לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לה מאנשה בשכונת התקוה או: למי, למי, יש יותר כבוד

Tame
לפני 18 שנים • 29 ביולי 2005
Tame • 29 ביולי 2005
נשמה וכפרה,
אתן לא עושות עבודה טובה מספיק בהסתרת האינטיליגנציה מאחורי הניקicon_smile.gif
מומו וז'קי מהתקווה​(שולט)
לפני 18 שנים • 29 ביולי 2005
באמא שלי קיחוט שבחיים שלי לא נפגשנו ושאתה לא כותב תמה שאני כותב למה אם אתה היית כותב תזה אז היה יוצא שאתה מביא לנשמה שלי וואללה הייתי חייב לשמור על הכבוד שלי ושל הנשמה שלי וגם של אח שלי מומו ושל הכפרה שלו ולשרוף לך תבית.
אנלא יכרתי פה מתי שבאתי לפה ובאתי רק בגלל שהנשמה שלי יביאה לי בליקוקים בשביל שאני יפתח תבלוג שלי אז למה כל הכוסיות כותבות לך תמכתבים של הערצה ולא לי? לא שאני יעשה עם זה משו למה הנשמה שלי מסוכנת אבל שיביאו באיזה ליקוקון למה אני כותב ואפילו יושב עם מילון בשביל לא לביא אותה בטעויות.
ובאמא שלי שאני מביא לך כבוד אפילו שאני לא מכיר אותך באישית אבל הכבוד מתחיל קודם כל בתקווה למה מי שלא מביא בתקווה כבוד שורפים לו תבית ובחורה בתקווה יודעת איך לביא כבוד לגבר שלה וגם כן פה יביאו כבוד לג'מעה מהתקווה.
וזה מה שהיה לי לגיד ואני טיפה עייף למה כמה שני גבר היבאתי אותה עכשיו בשעה וחצי מול הבלט של הטלוויזיה של ג'יזל ומרוב שלא נשמתי שעה אני עכשיו עייף.
ואללק רק שיחליפו תבגדים של הבנים בבלט באיזה מכנסים ושיורידו להם תבלוטה מקדימה למה רואים שזה לא אמיתי ושהם רק הומואים שמנסים לנפח. אבל אני מביא גם להם כבוד למה אם הם לא חפשים תתחת שלי אז אני מכפת לי ממה שהם עושים.
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 30 ביולי 2005

Re: יה אללה שלכם

Dom_Quixote • 30 ביולי 2005
נשמה וכפרה המהממות כתב/ה:

לאות ידידות ולשם הנפת עלה הזית והעלה הירוק, הריני להציע לך בתמורה למילה כבוד שאתה חש שנגזלת ממך בדמי ימיך, את המילה "רספקט". כמדומני שמדובר בעסקת חילופין הוגנת.

על החתום,

נשמה

כבוד, HONOR, RESPETO, HONNEUR.

אה, ו-MOSXTO. זה באספרנטו, שזה שפה שרק אנשים מאוד חכמים ובבילון יודעים אותה.

כנראה שאני לא הבהרתי את עצמי יותר מדי היטב, למה שאני עדיין נראה כאילו עכשיו יצאתי ממיטת שיזוף, וגם המיטת שיזוף האלה לוקחים המון כסף ולמה בעצם כשיש שמש בחינם? או, אני אגיד לכם למה, למה שאין שם חול ומלא ילדים מטונפים שהם מטפטפים עם הארטיק קקה שלהם על הרגל שלי שהם עוברים מעליה שאני עלק לא רואה אותם כי יעני אני ישן אז אני לא רואה אותם למה שיעני העיניים שלי עצומות אז אלה מותר להם הכל למה שלא מחנכים אותם בבית שנאמר "חוסך שיוותו שונא בנו" ואני את הבן שלי שונא במיוחד אז אני עוד יותר לא חוסך ממנו ומרביץ לו בכל הזדמנות. בגלל זה מיטת שיזוף. תאמינו לי אין עליה, הרגע יצאתי.

אז ככה, קודם כל אני מזועזע בכל לשון של זיעזוע מכך שנשמה וכפרה המהממות שדוגרי, אין, אין עליהם, הם חושבות שאני נולדתי אתמול או שעשו אותי באצבעון או שאני קוראים אותי פראייר והשם משפחה שלי זה בן-פראיירון והשם האמצעי שלי זה על שם סבא שלי פראייר ככה שבתעודת זהות כתוב אותי פראייר פראייר בן-פראיירון.

למה אתם באמת חושבים נשמה וכפרה שאתם תמכרו לי חיקוי לועזי זול של המילה שאבותיי ואבות אבותיי ואימהות אבותיי ופילגשות אבותיי נלחמו כדי להביא אותה לארץ? שהבריטים ימח שמם וזכרם אמרו להם שהם לא יכולים להכניס את הכבוד לארץ והם חייבים להשתמש בריספקט תוצרת אנגליה עם החותמת של המלכה האמק, ועל זה הם באצ"ל פוצצו להם את האקדמיה ללשון האנגלית והרגו שני בלשנים אנגלים ושני עובדות ניקיון יהודיות משתפות פעולה ימח שמם וגם בטעות את מלון המלך דוד?

אתם אולי הולכים עם סרטים ורודים על הסובארו שלכם למה שאתם עושים כל מה שהדודה אליזבל מאנגליה אומרת לכם, אבל אני כאן נולדתי למה שהאבא המניאק שלי הוא עזב את כורדיסטן שעתיים לפני שמצאו שם נפט וכאן נולדו לי ילדיי למה שהשרמוטה ימח שמה קנתה קונדום עם חור כי היא חשבה שזה טוב לאוורר וכאן בניתי את ביתי בשתי ידיי למה שעמידר המחורבנים בני אלף זונות הם אמרו לי שאני לא מגיע לי דירה למה שכבר היתה לי אחת והיא ככה במקרה נשרפה בתאונת נפט ומצית.

אני השפה העיברית היא כמו שאומרים בחובי ובנפשי היא הניחואח המתוק הקרח בדמי, ואני לא יוותר עליה בשביל שום תחליף מפלסטיק זול שאת היבאת הנה מאמריקה או יותר גרוע מצורפת. אם כול כך טוב לכם הפוספט הזה אתם יכולים להישתמש בו בעצמכם, לא ככה? שאחרת למה אים אתם לא משתמשים בו בעצמכם שאני ישתמש בו? מה אני אזרח סוג ז'? (שזה כמו שאומרים מבחינות מסויימות נכון רק עם תיקון למה שאני אולי סוג ז' אבל הסוג ז' אלף-אלף, כמו שאומרים). מה שלא טוב ליחה אתה תיתן לחבריך?

אז כמו שאומרים הלכתי לעורכתדינית שלי הפרטית שאני מביא בה כל יום ב' בין שתיים לארבע כדי להפריע למנוחת השכנים המניאקים שב-88' קנו סובארו סטיישן להוציא לכולנו את העיניים, והיא אמרה שהיא מכירה אותכם מהאוניברסיטה ושאתם יש עליכם את השכל אבל יותר מדי אתם מצפות שיגיע לכם בזכות המראה, שאני חייב לציין שכשהתחילה לתאר אותכם אז התחילה להריק כזה על כל השטיח עם ריר כזה כמו של אמסטף ואני הייתי צריך ליישר אותה עם כאפה ישר לגרוגרת למה שהיא כמו שאומרים יצאה משליטה. וזה מה שהיא אמרה לי להגיד:

נכבדותיי,

הגם שהצעתכן לפשרה נדיבה, אין היא עומדת בקנה אחד עם השאיפות הפוליטיות, האידאולוגיות, הפיננסיות וכמובן הטריטוריאליות של מרשי.

כפי שהבהיר לי מרשי, הוא קשור כבחבל טבור לשפת אימו (החורגת), ואין הוא נכון לוותר על הזכות לשימוש במילה "כבוד" (להלן: קניינו הרוחני הבלעדי של מרשי) תמורת כל סכום שהוא, קל וחומר סכום שאינו מספיק, לשם המחשה, לקניית דופלקס דו-מפלסי בשכונת הנובורישים החדשה בצפון חולון. את ההצעה לשימוש במילה הלועזית RESPECT דוחה מרשי מכל וכל, בטענה שהוא אינו יודע לאיית מילים אשר אינן מכילות את האות ע'. זאת ועוד, יש להביא בחשבון את עוגמת הנפש שתיגרם למרשי עקב הצורך ללמוד שפה זרה, שאותה היטיב להגדיר במילים "זה לא בא לי טוב, החרא הזה".

מכיוון שקניינו הרוחני הבלעדי של מרשי הוא בבחינת 1. ידוע בציבור, שכן מרשי והמילה דנן הולכים שלובי זרוע ואוחזי חמוקיים (ומרשי מבקש להוסיף "וכובעי שמוט על מצחי") זה זמן מה, ו-2. רכושו עפ"י הפסוק התלמודי "כל הקודם זוכה" (ולהווה ידוע שמרשי איש מאמין המענג את ילדי השכונה מדי שבת בסיפורי יעל וסיסרא), אשר מגובה גם בתקדים המשפטי FINDERS נגד KEEPERS מתקופת הממשל הצבאי, אני מציעה לכן בחום לוותר על אחיזתכן הרופפת ממילא, ולמצוא לכן מילה חדשה.

בכבוד רב,
זאתי שאני מביא בה

ואני מקווה נשמה וכפרה שעכשיו אנחנו יכולים לעשות שולם שולם לעולם ברוגז ברוגז בפעם הבאה שתביאו לי את הסעיף, למה שאני מחבב אותכם למה שאתם עושות לי טוב על הנשמה (לא שאני יודע כי אני אף פעם בחיים שלי לא הייתי על נשמה ואני סתם ככה כמו שאומרים אמרו לי חברים שהם היו עליה שהם בכלל לא אני וקוראים אותם קיח...אה, טבאייס, כן, קיחטבאייס). יאללה, בדוגרי, כולנו אחים. שנאמר: כל ישראל ערבים זה לזה וכל הערבים ישראל זה לזה למה שהטרנספר לא יעבור הוא רק יעבור דירה.

וגם שנאמר: הינה מה טוב ומה נעים (מהמוסך), שבט אחים גם יחד.

מביא לכם בכבוד (ולא מביא במשהו אחר, זה רק חבר שלי איך קראו אותו קיחטבאייס, הוא הביא, אבל ז'קי יעשה טעות חמורה אם הוא יסגור דווקא איתי חשבון למה שזה בכלל לא הייתי אני אלא הוא),

קיחוט

ז'קי אגב לא נעים (מהמוסך) לי לחדור כמו שאומרים לצנעת הפרט (לא שאני יודע שזה נעים לחדור כי אני לא חדרתי בטח לא לשום דבר שקשור אליך או קשור בדירה שלך) אבל כמו שאומרים אם עכשיו בנית לך את העצבים טוב טוב אז הושאלה שמועה לאוזני שטבאייס מתחבא במחסן של מזל מאחורי הקופסאות של הנעלי RIBOK. אוהב אותך גבר (לא בקטע כזה אחי, אל תדאג גבר)

התקציר של הפוסט הזה הוא (C):

הלו-אמבולנס-בואו-מהר-מישלי-התעלפה
Dom_Quixote

אה, ועוד משהו שכמו שאומרים נשתכח ממני

. נדמה לי שטיעון זה לא יעמוד בבית המשפט.

נשמה

נשמה, זה כמו שנאמר: "אחד בפה <באופן מילולי - קיחוט> ואחד בלב".

שגם אמר המשורר: "אתמול בערב היית שונה".

אמרתי ולא יספתי, למה שאני לא רוצה להסגיר את הסוד שלנו לז'קי למה שהוא יתחמם וחבל למה שחימום זה יקר.

וגם:

מומו וז'קי מהתקווה כתב/ה:
ואללק רק שיחליפו תבגדים של הבנים בבלט באיזה מכנסים ושיורידו להם תבלוטה מקדימה למה רואים שזה לא אמיתי ושהם רק הומואים שמנסים לנפח.

אני תומך בדברים כדורבנים של ז'קי בכל לשון של תמיכה חוץ מהלשון שלי.

וגם:

Tame כתב/ה:
נשמה וכפרה,
אתן לא עושות עבודה טובה מספיק בהסתרת האינטיליגנציה מאחורי הניקicon_smile.gif

חבר שלי שהוא עשיר כזה אומן מתרומם שעובד בכמו שאומרים שו-ביז (וזה לא עסקי נעליים כמו שאני חשבתי, מסתבר שזה כמו עסקי גני שעשועים), הוא אמר לי שלפעמים הרבה יותר קשה לשחק טיפש מאשר לשחק חכם, ככה שהוא לא חושב, ככה הוא אמר והוא אמר שהוא לא חושב שאים הם כותבות ככה הם מחביאות את האינט...האינט...אה, השכל שלהם אלא בהפוכה, הם מביאות אותו כמו שאומרים לנקר לנו את העיניים כאילו שכל סטיישן, שרמוטות ימח שמם הייתי מביא בהם אים ז'קי לא היה בבית.
מישלי

ולפני שהתעלפה הספיקה להקליד :

מישלי • 30 ביולי 2005
icon_eek.gif
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)

ידידיי ומוקירי זכרי

קודם כל טאם, למה אתה היית הראשון: אפעם לא אמרנו שאנחנו לא אינט', רק מה, כשאת מסתובבת כל היום בין הרגליים של ז'קי מהתקווה לפעמים דבק בך ניחוח זר של שפה שאינה שפתך ולשון שאינה לשונך. ז'קי תפס אותי קצר ואמר לי "נשמה באמאש'לך, את מתחילה להביא אותה בדיבור של עבריינית וזה מה זה לא מתאים לעורכדינית שצריכה לייצג את כל התקווה, אז תתחילי לדבר יפה לפני שאני מביא לך כאפה", אז מאז אני מאד משתדלת לשכוח מה שלמדתי מז'קי בלשון אבל לא את החלקים האחרים, למה אם אני אשכח אותם תשכח ימיני, שמאלי וכל מה שבאמצע.

דבר שני, קיחוטה ידידי ומוקיר זכרים מסוקסים שלי, הרמיזות שרמזת קבל עם ועדה הביאו לי בזעזוע למה לפני ז'קי היה לי רק גבר אחד שבכלל נמצא בארה"ב ועזב אותי ושבר לי את הלב לקרעים וריסק אותו על הריצפה ורקד עליו כמו בקוקו לוקו ועשה מהלב שלי פלסטלינה מגומי. כל טענה בדבר רומניים צדדיים בימים אלה אינה אלה קריעה להסתה וכמוה כקריאת פולסה דנורא שאחריה באה אש משמיים או מהארץ ותבלע לי את הנשמה או אש מסתורית שתשרוף לי את הבית. ז'קי - טביאס זכאי וכמוהו כל גבר באשר הוא. היחידה ששכבתי איתה פרט לך היא הכפרה, כפרה עליה. הוא זכאי, הוא זכאי הוא זכאי!

ושלישית ואחרונה חביבה, לעורכדינית המזדיינת שלך, בחיי שיש לי כבוד אלייך, במיוחד אחרי שקראתי איך את מריירת. נשמע לי את כלבה טובה או סתם ביץ'. כך או כך, בשם מרשי אני מוכנה להגיע להסכם של פשרה וששני הצדדים ישתמשו במילה 'כבוד' בכבוד, מאחר שאינני רוצה להשתמש בתקדים המשפטי של משפט שלמה "זאת אומרת לי וזאת אומרת לי" ובסוף הילד עלול היה להקרע. את רוצה שהכבוד שלנו יקרע? אני לא! וגם להצעת הפשרה הזאת אני מוכנה להגיע רק בגלל שאני ממש חובבת את קיחוטה ורואה שיש לו נשמה טובה (לא אני, בחיי, באמאש'לי).

וכעת, אפשר להניף את מקטרת השלום ולסיים בשירת התקווה?

הקהל יעבור לדום.
ראיתם איך הנשמה יביאה אותה ככה באותיות יפות למה ז'קי אמר לה שהיא עורכת דינית? אין עליה מתי שהיא מביאה אותה ככה אני לא מבין חצי ממה שהיא אומרת רק מסתכל באותיות וחותם איפה שהיא רוצה שני יחתום.
אל תראו אותי ככה שני ער בשעה כזותי, זה רק בגלל שהכפרה שלי יעירה אותי לפני חצי שעה בעדינות עם מים בראש וישר קמתי למה נייה לי רטוב במיטה וישר רציתי לשתין אפילו שהיא לא שאלה אותי איפה המפתחות של הצוללת.
וישר תפסתי אותה ורציתי לביא לה אותה למה היא הייתה רטובה מהמקלחת אבל היא ישר היביאה לי בנישוקים ואמרה לי שהיא רוצה לאכול.
אמרתי לה כפרה שלי בואי ממי אני יכין לך חביתה עם סלט וגבינות וגם כן חלה של מזל, אבל הכפרה שלי אמרה שהיא רוצה לסוע לבית קפה של ווזווזים ולכול שמה אומלט עם סלט ירוק ולחם הבית. אז נחנו בדרך שכפרה תוכל תבית קפה ואחר כך אני יביא לה למה זה עונג שבת וכתוב בתורה שצריך אבל גם אם לא היא כתוב הייתי מביא לה למה היא הכי כוסית ככה בשיער הרטוב אחרי המקלחת.
וראיתם איך הנשמה קראה לכפרה כפרה? זה למה ידענו אני וז'קי שאחרי שנביא להם אותה בסולחה יפכו לחברות למה אין כמו סולחה של טעמים של כוסית אחת בכוסית שניה.
ואתמול ז'קי בא לנו בבית בחת בלילה ויביא אותה בבוקסים על החזה ובצעקות של טרזן של ג'וני ויסמילר שהיה המלך מתי שהיינו ילדים בתקווה ואחר כך הוא יספר בצמו איך הוא יביא תנשמה שלו בטיסה אבל זה כבר בבלוג שלנו. ואני יספר איך יבאתי לכפרה שלי אחרי הבית קפה אבל קודם שתוכל אומלט למה זה יותר בריא מחביתה.
יאללה אני הולך לתלבש וניקח את המכונית של ירמי שמשחק אותה אחד מהחברה אבל כולם יודים שהוא מהבילוש אבל בגלל שהוא משחק אותה אז כולם הופכים אותו לסנג'ר שלהם למה הוא חייב לנסות לישתלב. וככה השיער של הכפרה שלי לא יתפזר ברוח.
יאללה אני מביא אותה בכבוד.
מומו
Dom_Quixote

Re: ידידיי ומוקירי זכרי

כל טענה בדבר רומניים צדדיים בימים אלה אינה אלה קריעה להסתה

הלו הלו הלו! תרגיעי במיידי! למי קראת רומני?! אני ספרדי עוד מלפני גירוש ספרד! מה אני אחד מהצהובים שלך שהם מה נותנים לך כסף ואת אומרת שהם לא רצחו ואז הם הולכים לכלא למה שהם רצחו ואז את נשארת עם הכסף?

פעם הבאה שאת קוראת לקיחוטע רומני אני אישית ידאג לזה שהארנק שלך, שלא לומר הנרתיק, הוא ייגנב באופן מיסתורי, כמו שאומרים.

כבוד - מאז ולתמיד!
קיחוטה הלא רומני

Re: ידידיי ומוקירי זכרי

Dom_Quixote כתב/ה:
[quote="פעם הבאה שאת קוראת לקיחוטע רומני אני אישית ידאג לזה שהארנק שלך, שלא לומר הנרתיק, הוא ייגנב באופן מיסתורי, כמו שאומרים.

תבוא פה ותגיד לי מול הפנים שלי שהארנק או יותר גרוע הנרתיק של הנשמה שלי יגנב ואני באופן אישי מביא לך במקום של הכבוד של הגבר עמוק.
הלו הלו עד לחלקים הפנימיים של הנשמה שלי למה אני באמא שלי שורף עכשיו חצי מדינה בשביל למצוא אותך למה הכבוד של הנשמה שלי זה הכבוד של כל התקווה מאז שהיא שלי.
אז דיר בלאק.

ועכשיו אני לא צוחק. עד למקומות הקדושים של הנשמה שלי שהם המקומות הכי קדושים של המדינה הזותי ואפחד לא מנשק לה שם כמו מזוזה חוץ ממני.
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 9 באוג׳ 2005

דון קיחוטה היקר

זהו. שתינו פנויות. עזבנו את ז'קי ומומו וברחנו לאילת. במחשבה שניה הכבוד שלך יותר מתאים לנו, אז אם בא לך לעשות איתנו חיים בעיר האדומה, אתה מוזמן. תבוא, יהיה כבוד ויהיה שמח.