צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה היענות יש באמת לאירועי BDSM בארץ?!?

Black Magic
לפני 18 שנים • 20 ביולי 2005

כמה היענות יש באמת לאירועי BDSM בארץ?!?

Black Magic • 20 ביולי 2005
אשמח לקצת מידע, האם יש היענות משמעותית, טווח גילאים, אופי האירועים...
תודה!!!
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
מה שאני מציע לך אם אתה רציני בענין זה לבוא לדאנג'ן שלישי וחמישי ולספור כמה אנשים באים לשם ובאיזה גילאים הם. ככה לעשות בכל אירוע של הקהילה או בבתים פרטיים של אנשים עד שמישהו או יתן לך מכות או שיעצרו אותך על הטרדה.

תשובה טיפשית לשאלה טיפשית.

עמק
Black Magic
Black Magic • 20 ביולי 2005
בתור אחד שדוגל במשפט הזה- "תשובה טפשית לשאלה טפשית" מי אני שאומר לך שאינך צודק...
בתור אחד שאומר את זה אתה ודאי יכול לגבות את עצמך בכך שאינך טיפש (...) אבל מכאן אסביר, חברתי ואני לראשונה נתקלנו באתר ובסצנה הזו בארץ (לפני כן חווינו פעם או שתיים את הנושא בחו"ל) ומכאן השאלה הטיפשית ששללת ברוב עוזך.. (הראית לי מה זה!) להמשך, יש לנו קצת רקע וחשבנו להתחיל ולהפיק אירועים במספר תחומים חדשים ולאחר שראיתי את האתר הזה חשבתי למה לא לקדם את הנושא הזה של אירועי BDSM בישראל (עוד סיבה לשאלה הטיפשית- אהה).
ולעניין... אם יש מישהו/י יכולים לתרום לי קצת ידע (ללא קשר למספר אנשים) אלא קצת רקע כללי על הקהילה בארץ אני אשמח. (אם לא, אז כנראה זו באמת שאלה טיפשית)
ולך אענה בעוד משפט אחד, לשאלה טיפשית עונים התשובה טיפשית אבל בסופו של יום כל אחד עושה לעצמו חשבון נפש... (ואני נהנה משאלות טיפשיות)
אמילי קייג'​(אחרת)

יש ויש...

אמילי קייג'​(אחרת) • 20 ביולי 2005
יש היענות לאירועים פרטיים ופומביים.

למועדון מגיעים הרבה אנשים, חלקם מהקהילה וחלקם צופים שבאים ךראות, להציץ, ללמוד או סתם להסתכל על ה"פריק שואו"...

באירועים פרטיים, (לא שאני עושה פרסום לאירוע הפרטי שלנו שיתקיים ביום שבת הקרוב... icon_rolleyes.gif ), יש סלקציה, ואז כמובן אפשר מראש לבחור עם מי אתה רוצה "להתערבב" ומה יהיה.

מקווה שעניתי לשאלתך.
אתה מוזמן אלי או לאדוני, MASTER F, לפרטי, לשם קבלת פרטים נוספים....

אהבה.
אמילי.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אני מתנצל אם נשמעתי טיפשי אבל שאלתך היא קצת חודרנית וכללית מידיי להיתייחסות ספציפית.
אני ממליץ לך בחום ובלי ציניות לבוא למועדון ביום שלישי ולהתרשם במו עיניך מהנעשה בקהילה. אני עצמי מארגן ערבים לקהילת הבדסמ בצפון , לערבים מעין אלה ואחרים יש היענות יפה ומומנטם תמידי.

עמק
ממש גרוע​(אחר)
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2005

אכן תבוא לדנג'ן תתרשם

ממש גרוע​(אחר) • 21 ביולי 2005
ובשמו של עובדיה יוסף נמסר לי לומר לך :

תגיד לו יכנס בפנים זה,
זה מזכה הרבים זה. icon_wink.gif
Black Magic
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2005
Black Magic • 21 ביולי 2005
תודה על התגובות... עמק גם אני ממש לא התכוונתי לשום תוקפנות ומכאן אני מקווה שנמשיך בכיף, אשמע לעצתך ובסיום תקופת הבחינות אנחנו שם!!!