סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לה מאנשה בשכונת התקוה או: למי, למי, יש יותר כבוד

קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 9 באוג׳ 2005

ואוו

קלייר​(נשלטת) • 9 באוג׳ 2005
כששתיכן מחליטות להעלות לגברים שלכן את הדם לראש אתן עושות את זה עד הסוף... אני רק הצופה המסוקרנת והמשועשעת...

"בלי דם זה לא הולך..." (קריאת אוהדי מכבי תל אביב בכדורגל) icon_smile.gif
דומדום
לפני 18 שנים • 11 באוג׳ 2005
דומדום • 11 באוג׳ 2005
מציע שתחשבו על עונש שיחזיר את הכבוד לשכונה
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 18 באוג׳ 2005

Re: דון קיחוטה

Dom_Quixote • 18 באוג׳ 2005
נשמה וכפרה המהממות כתב/ה:
רק שתדע שכתבנו לך בבלוג שלנו ושמה זה ליכלכת גבר. כבוד.

נשמה שלי עיניים,

אני יגיד לך מה, אני איסתכלתי בזהו שלכם ואמרתי אבל איפה אבל איפה הם היזמינו אותי לאלת? למה שלא מצאתי את זה ואני תיכף חושב זה סתם הם עושים למה שלעבוד עלי כי זה מצחיק לקחת אביר זקן ובה בימים וככה להעמיד לו סליחה להעמיד אותו ככה ללעג ולכלס כמו שאומרים. אבל אני אחרי מיליון תלפים פעם שאני עברתי אל הפוסט אני ראיתי פתאום שבאמת הזמנתם ושאני פשוט לא ראיתי לפני זה. אז מצד 1 אני מתחרט שלא כמו שאומרים קפצתי על המציאה למה שכזה דבר אפילו לא בא פעם בחיים, אז שלא לדבר על כן בא פעם בחיים. אבל אז אני הייתי מבסוט חלאס למה ששמחתי שאת והמלך שלך הישלמתם למה שאני לא מהיום אביר להפך מאתמול שאז פיטרו אותי מהמכולת למה שהביאו את הדבר הזה שאומר ביפ ואז יש את המחיר של המוצר במחשב אז אני הייתי מיותר ונהייתי אביר. בכול מקרה, אז אני שמחתי לשמוע שיש שלום בית למה שכמו שאומרים השלום מתחיל בתוכנו ואם לא אז נזרוק אקונומיקה על החיילים. אבל אז מה אני רואה? שכמו שאומרים, החיצוניות היא משקרת את הבפנוכו. שנאמר: אחד בפה ואחד בלב ואחד מאחורה.

אז אני יגיד לך מה נשמה נשמתית תנשמת שלי, את לא צריכה לא דוקטור רות ולא דוקטור שטות, למה שכל הפרופסרים הסמולנים האלה הם מה הם יודעים היה להורים שלהם כסף אז הלכו לאוניברסיטה ביג דיל. אני יש לי את החוכמה של החיים, ואני אם את רוצה אני יטפל בזוגיות שלך ממש כמו שאני מטפל בצמח הגרניום שלי במרפסת זיכרונו לברכה שהוא היה חי עד לפני כמה שנים אבל אז אני לא הישקתי אותו והוא מת, אבל לא לדאוג, למה שקניתי גרניום חדש, והוא כבר מחכה לי מאז במשתלה אבל עוד לא עברתי לקחת. ככה אני יטפל בך, את תהיי בחזרה על ארבע בתוך לא זמן (זה תרגום משפת אמ'שלי).

אז תקבעי תור ותבואי מתי שבא לך, ותגידי לזקי (הורדתי את הצ'ופצ'יק מהזין כדי להביא אותה בסימבוליות, כמו שאומרים) שאין לו מה לדאוג, למה שאני לא יביא בחברה שלו, כי בכל זאת הבןאדם יש גבול לכמה כלבות שהוא יכול להביא ביום, ואני עוד מתנדב בתנו לחיות לחיות.

כבוד אותך
קיחוט

טקציר (כ):

סינדרלה-פרצה-כאן-את-כל-הגבולות-כמו-שאומרים
מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 19 באוג׳ 2005
מקבי​(מתחלף) • 19 באוג׳ 2005
....

בדיוק מה שהיינו צריכים.

לא-מספיק-יהודי-לא-מגרש-יהודי-אלא-רק-מזיז-אותו-קצת-גם-קיחוטה-המעורער-בנפשו-זה -מן-רב-אבל-לא-אמרנו-לא-כלום-כי-זה-היה-די-מצחיק-גם-אם-פתטי-במקצת, מתחיל לדבר לעצמו. קריאות הידד לאדם שנפל קורבן לרצון להצחיק (ובעיקר להעביר שעות מתות יותר מאהובותיהם של נקרופילים) ניתן לשמוע באופן אקראי... אבל זה לא מספיק.

קיחוטה - כבוד, ותנחומיי. פרוש לדוקים!

... אני כל-כך קורע אותך בדוקים.
Yosefus​(שולט)

קיחוט רומני ??!!

Yosefus​(שולט) • 19 באוג׳ 2005
ואני עוד משלם לו תמלוגים על ה- C של התקציר שאצלי זה בכלל תמצית !
כמו שנאמר, פראיירים לא מתים...
DearPrudence

מקבי

DearPrudence • 19 באוג׳ 2005
נראה לי שגם אם קיחוט היה מתאמץ הוא לא היה מצליח להשמע כה דלוח כמו "המכובדים" מכפר התקווה. סליחה, שכונת התקווה.
Dom_Quixote

מקבי, לכלכלת

Dom_Quixote • 19 באוג׳ 2005
אני נשבע בהן צדקי שאין לי שמץ של מושג מי עומד מאחורי נשמה, כפרה, ז'קי ומומו. לא אני בראתי אותם, ועד לרגע זה אין לי מושג מי כן.

ואגב, אם באמת היית מתעמק, היית בוודאי מבחין בהבדל המהותי בסגנונות הכתיבה שלנו, הגם שכולנו כותבים בכוונה בצורה קלוקלת.

אני לא מדבר עם עצמי ולא בטיח. האמן לי מקבי שיש לי עוד דרכים ומקומות לבטא את היצירתיות הקומית שלי כדי שלא אצטרך לנהל עם עצמי שרשורים.
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 20 באוג׳ 2005

קיחוטה כבוד נשמה

אל תתיחס למלעיזים ברור שאתה לא מכיר אותנו למה אם היית מכיר אותנו לא היית זז שניה מהמיטה רק נדבק לנו לתחת ולא כותב כאן אף מילה ומקסימום שיבואו לתקווה ויראו אם ה-90-60-90 שלי דומים במשהו לצ'ופצ'יק שלך.

ועכשיו לכל העניין של גנן גידל דגן בגן וכל הטיפולי רות וסטהיימר שלך. אני אהיה עדינה כדי לא לעצבן את ז'קי שגם ככה לא כל כך רגוע מאז שאני לא גומרת כמו בן אדם. אני לא חושבת שלהתייחס אליי כמו לעציץ יפתור במשהו תבעיה הנה עובדה הוא קודם התייחס אלי כמו לשולחן וגם זה לא עזר.

נראה לי שדרוש פתרון יצירתי יותר ומושקע הרבה יותר. תתאמץ ואז נראה אולי ז'קי יסכים לך.
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 22 באוג׳ 2005

Re: קיחוטה כבוד נשמה

Dom_Quixote • 22 באוג׳ 2005
נשמה וכפרה המהממות כתב/ה:

נראה לי שדרוש פתרון יצירתי יותר ומושקע הרבה יותר. תתאמץ ואז נראה אולי ז'קי יסכים לך.

נשמה שלי נשמתי (זה גם ככה כמו שאומרים הבעה של אהבה דוגרי וגם כמו שאומרים תקבולת אנלוגית בת שתי צלעות),

אני יגיד לך שתי דברים. רשית, אני לא חושב שאת הפנמת עד הסוף (ואני לא מאשים אותך למה שזה ממש גדול וקשה עד הסוף) שאני לא צריך שזקי (בלי צופציק על הזין והפעם כבר בקטע של מחאתי ולא סימבולי למה שעלה לי סוף כול סוף הדם לראש) יסכים לי, למה שאני רק יש לי שני מלךים שאני מקשיב להם - אני והזמר דורון אדרי בלהיטו החדש והמצויין "נשבע לך לא בוגד" (תיזהרי לא ליפול במדרגות). וזה שאני כיביכול יעשה מה שזקי מסכים לי זה כמו להגיד שאת תשפכי חומצה על האנשים שיבואו לפנות אותך מהבית מההוצאה לפועל אחרי שזקי שוב לא מכר מספיק מנות בשביל לשלם את המשכנתא וחבל למה שאים הוא רק היה מתעסק יותר בלפתוח את העסק ופחות בלפתוח אותך שאת ממילא יותר מתגרה מללמוד למבחן במשפט עברי על מסכת דיני נזיקים בימי הסנהדרין, אז אולי היה לו להביא לא רק בך אלא גם בתשלום לבנק ואז אולי לא היו מפנים אותכם ולא הייתם גרים עכשיו בווילה מול הים עם כפר נופש צמוד ופיצויים של מיליון שקל. לא חראם?

אז עכשיו כשהסרתי את זה מהלב שלי והעברתי את זה ללב של הנחותים ממני, אני רוצה לגיד משהו בקשר לתוכנית היצירתית: אני מבין בהרבה דברים, כגון נקודותיים: בלהלחים חזרה את הזהו שנפל מהמנוע עד שהוא עובד (הזהו, לא המנוע, זה כבר סיפור אחר), בלדחוף את כל המנה לחצי פיתה בלי שנוזל החוצה, ובעיקר בלאסוף כלבות רחוב ולהפוך אותם תוך פרק זמן מפוברק לנסיכות של השכונה. אבל מה הקשר ביכלל ליצירתיות? אים הייתי מבין ביצירתיות, הייתי הולך להיות איזה אומן סמולן מניאק כזה שמדבר ככה ביפית נפש וכול הזמן אומר שלכולם מגיע כל מיני זכויות ואיכסה כאלה. אני באילוף כלבות מיוחמות שאיבדו את התשוקה למלח שלהם ועכשיו כמו שאומרים רואות בשדות זרים של כלניות, מבין לא מהיום, בסדר? למה שכבר במוצ"ש קיבלתי דיפלומה בחינוך מיוחד. ואני דיפלומה בחינוך מיוחד לא קיבלתי בגלל שחיפפתי בשיעורים, בסדר? אלא ביגלל שבאתי בסוף והיבארתי למורה בדרכי נועם שעדיף לכול הצדדים שאני יקבל דיפלומה, והיא שראתה את הגובה של נועם ומה הוא יכול לעשות עם חתול, מברג פיליפס ורוטב אלף האיים מיד הישתכנעה ונתנה לי דיפלומה. ככה שאני לא במצב לקבל הוראות על גידול צמחים, ובטח שלא עים כל הכבוד מהמלך של שכונת התיקוה שהנסיון שלו בעניין מיסתכם בלהביא אקליפטוס בשביל לייבש את הביצה בבית שלו למה שזה היה יותר זול מאינסטלטור אחרי שהביוב עלה.

בקיצור, אני מציג לך פה שתי אפשרויות: אחד זה שאת ממשיכה לקרוא הארי פוטר בזמן שזקי מביא בך, ושאתם מתאמים ככה שתגלי מי הדמות שמתה בדיוק כשהוא מביא אותך לשיא למה שהפידבק יהיה פחות או יותר תואם. שתיים זה שאת בוטחת במי שאילף לא כלבה אחת ובטח לא שתיים, וצמח הגרנים שלו ז"ל והשני יבדל"א שעדיין במשתלה עושה חיל ומכה שורש כמו שאומרים מיום ליום. עים התוכנית שלי את תחזרי להיות הנשמה שהיית פעם לפני שתספיקי להגיד "גנן גידל דגן בגן וקיחוט עשה לי פירסינג בדגדגן" 17 פעם רצוף.

אם את אומרת לי עכשיו יש אז אנחנו מתחילים, אבל לקנות כל מתכוון (זה שוב תרגום מילולי משפת אמא'שלי) תחשבי על זה, למה שאני לא רוצה להלחיץ אותך. למעוך ולענות ולהביא ולצבוט ולהצליף ולשרוט ולדקור ולהכאיב ולהתעלל כן, אבל לא להלחיץ. תגידי לי מה את החלטת.

אני הולך ברשותך לשייף את הפומפיה שלי,
כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

יש-מקצועות-שלא-לומדים-אותם-באוניברסיטה-אלא-מקבלים-דיפלומה-פשוט-בלי-ללמוד