ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך משכנעים בחורה לקבל בתחת ?

big master
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003

איך משכנעים בחורה לקבל בתחת ?

big master • 17 ביולי 2003
יש לי שאלה שמטרידה אותי בשבועות האחרונים והיא איך לשכנעה בחורה לא מנוסה ובישנית לקבל בתחת?
אשמח לקבל עצות
יעל34​(נשלטת){ג}
יעל34​(נשלטת){ג} • 17 ביולי 2003
תתחיל לאט, עם האצבע, עם הרבה חומר סיכה....
תוך כדי גירוי הדגדגן
היא תרגיש שזה נעים לה
וכבר לבד תרצה שתמשיך הלאה.
אז תחדיר משהו יותר עבה, שוב עם הרבה חומר סיכה!
אל תדאג, היא תרצה עוד

בהצלחה icon_redface.gif
pam
pam
pam • 17 ביולי 2003

או שאתה ביג מאסטר, או שאתה מבקש עצות.

לא ברור.

TopKnot​(שולט)
TopKnot​(שולט) • 17 ביולי 2003
בחייך pam, הבנאדם מבליג על כבודו ושואל שאלה... אז מה אם הוא בחר ניק קצת big...
הייתי מוסיף שלפעמים הטאבו הוא פשוט גדול מידי בשביל להסכים לקחת בו חלק.
לא רק לתחת צריך להכנס לאט, בזהירות ועם הרבה שמן סיכה - גם לראש שווה להכנס באותה דרך.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 17 ביולי 2003
ביג מאסטר- אמון. אני מרגישה שלפחות עבורי מין אנאלי מצריך יותר אמון בבן אדם ממין רגיל.
ולמה? כי יש לו פונטיציאל להכאיב לאישה, והרבה.
אם היא סומכת עליך ועל כך שטובתה לנגד עיניך, היא תסכים. תוכל לנסות לתאר לה את ההרגשה, אבל זה לא יעזור הרבה עד שהיא לא תחווה אותה בעצמה.

וכמובן, ככל שתעשה זאת נכון יותר- בעדינות, עם חוסר סיכה וכו', כך ירבו הסיכויים שהיא תהנה מזה יותר ותרצה לחזור על החוויה בעתיד.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2003
לא יודע איך לגרום לה לקבל בתחת, אבל אם תרצה לגרום לה לבוא לדוג איתך, אולי הסיפור הזה שנזכרתי בו עכשיו יעזור לך:
אחד בא לאשתו ומודיע לה: "אשה, הולכים לדוג!"
האשה מוחה "מה פתאום לדוג? יש לי תכניות, לא רוצה, לא לדוג."
הבעל מתעצבן ונותן אולטימטום: "טוב, יש לך שלוש ברירות: או שאת באה לדוג, או שאת מקבלת בתחת, או שאת מוצצת לי. תחליטי". כאשר הוא רואה שאשתו מהססת הוא מוסיף: "אני יוצא עכשיו עם הכלב לסיבוב. כשאני חוזר - יש לך החלטה!". ויוצא.
כאשר הוא חוזר האשה אומרת כי החליטה למצוץ. הגבר מוריד מכנסיו, האשה כורעת על ברכיה, נוטלת איברו בפיה... ויורקת בגועל.
"איכס!" היא צועקת. "מה זה הטעם הזה?!!"
האיש מושך בכתפיו: "גם הכלב לא רצה לדוג".

וברצינות - לגבי הפרטים הטכניים של איך לעשות זאת בצורה הנכונה, ראה את הסיכום של עתליה בנושא. לגבי איך להגיע בכלל למצב שאתה עושה זאת, פשוט דבר איתה. תגרום לה להבין שזה לא חייב להיות אקט כואב ומשפיל (אלא אם, כמובן, זו בדיוק הכוונה) ושאפשר להפיק ממנו הנאה לשני הצדדים. תן לה לקרוא סיפורים ותאורי סשנים מנקודת מבט נחדרת המציגים את החוויה כחיובית. ותהיה עדין...
בהצלחה.
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
זאלופון כתב/ה:
כאשר הוא חוזר האשה אומרת כי החליטה למצוץ. הגבר מוריד מכנסיו, האשה כורעת על ברכיה, נוטלת איברו בפיה... ויורקת בגועל.
"איכס!" היא צועקת. "מה זה הטעם הזה?!!"
האיש מושך בכתפיו: "גם הכלב לא רצה לדוג".

icon_eek.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
איך "משכנעים" ?

המ...לאט ,מאד לאט . אולי פסיכולוגיה הפוכה ? icon_smile.gif
"אני לא אחדור אלייך מאחור אני חושב."
או "אף פעם לא תקבלי ממני בתחת" ..."גם אם תתחנני " icon_wink.gif

ועכשיו ברצינות - צריכה להיות באמת קרבה בין אנשים ,הרצון והיכולת לקבל וכן - זה פסיכולוגי
יותר מאשר פיזי . סובלנות והבנה הדדית.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
לדעתי הניסוח "לקבל בתחת" הוא קצת בעייתי. הוא נשמע כאילו אתה יותר מעוניין בתחת מאשר בבחורה שמחוברת אליו.
יכולות להיות נשים שעבורן להיות רק חור תחת עבור מישהו זאת פנטזיה מגרה, אבל לא לכל אחת.

מין אנאלי מעורר הרבה חששות וכדי שמישהי תסכים לעשות אותו צריך להיות לה הרבה אמון בבן הזוג, בין השאר אמון שהוא לא איתה רק בשביל לזיין מישהי בתחת, אמון שהוא יודע מה שהוא עושה ועוד.

יכולות להיות סיבות שונות למה היא לא מסכימה. אולי היא חוששת מהכאב? אולי היא חוששת מהאפשרות של לכלוך? אולי היא אפילו חושבת שזה מסוכן. דבר איתה ונסה לברר מה החששות שלה. אחר כך נסו למצוא להן פתרון ביחד.

בכל אופן אל תנסה לעבוד עליה, לסחוט אותה או להפעיל עליה כל מיני מניפולאציות.