה אנשים ממגדר נקבה שנאבקת היא ״פמיניסטית״.

באופן דומה א.נשים המתעללים פיזית ונפשית בבני-משפחה שלהם הם קבוצה של אנשים קיצונים במיוחד, שהקשר היחיד בינה לבין גברים זה שרוב האנשים בה שיכיים למגדר זכר, אבל אין שום דבר ״גברי״ בה.

א.נשים עם דעות קיצוניות במיוחד *אינם* ״פמיניסטיים״ ואנשים עם התנהגויות אלימות במיוחד *אינם* ״גבריים״. מדובר על אנשים שמסוכנים לחברה שפויה, ברמות מסוכנות אלו ואחרות וראוי להתגונן מפניהם באמצעות מודעות ולא הטחת רפש זה בזה ומלחמות אגו של מי יותר צודק.

קבוצה של א.נשים שמנצלים פרצות בחוק כדי לנהל מאבקי גירושין מכוערים לרבות לחבל במזיד בקשר שבין ילדים להוריהם כדי להשיג הישגים משפטיים, אם חלק ניכר מהקבוצה הזאת שייכים למגדר נקבה הרי אינם ״פמיניסטיות״ או ״נשים״ אלא פשוט א.נשים מסוג חרא בנאדם.

אנשים חארות יש בכל מקום, וחלק מזה שהם חארות מתבטא בכך שהם עוטפים את מעשיהם הנלוזים כביכול באידיאולוגיות ״יפות״, זאת תעמולה, ותעמולה העלתה גם את המשטרים האפלים ביותר בתולדות האנושות.

האנשים החארות הללו בהחלט פוגעים בחלק הגדול יותר של הציבור שאינו קיצוני:
1. א.נשים שרוצים שיוויון זכויות מאוזן, א-מגדרי ולא זכויות יתר מגדריות
2. א.נשים שאינם אלימים
3. א.נשים שאינם אנסים
4. א.נשים שרוצים שמקרים חריגים ומוצדקים, יזכו לאפליה מתקנת או כל סוג אחר של תיקון בלי קשר ישיר למגדר או כל הכללה גסה אחרת

אני מציע שלא נכבד קבוצות אינטרס צרות בטייטלים לא ראויים כמו ״נשים״ או ״גברים״ או ״פמיניסטיות״ כי אז אנחנו נופלים בדיוק למלכודת הרטורית שהם טומנים לנו: זאב בעור פמיניסט/גבר/אישה.
AlphaPower​(שולט)
MakeCluvGreatAgain כתב/ה:
תלונות שווא הן תופעה זניחה לחלוטין שגם כשהיא צצה עולים עליה מהר מאוד. בניגוד למה שמקובל לחשוב זה לא פשוט לתפור תיק על מישהו, וחוקרים ומשפטנים מיומנים עולים על דברים כאלה מיידית.
אבל אתה יודע למה באמת מתעסקים כל כך הרבה, כפי שאמרת, בתלונות שווא? כי הרבה יותר קל לרדד את הטענות של הפמיניזם הרדיקלי ל"צד אפל" של נשים שרק מחפשות לדפוק גברים או משהו בסגנון. מורכב יותר יהיה להתמודד עם הטענות שמעלות נשים בארץ במגוון מסגרות בארץ, מהערות לא נעימות עד מעשיים פליליים לכל דבר ועניין.

ממש לא תופעה זניחה.
Ergodic​(מתחלף)
Ergodic​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2020
הגמל לא רואה את הדבשת שלו. אני מבין שהמילה רדיקלי מרתיעה אותך, אבל אם תקשיב ותדבר עם הנשים הללו ותפתח קצת את הראש תבין שבאמת העולם לא סימטרי בין נשים לגברים. לדוגמא אתה, פשוט מראה את הזין שלך בפרצוף פה לכולם. חשבת פעם אולי יש אנשים שלא מעוניינים לראות את הזין שלך כשהם מגיבים לך בפורום או בצ'אט? נראה לך שאישה או גבר שנכנסים לפה מכל סיבה שלא תהיה, בהכרח רוצים לראות את הזין שלך?