ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשכנזי בלבד

Demi
לפני 19 שנים • 4 באוג׳ 2004
Demi • 4 באוג׳ 2004
אני אומר שמטומטם לסנן לפי עדה ובכלל מטומטם לסנן מראש בכלל למעט דברים שהם קריטיים.
למשל אם מישהי תגיד לי שהיא שוקלת 200 קילו אז היא תסונן, מה לעשות, ואין לי פטיש לדקות נוצה אבל יש דברים שיעשו לי רע. כמו שאם מישהי תגיד לי שיש לה שערות על החזה ושהיא לא מתכוונת לעשות עם זה כלום היא תסונן מראש...
כימיה בין אנשים לדעתי לא נמדדת לפי עדה או נתונים אחרים, בשביל זה קוראים לזה כימיה. אני אומר - להכיר את האדם כפי שהוא , ואז תן לטבע לעשות את שלו. אבל ככה אני חושב, וזאת דעתי האישית ומותר לאחרים לחלוק עלי.
מותר לי לעשות מה שאני רוצה בחיי הפרטיים, וחיי המין שלי הם גם כן פרטיים. מותר לי לסנן לפי מה שמתחשק לי, לפי עדה, לפי משקל, לפי צבע שיער או לפי גבולות.
ולכן חתלתול אני לא בדיוק מבין על מה אתה מתלהט.

חשבת גם אולי שהיום בא לה אשכנזי כי עד היום היא היתה עם מצרי, ושמחר אחרי האשכנזי היא תבקש כורדי, ואחרי זה עירקי?
סאב למרותך​(לא בעסק)
אוקיי, אני לא חושב ככה, כי החיים הפרטיים הם הבסיס לכל ומשם הכל מתחיל, והגזענות היא מגונה גם כאשר מדובר בהעדפות פרטיות. בכל מקרה, על זה כבר כתבו כמה פעמים כאן בשרשור (אם אני לא טועה, בעיקר המלכה לירז), ולא נראה לי שכבר נסכים בנקודה הזאת, אז חבל שאני אחזור על זה.

ומה שאתה אומר היה יכול להיות נכון (בקשר למצרי אתמול, אשכנזי מחר וכורדי במוצ"ש הקרוב) אם היא לא היתה מכניסה את אשכנזי בגבולות המנטליים, משל המילה "אשכנזי" מהווה איזשהו תיאור של יכולות מנטליות

ובקשר להתלהטות הראשונית בעקבות התגובה הראשונה שלך - כבר התנצלתי על זה. בהמשך התלהטתי רק בתגובה להשתלחויות שלך שנמשכו למרות ההתנצלות והניסיון שלי להרגיע. בכל מקרה, אני מקווה שזה מאחורינו כבר (לפחות אני השארתי את זה מאחור)
Demi
Demi • 4 באוג׳ 2004
ברור שהשתלחויות נשארות מאחור, גנון זה לא כאן.

מעבר לזה, אנחנו לא חייבים להסכים על כל דבר.
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 5 באוג׳ 2004

ידעתי שהייתי צריכה לעשות פסיכומטרי !!

מלכה מלקה​(אחרת) • 5 באוג׳ 2004
אז מי שלא עשה לא יכול עכשיו להבין חצי שרשור !
אוף זה היה מתיש !
icon_eek.gif

אני לא חושבת שיש מקום לגזענות גם אם זה משהו פרטי שכן הפרט הזה מעביר את דעותיו הלאה ועוד מישהו "ידבק" וכן הלאה ..
מה גם שכשמישהי כותבת את זה באינטרנט זה לא ממש נשאר לחלוטין פרטי אם כי זה עדיין הפרופיל האישי שלה ואני חושבת שזה בדיוק המקום לכל אחד להביע את דעתו .
אני מניחה שאם זה היה האתר שלי לא הייתי מוכנה לקבל את זה והייתי מבקשת ממנה התנסחות שונה בכדי לא לפגוע בשאר האנשים פה .

דנה - באשר לשאלתך - חשבתי מעט לפני שעניתי לך (:
אני חושבת שזה לא משהו שיבוא לי בטבעיות לחלוטין כי החיים שלי והחיים של בחור ערבי בארץ הם שונים שני קצוות עולם
אך !
היה בחור בעבודה שלי שאם הוא לא היה נשוי אני הייתי חוטפת אותו בזיק ! הוא היה מקסים ופרט לעובדה שהוא מאד עדיין מבחינת כאב הוא נראה לי חלומה של כל מלכה פה . ואני יודעת שהוא מתייחס לאשתו כאל מלכת היקום והוא מעריץ אותה והוא עם הלב זהב הכי גדול שראיתי בחיי .
חוצמזה נזכרתי בבחור שלמד איתי בשנה שעברה ואני מניחה שוב שאם הוא היה באמת באותו ראש כמוני אז לא היתה לי עם זה שום בעיה .
נראה לי שהבעיה העיקרית שלי עם זה זה המלחמה המתמדת בסביבה ואני בספקות אם יש לי כח לזה כמו שאין לי כח לכל דבר מתיש מדי במערכת היחסים הבאה שלי ( כמו גם שאני לא רוצה מישהו שגר רחוק מדי ממני כי הנסיעות יהרגו אותי icon_wink.gif )
אז בקצרה - זה נשמע לי משהו הגיוני אך ללא ספק עם הרבה עבודה שלי ושל הזוגיות גם יחד .

נ.ב.
עדיין מוזר לי שאנשים מעוותים את המציאות הפשוטה של מה שאותה אישה כתבה בפרופיל שלה .
למה לא יותר פשוט להגיד שזה גזעני וזהו ? למה להתאמץ כל כך למצוא אלף סיבות והסברים ללמה זה לא גזעני ולמה היא בעצם כן התכוונה ??
תיאוריות רבות נוצרו פה ואני עדיין מעדיפה הגיון פשוט ולקרוא את מה שמול עיני ולא לעצום אותן .

ודמי - אומנם מה שלירז כתבה היה ארוך ( ואני אישית לא קראתי את הכל ) אבל זה קשור באופן זה או אחר לפורום הזה . נכון היא יכלה לפתוח גם שרשור חדש בלא קשור אך עדיין יש קשר לשרשור הנוכחי וזה לגיטימי לחלוטין !
כמו גם שאתה מצאת לנכון לדבר על פסיכומטרי ולמה א = ב או לא ....
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 5 באוג׳ 2004
זה גזעני וזהו.אין מה להוסיף מלבד שזה גם מטומטם,אבל כל גזענות גובלת בטימטום.
אי זוגי
אי זוגי • 5 באוג׳ 2004
"זכיתי" להתכתב עם אותה מלכה ,להלן ציטוט חלקי מתשובתה:"מניסיון ספרדים הם תמיד אגרסיבים, אלימים, שתלטנים ובהמות" ,כעת שכל אחד יחליט אם זו גזענות או לא
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 5 באוג׳ 2004
מתעניין כתב/ה:
"זכיתי" להתכתב עם אותה מלכה ,להלן ציטוט חלקי מתשובתה:"מניסיון ספרדים הם תמיד אגרסיבים, אלימים, שתלטנים ובהמות" ,כעת שכל אחד יחליט אם זו גזענות או לא

חבל שאין לה ביצים,לבוא לכאן ולאמר זאת בעצמה. לא מאמינה להוא אמר,היא אמרה לכן עד שהיא לא תכתוב זאת בשמה,אני לא אגיב ויש לי המון מה לומר.
rega1{אמפירי}

ויוה לה פרנק

rega1{אמפירי} • 5 באוג׳ 2004
.