ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הקרח

G-O-L-D​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 ביולי 2005

על הקרח

G-O-L-D​(שולט) • 1 ביולי 2005
יש דברים שעושים אותם, ורק לאחר שעושים מבינים שזה לא אתה שעושה אותם, אלא זה הם שעושים אותך...
יש דברים שעושים מבדידות מבלי להבין שהיא, הבדידות, מכתיבה לך אותם, ומצד שני, אתה שומר עליה, על הבדידות הזו, בדיוק באותה עשייה שהיא, הבדידות, מכתיבה לך.
זה להיכנס לספריית ה-DVD ולקחת סרט, סתם סרט, כל סרט, העיקר לא לסיים את היום ולשוב הביתה בידיים ריקות.
זה לישון במיטה זוגית על צד אחד, כי תנוחת האלכסון עושה לך נדודי שינה.
זה לישון במיטה זוגית על צד אחד, כי אתה לא ממש מקבל את זה שאתה יכול לחלוק אותה לעצמך.
זה לישון על מיטה זוגית אבל בצד אחד, כמו בסוג של תקווה...
זה לשכנע את עצמך שאתה אוהב משהו מסויים, למרות שאתה לא ממש אוהב רק בגלל שהשינאה שלך לבדידות, גדולה יותר.
זה לחשוב ולהסכים עם דברים, שברובם שונים וההפך הגמור ממה שאתה, רק בכדי שיהיה עם מי לחלוק דבר או שניים.
זה להסכים לכל מיני פסיכים מוטרפים שמעלים משפטים עוד יותר פסיכים ומוטרפים וגורמים לך להסכים ש:
"כן, כשאני מוותרת לעצמי, אני נכנעת לעצמי. אז אולי באמת כדאי שאוותר על האישיות שלי, כי הדום שלי, הוא, רק הוא, כן הוא, ממש הוא, רק הוא יודע בדיוק מה טוב לי..."

*

על הקרח, הכול על הקרח, אין פה כלום ששווה את מה שאנו עוברים או ליתר דיוק מעבירים על עצמנו, בכדי לנסות "ולחיות נכון".
הכול חסר משמעות ועל כן חסר משמעות.
החיים האלה נזילים בדיוק כמו אגם קרח באמצע האביב.
קרח, הכול על הקרח.
הדרך היחידה לחיות את החיים האלה, היא פשוט להבין, שרק אתה עושה לעצמך רע.
תתאבד על עצמך, תחייה הכי טוב.

*

ביום שבו הקול או האופן שבו בת זוגתך אוכלת ירגיז אותך, סיפור הזוגיות שלכם נגמר.
היא, היא אוכלת בדיוק כשם שהיא אכלה ביום הראשון שהכרתם אז, כשחזותה והתנהלותה היו מתוקים בעינייך וצקצוקי הלשון שבהם הרעישה כשהיא מנסה לנקות את שאריות המזון שבפיה גלגלו אותך מצחוק. זה לא בה, זה בך. זה אתה שכבר לא רואה בה את מה שראית וזה, זה בדיוק העניין...
"על הקרח".
לכאן או לכאן, בסופו של דבר הוא יימס...
אחרי הכול, כשם שחשבת שהיא, היא האחת, כך גם תחשוב שלא.
כשם שאתה יושב בשברון לב, כך יכולת שלא לשבת...
על הקרח,
הכול בראש.
תן גז.

*

התענוג האמיתי שבחיים האלה, הוא לעבור בהם, להביט לאחור, ולא לזכור או להיתקע בדבר.
אם אתה "לא ממש זוכר" מה עברת, זה אומר שזה היה קליל מספיק בכדי לא לחרוט אותך או לחצוב בך או לצלק לשבור, לקמט או כל פעולה אחרת שהזמן במילא יעשה בנו.
לשם השוואה אני אגיד שהחיים האלה הם כמו "קקה קסם", זה שאחרי שחירבנת אותו הוא נעלם...

*

אתמול, אחרי בקבוק יין, מצאתי את עצמי מהלך ברחובות עם מישהי שלרגע, בהליכה הזו, הבנתי שזה לא ממש משנה איפה אתה על פני הגלובוס, כי בחווית ההליכה עמה ועם היין שבי, הפכה ת"א לכמה רגעים לביירון ביי אוסטרליה.
הכול בראש.
על הקרח.
ידידותית למשתמש

ברוך שובך..

ידידותית למשתמש • 1 ביולי 2005
בדיוק הרגע הרהרתי בך ותהיתי לעצמי.. איפה מילותיך ששוות זהב?!..

על הקרח. מסכימה.
במיוחד אני חסרת הזכרון מסכימה..

אבל גם.. הגוף זוכר!
icon_smile.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 1 ביולי 2005
כפרה עלייך

באמת איפה נעלמת יא שבלול icon_wink.gif

יש החלקרח בביירון ביי?
נמש
נמש • 1 ביולי 2005
צעיר הביט באוקיאנוס מעל סיפונה של ספינת-משא, והנה פתאום הגיע גל בלתי-צפוי והשליך אותו לים. לאחר מאמצים גדולים, עלה בידיו של אחד המלחים להציל אותו.

"תודה שהיצלת את חיי", אמר הצעיר.

"זה בסדר", ענה המלח.
"אבל תדאג לחיות אותם כמישהו שהיה כדאי להציל אותו".
venus in our blood​(שולטת)

הכל על הקרח...

venus in our blood​(שולטת) • 1 ביולי 2005
כמה נכון, גולדי, הכל על הקרח..
תתאבד על עצמך..אבל מה קורה אם התאבדת על הצד הלא הנכון, נשארת עם מיפרקים שבורים וחלל בנשמה...? מה אז ? התאבדת, אבל לא מתת...
ד--פנה
לפני 18 שנים • 5 ביולי 2005

על הקרח

ד--פנה • 5 ביולי 2005
לפעמים אני שואלת את עצמי, אם צמצום המשמעויות בחיים, לכדאי רווח קטן , היא בסך הכל דרך

, לחסוך מאיתנו את ההתמודדות עם רבדים נוספים.