שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיון לקרייזי טוסט

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 10 ביולי 2005

פתיון לקרייזי טוסט

Dom_Quixote • 10 ביולי 2005
כבוד,

ברצוני לנצל את הפורום המכובד הזה, בכדי להעלות לדיון נושא שאני חש כי לא מצוי מספיק על סדר יומה של הקהילה, והוא: בדסמ.

בדסמ, או BDSM בלעז, הם למי שלא יודע, ראשי תיבות של BONDAGE DOMINATION SADISM MASOCHISM. יהיו כמובן מי שיטענו שה-D פירושה DISCIPLINE, אבל הם טפשים.

בכל מקרה, מדובר בתופעה חברתית קיצונית למדי בעלת אופי מיני, הנחשבת ברוב המדינות המתוקנות כסטייה לכל דבר. עד כמה שזה נשמע מוזר, האנשים הסובלים מן התופעה, מעוניינים לשלוט ו\או להתמסר באופן גורף לאדם אחר (לרוב אחד שפגשו בצ'אט שעה קלה לפני כן), ומרצונם החופשי להניח לאותו אדם - גבר או אשה - להשפילם, להתעלל בהם פיזית ונפשית, ולכפות עליהם לספק טובות הנאה מיניות.

נראה כי תופעה זו חוצה גבולות של מגדר, מעמד או כל שיוך אחר. נשים וגברים כאחת מעורבים הן בביצוע המעשים הללו והן בכניעה מרצון לאותם מעשים, כאשר חלק קטן, זניח ומוקצה במיוחד שלהם, אף דוגם את שני הצדדים גם יחד. אנשים מצליחים וסמכותיים בחיי היום יום נהנים לרדת על ארבע בלילה, ואילו סמרטוטים חסרי חיים אשר אין להם שום דבר יותר טוב לעשות בשתיים בלילה חוץ מלכתוב פוסטים חסרי תוכלת באתר שולי של קהילה הזויה, מושחים את עצמם ל"שולטים".

אין לדעת מי נגוע בחיידק הבדסמי ומי לא. מחקרים שהתפרסמו לאחרונה גורסים כי התופעה שכיחה יותר בקרב גברים במקצועות משפטיים ונשים הלומדות פסיכולוגיה, אך עדיין אין לכך אישור מהקהילה המדעית.

בקיצור, כשאני גיליתי על הדבר הזה הייתי בהלם. אתם חושבים שיש משהו מאחורי זה? אני מניח שלא מדובר בתופעה רחבה אלא באיזושהו פגם גנטי שמן הסתם יש כמה עשרות הסובלים ממנו בארץ, אבל האמת היא שזה לא לגמרי מסביר את העניין. מי לכל הרוחות ירצה להיות מעורב בדברים כאלה?

הייתי שמח לשמוע את דעתכם.

כבוד,
קיחוט
מישלי

איך אפשר לקרוא את זה ?

מישלי • 10 ביולי 2005
איפה התקציר ???
Dom_Quixote

OH BROTHER

Dom_Quixote • 10 ביולי 2005
בעע.

...

תקציר הפוסט הקודם (C):

דיון-בנושא-בדסמ-...-אבל-מה-הקשר-לקרייזי-טוסט?-הממ-...- icon_rolleyes.gif

תקציר הפוסט הזה (C):

אני-בזאת-פותח-את-המכרז-לחינוכה-מחדש-של-מישלי-מכתה-א'-עד-י"ב-עם-דגש-מיוחד-על-קריאת-טקסטים-ארוכים-(למעלה-מ-50-מילה)-ללא-ניקוד-ובלי-איורים-עדיפות-לדומים-בעלי-נסיון-אך-גם-סאבים-וכמובן-מלכות-וסאביות-מוזמנים-לגשת-עדיפות-לתומכי-קיחוט-מוצהרים
מישלי

מותר לי להגיש מועמדות ?

מישלי • 10 ביולי 2005
icon_question.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 19 שנים • 11 ביולי 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 11 ביולי 2005
מותק , הילד השתגע icon_eek.gif
marlena​(נשלטת){נבט}

שאלה לקרייזי טוסט

marlena​(נשלטת){נבט} • 11 ביולי 2005
מה שמטריד אותי כבר זמן מה הוא השאלה:

איך לעזאזל הצלחת להכניס את הסמיילי לפרטי הזיהוי שלך????

ובעניין חינוכה מחדש של מישלי:

אני מגישה מועמדות!
flowers1.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 11 ביולי 2005
אני מציע שהמייל-דום הבא יוקדש לחינוכה של מישלי

לא פחות מעשרים דומים (וכמה סאביות לתמיכה) ידרשו על מנת להתחיל בתהליך הנ"ל על מנת לבצע אותו כראוי!

(מי אוהב אותך יותר ממני?)
Dom_Quixote

POINT OF INFORMATION

Dom_Quixote • 11 ביולי 2005
crazy_toast כתב/ה:
offtopic.gif

זה כמו חמצן בשבילי icon_wink.gif

צנים פסיכוטי שכמוך, ממש חיפפת הפעם! הפתיונות הקודמים היו נושאים מופרכים במפגיע (למרות שטבאיייס מאוד נהנה מהדיון על האומה הצרפתית בימי הביניים, אם אני זוכר נכון), אבל הפעם מדובר בנושא רלוונטי לכל הדיעות! אם כן, ראוי שתסביר כדרכך בקודש 4 פעמים בחודש, מדוע הפוסט הזה הוא עוף-טאופיק, ואיפה יש לשים אותו לדעתך.

בנוגע לחינוכה של מישלי, הריני לדחות את כל ההצעות שהועלו בינתיים, על רקע מחסור משווע בנימוקים כבדי משקל להיותכם ראויים לתפקיד, ובפרט כאלה הקשורים ישירות לסיפוק מאוויי האישיים. המכרז עדיין פתוח, עוד לא מאוחר, ומי שהפרוטה מצויה בכיסו יעשה טוב אם יסור הצידה, ויפנה מקום למי שיש יותר מפרוטה בכיסו.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

מישלי-את-תהיי-ממש-בסדר-מותק-אל-תדאגי-קיחוט-ישאיר-אותך-בידיים-טובות-הי-הי-הי
מישלי

מישלי מסמיקה ממבוכה....

מישלי • 11 ביולי 2005
מרלנה - כן כן, אני בעד המועמדות (מותר לי להביע דיעה ?)

אביס - מה זה מייל-דום ?
מי אוהב אותי יותר ממך? ..... אני עוד מחפשת אותו icon_wink.gif

קיחוט - אתה פשוט מותק !! קבל נשיקה על המצח ( :