בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאיימים על אינפי!!

slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2003

מאיימים על אינפי!!

slave for ever​(נשלט) • 15 ביולי 2003
http://www.heberotic.co.il/f/ud/topic.asp?TOPIC_ID=4268&FORUM_ID=10&CAT_ID=1&Topic_Title=%E4%E9%E0+%EE%F7%E1%EC%FA+%E0%E9%E5%EE%E9%ED+%F2%EC+%E7%E9%E9%E4&Forum_Title=1%2E+%F2%EC+%E0%E3%E5%F0%E9%ED+%E5%EE%F9%F8%FA%E9%ED

לאותם אנשים משעמם בחיים והם שפלים וחייבים לשבת מאחורי סורג ובריח.

אינפי תהיי חזקה, אני איתך icon_profilekiss.gif
עתליה​(שולטת)

לא רואה טעם בהודעה זו

עתליה​(שולטת) • 15 ביולי 2003
סלייב,
הודעה מן הסוג הזה, לא היתה צריכה להכתב.
כל תועלתה היא, בליבוי היצרים בלבד!
slave for ever​(נשלט)
עתליה לא מסכים עמך (איך שוקו אומרת, אתה חולק, אני חולקת הם חולקים).

זה היה צריך להכתב גם כאן כדי שידעו גם פה שישנם אנשים שפלים שמאיימים על אינפי ולמה היא לא נכנסת לכאן בזמן האחרון.
נוי

מופנה לסלייב

נוי • 15 ביולי 2003
חבל שניכתבות הודעות בפורום הזה שכאילו מטרתן חיובית ובעצם כוונות שליליות מסתתרות תחת אותן הודעות. יש הרבה דברים שאתה לא מבין ולנסות לעקוץ בדרכים עקיפות זה מיותר לחלוטין. לפעמים כדאי להגדיל ראש ולהקשיב. לכל מטבע יש שני צדדים... מופנה לסלייב ורק למקורבים שמבינים על מה אני רומזת... icon_exclaim.gif
כלובי
כלובי • 15 ביולי 2003
הגיע הזמן לשבור את קשר השתיקה שמטיל כתם כבד על הקהילה והופך אותנו מאנשים שמנסים למצוא את עצמם לסוטים מסוכנים חסרי גבולות.

הגיע הזמן להוריד את הכפפות כל אותם מתחסדים למיניהם.
כל אלה שמזדרזים להגן על אדם מסוכן
אנשים מכירים אותו וממשיכים להפגש איתו להגן עליו למרות שלכולם ברור שהוא פדופיל
עכשיו זה מגיע לאיומים בטלפון ולכם עוד יש את החוצפה לנסות לגונן עליו.

כדאי לכם מאד לעשות חשבון נפש ולחשוב על הילדים שלכם אם יש לכם או על הילדים שיהיו לכם, שימצאו את עצמם פתאום, בגיל צעיר ורך, ערומים על ארבע בבית של איזה מניפולטור פדופיל חולה נפש שהורס להם את הנשמה ועוד בתמיכה ועידוד של חלק מהקהילה הזאת.

תפסיקו לדבר ברמזים, כל אלה שיודעים ושותקים, כל אלה שמחביאים, כל אלה שלא מדברים על זה והכי גרוע אלה שעדיין מקיימים קשר עם אותו אדם.

הכינוי של אותו אדם בפורומים נקרא "אדון האור" או "קמי קמיליון" או מליון כינויים אחרים זכריים ונשיים, נשלטים ושולטים שהוא ממציא ונכנס איתם לכל פורום אפשרי כדי לרחרח, לרגל ולפתות כל דבר שזז אל פתחו.

אדון האור הורחק מהכלוב אך כנראה שזה לא הספיק לו, הוא קיבל את ההזהרות שלו אך עם זאת ממשיך להכנס לכאן בכינויים פיקטיבי. האיש מסוכן.

כל מי שנמצא איתו בקשר מוזהר כאן - האיש מסוכן.

כל מי שהשם "אדון האור" מופיע בחתימה שלו מתבקש להסיר את השם הזה מיד כנ"ל לגבי הפרופילים האישיים.

נשבר לי מקשר השתיקה המכוער והמגעיל הזה.
האיש פדופיל כולם יודעים הוא לא טורח להסתיר את זה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 15, 2003 10:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נוי

כמה עצוב

נוי • 15 ביולי 2003
ממש חבל לי ואולי חוצפה מצידי להיתקומם אבל דווקא בגלל אנשים כמוך יוצאים שמות רעים על אנשים. אם החלטת כלובי "לפתוח" את הקלפים בוא ונעשה את זה עד הסוף...אם יורשה לי אדוני.
כשהוצעה לך ההיזדמנות לשמוע גם את הצד השני של המטבע נילחצת והיתחמקת בחוסר אכפתיות ועכשיו אתה קם ומצהיר הצהרות שאינן נכונות ביסודן, מתיימר להיות יפה נפש. אז מכיוון שלא מיתאפשרת לאדוני האפשרות לדבר, לא איתך טלפונית שאתה כניראה מפחד להבין שטעית, ולא מיתאפשרת לו האפשרות להגיב בפורום אני אהיה הכי חצופה שהייתי מימי ואולי אזכה לעונש אני פשוט חייבת. אדוני הכיר את אותה הבחורה שהציגה עצמה בתור מבוגרת מגילה. כאשר גילה את גילה האמיתי המיפגשים בינהם ניפסקו מיידית, וכעת הם בקשר ווירטואלי בלבד עד אשר תעבור את הגיל החוקי, ואם אתה רוצה תישאל אותה היא תאשר. אם לאדוני כל כך הרבה חברים מכרים ואוהבים כניראה שיש משהו מאחורי. אדוני הוא אדם ישר, נבון, מאוד מאוד אינטיליגנט, ואיך אתה מעיז לקרוא לו סוטה זה מרתיח אותי!!!!! icon_evil.gif ואתה מעז עוד להאשים אותו באיומים ברצח?????? על סמך מה??? זו הוצאת דיבה!!! אילו האשמות רציניות חסרות בסיס כאשר לידיעתך(אין לך הרבה ידע כי אתה לא מעורב בחברה שלנו המצומצמת) אינפי ואדוני מקורבים, ואכפת לו ממנה מאוד והוא ושוקולית חברים מאוד טובים. אז את החוסר ידע שלך תשאיר לעצמך ולפני שאתה קוטל אנשים על לא עוול בכפם תברר פרטים ותתעניין, תתפלא לגלות שבימקרה הזה ההפסד כולו שלך, כי אם הכרת אותו הכרת עולם ומלואו. הוא משך אותי מהתחתית בתקופה כל כך קצרה, כנ"ל לגבי שיפחותיו האחרות וכנ"ל לגבי מלכות אחרות שהן חברותיו, והוא אדוני עם ההשכלה וחוכמת החיים שלו משליש אותך אז מעט כבוד למבוגרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא מחפשת לפתוח מילחמה, אתה התחלת... לא אסיר את חתימתי גם אם יחתכו לי בבשר עד זוב דם, ובטח שלא אתן לחסרי הבנה לקטול את אדוני. אולי סוף סוף האמת יצאה לאור!!!! אוהבת אותך אדוני אדון האור !!!!!
slave for ever​(נשלט)
נוי, מציע לך לסתום את הפה כי אם את השפחה שלו אז אין לך זכות דיבור.

הזבל הזה כן כן הזבל הזה (אווו הוצאת דיבה, יאללה תתבעי אותי) גנב לי את המלכה והפך אותה לשפחה שלו.

לא ייעזור לך כל מה שתנסי להגיד ולייפות אותו חרא נשאר אותו חרא.

ואם את נשארת איתו אז את מטומטמת ולא אוסיף דבר.

כלובי, יש באפשרותך לערוך דברים אז מחוק את המילה אדון האור מכל מקום.

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 15 ביולי 2003
אני מבקשת בכל לשון של בקשה ,במפורש, לא , ואני חוזרת - לא להזכיר אותי יותר בשום עניין או הקשר שהוא.
מה שאני עוברת כרגע זה לא משהו סימפטי בכלל ולא זה לא קשור למה שכלובי כתב או למה שכל אחד
כאן כתב כי זה גלש לפסים כל כך מכוערים שאני מתביישת...פשוט מתביישת. אנשים כנראה לא מתארים לעצמם איזה נזק הם גורמים בכל זה . אתם פשוט לא מתארים לעצמכם .
אני מתחננת בפנכים לא לכתוב כאן כלום יותר על העניין ולא בגלל שאני מנסה לסתום פיות או משהו. יש לכך סיבה ומאד מאד מוצדקת שאני לא יכולה לפרט כאן. אז אנא מכם , התחשבו !!!
אני גם מבקשת מכל מי שמזכיר דמויות מסוימות לחשוב פעמיים ועוד פעמיים לפני שהוא מזכיר.
ותסמכו עליי שאני יודעת על מה אני מדברת !
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003
kamor​(נשלט) • 16 ביולי 2003
שאלה קטנה .

נוי - האם זה אדון האור או נוי בכבודה ובעצמה , באמת שלא ברור לי .

אולי זה כנויה של נוי , אבל לדעתי אלו מילותיו של אדון האור .

בלי קשר לפרשה
להתחזות בכינויים אחרים עלמנת למשוך אנשים ולתמרן אותם . שיא החוצפה .

יש 2 אפשריות ברורות . או שנוי היא אדון האור או שנוי פשוט מטומטמת בטירוף.

אני שמח לראות שלא מוותרים , וכלובי לקח אחריות ועשה מה שצריך . כל הכבוד כלובי !!!

.

.
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003
nerissa​(אחרת) • 16 ביולי 2003
וואלה. לא מכירה את כל הסיפור מעבר לשמועות.

אני רוצה רק להתייחס לדבריה של .. שפחתו של האיש. נוי.

אני קראתי שוב ושוב את דבריך, והמסקנה היחידה שאני יכולה להגיע אליה שה..איש הזה הוא הרבה דברים אבל הוא לא אדון. נראה שזה סיסטמתי אצלו לקחת נשים חלשות מאוד כדי להרגיש את כוחו. זה יכול להיות קטינות או רק נשים חלשות אופי או במשבר אישי גדול.

קל מאוד להפגין "עוצמה" ואדנותיות על קורבנות.. וגם מדבריה של אינפי באתר האחר - הקטינה האמורה היא קורבן ולא בגירה שבאה ממקום של חוזק אישי אל הקטע.
הגדרות כמו "אישה זקנה שלי" כשמדובר על גיל 16 - מצמררות אותי ומצביעות על נערה שזקוקה לטיפול נפשי מקצועי ובהחלט לא את טרפיו של כאילו-אדון נעוצים עמוק בנפשה "עד שתגיע לגיל המתאים"

"עד שתגיע לגיל המתאים". עד כמה מעוות האיש הזה???
עד כמה שטיפת מוח הוא עשה לך נוי (שעל פי סגנון הכתיבה גם את לא ממש "בוגרת"..)

קראתי לו פדופיל בהודעה המקורית. אולי "טכנית" זה לא נכון אבל בהחלט יש לי כמה וכמה כינויים אחרים לערפד האנושי הזה.

בא לי להקיא מיצורים כאלה. חד וחלק!