סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לה מאנשה בשכונת התקוה או: למי, למי, יש יותר כבוד

נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2005

חראם דווקא היית נחמד

דון קיחוטה ידידי, זכר צדיק לברכה.

נשמה שלי ככה אתה מתאבד?
לא חראם עליך? דווקא היית נחמד וסימפטי ותקצירן מהולל וידוע בפי כל (מקווה שזה לא אחד בפה ואחד בלב).
ככה אתה קופץ מקומה מאה בעזריאלי? הורדת לז'קי את הצ'ופצ'יק וזה אומר לירות לעצמך במכונת יריה ואפילו לא ברגל.

התחלת עם הבחורה שלו וזה אומר שכל התקווה עכשיו במעקב עליך כאילו היית מבוקש של החמאס והוא היה אריק שרון, רק פחות 150 קילו.

בחיי שחיבבתי אותך. אפילו נמשכתי אליך קלות מבעד לסדין הוירטואלי.

אין אין, איך נפלו גיבורים. בחיי שתחסר לי.

לפחות תמות מאושר כי חשבת עליי ברגעיך האחרונים. נפלאה חיבתך לי מאהבת נשים.

יהיה זכרך ברוך.
Homelander​(שולט)
לפני 18 שנים • 29 באוג׳ 2005

אריגוטה (תנו לזה צליל כבד- כן כמו כבו ותראו שזו מילה יפהנית)

Homelander​(שולט) • 29 באוג׳ 2005
תשואות רבותי icon_exclaim.gif תשאות icon_exclaim.gif הבחור המקועקע נכנס לזירה icon_twisted.gif (גבירותי צריכות להריע בדרך אחרת- כן, איזו קידה צנועה לא תזיק)

והנה אני מתפרץ ממש כרמי פרץ וקורא תיגר במרץ על כל ערס ושרץ.
אמנם אני מלוכסן ויש לי גוף קטן אבל אם ראיתם את ג'קי צ'אן, אתם יודעים שזה מסוכן!
מה נראה לכם התקווה זה מקום עברייני? כנראה אף אחד מכם לא מספיק ערני.
כי אצלנו ביפן למרות שהמקום קטן יש בכל חור גבר מלובן משורין משומן מחורמן מחוסן מכל המחלות מין של הגיישות שלנו. כי אצלנו באזורנו לא משחקים עם גיבורנו.
כן, כי התחלנו מסמוראים אח"כ היינו לנינג'ות מה אתם חושבים שאנחנו בקטע של חאג'ות?
אז תבינו היטב כי החוק מחייב- כבוד זה אצלנו וכך אנו נביס את האויב.
זו היאקוזה ושום מזוזה או סתם מדוזה ממיתולוגיה שכבר מזמן ארכיאולוגיה לא תביא לנו אלרגיה אלא רק את הסינרגיה כשהם הולכים לדיסקוטק לרקוד עם חיילים מתים בלב, אני בדיסקו-מנייאק ברחובות שלי עולב!
כי החיילים שלנו חזקים לנצח (שזה כמו לנצח) ובעוז מצח אני מכריז על פתח של תקופה חדשה ונרעשה של חדירה אדירה שלא מסתירה את עצמה וחתירה תחת השלטון של שכונת התקווה הנחרבה.
כי כשאצלכם כבוד הדדי זה מאמי וכפרה, אצלנו זה חריקארה (שתאמינו לי זה חרארה) ואצלנו חברים זה לא 'אחי' כי קרבי זה הכי אחי, אצלנו חברים זה לא מזרחי, אלא מזרחי-מזרחי!
אז תזכרו בעוד מועד לפני ששלטונכם מועד (שזה ממש לא מעודד) שגם אם תביאו את עודד אנחנו תקענו פה יתד הגיע זמנכם להתחרד!
Dom_Quixote

אמת בפרסום

Dom_Quixote • 29 באוג׳ 2005
כבוד!

נשמה וכפרה המהממות כתב/ה:
דון קיחוטה ידידי, זכר צדיק לברכה.

התחלת עם הבחורה שלו וזה אומר שכל התקווה עכשיו במעקב עליך כאילו היית מבוקש של החמאס והוא היה אריק שרון, רק פחות 150 קילו.

יהיה זכרך ברוך.

אבקש (כמו שאומרים) לצטט את אריק שרון כשאמרו לו שעמרי שרון מואשם בפלילים: "אה, הלו, הלו, להרגיע שם!".

אני התחלתי איתך? מואה? אביר תמים שמעולם לא פיתה בת אנוש, שלא לומר טחנת רוח?

אבקש להמציא, יש מאין, מתחת לאדמה כמו שאומרים, מספר הוכחות נסיבתיות, זניחות ושוליות:

באשר אליך, קיחוטה ידידי, ראשית - תהנה לך מהמעריצות, מפני שאם אינני טועה גם אתה גברי ביותר...

זהו. שתינו פנויות. עזבנו את ז'קי ומומו וברחנו לאילת. במחשבה שניה הכבוד שלך יותר מתאים לנו, אז אם בא לך לעשות איתנו חיים בעיר האדומה, אתה מוזמן. תבוא, יהיה כבוד ויהיה שמח.

אה, וגם:

אפילו נמשכתי אליך קלות מבעד לסדין הוירטואלי.

בקיצור, אני יגיד לך מה קורה פו.

את ראית שאני אביר חתיך ומושלם מכול מבחן, ואת כמו שאומרים הבאת אותה ברטיבות גם בפה וגם בפה שהוא בלשום נקבה זות אומרת פות. ואז את פיחדת שזקי הוא יביא לך עוד יותר פחות לגמור, אז את הטפלת את כול האשמה עלי!

אבל אני נשמה (זאת אומרת, את) (זות אומרת, גם אני נשמה, אבל עכשיו דיברתי אלייך), אני כמה שאני אכזר וקשוח, ככה אני סלחן ונדיב. אני מחבב אותך לא מהיום ולא מאתמול אלא מלפני שבועיים כשהתחלנו לדבר, ואני, אים את תגידי שאת לא התכוונת להטפיל עלי את ההאשמה הזאתי, אני ישכח את הכל כאילו זה רצח של ראש ממשלה בישראל (אני מבקש להסיב את צומת הלב של הקוראים לאחו שקשוקי סאטירה החברתית שהעברתי פה במכס).

אני פה מחכה לך עם הרצועה, אים את רוצה לחזור ליהיות הכלבה הכי טובה שאת יכולה ליהיות בישביל המלך שלך, שאותו אני אף פעם לא דיסריספקטי, ובשבילי, שאני אפילו יותר לא מדיסריספקט.

כבוד אותך,
קיחוט

טקציר (כ):

תשאלי-את-העורכדינית-שלך-אם-זה-אתי-לסלף-ככה-ואים-זה-לא-אתי-אז-תגידי-לי-בבקשה-איך-קוראים-אותה-כי-אני-רוצה-ליצור-קשר
Dom_Quixote

Re: אריגוטה (תנו לזה צליל כבד- כן כמו כבו ותראו שזו מילה יפה

Dom_Quixote • 29 באוג׳ 2005
princeOFdream כתב/ה:
תשואות רבותי icon_exclaim.gif תשאות icon_exclaim.gif הבחור המקועקע נכנס לזירה icon_twisted.gif (גבירותי צריכות להריע בדרך אחרת- כן, איזו קידה צנועה לא תזיק)

והנה אני מתפרץ ממש כרמי פרץ וקורא תיגר במרץ על כל ערס ושרץ.
אמנם אני מלוכסן ויש לי גוף קטן אבל אם ראיתם את ג'קי צ'אן, אתם יודעים שזה מסוכן!
מה נראה לכם התקווה זה מקום עברייני? כנראה אף אחד מכם לא מספיק ערני.
כי אצלנו ביפן למרות שהמקום קטן יש בכל חור גבר מלובן משורין משומן מחורמן מחוסן מכל המחלות מין של הגיישות שלנו. כי אצלנו באזורנו לא משחקים עם גיבורנו.
כן, כי התחלנו מסמוראים אח"כ היינו לנינג'ות מה אתם חושבים שאנחנו בקטע של חאג'ות?
אז תבינו היטב כי החוק מחייב- כבוד זה אצלנו וכך אנו נביס את האויב.
זו היאקוזה ושום מזוזה או סתם מדוזה ממיתולוגיה שכבר מזמן ארכיאולוגיה לא תביא לנו אלרגיה אלא רק את הסינרגיה כשהם הולכים לדיסקוטק לרקוד עם חיילים מתים בלב, אני בדיסקו-מנייאק ברחובות שלי עולב!
כי החיילים שלנו חזקים לנצח (שזה כמו לנצח) ובעוז מצח אני מכריז על פתח של תקופה חדשה ונרעשה של חדירה אדירה שלא מסתירה את עצמה וחתירה תחת השלטון של שכונת התקווה הנחרבה.
כי כשאצלכם כבוד הדדי זה מאמי וכפרה, אצלנו זה חריקארה (שתאמינו לי זה חרארה) ואצלנו חברים זה לא 'אחי' כי קרבי זה הכי אחי, אצלנו חברים זה לא מזרחי, אלא מזרחי-מזרחי!
אז תזכרו בעוד מועד לפני ששלטונכם מועד (שזה ממש לא מעודד) שגם אם תביאו את עודד אנחנו תקענו פה יתד הגיע זמנכם להתחרד!

icon_eek.gif

ז'קי, אחדות לאומית כנגד האוייב המשותף?

כבוד,
קיחוט
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)

אני המומה ובהלם

אני מכחישה את כל הטענות שהופנו נגדי ושומרות על זכות השתיקה בפה מלא בגאג, כי גם אם היתה לי זכות דיבור עכשיו לא ממש הייתי יכולה לדבר בפה מלא.
i have the right
לעורך דין ואני זכאית עד שיוכח אחרת!

ואני הטפלתי עליך את האשמה? אתה הטפלת עליי שאני מקריצה לך קריצות סודיות!
יו הב דה רייט טו ריימינ סיילנט!

שלך (קודם כל של ז'קי יתברך שמו) בכבוד רב ואפילו ברספקט קליל,

נשמה
Homelander​(שולט)

Re: (כן כמו כבו ת'אורות)- מה הקשר?

Homelander​(שולט) • 29 באוג׳ 2005
"ז'קי, אחדות לאומית כנגד האוייב המשותף?

כבוד,
קיחוט"

מצליף בשוט! מייד כבים כל האורות!
אדון החושך כותב פה את השורות!
ושוב אני כאן הישר מיפן קטן-קטן אבל, שטן-שטן
ואת כל האדונים מפה הברחתי כבר מזמן.
תמיד מנצח במאבק המזוין
אז מה שאני בחור קצת שטלתן?
אז השפחות, הן כולן רוקדות
כי לכוח העט הן, כולן סוגדות icon_wink.gif
זו היאקוזה עם קמיקאזה
כי התפוז-ה
מכאני זה לא הומני זה רק אורבני
אתם קולטים כמה חם אני?!
עם כל התקווה והפוסטמניה זו רספקטיבה על קליפטומאניה
של דום קיחוט כן! האדון והכלבות,שגנב ליאקוזה ת'מילה כבוד.
שפה קלוקלת לא מקובלת היא נאצלת מהאיוולת
ועכשיו כל השפעתה אוזלת, היא נוזלת
קבלו עוד שורה מחשמלת:
דול קיחוט, זקי, כ-פרה מה נשמע? וגם דולפין הפסדתם במלחמה לכו תניחו תפילין!
Inside your head
לפני 18 שנים • 31 באוג׳ 2005

זו רק אני או ש...

Inside your head • 31 באוג׳ 2005
גם אתם חשתם שמדובר באותו אדם...?
תחושה מוזרה..
קיחוט? פיצולי? icon_rolleyes.gif
Homelander​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בספט׳ 2005

............................................................

Homelander​(שולט) • 8 בספט׳ 2005
מה כ"כ מעט נק' יצא לי? ^

ממממ.... אותו אדם.... אממממ.....
שמעי, כאילו כפרה, מה נשמע אצלך הכל בסדר?
בואי נאמר שגם אם לקיחוט יש פיצול אישיות (משהו שאני בהחלט לא סותר, גם אני! גם אני! גם אני!), אם הפיצול אישיות שלו כ"כ רחב שהוא רב עם עצמו בכ"כ הרבה דמויות פיקטיביות וסגנונות (שדומים במכוון אבל עם שינויים בולטים למי שיפקח עיניים..) אז הוא בבעיה רצינית...

בכל מקרה, אם בא לכם לעשות ספר, נראה לי שכולנו (ז"א רק אני כנראה, אבל מה זה משנה.. ניתן לכם את להשתמש בזכויות היוצרים)
בכוח המוח-אשה
לפני 18 שנים • 17 בספט׳ 2005

כבוד!

בכוח המוח-אשה • 17 בספט׳ 2005
אהלן ז'קי, אה, מומו מה עניינים?
הנה נשמה וכפרה המהממות, עוד פעם גדל לכפרה קצת התחת, או שנראה לי?
קיחוט אהובי משכבר,

חוסר כבוד!

אנשים רבים לי פה על זכויות יוצרים ועניינים, מזייפים לנו פה את הדבר האמיתי עם שגיאות מהכתיב וכל מיני כאלה, כאילו הם מביאים אותה בהלצה על החבר'ה מהתקווה (ככה אומרים את זה).

אז אני בא לי להגיד לכם שלא יפה מה שאתם עושים בלי להביא (ביד) מילה על המקור.

ועם כל הכבוד, ואין כבוד, אני המקור.
למה אני באמת מהשכונה, ואני מכירה את ז'קי עוד מהזמן שהיה מוכר "בופים" לילדים של השכנים ביום חמישי בלילה, מתי שמומו היה חוזר רק עם אבא שלו מהשוק הסיטונאי.

זה לא רק זה העניין, יש עניינים מקבילים כמו שאומרים (ככה אומרים את זה).
וה-ראיה זו הגניבה הספרותית (היום קוראים לזה נכס רוחני, אבל לי זה נשמע לא מריח מי יודע מה)
שעשיתם על הגב שלי.

ולראיה, כמו שאומרים (שלב ההוכחות הגיע כפרות ונשמות שלי) הנה ההוכחה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=5689&view=next

אני לא אומרת שאתם לא מוכשרים וכל העניינים האלה, נהפוכו,
ובכלל אני אוהבת גם את קיחוט למה שהוא היה פעם המלך שלי בעצמו, ועכשיו מתפזל על כפרה,
גם אני לא בעניין של תגמולים וכל זה, אבל לא תזרקו כמה לירות על הרעיון?
לאן הגענו?
סדום ועמורה!