ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוצ"ש - מקום מפגש

קצין_בכיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2003

מוצ"ש - מקום מפגש

קצין_בכיר​(שולט) • 15 ביולי 2003
עלתה הצעה בפורום אחר ברשת, להשתלט על מוצ"ש ב פאב ה OUT בת"א . הבירה והאלכוהול ב 50 אחוז הנחה עד חצות. חלק נכבד מהקבועים במוצ"ש הם בקטע (SM, BDSM, קינק, פטיש - בקיצור כל הצבעים.....
מה דעתכם?

אם מתאים לכם - הגיעו ל OUT במוצ"ש ואני מאחל לכם שתמצאו פרטנרים ע"פ טעמכם icon_exclaim.gif
ZEUS​(שולט)
ZEUS​(שולט) • 15 ביולי 2003
לעניות דעתי האישית ערב פאטיש ב-OUT ועוד במוצ"ש לא ממש יתפוס ולו מהסיבות דנן:
א. חמישישיבת - הם ימים עמוסים. אחרי הביקור בקרפדה (קרפה דיאם) או בקפקא ה-OUT מהווה כתחנת מפגש סופית או זמנית.
ב. כפועל יוצא מכך האאוט נמצא במקום מרכזי למדי ואם אני בוחר להגיע למסיבת פאטיש חרף היותי גיי גאה לכל דבר לא דחוף לי לפגוש חברים שבמקרה עברו באיזור.
ג. המקום קטן ל-א-ל-ל-ה !-! כך שאלה אם כן זה ערב אירוויזיון (טראומה לכל הדעות..) ביום ראשון מרבית מהנוכחים קונים שתיה ועומדים בחוץ.

זאת דעתי בכל מקרה.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 15 ביולי 2003
ZEUS כתב/ה:
לעניות דעתי האישית ערב פאטיש ב-OUT ועוד במוצ"ש לא ממש יתפוס ולו מהסיבות דנן:
א. חמישישיבת - הם ימים עמוסים. אחרי הביקור בקרפדה (קרפה דיאם) או בקפקא ה-OUT מהווה כתחנת מפגש סופית או זמנית.
ב. כפועל יוצא מכך האאוט נמצא במקום מרכזי למדי ואם אני בוחר להגיע למסיבת פאטיש חרף היותי גיי גאה לכל דבר לא דחוף לי לפגוש חברים שבמקרה עברו באיזור.
ג. המקום קטן ל-א-ל-ל-ה !-! כך שאלה אם כן זה ערב אירוויזיון (טראומה לכל הדעות..) ביום ראשון מרבית מהנוכחים קונים שתיה ועומדים בחוץ.

זאת דעתי בכל מקרה.

קצין בכיר, הרעיון די נחמד. השאלה היא אם הכוונה שהמקום יישאר פתוח גם לוונילים. אני לא בטוח שתהיה נכונות מצד הבעלים לסגור את המקום רק עבורנו, אם לא תהיה לו הבטחה שיבואו מספר אנשים מסויים...)
אם כך, מה עשינו?
המטרה היא שיהיה מקום סגור רק לאנשי שלומנו, כך שמי שרוצה להגיע בלבוש מסויים, לא ירגיש כאילו נפל מהירח... icon_smile.gif

זאוס, המטרה היא לא מסיבת פאטיש, אלא מקום להיפגש בו עם אנשים מן הסוג שלנו. לצאת מהווירטואליה, לשבת, לדבר, לשתות, לצחוק...
נכון, המקום הוא מרכזי וקטן, אך אני לא בטוח שאנשים יבואו בהמוניהם... כמובן, שהשמועה תגיע מפה לאוזן שבמוצ"ש זה ערב אנשי S&M וה"סכנה" לפגוש חברים שלא יודעים שבנוסף לזה שאנחנו גייז, אנחנו גם נהנים מסטיה נוספת icon_smile.gif, אבל...
הלעולם נישאר תקועים מעבר לצג?

אז במוצ"ש אל תלך לקרפדה... תגיע ישר לאאוט icon_smile.gif

עלי לציין שבמוצ"ש האחרון, הייתי הנציג היחידי באאוט. אז נכון, ישנם גם חברים שלא בקטע, אבל... נורא שיעמם לי!!
למרות שפעמיים יצאתי משם עם אנשים, כל פעם עם מישהו אחר, שמהר מאוד התאהבו ברצפה של הבית שלי icon_smile.gif

בכל מקרה, אין המפגשים האלה באאוט, באים במקום הקבוצה שמתארגנת!!!