סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפנטזיה שלי (פעולת תגמול לקלייר)

Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2005

הפנטזיה שלי (פעולת תגמול לקלייר)

Belisana​(שולטת) • 21 ביולי 2005
זנזונת שלי, החלטת לחרפן אותי באמצע יום העבודה. הרטבת אותי והשארת אותי וחצי תאוותי בידי ולכן תענשי קשות.

זאת הפנטזיה שלי:

את עומדת עירומה על 4, מחכה לפקודתי. אני לא במצב רוח למשחקים היום. את עומדת להענש קשות על מה שעשית. אני קושרת רצועה לקולרך ומוליכה אותך לחדר. "כלבונת שלי, היום את עומדת לשלם על כך שהיית כלבה רעה. נדמה לי שאחרי השיעור הזה את תחשבי פעמיים אם להפריע לגבירתך באמצע יום העבודה".

אני מוליכה אותך לכורסא, מצווה עלייך לשבת וקושרת את ידייך למושבים ואת רגלייך לרגלי הכורסא. את פסוקה, חסרת אונים. לא יכולה לזוז. "ועכשיו, נדאג שלא תוכלי להפריע", אני מסבירה לך ושמה גאג בפיך.

"עד היום זנזונת שלי, דפקתי רק אותך. אבל מאחר שהיית כלבה רעה, אני עומדת להראות לך איך אני מטפלת במישהו אחר. בכל זאת, יש לי לב רחום, אז הבאתי לי עבד במקום כלבונת".

אני רואה את המבט המפוחד בעינייך. את ערומה וחשופה. אני שמה על גופך סדין, זוכרת שביקשת פעם שאעשה לך הכל רק שלא תחשפי את עצמך בפני אדם זר. את ואני זוכרות היטב כמה את ערומה מתחת לסדין.

צלצול בדלת. את שומעת אותי אומרת לו "תתפשט עבד ורד על 4 בשבילי". יותר אינך שומעת דבר.
את מדמיינת אותי לצידו, מוליכה אותו כפי שהולכתי אותך. לבסוף אנחנו נכנסים לחדר.

"תתעלם ממנה, היא כאן רק כדי להענש", אני אומרת לו. "אני מקווה שהביצועים שלך יגרמו לי להתגאות בך ולשפחה שלי לקנא. אם לא תהיה מעולה, היא תתפוס תחת ותחשוב שהיא הכלבה הכי טובה בעיר ואני אעניש אותך עוד יותר".

אני תופסת בשערו ומורידה אותו למטה, את פניו לנעלי העקב שלי : "תלקק כלבלב. אני רוצה את הסנדל שלי מבריק". את מביטה בלשונו המצחצחת את סנדלי העקב שלי ונוגעת כאילו במקרה בכף רגלי.

"מספיק עבד", אני אומרת לו, "תחלוץ את סנדליי ותתחיל ללקק את כף הרגל".
את רואה איך הוא עושה זאת בתשוקה ומשמיעה גניחה מבעד לגאג. אני נשכבת על המיטה ומושיטה לו את כף הרגל. הוא מתנפל עליה כאילו היתה חבילת ממתקים. מוצץ ומלקק בתשוקה.

"אבל זאת הרגל שלי", את חושבת לעצמך ויודעת שזאת הרגל של גבירתך ורק היא תחליט למי היא נותנת אותה ולמרות שאת ממש משתדלת שלא... את מתחילה להתחרמן מהליקוק שלו ומהגניחות שלי, ההולכות ומתעצמות.

"בוא הנה עבד", אני מצווה, "הגיע הזמן שאקח את התחת שלך. אבל קודם כל - נחמם אותו קצת".
אני לוקחת את שוט הרצועות ומתחילה להצליף בו. לראשונה את רואה אותי מהזווית הזאת כשהשוט בידי. הרצועה עולה ויורדת על ישבנו, שנעתר לה, מתמכר לה. הוא מנסה לא לצעוק ולא מצליח. בא לך לקורע את החבלים ולהתחלף איתו, אבל את בעונש ואת לא יכולה.

כשהישבן שלו אדום מספיק לטעמי, אני לוקחת לידיי את הסטראפ און. משחררת את ידייך ומצווה עלייך: "קדימה זנזונת, תלבישי לי את הסטראפ כדי שאני אוכל לזיין את התחת של העבד שלי להיום".
הידיים שלך רועדות, אבל את רוצה להיות שימושית לגבירתך. את מלבישה לי את הסטראפ און ומביטה בו בעיניים כלות.

"תפתח את הישבן שלך בשבילי, עבד", אני מצווה. שתי ידיו השריריות תופסות בפלחי ישבנו ומפשקות אותו. אני משחררת גם את רגלייך. "קומי קלייר ולכי תשמני את הישבן של העבד שלי".
את המומה. לאט הולכת לשידה, מוציאה את הקרם ומתחילה לשמן את הישבן שלו. את כל כך קרובה אליו ואליי ואסור לך....

אני מכוונת את הסטראפ לפתח הישבן ומתחילה לחדור אליו לאט. לבסוף כל הזין בתוכו. "קדימה, עבד, תתחיל להזדיין עם הזין שלי בשבילי, תרקוד עליו", אני מצווה באותן מילים שאת כה אוהבת. הוא מתחיל לזוז. "כן, ככה, עבד טוב ומזדיין שלי. לא להפסיק עד שתקבל פקודה". הוא גונח ומשתולל, את רועדת.

"בואי תהיי שימושית, זנזונת", אני אומרת לך ומצווה עלייך להכנס בינינו וללקק אותי. את נכנסת בין הרגליים שלי לישבן שלו, מנסה לא לגעת בו, מנסה לא להפגע מנגיחות הסטראפ. מלקקת אותי במרץ. שלושתינו גונחים.

אני גומרת בצעקות חשק ועונג. הוא מקבל רשות וגומר אחריי. רק לך אסור. אני נשכבת בין שניכם. "עכשיו תעשו לי מסאז' ביחד", אני מצווה ומבטי שניכם נפגשים מבויישים.

(אולי יהיה המשך ואולי לא. נראהicon_smile.gif )
קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2005

אני הולכת לעשות מקלחת קרה בתוספת קוביות קרח!

קלייר​(נשלטת) • 21 ביולי 2005
גברתי לא מספיק הייחום שלי? את עוד מוסיפה לו? עם כמה ייחום יכולה להתמודד שפחה אחת לפני השעה אחת בצהריים?

הרסת אותי, חירמנת לי ת'נשמה, עוד רגע ואסחט את התחתונים icon_smile.gif

גברתי, כשאת מחליטה לנקום... זה נעים... icon_smile.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2005
מאסטר יקיר​(שולט) • 22 ביולי 2005
בליסנה,
אמרתי לך שאת טובה מדי???

מה זה להביא עבד כנקמה בקלייר?
היית מביאה את אותה נציגת מע"מ,
מתעלסת איתה בתאוות יצרים,
כשקלייר קשורה כפי שקשרת אותה
(העונש שלה)
ואחר כך משפיטה את הנציגה
על שנכנסה לפנטזיה של קלייר.
(העונש שלה)
וכך היית מענישה את שתיהן. icon_lol.gif icon_wink.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2005
מאסטר יקיר​(שולט) • 22 ביולי 2005
קלייר כתב/ה:
ממי לא הבנת
גברתי הייתה נציגת מע"מ icon_smile.gif

נו, באמת...
לך תבין נשים...

איפה השמלה שלי,
כשצריך אותה בשביל להבין??
Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 23 ביולי 2005
Belisana​(שולטת) • 23 ביולי 2005
ניו יקירי, השמלה שלך בכביסה מאז הקילורicon_smile.gif תבדוק על החבל או על מיטת הגניקולוג, בטח השארת שם לייבושicon_smile.gif אוהבת.

קליירוש, דווקא נציגת מע"מ? זאת הדרגה ששמת אותי בה? להבא אני דורשת להיות מינימום קצינת חקירות.

פלוס מינוס - אל תלקקicon_smile.gif
בעיניים כלות
לפני 18 שנים • 26 ביולי 2005

בליסינה...

בעיניים כלות • 26 ביולי 2005
רחמים...רחמים...
אני בעבודה..
icon_wink.gif