אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

ממש גרוע​(אחר)
לפני 18 שנים • 16 ביולי 2005

אי אפשר שלא להגיב פה

ממש גרוע​(אחר) • 16 ביולי 2005
עם כל הכבוד ויש כבוד,
אני באמת חושב חבר'ה שלקחתם את העניין ברצינות.

מאוד יכול להיות שהתיאורים בפרופיל המלכה מתארים מצבים והשפלות הנאמרות בשעת סשן,
שכן וכי לא חובבי השפלות מנטליות אנו (לפחות חלק מן העבדים).

אותי מגרה מאוד במיטה שמלכה אומרת לי מילים כאלו.
וכי באמת השקפת עולמי היא כזו? אני שיוויוניסט לגמרי.

(בכל מקרה במילים אלו אני חוזר לסורי ולמד ממעשיו של רבי לוי יצחק מברדיטשוב שהיה ידוע כמלמד זכות על כל אדם)

בנוגע לעניין עצמו, היות שאני מבין בכדורי שינה,
אין כלל בעיה, שכן
ישנם 2 כדורי שינה שכלל לא ממכרים.
האחד שמו "סטילנוקס" (ולפעמים בא בשם מסחרי הנקרא "זודורם")
השני שמו בישראל "נוקטורנו".
הכדור "סטילנוקס" נמכר במחיר זול מאוד עם מרשם, לא יודע לגבי נוקטורנו.
בנוסף גם הכדורים הממכרים כגון בונדורמין ודומיו, אין כל בעיה לקחת אפילו במשך שנה יום יום.

זהו לגבי כדורי שינה, לגבי נרות שינה/וכד' אין לי שמץ.
שינה נעימה.
כלובי

בלי קשר לדיון האם העסק הוא SSC

כלובי • 16 ביולי 2005
אנשים חדשים שמגיעים לכאן לא תמיד יודעים איך להתחיל עם חבורת המבקרים המפולפלים השנונים והממולחים שיושבת לה כאן.
כרגיל, כמו שאני מתלונן כבר שנים במקום לתת להם צ'אנס ולעזור להם להבין מי נגד מי כאן. ובמקום לעזור להם ללמוד לממש את הפנטזיות המבורכות שבהם הם ניחנו ישר יורים כאן.

לא יקרה לכם שום דבר רע אם תתנו גם למתחילים / חדשים כבוד מינימלי, תוסיפו כמה מילות הסבר מידודות ונעימות על הפער בין פנטזיה לבין מציאות ותיק תק הם יסתדרו, ועוד כמה מילות מבוא על שפוי בטוח ובהסכמה - והם יסתדרו.

זה לא כזה חומר מסובך, אנחנו לא קבוצה מוגבלת ומיוחסת שרק היא יכולה להבין את העקרונות הפשוטים האלה. וכולנו היינו חדשים פעם בעניין הזה ועשינו טעויות של מתחילים.

אני יודע מראש שקריאתי כאן תיפול בעיקר על אזניים ערלות ובכל זאת - אני שוב קורא לכולם לנהוג בסובלנות כלפי חדשים, בהכנסת אורחים חביבה ולא להדגים להם ציניות, וקליקות כנגדם כאחד הדברים הראשוניים שהקהילה הזאת עלולה להתאפיין בהם.

קצת פתיחות חבר'ה

שבוע טוב
icon_wink.gif
לולינה

אמאלהההההההההההההההההההההההההההההההההה

לולינה • 16 ביולי 2005
ממש מפחיד מה שקורה כאן icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
דניאל_דר​(נשלטת)

Re: אי אפשר שלא להגיב פה

דניאל_דר​(נשלטת) • 16 ביולי 2005
עבד אינטימי כתב/ה:
עם כל הכבוד ויש כבוד,
אני באמת חושב חבר'ה שלקחתם את העניין ברצינות.

מאוד יכול להיות שהתיאורים בפרופיל המלכה מתארים מצבים והשפלות הנאמרות בשעת סשן,
שכן וכי לא חובבי השפלות מנטליות אנו (לפחות חלק מן העבדים).

אותי מגרה מאוד במיטה שמלכה אומרת לי מילים כאלו.
וכי באמת השקפת עולמי היא כזו? אני שיוויוניסט לגמרי.

(בכל מקרה במילים אלו אני חוזר לסורי ולמד ממעשיו של רבי לוי יצחק מברדיטשוב שהיה ידוע כמלמד זכות על כל אדם)

בנוגע לעניין עצמו, היות שאני מבין בכדורי שינה,
אין כלל בעיה, שכן
ישנם 2 כדורי שינה שכלל לא ממכרים.
האחד שמו "סטילנוקס" (ולפעמים בא בשם מסחרי הנקרא "זודורם")
השני שמו בישראל "נוקטורנו".
הכדור "סטילנוקס" נמכר במחיר זול מאוד עם מרשם, לא יודע לגבי נוקטורנו.
בנוסף גם הכדורים הממכרים כגון בונדורמין ודומיו, אין כל בעיה לקחת אפילו במשך שנה יום יום.

זהו לגבי כדורי שינה, לגבי נרות שינה/וכד' אין לי שמץ.
שינה נעימה.

זודורם הוא כדור נרקוטי וממכר. מסוכן להתייחס אליו בקלות ראש.
Venus in Furs
Venus in Furs • 16 ביולי 2005
דווקא דומית רוקחת עשויה לבוא טוב...אקסטה בהתחלה, כדורי שינה בסוף, ממריצים ומדכאים לפי הצורך...מורפיום לסשנים כואבים במיוחד...אני בעד! icon_cool.gif
Tame
Tame • 16 ביולי 2005
כלובי, אני דווקא מבין היטב את האנטאגוניזם שהפוסט העליון עורר באנשים, להגיד שאני מסכים שעל כל פרובוקציה צריך "להחזיר" אני לא אגיד.. אבל אני לא חושב שאם הפוסט הראשון שלה היה "שלום, חדשה בפורומים" שהיא הייתה מקבלת היו זהות.
בנוסף אני לא חושב שאם תבוא דומית ותיקה ותצא באותן הצהרות היא לא תחטוף את אותה השטיפה.
ושוב אגיד שאני ממש לא בעד מריבות בפורום וחושב שתמיד יש לנהוג באיפוק ולנסות להבין את הדברים עד הסוף לפני שמחוים דעה, אבל במקרה הזה לנהוג באיפוק הייתה משימה "קשה" יותר מבמקרים אחרים שכבר קרו.
אמילי קייג'​(אחרת)

חברים יקרים!

אמילי קייג'​(אחרת) • 16 ביולי 2005
למה לשפוט?
למה להשתלח?
מי אמר שלשים בכלובים, לקשור, לעצור את הנשימה, לענות נשלטים, לניילן, לנעוץ מחטים באיברים שונים, להתייחס לנשלטים בצורה משפילה ועוד ועוד דברים" יומיומיים" עבור חלק מאיתנו הם בסדר ואילו נרות כאלה ואחרים אינם בסדר?

כל עוד הכל נעשה בהסכמה, מי שמכם לשופטים???

האם מישהו חשב אילו נרות אלה?
האם הם מסוכנים?
מישהו טרח לשאול איזה סוג של נרות אלה?

תחשבו קצת...
אנחנו אמורים להיות בעלי ראש פתוח לא?
Tame
Tame • 16 ביולי 2005
אמילי,
אני לא חושב שהמילה "נרות" הייתה הבעיה.
הבעיה הייתה ההתנסחות הלא נכונה. דנית אמרה שהיא רוצה שהעבד שלה לא יזוז מתחת לרגליים שלה ובגלל זה היא צריכה נרות שינה.

אם תחשבי על זה, נרות שינה לא מונעות מעבד להתהפך במהלך הליילה ולשנות תנוחה, הוא יכול להגיע למצב כזה רק אם הוא יקח חומר חזק בהרבה.
אז התקיימה כאן סתירה מסויימת ואנשים הבינו שדנית מחפשת משהו כימי רפואי שישאיר אדם במצב של צמח למשך ליילה שלם וזה מה שקומם אותם.
ממש גרוע​(אחר)
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2005

Re: אי אפשר שלא להגיב פה

ממש גרוע​(אחר) • 17 ביולי 2005
זודורם הוא כדור נרקוטי וממכר. מסוכן להתייחס אליו בקלות ראש.[/quote]

דניאל מהיכן קביעתך?

לא הבנתי מניין קבעת זאת.

אני על דעתי אעמודה. icon_wink.gif
זודורם (סטילנוקס)תרופה מצויינת ואינה ממכרת.
יתרה מכך כפי שכתבתי גם שאר תרופות השינה הממכרות אין בעיה לקחת כמה פעמים בשבוע, למרות שהן אכן ממכרות.

בכל מקרה כל התרופות ניתנות רק ע"י רופא, כך שמי שלא מאמין לי שישאל את הרופא או הרוקח, היודעים יותר טוב מאינטימי.
Tame
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2005
Tame • 17 ביולי 2005
אינטימי
בכל מקרה בין אם ממכר ובין אם לא, אני לא חושב שרוקח או רופא ימליצו לאדם ללא בעיות שינה לקחת תרופה שכזו במיוחד לא על בסיס קבוע.
בסופו של דבר האדם עלול לפתח תלות פסיכולוגית ויחווה נדודי שינה באם לא יקח את הכדור לפני השינה.
בנוסף לקחת כדורים מכל סוג שהוא זה לא הכי בריא על בסיס קבוע, אם זה צורך הכרחי כמו מיגרנות או נדודי שינה אז כמובן שהתועלת שוקלת יותר מהנזק, אבל חבל להכניס ראש בריא למיטה חולה (הממ תרתי משמע icon_wink.gif ).