ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עורכת הדין או הפעם משהו בשביל הבנות

hulego
לפני 18 שנים • 11 ביולי 2005

עורכת הדין או הפעם משהו בשביל הבנות

hulego • 11 ביולי 2005
את תלמדי לך דיני עבודה בסבבה ויום אחד תעמדי בבית משפט והשופט ירדה בך ויצעק עליך לא כי את גרועה, אלא משום שהוא מפנטז עליך, מפשיט אותך עם העיניים, חולם איך הוא מזיין אותך עם הפטיש שלו. אבל, הוא יודע שאין לו סיכוי לזכות בך אז הוא מוציא את תסכולו עליך, מת לגרום לך לבכות. ככה סתם כי את אישה. אבל את Tamora ולא סתם אישה. הוא לא יודע שאת פאקינג מלכת הגותים שהתגלגלה לה בצורה של עורכת דין. ובעודו צועק את שועטת לעברו, שולפת סכין ובתנועה אחת תוקעת לו אותה ישר בצוואר לתוך החלק הנסתר של הלשון והמילים שלו נעתקות בבת אחת ובמקומן יוצא מפיו נהר של דם ואז בעודו גוסס ומנסה לדבר לשווא, את מתפשטת לחלוטין קופצת על השולחן ופוערת את שפתי האיבר שלך מול עיניו שיראה מה הפסיד. ובנשמתו האחרונה הוא מביט בך במבט של תודה עמוקה ושל יראת כבוד מוחלטת ומת האדם המאושר ביותר עלי אדמות. icon_evil.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 11 ביולי 2005
טיפול תרופתי דחוף בשבילך!!!!!!

אל תשתנה.....
Tame
Tame • 11 ביולי 2005
אני מחכה לקטע ההמשך על איך היא הופכת לאחת מראשי האסירות בכלא הנשים ופותחת לה הרמון משלה וכמובן רוצחת בלי אבחנה את כולן גם שםicon_smile.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 11 ביולי 2005
icon_eek.gif
Aragorn​(שולט)

איפה פה השליטה?

Aragorn​(שולט) • 11 ביולי 2005
אני רואה בסיפור שלך דרגות גבוהות מאוד של חוסר שליטה.

אני מאוד מקוה שהסיפור הזה לא מאפין אותך כי אחרת היתי ממליץ לך ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר לפני שתפגע במישהו.
hulego

Re: איפה פה השליטה?

hulego • 11 ביולי 2005
master james כתב/ה:

אני מאוד מקוה שהסיפור הזה לא מאפין אותך כי אחרת היתי ממליץ לך ללכת לפסיכולוג/פסיכיאטר לפני שתפגע במישהו.

כן, בצדקנים נודניקים כמוך
קייל​(לא בעסק)

Re: איפה פה השליטה?

קייל​(לא בעסק) • 11 ביולי 2005
master james כתב/ה:

מסכים
גם ככה יש לנו יותר מדי דקירות סכין במדינה
Tame
Tame • 11 ביולי 2005
אמנם הקטע חסר כל קשר לשליטה אבל אני חושב שהמרחק בין זה לבין לפגוע במישהו דיי גדול..
מה תגידו לכל כותבי התסריטים ההוליוודיים??

לא לאהוב את הקטע או את הכתיבה זה כבר משהו אחר וזה לגיטימי icon_wink.gif
hulego

טושה

hulego • 11 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
אמנם הקטע חסר כל קשר לשליטה אבל אני חושב שהמרחק בין זה לבין לפגוע במישהו דיי גדול..
מה תגידו לכל כותבי התסריטים ההוליוודיים??

לא לאהוב את הקטע או את הכתיבה זה כבר משהו אחר וזה לגיטימי icon_wink.gif

טושה אדון TAME. דאלי פעם אמר: "ההבדל היחידי ביני לבין משוגע הוא שאני לא משוגע" והמבין יבין.