שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההופעה של פינק פלוייד (!!!)

Tame
לפני 18 שנים • 2 ביולי 2005

ההופעה של פינק פלוייד (!!!)

Tame • 2 ביולי 2005
אחחחח
כל כך נהיניתי מארבעת השירים הללו..
היה מרגש ויפה.
לא האמנתי שזה נגמר וכל כך מהר...

עוד מישהו ראה?
כלובי
לפני 18 שנים • 2 ביולי 2005
כלובי • 2 ביולי 2005
כמובן!
היה מדהים
אני חושב שכמעט כל מי שראה את זה היו לו דמעות בעיניים..
לא כל יום מתרגשים ככה
scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 3 ביולי 2005

מרגש עד דמעות

scorpio king​(שולט) • 3 ביולי 2005
אכן המופע של פינק פלויד היה מרגש בצורה מופלאה, ממש עד דמעות .
מבחינתי כל הלייב8 הזה היה מופע הקדמה אחד ארוך למופע המרכזי של הערב שכלל את פינק פלויד.
אפשר גם היה ממש אפשר לחוש את ההתרגשות בקהל ואת העיניים הבורקות.
מעבר לכל המטרה ההומינטרית של היום הזה המתנה המוזיקלית הגדולה שלו היה האיחוד שכולם חשבו שהוא בלתי אפשר.
כמה יפה לראות אותם שרים ומתאחדים למען מטרה חברתית ולא בשביל למכור עוד כמה רינגטונים.

היה ממש אפשר לראות עד כמה רוג'ר ווטרס מתרגש לשיר איתם שוב ביחד ועד כמה הוא שמח על האיחוד הזה כשהוא אסף את כולם ביחד כשהם הודו לכולם כשהם מחובקים לפני שירדו מהבמה.

כל כך חבל שהם שרו רק ארבעה שירים אבל איזה שירים.
Tame
Tame • 3 ביולי 2005
האמת שאת שלושת השירים האחרונים ניחשתי שהם ינגנו... כמובן שהם שירים מדהימים.
אני כל כך כל כך מקווה שזו לא תהיה הפעם האחרונה.
שאולי איכשהו ההופעה המרגשת הזו עם הקהל הרב כל כך והאוירה המדהימה תזכיר להם נשכחות ותגרום להם רצון עז לחזור לבמה...

טוב, עדיין מותר לחלום... icon_rolleyes.gif
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 3 ביולי 2005
מכיוון שאיתרתי את רשימת המופיעים, סדר העליה לבמה והשירים שישירו, לא היתה לי הפתעה, אבל זה לא מוריד כלום מעוצמת החוויה.

בהתחלה לא זיהיתי אותו. חיכיתי לשיער השחור המתנפנף, ולא מצאתי. אבל הרגע בו הבנתי היה רגע ההלם. ומשם כבר נסחפתי פנימה.

כולנו יודעים למה היינו שם מול המסך. וזה לא בגלל גילמור. את השם היה אפשר לשדוד, את ווטרס אי אפשר להדיח. לא באמת. הקול החנוק והמעושן שנפתח בשיר האחרון, האויר הטעון, הקהל שלא זז, רק עומד ושר כמו בטקס דתי, החיבוק בסוף...

אחר כך בצ'ט ניסינו להרגע ביחד (חוץ מקיחוטה, כמובן, הוא צריך לברר היום מי אלה הפינק פלויד icon_smile.gif ) כמה זמן לקח לכם להרדם?
scorpio king​(שולט)
scorpio king​(שולט) • 3 ביולי 2005
ליבה כתב/ה:

אחר כך בצ'ט ניסינו להרגע ביחד (חוץ מקיחוטה, כמובן, הוא צריך לברר היום מי אלה הפינק פלויד icon_smile.gif ) כמה זמן לקח לכם להרדם?

מי נרדם בכלל icon_question.gif icon_question.gif

אני עדיין ער ומאזין לechoes icon_smile.gif
Tame
Tame • 3 ביולי 2005
האמת שרוב השירים שווטרס שר בהם הם מ-The Wall ויש להם הרבה שירים מעולים שזה רק גילמור..
בכל מקרה כשצפיתי בהם לא הייתה לי שום מחשבה על הריב, לא הייתה לי העדפה, פשוט נהיניתי מכל מה שהיה ורק קיוויתי שזה ימשך וימשך....

אגב,
עוד מישהו היה מוותר על כל הארבעה בשביל לשמוע רק את shine on אבל כל החלקים ורצוף? icon_twisted.gif
ילדה יפה

צפיתי

ילדה יפה • 3 ביולי 2005
אהבתי, התרגשתי וממש ממש נהנתי....
היה שווה לחכות לזה יום שלם...
Seth
Seth • 3 ביולי 2005
יש רגעים .... קצרים ככל שיהיו .... שנשארים איתך לנצח .
אני חושב שההופעה הקצרצרה הזאת היא רגע כזה בחיי .

לחשוב שבסך הכל צפיתי בזה מעל מסך טי.וי. .... מה היה קורה לי אם הייתי שם ?
לודויג ואן

וידוי מצמרר. מסמך אנושי מזעזע:

לודויג ואן • 3 ביולי 2005
אמממ... לא יכול לשמוע את הלהקה הזו...

דוקא תכננתי לראות את השידור, בעיקר מסיבות נוסטלגיות ונרדמתי קצת אחרי רובי וויליאמס...

האמת שבשנות התיכון צבא שלי ושל חברי הטובים, כמו כל חבורה הגיונית היינו נפגשים בימי חמישי, שמים בוידאו קסטה חבוטה וסרוטה של THE WALL מגלגלים ג'וינטים וממלמלים באדיקות את מילות השירים.

בגמר ההקרנה היינו שמים במערכת (עופר היה הראשון שקנה מערכת חלקים אמיתית ולא סתם טייפ דבל קסט פרימיטיבי) דיסק של פינק פלויד, ומתחילים להתווכח בידענות מהו הדיסק הטוב ביותר שלהם.

היו את השמרנים... אלו שתמכו בדארק סייד, או בחומה, היו הרומנטיקנים - אנשי WISH YOU WERE HERE , היו הרדיקליים - אלו שאהבו את התקליטים המוקדמים וההזויים שלהם: אומהגומה וכל מיני דברים כאלו, ואני הכי אהבתי את THE FINAL CAT...

מפעם לפעם היינו עוברים לויכוח צדדי האם פינק פלויד שווה גם בלי רוג'ר. אני אמרתי שכן וכל השאר אמרו שלא.

השנים עברו, ואת פינק פלויד לא יכולתי לשמוע יותר. נראה לי ונשמע לי פתאום נפוח מידי. מלא חשיבות עצמית, חסר הומור עצמי מינימלי, לא יודע, קשה לי אם הרצינות התהומית הזו, ועדיין, דוקא התחשק לי לראות את האיחוד... אולי זה יעשה לי זכרונות נעימים מימי יום חמישי מתקופת הצבא