צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקסטרולוגיה

Tame
לפני 18 שנים • 15 ביולי 2005
Tame • 15 ביולי 2005
או קיי, אני אמתין בסבלנות..icon_smile.gif

אבל אני לא מבטיח עד כמה סבלנות היא תכונה חזקה אצלי icon_wink.gif

סתם, אם כשתסיימי עוד יהיו לי שאלות אני אשאל אזicon_smile.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 15 ביולי 2005
מנסיוני
ההתאמות שהספר קבע בשבילי לא באו לידי ביטוי בחיים שלי icon_smile.gif
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 15 ביולי 2005
girl1708 כתב/ה:
u never know until u try

רגע,

לפי מה שאת אומרת, לילו'ש, או כל אחת אחרת לצורך העניין , אמורה להתנסות עם 4 או 5 , רק כדי לאמת או להפריך את הסטטיסטיקה...? scratchead.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 17 ביולי 2005
*נגה* כתב/ה:
girl1708 כתב/ה:
u never know until u try

רגע,

לפי מה שאת אומרת, לילו'ש, או כל אחת אחרת לצורך העניין , אמורה להתנסות עם 4 או 5 , רק כדי לאמת או להפריך את הסטטיסטיקה...? scratchead.gif

חושבת שצריך כמות יותר גדולה כי תמיד יש יוצאים מן הכלל וכו' ....צריך כמה מחזורי חיים בשביל לאמת דבר שכזה ....
venus in our blood​(שולטת) • 17 ביולי 2005
LILU27 כתב/ה:
*נגה* כתב/ה:
girl1708 כתב/ה:
u never know until u try

רגע,

חושבת שצריך כמות יותר גדולה כי תמיד יש יוצאים מן הכלל וכו' ....צריך כמה מחזורי חיים בשביל לאמת דבר שכזה ....

אבל, לפי הנחה זו, גם סימני השמש משתנים במהלך מחזורי החיים ... scratchead.gif
Tame
Tame • 17 ביולי 2005
או קיי, אפשר לפתוח פרוייקט שיקרא "פרוייקט האימות האסטרולוגי הגדול"
לכל משתתף בפרוייקט תעשה מפה אסטרולוגית משלו, אחר כך נתחיל לעשות רוטציה ולצוות זוגות זוגות מכל המשתתפים בפרוייקט למשך שבוע בו הם מתחייבים לסקס לפחות 7 פעמים...
אחר כך כל אחד יקבל טבלת התאמה בה הוא מדרג את מידת ההתאמה שלדעתו יש לו עם בן המזל שהוא היה איתו בשבוע האחרון. לאחר מכן מצוותים זוגות אחרים וככה בסבב עד שכולם היו עם כולם.. בסוף הפרוייקט נבדוק וננתח את התוצאות (זה כמובן אם למישהו עדיין ישאר כוח icon_cool.gif )
לפני 18 שנים • 18 ביולי 2005
venus in our blood​(שולטת) • 18 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
לכל משתתף בפרוייקט תעשה מפה אסטרולוגית משלו, אחר כך נתחיל לעשות רוטציה ולצוות זוגות זוגות מכל המשתתפים בפרוייקט למשך שבוע בו הם מתחייבים לסקס לפחות 7 פעמים...
אחר כך כל אחד יקבל טבלת התאמה בה הוא מדרג את מידת ההתאמה שלדעתו יש לו עם בן המזל שהוא היה איתו בשבוע האחרון. לאחר מכן מצוותים זוגות אחרים וככה בסבב עד שכולם היו עם כולם.. בסוף הפרוייקט נבדוק וננתח את התוצאות (זה כמובן אם למישהו עדיין ישאר כוח icon_cool.gif )

רעיון לא רע.. icon_cool.gif

אבל,

למה 7 ??? icon_twisted.gif
מדויקת​(לא בעסק){+-}
לפני 18 שנים • 12 באוג׳ 2005
מדויקת​(לא בעסק){+-} • 12 באוג׳ 2005
*נגה* כתב/ה:
Tame כתב/ה:
לכל משתתף בפרוייקט תעשה מפה אסטרולוגית משלו, אחר כך נתחיל לעשות רוטציה ולצוות זוגות זוגות מכל המשתתפים בפרוייקט למשך שבוע בו הם מתחייבים לסקס לפחות 7 פעמים...אחר כך כל אחד יקבל טבלת התאמה בה הוא מדרג את מידת ההתאמה שלדעתו יש לו עם בן המזל שהוא היה איתו בשבוע האחרון. לאחר מכן מצוותים זוגות אחרים וככה בסבב עד שכולם היו עם כולם.. בסוף הפרוייקט נבדוק וננתח את התוצאות (זה כמובן אם למישהו עדיין ישאר כוח icon_cool.gif )

רעיון לא רע.. icon_cool.gif

אבל,

למה 7 ??? icon_twisted.gif

נא לקרוא את השורות הקטנות נגה, הבלטתי את החלק הרלוונטי למענך.. : )
Tame
לפני 18 שנים • 12 באוג׳ 2005
Tame • 12 באוג׳ 2005
מי אמר שאסטרולוגיה אינה דבר כיפיicon_smile.gif

ואילוזיה, באילו 6 שפות את שולטת?