לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כשאומרים לכם לא אתם מתחילים בלזרוק בוץ?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 28 בספט׳ 2022
morningdew כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Tyrell כתב/ה:
וואו

אכלתם ת׳שכל עם כפית כולל גירוד דפנות בפורום הזה, שברתם שיא

הרסתם שרשור מעניין ונכון

איך אתם לא מתעייפים?
😐

אני לא מתעייף כי אני די נהנה מזה

האם אתה מבין שההנאה שלך באה על חשבון היכולת של קבוצה שלמה לנהל דיון מועיל בנושא שמפריע להרבה אנשים?

כן, כמו הרבה דברים לגיטימיים אחרים. בסופו של יום אני עונה לעניין על התגובות, אני לא מטריל. לדעתי, כקנה המידה המוסרי של עצמי זה סבבה, כך גם אין בעיה עם חוקי האתר. אשמח להוסיף שבסוף היום, אני לא מאמין שזה מאוד מפריע לאדם שהתבגר טיפה.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 28 בספט׳ 2022
בוודאי שזה מפריע. היה כאן דיון בנושא מסויים. אבל מישהם הפריעו לו ועצרו אותו. אתה ובני-שיחך חטפתם אותו לנושא אחר.

בכל אתר עם מינימום moderation התגובות שלכם היו נמחקות, הייתם מקבלים חסימה מהדיון והדיון עצמו היה נשמר ממוקד.

אם באמת יש לך קנה מידה מוסרי, תחזור לדיון מראשיתו, ותמדוד עד כמה התגובות שלך היו רלוונטיות לנושא.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 בספט׳ 2022
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
לא תודה ווירדוש למה מגיע לך שינסו להבין מה עובר עליך? מי אתה בכלל?
אתה נותן את אותה מחווה לאחרים או מתנהג כמו לוזר שהכל גורר למטה לזריקת לבוץ ולעסוק בך בך בך בך? את מחפש ללעוג לאחרים אז באותה מידה ילעגו לך ואתה קצת כמו כלב שזקוק לתשומת לב ולא משנה איזו חיובית או שלילית העיקר שיתייחסו אליך- זה בטח השרשור המיליון שאתה מעוות כדי שכמה שיותר ידברן עליך 🤣🤣🤣🤣

אתה לא מיוחד בכלל אתה כמו המון המון המון אנשים בעולם- אתה בייסיק ווירדו באינטרנט שמשתמש בהיגיון מעגלי אין-סופי וכשזה לא עובד אתה עובר ל "אתם לא חכמים מספיק להבין אותי" ול "נעלבתם ממני והתערערתם" כמו איזה טמבל ואם היתה סותם את הפה ומקשיב היתה לומד משו- ושתדע שאלו שאתה קורא להם טיפשים פה ורודף אחרי כל מילה שלהם באובססיה יכולים לפרק אותך מילולית ואינטלקטואלית אבל אתה באמת לא ברמה שלהם להתעסק בך ובזבוז זמן והיחידי שזה החיים שלו ולוקח את זה ברצינות זה אתה ווירדו

נרקסיזם זה לא הפרעת אישיות זה מבנה אישיות- לכן אתה בתור נרקסיסט דפוק ופגום לתמיד ואין לזה טיפול רק ניסיון לעשות סובלימציה לזה כדי שתוכל לתפקד בחברה כמו אדם חצי נורמלי- ואתה אפס במודעות עצמית ובאחריות אישית אז זה לא יקרה בעתיד הקרוב

עכשיו תחזור לעריכה הלשונית שלך ולך לחפש את המושג המורכב הזה טרחן חחחחחחח
זהו סיימתי לשחק בך- אתה משעמם לי כי כבר צפוי מה תכתוב אז להתראות ותדאג לקחת את הכדורים שלך כל יום בשעה קבועה 😘💫

אם את באמת מטפלת איך את יכולה לאבחן מישהו מבלי לפגוש אותו?!?!?!
ועוד לרדת עליו ולגנות אותו משום שהוא נירוטיפיקל, אני ממש שמחה שאני לא יודעת עלייך כלום כי הייתי מגישה עלייך תלונה

הוא נרקסיסט בהודעה עצמית אבל באמת תגישי תלונה על הודעות בפורום בכלוב כי ככה זה עובד חחח איזו קארן 🧐
במקם פשוט תפתחי על זה עוד דיון חסר משמעות בשביל תשומת לב כולנו מחכים לזה ❤️

שלחי פרטים, אני על זה.

באמת יש לך יותר מדי זמן פנוי בחיים קארן חחחחחח
בטחחחח את כל הפרטים האישים שלי אשלח אליך בדחיפותתתתת

את בדיוק, אבל בדיוק כמו וויטצ׳!!!
זה אדיר. כל השרשור הזה מורכב מאנשים שזורקים אבני בבתי זכוכית. זה מאודדדדד מצחיק.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
morningdew כתב/ה:
בוודאי שזה מפריע. היה כאן דיון בנושא מסויים. אבל מישהם הפריעו לו ועצרו אותו. אתה ובני-שיחך חטפתם אותו לנושא אחר.

בכל אתר עם מינימום moderation התגובות שלכם היו נמחקות, הייתם מקבלים חסימה מהדיון והדיון עצמו היה נשמר ממוקד.

אם באמת יש לך קנה מידה מוסרי, תחזור לדיון מראשיתו, ותמדוד עד כמה התגובות שלך היו רלוונטיות לנושא.

הא?
התגובות שלי רלוונטיות לתגובה שאני מקבל, זה גם מה שאתה עושה עכשיו. אני עונה לגוף התשובה, גוף התשובה מלא פעמים סוטה מן הנושא המקורי של הפוסט, וזה בסדר. אם תקבע שתחסום כל אדם שעושה את זה 99% מהאנשים כאן היו נחסמים (כולל אתה ד"א). ויש לי קנה מידה מוסרי, הוא פשוט שונה משלך. אם התגובות שלי מפריעות לך, או ההתראות על התגובות, אתה תמיד יכול להשתיק התראות, זה נראה לי הרבה יותר סביר מפשוט להעיף אותי, זה פשוט פיתרון אוגה בוגה. לא סתם האופציה הזאת קיימת.
שוגר בדאדי​(נשלטת){רכוש שלו}
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
פרלין כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
אתה נותן את אותה מחווה לאחרים או מתנהג כמו לוזר שהכל גורר למטה לזריקת לבוץ ולעסוק בך בך בך בך? את מחפש ללעוג לאחרים אז באותה מידה ילעגו לך ואתה קצת כמו כלב שזקוק לתשומת לב ולא משנה איזו חיובית או שלילית העיקר שיתייחסו אליך- זה בטח השרשור המיליון שאתה מעוות כדי שכמה שיותר ידברן עליך 🤣🤣🤣🤣

אתה לא מיוחד בכלל אתה כמו המון המון המון אנשים בעולם- אתה בייסיק ווירדו באינטרנט שמשתמש בהיגיון מעגלי אין-סופי וכשזה לא עובד אתה עובר ל "אתם לא חכמים מספיק להבין אותי" ול "נעלבתם ממני והתערערתם" כמו איזה טמבל ואם היתה סותם את הפה ומקשיב היתה לומד משו- ושתדע שאלו שאתה קורא להם טיפשים פה ורודף אחרי כל מילה שלהם באובססיה יכולים לפרק אותך מילולית ואינטלקטואלית אבל אתה באמת לא ברמה שלהם להתעסק בך ובזבוז זמן והיחידי שזה החיים שלו ולוקח את זה ברצינות זה אתה ווירדו

נרקסיזם זה לא הפרעת אישיות זה מבנה אישיות- לכן אתה בתור נרקסיסט דפוק ופגום לתמיד ואין לזה טיפול רק ניסיון לעשות סובלימציה לזה כדי שתוכל לתפקד בחברה כמו אדם חצי נורמלי- ואתה אפס במודעות עצמית ובאחריות אישית אז זה לא יקרה בעתיד הקרוב

זהו סיימתי לשחק בך- אתה משעמם לי כי כבר צפוי מה תכתוב אז להתראות ותדאג לקחת את הכדורים שלך כל יום בשעה קבועה 😘💫

ועוד לרדת עליו ולגנות אותו משום שהוא נירוטיפיקל, אני ממש שמחה שאני לא יודעת עלייך כלום כי הייתי מגישה עלייך תלונה

הוא נרקסיסט בהודעה עצמית אבל באמת תגישי תלונה על הודעות בפורום בכלוב כי ככה זה עובד חחח איזו קארן 🧐

שלחי פרטים, אני על זה.

זה אדיר. כל השרשור הזה מורכב מאנשים שזורקים אבני בבתי זכוכית. זה מאודדדדד מצחיק.

לגבי בלוקולר - היא ניסתה למצוא דרך לפגוע בפרנסה שלי כי נעלבה בשם מישהו אחר בפורום בכלוב - אם זה מצחיק אותך שעמדתי על שלי מול מטרידן כפייתי ולא עשיתי פוצי מוצי למישהי שרוצה ממש לפגוע בחיים שלי הפרטיים מחוץ לכלוב אז יש לך חוש הומור מעוות - לחשוב שאיןמים על החיים הפרטים שלי הם משו מצחיק שאני צריכה לקבל בהבנה זה מגוחך - כמה מנותקת את
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 בספט׳ 2022
שוגר בדאדי כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שוגר בדאדי כתב/ה:

שלחי פרטים, אני על זה.

לגבי בלוקולר - היא ניסתה למצוא דרך לפגוע בפרנסה שלי כי נעלבה בשם מישהו אחר בפורום בכלוב - אם זה מצחיק אותך שעמדתי על שלי מול מטרידן כפייתי ולא עשיתי פוצי מוצי למישהי שרוצה ממש לפגוע בחיים שלי הפרטיים מחוץ לכלוב אז יש לך חוש הומור מעוות - לחשוב שאיןמים על החיים הפרטים שלי הם משו מצחיק שאני צריכה לקבל בהבנה זה מגוחך - כמה מנותקת את

ממחטה?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 30 בספט׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 30 בספט׳ 2022
אגו פגוע.

לא מדבר מניסיון אישי חס וחלילה...
Mental Freedom
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
Mental Freedom • 3 באוק׳ 2022
אחד השרשורים היותר עמוקים שנתקלתי בהם חחחחחחח.

מודה שנכנסתי לפה במחשבה של ''איזה דיון מיותר, אז מישהו ''זרק עליה בוץ'' באינטרנט אחרי שהיא סירבה לו, כאילו שזה מפתיע וכאילו שמשהו ישתנה בעולם''
אבל אז הגיעה התפנית האמיתית כששני אנשים שמשחקים אותה כל כך חכמים ונאורים כנראה נפגעו אחד מהשני בפרטי החליטו לזרוק בוץ פה לכל עבר בשביל להראות כמה הם ''אלפא'' (או משועממים ש''לא אכפת להם'' אבל בעצם מבזבזים שעות ועצבים בכלוב), ואיכשהו שוגר מבלי להיות קשורה לעולם זרקה בוץ מבחוץ וצחקה על הבחור שמנסה להשמע חכם כשהיא נשמעת יותר טרחנית אפילו ממנו (בחייאת את כתבת 5 פסקאות על כמה שהוא טרחן עלוב ואת מטפלת חכמה רגישה בלי אגו ויודעת כמה שאת מעליו) והמשיכה בלזרוק בוץ על פותחת הפוסט שבסופו של דבר במקום לקבל את הצומי שרצתה וטיפה לפרוק, קיבלה עוד המון המון בוץ.

כנראה שאני משועמם אם קראתי הכל והחלטתי לשכשך אתכם בבוץ אבל פייר.. יותר מצחיק ועמוק מהרבה דברים שיש בנטפליקס.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 03, 2022 5:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 3 באוק׳ 2022
Mental Freedom כתב/ה:

מודה שנכנסתי לפה במחשבה של ''איזה דיון מיותר, אז מישהו ''זרק עליה בוץ'' באינטרנט אחרי שהיא סירבה לו, כאילו שזה מפתיע וכאילו שמשהו ישתנה בעולם''
אבל אז הגיעה התפנית האמיתית כששני אנשים שמשחקים אותה כל כך חכמים ונאורים כנראה נפגעו אחד מהשני בפרטי החליטו לזרוק בוץ פה לכל עבר בשביל להראות כמה הם ''אלפא'' (או משועממים ש''לא אכפת להם'' אבל בעצם מבזבזים שעות ועצבים בכלוב), ואיכשהו שוגר מבלי להיות קשורה לעולם זרקה בוץ מבחוץ וצחקה על הבחור שמנסה להשמע חכם כשהיא נשמעת יותר טרחנית אפילו ממנו (בחייאת את כתבת 5 פסקאות על כמה שהוא טרחן עלוב ואת מטפלת חכמה רגישה בלי אגו ויודעת כמה שאת מעליו) והמשיכה בלזרוק בוץ על פותחת הפוסט שבסופו של דבר במקום לקבל את הצומי שרצתה וטיפה לפרוק, קיבלה עוד המון המון בוץ.

כנראה שאני משועמם אם קראתי הכל אבל פייר.. יותר מצחיק ועמוק מהרבה דברים שיש בנטפליקס

מה הבעיה בלהיות משועמם?
ואגב, ממה שנדמה אתה הרבה יותר משועמם מאיתנו.
Mental Freedom
לפני שנה • 3 באוק׳ 2022
Mental Freedom • 3 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Mental Freedom כתב/ה:

כנראה שאני משועמם אם קראתי הכל אבל פייר.. יותר מצחיק ועמוק מהרבה דברים שיש בנטפליקס

מה הבעיה בלהיות משועמם?
ואגב, ממה שנדמה אתה הרבה יותר משועמם מאיתנו.

לא אמרתי שיש בעיה להיות משועמם ואפילו קראתי לעצמי ככה למקרה שפספסת, אמרתי שיש בעיה בלשחק אותה משועמם כשאתה קורא ומגיב לדיון הזה באובססיה שברור שלא נובעת משעמום אלא מכאב באגו וצורך עמוק להוכיח את עצמך בפניי הבחור ההוא (שלמען האמת באמת הגיב סך הכל בתגובה צינית עד שקראת לו מטומטם ועשה את הדבר שלשמו התכנסנו כאן... בוץץץץץץץץ).
סלח לי אבל אף אחד בשרשור הזה לא קונה את השעמום שלך כתירוץ לאובססיה שהצגת פה, וכנראה שגם אתה לא.

אם אתה משועמם, לך תעשה פייסל על הדרך תוריד את הפאניקה שנקלעת אליה על ידי דיון בכלוב. אל תזרוק חרא באינטרנט ותתרץ את זה בבעיות פסיכולוגיות ושעמום.