סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלוגים - הTOP שבהם...

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 27 בספט׳ 2009

הבלוגים האהובים עלי:

בלוסום​(לא בעסק) • 27 בספט׳ 2009
ממנטו מורי של שירת הברבור ותשוקה כבולה של פשוט אחרת - בגלל סיפורי השליטה המדהימים.

נוסטל-בלוגי של ונילו בגלל הלינקים ההורסים.

אידיוט אחרונות של פאט ראשן בגלל התובנות המצחיקות.

בנוסף, יש את כל הידידים הטובים (באמת תקצר היריעה, יש לי שני עמודים של בלוגים במועדפים...) ביניהם זה שהבטיח ללכת לישון ובמקום זאת נשאר ער להרים פה את המורל בשיחות טלפון ארוכות ארוכות עם מועדון החתולות המייללות בע"מ הלא הוא ריין }{
Geshem Black
Geshem Black • 27 בספט׳ 2009
לא רוצה לישון ולא רוצה לישון! icon_eek.gif (למה אין סמיילי שמוציא לשון?)

אני בהחלט אנסה את מייפל, שמעתי את שמה כבר מספר פעמים וטרם יצא לי לבדוק.
(נבדק. וירא ריין, כי טוב)

אני רוצה גם לציין את:

Gogo Yubari - Walk on the Wild Side (עם טקסטים מאוד שנונים, למרות שנראה לי שטרם יצא לי להגיב לה לאיזשהו פוסט)
בעבור חופן צומי - Succubus (בד"כ אני לא נמשך לכתיבתם של כותבים שמתארים סצינות בדס"מיות פרובוקטיביות, אבל היא ממש טובה!)
בתחת ית - עונג אפל
Green Sky - Dirty Secrets
משומשת - Gradiva (כבר לא כותבת)
Dominiqua Shiraz - Alias (כבר בקושי כותבת)

באמת, יש פה מלא כותבים וכותבות על רמה!
ואני לא נוהג לקרוא כל אחד, וקצרה סבלנותי לרוב.

וכל עוד מועדון החתולות המייללות מעוניין בי, אמשיך להרים את המורל!
"לא שומעים אתכן!" - "יותר חזק!" "ר" - "י" - "י" - "ן" - "מה קיבלנו?" פלוץ.
Beta Male
Beta Male • 27 בספט׳ 2009
גם לי יש פייבוריטים

קודם כל מתחת לפרווה של ונוס. אכן חושפני ,לעיתים בוטה מינית ולעיתים מאד רגשני כשתמיד אתה יודע מה מצבו הנפשי של הבחור המקסים בזמן הכתיבה.

הפייבוריט האישי שלי Eyes Wide Shut של פוקחת עיניים פשוט כי לפעמים נדמה לי שאני כותב את הבלוג בלשון נקבה.היא כ"כ דומה לי שזה מפחיד ואני חצי מאוהב בילדה (שזה בכלל מפתיע כשמחברים את 2 העובדות האחרונות יחד)

אני נהנה לקרוא גם את אני זאת אני ורק אני של נטלי כי הוא ממש אמיתי וכואב לאחרונה. בכלל,כנראה שיש לי קיק לאנשים שחושפים את עצמם ודווקא את נצדדים היותר כואבים שבתוכם

בטח יש עוד כמה ששכחתי אבל אערוך כשאזכר במשך הזמן
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

אוו איזה כיף לפרגן בריש גלי

מתוך הרבה שמגיע להם קרדיט, כמה נבחרים בסדר אקראי:

היום הראשון של שארית חיי/פרלין: פייטנית בחסד. הבחורה מסוגלת לתאר הכנת חביתה באופן שירטיט את נימי הנפש הדקים ביותר. כל כך הרבה פעמים היא תופסת רגע ומפגינה הבנה מאד עמוקה שלו, וכל זה בענווה נדירה. פשוט קוסמת.

Clotted Blood/Brave Dwarf: שירה. פשוט שירה.

Masochistic Personality Disorder/אנדרפוט: כושר ביטוי מעולה פוגש יכולת ניתוח מצויינת פוגשת התבוננות עצמית כנה וחסרת פשרות. מבריק, כתוב היטב ולפעמים גם מעמיד מראה.

words words words/tebayes: טוב, דבר ראשון אני ממש אוהבת את טאבי. דבר שני הוא תמיד כותב טוב. הנושאים משתנים אבל זה תמיד כתוב טוב, ותמיד חד. ותמיד מבצבץ איזה חיוך מתחת להכל - אני לא יודעת אם זה בכוונה או לא, אבל יש מעין סגנון טאביסטי כזה שתמיד חוזר.

כל פעם אחרת/אחותופל: נו, היא פשוט טובה. למרות שלא מגיע לה בכלל כי היא מזניחה וגם מוחקת פוסטים. קמצנית ארורה.

בעבור חופן צומי/Succubus: יש מצב שזה הבלוג האהוב עלי. גם כן אחת שמעדכנת פעם בשנה, אבל כשהיא כותבת - הו, כמה שזה טוב. כשזה תובנות על החיים הן מדוייקות, כשזה מצחיק אז זה מאד מצחיק, כשזה נוגע ללב אז זה סוחט דמעות, והיא היחידה (!) שאי פעם נתקלתי בה, וזה כולל גם סופרים שמפרסמים בעולם ולא רק באיזה אתר, שכותבת פורנו שהוא לטעמי (טעמי! שלי! שש!) ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש טוב. אצל שום כותב אחר לא קראתי פורנו בהנאה צרופה אמיתית שלא פוחתת מההנאה שלי מספרות יפה בז'אנרים אחרים.

טוב ברור שיש עוד כמה מצויינים אבל אם יהיו יותר מידי בהודעה אחת אז זה יצמצם את כמות הצומי לכדי חוסר אפקטיביות.

אז כאמור, שליפה אקראית מהמועדפים - כותבים מחוננים אחד אחד.
Little Missy​(נשלטת)

המנצח מבחינתי:

Little Missy​(נשלטת) • 27 בספט׳ 2009
Johnny Cave - קצת צניעות, קצת דרך ארץ.

הוא ולא אחר icon_smile.gif
פשוט אחרת

איזה שרשור נהדר

פשוט אחרת • 27 בספט׳ 2009
אני לא קוראת הרבה,
ואני בטח שלא יכולה לבנות על הזכרון שלי, אז כשאגלה את מי שכחתי אמהר להוסיף.
בנתיים שניים שקראתי בנשימה עצורה ושאינם כותבים יותר:

נומינלית: כשניטשה בכתה.
כולא בכלוב: כלוב של אמת.

וכמובן הנשים שנוגעות בי בכתיבה שלהן:
שחף S : שקיפויות
מלנה: הרצון לדייק במילים
ואחת שגיליתי ממש במקרה : בכוח המוח אשה: המגירה.
ואחרונה חביבה זו לי אורה, בגלל הדרך המיוחדת שלה לקשט את המילים בנקודות ובפסיקים.
ועכשיו, הולכת לקרוא את חלק מהמומלצים פה, ואתחיל עם זה של מייפל.
אההה, וכמעט שכחתי את Grey Green.
Needles And Pins​(לא בעסק)
Needles And Pins​(לא בעסק) • 27 בספט׳ 2009
בעיקרון כל בוקר / ערב / כשיש זמן אני עוברת על רשימת הבלוגים ומחפשת את הכי מעניינים. אבל אני קוראת כמעט את כולם icon_smile.gif

החמישייה שלי:

- Venus In Furs (נו, צריך להסביר?..)
- נילי ונילי (שאם אני רואה אותה ברשימה אני צוהלת ושמחה, אז מה אם הפוסט נמחק אחרי כמה שעות icon_evil.gif )
- BODYGUARD ולולי (הם באותה שורה כי צריך מקום לעוד)
- ים_yam
- Grey / Green
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 27 בספט׳ 2009
טוב

האהובים עלי

במקום הראשון וללא מתחרים
נילי פאקינג ונילי.

החצי מטר אישה המזויינת הזו היא מלאך חבלה אירוטי מילולי, וזה בזמנים שבהם היא לא מזיינת בשכל.

אנה דן-יולי יול.
הבלוג שלה הוא חוויה סוריאליסטית מדוקדקת.

קקלטה
שאומרת המון בלי מילים בכלל ונותנת לעיניים ולדמיון לדבר במקום.

נטול מושג- האנושיות העצובה נמהלת בשמחה הילדותית האינטלקטואלית.

לילי שרלילי-הרבה במסווה של מעט

ג'ינג'ר- חוכמת הדורות רוקדת על קצה סיכה.

ואחרון חביב

ויליהם שייקספיר- כנה, כואב, בועט, משדל, יהיר, מתרפס, חיי נושם וזועק.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 27 בספט׳ 2009
Black Tears כתב/ה:
בעיקרון כל בוקר / ערב / כשיש זמן אני עוברת על רשימת הבלוגים ומחפשת את הכי מעניינים. אבל אני קוראת כמעט את כולם icon_smile.gif

החמישייה שלי:

- Venus In Furs (נו, צריך להסביר?..)
- נילי ונילי (שאם אני רואה אותה ברשימה אני צוהלת ושמחה, אז מה אם הפוסט נמחק אחרי כמה שעות icon_evil.gif )
- BODYGUARD ולולי (הם באותה שורה כי צריך מקום לעוד)
- ים_yam
- Grey / Green

חן חן....

הבלוג של התע-לולי מרהיב לגמרי, שלי לא כל כך אבל תודה על המחמאה !