ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש פטיש תרדוף

T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 12 ביולי 2005
T O M​(שולט) • 12 ביולי 2005
תודה על האירוח.
icon_biggrin.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 12 ביולי 2005
tom. כתב/ה:
תודה על האירוח.
icon_biggrin.gif

טום ???? icon_evil.gif
אבוי לך שהיית ולא אמרת שלום !!!!!!!!
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 12 ביולי 2005
גם אני מצטרפת לדארק ארטסיט

אבל הספקנו בכל זאת לרקוד ולבלות ואני פשוט התאהבתי במחוכים...
icon_smile.gif

היה נהדר ואווירה אינטימית!!!
Seth
Seth • 12 ביולי 2005
תודה למארגנים .
כן ירבו .
נמש
לפני 18 שנים • 15 ביולי 2005
נמש • 15 ביולי 2005
מצטרפת למברכים.

תודה לכל העומלים להרמת הערב ובמיוחד לעמק הבחור הנמרץ והבלתי נלאה.
תודה לדוגמנים - הייתם סקסיים ומדהימים.
תודה לאנשי המרכז שטרחו להגיע אליינו לצפון.

היה נחמד מאד.

כן ירבו ערבים כאלה במחוזותינו הצפוניים.

cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif
ג'ק​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 ביולי 2005

רעיון.

ג'ק​(שולט) • 18 ביולי 2005
רעיון!
אני אתחיל מהיסוד. אני חיפאי ולמיטב הבנתי יש דיי הרבה אנשי קהילה ברמה כזו או אחרת מהאזור.
אז נכון וזה מבורך מאוד שמתחילים מפגשים ראשונים ב GOTTA אבל לדעתי זה לא מספיק.
למה אי אפשר להחליט על יום מסויים (סתם למשל יום שני!) בשבוע שזהו יום שחברי הקהילה יתכנסו באחד מהפאבים באזור. זה לא חייב להיות דווקא ערב עם מופעים BDSMמים אלא מקום מפגש של "גם" חברי הקהילה.
יהיה אפשר להחליט על פריט לבוש (סטייל הצמיד הצהוב של ארמסטרונג) שימתג את חברי הקהילה ולראות לאן זה יכול להתפתח. לדעתי יש לתת קדימות ל- GOTTA במידה והבעלים יסכימו.

אשמח לקבל שיפורים להצעה.
נמש
נמש • 18 ביולי 2005
היי שכן,

ברכות על ההצעה.

אני בעד.

(אבל... צמיד צהוב....אממממממ... זה גבול בשבילי icon_wink.gif)

מוכנה להתגייס ולעזור לך בארגון.
נולי

מפגשי קוטב

נולי • 18 ביולי 2005
ג'ק אני בהחלט מסכימה איתך.חייבים מפגשים בצפון. כבר היו כמה אבל תמיד יש מקום לעוד. לקבוע יום קבוע עם מקום קבוע זה טוב ונח וככה כל מי שיכול מגיע.הבעיה שזה גם יכול לגרור סתם סקרנים וקרציות מעצבנות וחטטניות. הבעיה הקשה יותר היא הארגון והרמת הערב.מאחלת לך בהצלחה. יודעת כמה זה קשה. icon_sad.gif עוד דבר: הברנדינג מיותר לדעתי. לא רבים ישמחו לתייג ולסמן עצמם פומבית בצורה כה בולטת ומעוררת סקרנות חטטנית. בטח לא אלו שרוצים לבוא בפעם הראשונה. בקיצור תגיד איפה ונגיע כבר. icon_twisted.gif
ג'ק​(שולט)

אממ

ג'ק​(שולט) • 18 ביולי 2005
הכוונה שלי היא לא לארגן מפגשים BDSMמים בדומה למועדון.
אני התכוונתי יותר ליגעו לפאב שייקבע באיזה יום שנחשב דיי חלש (כדי שיהיו שם רוב [בתקווה] של חברי הקהילה). שלא יהיו שם מופעים BDSMמים ואפילו לא ממש תפאורה (כולל לבוש) BDSMמי
הכוונה שלי הייתה יותר מקום שאנשים בעלי זיקה לנושא שיוכלו להכיר שם אנשים ללא צורך לנסוע יחסית רחוק עד ליפו. שאנשים יגיעו לצחוק, להכיר, לשתות, ואחר כך מי שימצא את החצי או את 2/3 וכו' יוכלו להמשיך משם לעשות את זממהם ה- BDSMמים או כל שיחפץ ליבם, בביתהם.

אז בגלל שכבר קיבלתי כמה תגובות אני יוצא בקריאה נירגשת לשיבס וייגר - יש לכם איזה יום יחסית חלש בשבוע שבוא צשמחו לאכלס את חברי הקהילה באופן קבוע (מי ייתן וזה באמת יתרחש) ?