בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 באוג׳ 2005

ואני מציע

קליבר​(שולט) • 15 באוג׳ 2005
icon_moon.gif לתחוב לדנית נר שינה בתחת .. וזהו
19 עמוד
איפה גולד'לה ? גולגי גולדל'ה
גולדי , גולדה
ילדה יפה
ילדה יפה • 15 באוג׳ 2005
טיצ'ר יקירי, ככה הדרדרת? לקרקר, ועוד אחרי כזה דבר? האם אני צריכה להתחיל לדאוג ולנהל איזו שיחת בנות עם פט? מילא קיחוטה, הרי אנחנו יודעים שהחבר היחיד שיש לו זה אביס. אבל אתה?

כנראה שלמישהי היה חסר קצת אקשן ביומיים האחרונים (המממ מעניין למה...) והייתה חייבת להפיח רוח חיים בשרשור המת הזה.

הצעה יקירתי, תחזרי אחרי 34 תגובות אוהדות, ככה תתני לנו עוד קצת שקט אחרי הוולנטיין.

בייבי - תחלימי מהר!
רפאל
רפאל • 15 באוג׳ 2005
אין לי אהדה רבה לתיאוריות הפוליטיות של דנית-האצילה. וכבר כתבתי על כך די. אבל אם לניח לרגע את התכנים האינטלקטואלים שמילאו את השרשור בצד, ולהתייחס לרוחו, ל"איך" שאנשים כתבו, ולתרבות הדיון - אז יש לי הרבה יותר אהדה לנוכחותה של דנית האצילה מאשר לזו של הרבה אחרים.

אני מתפלא שהיא שרדה עד כה את כמות העקיצות, הארס והרעל שהפנו כלפיה. לא דברים שיצאו בלהט של דיון ענייני, אלא דברים שנאמרו לשם העקיצה בלבד. יש לא מעט יושבים בפרומים שכל תחביבם לארוב "לטרף קל" ולנעוץ בו את עוקצם. ואותם בעלי תחביב, מכוח היותם בעלי שם בקהילה, או מכוח פעולתם בקבוצות, כמעט שמחוסנים מכל ביקורת.

אפשר להתווכח עם אדם גם מבלי להעניק לו את הרגשה שהוא בלתי רצוי. ומבחינתי, אף שדעותיה של דנית האצילה אינן רצויות כלל, היא עצמה רצויה.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 15 באוג׳ 2005
1. היא באמת מצפה שבכלוב, הידוע לשימצה בנבזיות השטנית של כותביו, היא תקבל 35 תגובות אוהדות? icon_eek.gif
הרי אפילו אם יגיע לכאן אדם ויספר שהוא עזר לזקנה לחצות את הכביש אז עדיין ימצאו סיבה לתקוף אותו.
בנינו יש רק דרך אחת להשיג 35 תגובות אוהדות בפורום הזה ...
2. זה מלמד אותנו על בוחן המציאות של דנית
ולכן אנו גם יודעים איך להתייחס לרמיזות שלה על יופיה האגדי...
3. דנית, היתה מתה להגיע לרמה כזו שתוכל להיות אויבת שלי
האמת היא שדנית משעשעת אותי ומעוררת את רחמי בעת ובעונה אחת.
4. איך שהוא נראה לי ש"נזכה" לראות את דנית מוקדם מן הצפוי
היא פשוט תכנס הנה בניק אחר (איה ותום?)
אבל נראה לי שגם אם היא תתחבא מאחורי שפם ואף מלאכותי, אנשים עדין יזהו אותה לפי השטויות שהיא פולטת.
רפאל
רפאל • 15 באוג׳ 2005
master james,

אין שום חובה לכתוב דברי אהדה. אבל מדוע אתה נוהג כאילו ישנה חובה הפוכה, ומצווה עליך לכתוב כל דבר שהוא בבחינת חוסר-אהדה?

באמת שגם זו אינה חובה.

master james כתב/ה:

3. דנית, היתה מתה להגיע לרמה כזו שתוכל להיות אויבת שלי
האמת היא שדנית משעשעת אותי ומעוררת את רחמי בעת ובעונה אחת.

ג'יימס, הדבר האחרון שאפשר לומר על דבריך הוא שיש בהם איזו מידה של רחמים, או איזו התעוררות נאצלת של רחמים. אתה כותב בנבזיות ובארסיות. ודע כי במקום שבו מפזרים רעל לכל עבר דבר טוב אינו צומח. הכל מורעל ומת. (לכל היותר אתה אולי מצליח להרוג בכך גם כמה תשוקות נסתרות שלך.)
Tame
Tame • 15 באוג׳ 2005
אז עכשיו זה ימשיך במריבה בין ג'יימס לרפאל?
אולי דיי?
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 15 באוג׳ 2005
אני לא מתכוון לריב עם רפאל
יש לי דברים יותר טובים לעשות בחיים.

לילה טוב לכולם icon_smile.gif
Tame
לפני 18 שנים • 16 באוג׳ 2005
Tame • 16 באוג׳ 2005
שין שןicon_smile.gif
פרופיל מבוטל​(לא בעסק)