סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חודש, דולי, אני,

real-one​(נשלט)
לפני 18 שנים • 26 ביוני 2005

חודש, דולי, אני,

real-one​(נשלט) • 26 ביוני 2005
לא להאמין.
עבר חודש.
אתמול בדיוק עבר חודש מהיום שבו קיבלתי הודעה פרטית משולטת בכינוי דולי, כאן בכלוב, ושהתחילה בשאלה פשוטה - מה המיקום שלי.

על שעבר בהודעות הראשונות ועד לאחר המפגש הראשון ביננו, מפגש היכרות נטו, כבר נכתב כאן.

במפגש שנערך, דולי בדקה את מבחר הביגוד (הנשי)שלי, את מגוון הצעצועים והאביזרים שאני מחזיק.

הידע העניק לה אפשרות להחליט טוב יותר מה אלבש יום יום מתחת לבגדי היום יום, כשהיא מעבירה לי הוראות מדוייקות מה ללבוש, אם ואיזה לק, ועוד.

תמיד תוך שימת דגש שהלבוש או האיפור הקל יהיו לא מורגשים לסביבה, כדי למנוע הפרעה לאורח חיים רגיל, אך מספיק מורגשים על ידי כדי שאדע וארגיש.

עבר עוד שבוע, והגיע הזמן לסשן ראשון.

האמת, מדובר היה בסשן קשה. קשה מבחינת העוצמה שלו.
הובהר מלכתחילה כי כמה סשנים ראשונים יהיו בבבירור בדיקה סיבולת, בדיקת יכולת, גבולות, תגובות ועוד, כדי שדולי תלמד להכיר אותי ואת גופי, ואת התגובות שלי הן מבחינה פיזית והן נפשית.

הסשן לא היה ארוך, אבל כלל הצלפות ושימוש נרחב במצבטים.

אני לא מתבייש להגיד שהשתמשתי במילת הבטחון שש או שבע פעמים, ובהחלט נראה לי שהיתה מטרה מעולה לזה, הכרה שלי ושל המגבלות שלי בתנאים האלו.

סופו של סשן, יצאתי כואב, מסומן, אבל בעיקר בהרגשה טובה שכן, זה בהחלט יכול להיות.

יום יומיים לאחר הסשן, לפי הוראתה של דולי כתבתי לה מכתב המתאר את הרגשותי, מה היה חסר לי, מה עוד מדליק אותי ועוד ועוד.
ברור היה לי כי דולי לומדת אותי, כדי לדעת בדיוק איך להגיע אלי, איך לגעת בי, וכדי לעצב אותי לכיוון שמתאים לה ולי ביחד, כי אחרי הכל, מדובר בטנגו לשניים.

זמן קצא לאחר מכן, הוחלט שדולי פונה אלי בלשון נקבה, מאחר שאם אני לובשת לבני נשים יוםיום, איפור מינימלי על בסיס יומי ועוד כמה דברים מחוייבים לנשים, הרי שהיאה הוא לפנות אלי כאל אשה.

אני יודעת שלי זה מתאים, זה מדליק אותי בטירוף, ואני נהנית מכל הודעה שכזו, מעבר להיותה הודעה של דולי אלי.

לפני יומיים היה סשן נוסף, ובו התברר לי שאכן דולי היא שולטת שיודעת להבין את מי שעומד מולה, למצוא את הנקודות הנכונות וללחוץ על הכפתורים המתאימים.

ברור שיש עוד כפתורים ועוד נקודות, אבל בהחלט האינטראקציה שהייתה בסן הזה היתה מופלאה.

זמן קצר לאחר התחלת הסשן כבר ריחפתי לי אי שם, כשאני לא בטוחה אם אני עדיין כאן...

הריחוף היה מדהים, אומנם לא סאב-ספייס נטו, אבל קרוב מאד.

לאחר סיום הסשן, כולל אפטר קייר והנחתה עדינה שלי למציאות, המשכנו לשוחח.

תענוג לשבת עם דולי ולשוחח, אם לפני סשן או אחריו, ההרגשה היא של שני אנשים שווים, רק שאצלה יש את הכוח שמסרתי לה.

אני יודעת שנכונו לנו עוד הרבה ביחד, ואני מקווה שלא יהיו יותר מדי הפרעות מהחיים לקשר הזה.

הוחלט שלרגל חגיגות החודש, אכתוב ואתאר כאן את עלילות החודש, ודולי הבטיחה לי שזו רק ההתחלה של החגיגה...

אני ממתינה להמשך החגיגה.
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 27 ביוני 2005

אהבתי

דולי .​(שולטת) • 27 ביוני 2005
מדוייק להפליא ,
בהחלט אהבתי, יקירתי .

icon_lol.gif