אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לבנות בענייני הסרת שיער...

אליס​(נשלטת){crazy_toas}
לפני 18 שנים • 9 ביולי 2005
אליס​(נשלטת){crazy_toas} • 9 ביולי 2005
Train-Man כתב/ה:
crazy_toast כתב/ה:
[quote="

נ.ב: למה אני משתתף השתתפות פעילה בשרשור הזה לעזאזל?

אולי מהסיבה הברורה למדי שהינך "נושך כריות" ?!?!
icon_lol.gif
(אמרתי לך שלא יהייה כדאי) icon_lol.gif
Train-Man

גרררר!
beatstang.gif
תאיר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 10 ביולי 2005
תאיר​(נשלטת) • 10 ביולי 2005
יש חומר נוזלי בשם פוליסן שנמכר רק אצל קוסמטיקאיות ואמור לעזור בנושא הצמיחה התת עורית, לא ניסיתי אז לא ממש יכולה להעיד. הוא גורם להתחלפות מהירה של תאי העור או משהו בכיוון.
nephele​(אחרת)
לפני 18 שנים • 13 ביולי 2005

Re: שעווה...

nephele​(אחרת) • 13 ביולי 2005
y כתב/ה:
אבל איך עושים שעווה?
מה בדיוק הלוגיסטיקה?

הקדמה:
הטקסט הבא לא לבעלי לב חלש
גברים, ראו הוזהרתם! ההמשך על אחריותכם.

מוצאים קוסמטיקאית מיומנת ואנושית
עם נסיון מקסימלי (פרסום בפרטי, אם תתחייבי לדיסקרטיות).
קובעים תור.
רצוי להתקלח קודם (בכלל מקלחת רצויה. נקודה.).
אפשר למרוח משחת אילחוש לפני כן (אבל מי רוצה לא לחוש? ).
מבקשים תמיכה נפשית לפני כן (ואם הקוסמטיקאית מאוד ליברלית, אז אולי גם תוך כדי... )
נושמים עמוק ו.....
יאללה לכיף icon_smile.gif

מי שיספר לך שזה לא כואב, לדעתי, יכול להיות או חסר רגישות באיזור ההוא, או שקרן.
אבל העונג שמגיע אחר כך, לא יסולא בפז ( התלהבתי cheerleader.gif ).

לגבי הנוזל שתאיר ציינה, למיטב ידיעתי הנוזל הזה יקר וגם אני איני יודעת עד כמה הוא יעיל.

למקרה של צמיחת שערות מתחת לעור, יש אפשרות ל "שחרר" אותן בלי לתלוש, ממש לפני ההליכה לקוסמטיקאית כדי שתיתלשנה עם השאר.

תהני icon_smile.gif

נפילי.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 13 ביולי 2005
Tainted​(לא בעסק) • 13 ביולי 2005
קודם כל , בשביל שלא יהיה צמיחה מתחת לעור, רצוי למרוח הרבה קרם שעושה את העור רך מאוד והשיער בעצם לא נתקל בבעיה לצאת החוצה, ואז השערה גודלת החוצה ולא פנימה.
באמת במקלחת לעבור על הגוף עם ליפה על המקומות שבהם הוסר שיער מעולה מאוד, וגם מוציא החוצה את השיערות הקטנות האלה שגודלות מתחת לעור.

לגבי הורדה לצמיתות, הכי טוב לייזר אין ספק, למרות שגם לו יש חסרונות (במהלך הטיפול עצמו) אך התוצאות אין ספק שמעבר לכל שעווה או הסרה מסוג אחר.
הגילוח מעבה את השערה ומחזק אותה וגורם גם למצב של 2 שערות משורש אחד (קחו לדוגמא את שיער הפנים של הגברים המתגלחים)- כל מי שגילחה רגליים תקופה ארוכה מכירה את תופעת מליון שיערות משורש מזויין אחד.
לגבי המשחה, אני לא בעד להשתמש בה להסרה מלאה אלא רק לקווי ביקיני, בהסרה מלאה, הסיכוי שזה יגע במקום רגיש ויעשה בלאגן הוא גבוהה יותר, ולא לשכוח שמה שהמשחה עושה זה בעצם שורף את השיער. בתקופה שהשתמשתי עם משחה, ולא שמתי לב שהיה לי סריטה ברגל מאחורה ומרחתי את כל הרגל, הופיע לי כוויה בצורת סריטה ארוכה לרוחב הרגל... בקיצור- לו מומלץ.
ולגבי שעווה- מומלץ למי שיש כוח לגדל אחרי זה שוב, או מי שרוצה ממש להקפיד (בהסרה לא מלאה) יכולה לעשות שעווה ואז לשמור על המקום חלק ע''י הסרה עם מכונה כל כמה ימים שזה גודל (שבוע בערך).

בקיצור,
אין אין אין אין על לייזר icon_cool.gif
אבל מי שלא רוצה לייזר, שעווה ומכונה (להסרה לא מלאה)
ושעווה (להסרה מלאה)

זו דעתי כמובן ...