שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

דוקטרינה​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005

מילת הביטחון לא נועדה לסגור את הקשר אלא לעצור את הסשן.

דוקטרינה​(שולט) • 18 ביוני 2005
אני מסכים לחלוטין עם זרה מוכרת בנוגע למה שכתבה על מילת הביטחון. כאשר באים ואומרים כי שימוש במילת הביטחון יגרום להפסקת כל קשר וניתוק מערכת היחסים שבין הדום לסאב, עושים עוול, למילת הביטחון.

בבסיסה, אין היא מילה שמסיימת יחסים או קוטעת קשר.

היא מיועדת למקרים בהם הסאב חייבת עצירה. לקחת אוויר, לנשום (כמו שהוצע כאן בעבר - צהוב) או לעצור לחלוטין כי היא לא עומדת בעומס הנפשי (של ההשפלה) או הפיזי של הכאב (ושוב, דברו על נושא הצבעים: אדום).

דוק.
Tame
Tame • 18 ביוני 2005
Tame כתב/ה:
האמת שיש לי הרבה מה להגיד בנושא הזה של מילת הביטחון
אבל אני יודע טוב יותר מכדי להגיד את הדברים באמצע שיחה על אונס (בפעם האחרונה שהוטבלתי בזפת ואז גולגלתי בנוצות ע"י המון נשים זועם לא נהיניתי במיוחד).

icon_wink.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 18 ביוני 2005
שוב ושוב ושוב ה"מלך" מסתתר מאחורי משפטים כגון:"אני מנוע מלדבר על כך מפאת.." ושוב ושוב אתה מנסה להוציא עצמך צודק וישר כשאתה מסתתר מאחורי ערפל כבד. אתה מתפתל סביב הזנב של עצמך מבלי להגיד בעצם כלום.

המון מילים! המון המון מילים, מר "מלך".
אתה אלוף במילים!

אתה מניפולטור, אתה מנצל חולשה של נשים, אתה אובססיבי, אתה סחטן אבל הדבר הכי נורא אצלך שתמיד מוביל לכל טענות והאשמות בכל הקשור אליך - אתה לא מבין את משמעות המילה "לא". לא מבין את משמעות המשפט "עזוב אותי כבר". אתה לא מבין את משמעות העובדה שהאישה שמולך לא רוצה!!!

במקרה שלי "לכדת" אותי בתקופת שפל נוראית שלי. בזמנו זה היה כשהיה משבר ביני לבין המאסטר שלי (לפני שלוש שנים בערך). ניסיתי להפריד ביננו. כשלא הלך לך וביקשתי שתעזוב אותי לנפשי - ניסית שוב מזלך תחת כינוי אחר, מר Master1, , כשאתה יודע שאני לא רוצה שום קשר איתך! תחת הכינוי האחר שיחקת איתי כשאתה מסתיר זהותך, וכש"עליתי" עליך לאחר יומיים של התכתבויות מאוד אינטימיות וחושפניות, ואילצתי אותך להודות שזה אתה, אמרתי לך ללכת לכל הרוחות ולא להתקרב אלי.
לא הנחת לי והמשכת להפציץ אותי במיילים. תודה לאל שלא נתתי לך טלפון!
ניסית לרמוז בדרכים הפתלתלות הרגילות שלך שזה יהיה נורא אם בעלי ידע שאני מחפשת מאסטר חדש.

לקחתי ממך את קלף הסחיטה הזה בכך שסיפרתי לבעלי הכל! אין סיכוי שאתן ליצור שפל כמותך לאיים עלי (גם אם זה נעשה במעורפל ובהתחכמות מילולית)!

ונרגעת מזה?
מה פתאום!

שוב ניסית מזלך תחת כינוי שלישי כשאתה "לוכד" אותי בצ'ט של תפוז.. אחרי מייל אחד הכרתי כבר את הסגנון ושלחתי אותך לכל הרוחות, נכון דוד? (או השד יודע באיזה כינוי ושם השתמשת אז).

נרגעת?
מה פתאום.

ניסית תחת כינוי נוסף בצ'ט. מה זה היה? שולט מנטאלי?

מר אריה "הנכבד". זכר (אני לא מסוגלת להגדיר אותך אפילו כגבר) שעושה שרשרת של דברים שכאלה, לא רק שאיננו דום, הוא גם לא בן-אדם.

זכר כמותך שלא מבין משמעות של סירוב, עשה כבר צעד ענק לכיוון אונס מנטאלי ופיזי.
לזכר כמותך אין זכות קיום, לדעתי, במקום רגיש כמו העולם שלנו!

כששמעתי את הסיפור עם אניגמטית - ממש לא התפלאתי.
כששמעתי את סיפור המעקבים וההטרדה של הסאבית השניה שהיתה מעורבת - ממש לא התפלאתי.
כששמעתי מסאבית אחרת שלך על האביוז שעברה אצלך כשהיא פוחדת לנתק מגע - לגמרי לא התפלאתי.
כשאני שומעת ממישהו כאן שכיסחת מישהי במכות - אני לא מתפלאה.

שום דבר הקשור לאלימות=מר "מלך", לא יפתיע אותי!
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
לצערי, ואולי הדבר היחיד שמצער אותי פה, שכמו אריה ישנם עוד הרבה אנשים, חלקם מוערכים יותר וחלקם מוערכים פחות, שנותנים לסאב/סאבית מילת ביטחון...

ובאותה נשימה מסבירים לה/לו ששימוש בה יגרום לעצירת הסשן ולסוף מערכת היחסים ביניהם.

אגב, גם הותיקים/ות שביננו נופלים אותה מלכודת ישנה וטובה וחוששים להשתמש במילת הביטחון...

והמבין יבין

מבחינה זו, אריה אינו טוב או רע מהרבה אנשים אחרים.

בייבי
monk

נריסה, קוראים לזה הטרדה מינית

monk • 18 ביוני 2005
מה שאת מתארת מזעזע ומאוד מטריד. מגעיל אותי שיש אנשים כאלה כאן וצר לי שנאלצת לחוות את החוויה הזו. זו עבירה פלילית ועוולה אזרחית (את יכולה לתבוע אותו גם בלי להוכיח כל נזק ולקבל 50000 ש"ח).
ולפני שהבחור מתחיל לטעון שזה לא הטרדה מינית, אני ממליץ שיקרא את ההגדרה בחוק:
(3) הצעות חוזרות בעלות אופי מיני, המופנות לאדם אשר הראה
למטריד כי אינו מעונין בהצעות האמורות;
(4) התייחסויות חוזרות המופנות לאדם, המתמקדות במיניותו,
כאשר אותו אדם הראה למטריד כי אינו מעונין בהתייחסויות
האמורות;
(5) התייחסות מבזה או משפילה המופנית לאדם ביחס למינו או
למיניותו, לרבות נטייתו המינית

כיום יש גם חוק נגד "הטרדה מאיימת" אבל לא ראיתי הרבה מקרים בהם הוא מיושם.
שווה בכל מקרה לדעת מה נחשבת הטרדה מאיימת:
2. (א) הטרדה מאיימת היא הטרדתו של אדם בידי אחר בכל דרך שהיא או
נקיטת איומים כלפיו, בנסיבות הנותנות בסיס סביר להניח כי המטריד
או המאיים עלול לשוב ולפגוע בשלוות חייו, בפרטיותו או בחירותו של
האדם או כי הוא עלול לפגוע בגופו.
(ב) בלי לגרוע מהוראות סעיף קטן (א), הטרדה מאיימת כלפי אדם
יכול שתהא, בין השאר, באחד מאלה:
(1) בבילוש, במארב או בהתחקות אחר תנועותיו או מעשיו, או בפגיעה
בפרטיותו בכל דרך אחרת;
(2) בנקיטת איומים בפגיעה בו או במאיים עצמו;
(3) ביצירת קשר עמו בעל פה, בכתב או בכל אמצעי אחר;
(4) בפגיעה ברכושו, בשמו הטוב, או בחופש התנועה שלו.

תשמרו על עצמכם/ן, יש הרבה חראות ב"קהילה. החוק נותן לא מעט כלים להגנה, אבל צריך להשתמש בהם....
המלך אריה הראשון

לנריסה

המלך אריה הראשון • 18 ביוני 2005
לא אכנס לכל צרור האשמות שלך, רק עובדה "קטנה". אנחנו מכירים כבר כארבע שנים לעניות דעתי ואת התמונה שלי יש לך בערך חודש לאחר הכרותנו איך בדיוק אני יכול להיפגש איתך תחת שם אחר כשאת יודעת איך אני נראה?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 18 ביוני 2005
"לא אכנס לכל צרור האשמות..." - " ומאחר ואני מנוע מלהסביר... "
משפטים סתומים כאלו בכל מיני וריאציות חוזרים בכל הפוסטים שכתבת ,המלך אריה .
לא מכירה אותך אבל רצוי שתיכנס ותסביר כי מי שהאשימה אותך כאן כן פירטה וכן אמרה את דבריה .
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 18 ביוני 2005
אריה "מותק".. כבר היה ברור לך אחרי הקטע המסריח הראשון תחת הכינוי הרישמי שלך שלעולם לא אפגש איתך כך שהקטע עם התמונה ממש לא רלוונטי. פשוט המשכת להטריד ולהציק ולרדוף.. ידעתי שאין לך שמץ של סיכוי וזה הופך את הדבר לנורא יותר.

איך אמרו כאן? הטרדה לשמה!

אתה אפילו לא מכחיש את שאר ה.."האשמות" שלי כי אתה יודע שזה נכון. בודאי שלא תיכנס לצרור זה או אחר! זה הסגנון שלך! אתה יודע ששם אתה ניכנס לפינה!
אל תטרח להכחיש - אני עדיין שומרת על חלק מההתכתבויות. לצערי לא על כולן כי לקח לי זמן לעכל מול מי אני עומדת וכי יגיע היום ואזדקק לחומר הזה!
הנמרונת
הנמרונת • 18 ביוני 2005
נריסה אהובתי

אני חושבת שהגיע הזמן לפתוח רשימה שחורה !!!!!!!!!
השולט אור​(שולט)

נריסה יקירה

השולט אור​(שולט) • 18 ביוני 2005
אף פעם לא קל לספר איך הוטרדת, להתייצב ולהתעמת עם מי שפגע.
מחבקת אותך, מחזקת אותך ומעריכה אותך מאוד על האומץ.