צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה וערגה-מחשבות של יום שישי

galia​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 15 ביולי 2005

אהבה וערגה-מחשבות של יום שישי

galia​(לא בעסק) • 15 ביולי 2005
האהבה היא רגש מזין, הערגה היא רעב. אהבה בריאה לגבר זה משהו מעשיר, עצם הענקת אהבה יוצרת הרגשה טובה. הענקה לא אנוכית , גורמת שנמצא כן בעיני עצמנו, כשמקבלים את אהבתנו, מכירים בה, ויותר מהכל - כאשר מחזירים לנו אהבה, זו הרגשה טובה פי כמה.
ערגה היא משהו אחר לגמרי. זהו רעב למשהו שאנחנו רוצים אך הוא לא בידינו. זה מתח שנוצר כתוצאה מכך שמושא האהבה שלנו חומק או אינו בר השגה. ערגה זו תחינה נואשת לאהבה-או לפחות להכרה.
כשאחנו מבלבלים בין אהבה לערגה-נוצרת בעיה. ערגה או אהבה נכזבת הן רגשות רבי עוצמה. זה קורה מכמה סיבות, אבל הנקודה היא שאלה העורגים מבלבלים בין אהבה ל"חסר".
הבלבול הזה מקשה להיות "מאוהבים" במישהו שמחזיר אהבה, מיד מאבדים בו עניין. מי שלא מזהה את המשחק המכשיל הזה, מוצא פתרונות כמו לדלג מגבר לגבר או בחיפוש אחרי גברים בלתי מושגים. כשאהבה לגבר כזה נכזבת, יכולים להשאר במצב הטוב והמוכר של כיסופים מתוקים וצורבים.
גברים ונשים טובים אינם חמקניים או מסתוריים. הם קיימים, הם צפויים. הם מתקשרים כשהם אומרים שיתקשרו, הם פשוט בסדר!. אבל הם גם גורמים להתעלם מהם פעמים רבות, כי הם לא מעוררים את תחושת הערגה שמתקשרת עם אהבה.

המתמכרים לערגה לא מסוגלים לחוות אהבת אמת.
המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 15 ביולי 2005
כ"כ נכון !!!

אין כמו אהבת אמת !!!

ולעולם לא - ערגה !

אני יכולה לאהוב - רק שאני מקבלת אהבה בחזרה ....

ואני מקבלת ... ונותנת !

אוהבת אותך אהובי !!!!!!!!!!!!!!!!!!

אוהבת לאהוב .

שבת מלאת אהבה לכולנו !