ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומית, מלכה בתשלום ומה שביניהן

קייל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 1 באוג׳ 2005

דומית, מלכה בתשלום ומה שביניהן

קייל​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2005
פעם כשהייתי צעיר חשבתי שיש דומיות ויש מלכות בתשלום. כלומר, יש כאלה שמחפשות בן-זוג / סאב אחד (או כמה) למטרת הנאה ולא למטרת כסף, ויש כאלה שמחפשות סאב / עבד משלם ועדיף כמה שיותר למטרות רווח קל ומהיר (ואף מילה אחת על הנאה).
לאחרונה אני מגלה יותר ויותר מלכות (לכאורה לא בתשלום) שמחפשות מימון. גרסה לדוגמה: "שיביא לי כסף כשמתחשק לי לקנות בגדים" (אחד הפרופילים באתר).

מה דעתכם סאבים על הנושא הזה?
ומה דעתכן דומיות, מלכות בתשלום וכל מה שבאמצע?
האם התופעה הזו לגיטימית? חיובית? רצויה?
Tame
Tame • 1 באוג׳ 2005
מי שמתנה מערכת יחסים בכסף היא "בתשלום"
רצוי או לא רצוי כל אחד יחליט בעצמו..

אני נגד בתור סאב כי ברגע שאני קונה משהו בכסף שלי אני בעצם נמצא בשליטה.
לולינה

אילו..

לולינה • 1 באוג׳ 2005
מאחר וישנן לא מעט מלכות בתשלום באתר זה, ולא ארצה לפגוע בכבודן , תגובתי תהיה קצרה.

ברגע שכסף נכנס לתמונה השליטה היא בעצם של הסאב/עבד, לכן לדעתי האישית בלבד, מדובר בניצול חולשה של אותו סאב/עבד למצוא לו אחת שלא גובה תשלום על מעשה שכביכול אמור להיות אקט מהנה לשני הצדדים.

כשנכסנתי לעולם הזה לא עלה בדעתי שקיים דבר שכזה, אך לצערי הדבר קיים במלוא המרץ.

רק לידע כללי התגובה צונזרה ברמות מטורפות. דעתי היא הרבה יותר חריפה אך אשמור אותה לעצמי.

יום טוב לכולם.
Succubus​(אחרת)

Re: דומית, מלכה בתשלום ומה שביניהן

Succubus​(אחרת) • 1 באוג׳ 2005
קייל כתב/ה:
פעם כשהייתי צעיר חשבתי שיש דומיות ויש מלכות בתשלום. כלומר, יש כאלה שמחפשות בן-זוג / סאב אחד (או כמה) למטרת הנאה ולא למטרת כסף, ויש כאלה שמחפשות סאב / עבד משלם ועדיף כמה שיותר למטרות רווח קל ומהיר (ואף מילה אחת על הנאה).
לאחרונה אני מגלה יותר ויותר מלכות (לכאורה לא בתשלום) שמחפשות מימון. גרסה לדוגמה: "שיביא לי כסף כשמתחשק לי לקנות בגדים" (אחד הפרופילים באתר).

מה דעתכם סאבים על הנושא הזה?
ומה דעתכן דומיות, מלכות בתשלום וכל מה שבאמצע?
האם התופעה הזו לגיטימית? חיובית? רצויה?

אולי כדאי לזכור גם שהנורמה הזאת לא מאפיינת דווקא דומיות, אלא... המממ... איך נגדיר את זה, גישה מסוימת לנשיות באופן כללי. בעבר הגישה הרווחת בחברה הייתה שתפקידו של הגבר לפרנס ולזון את האישה (אנחנו עדיין חותמים על הסכמים כאלה כשאנחנו מתחתנים), ויש הרבה נשים שאין שום קשר בינן לבין דומיות ושנעות על פני כל הטווח שבין "מתפנקת" ל"מנצלת". מסרט/קפה/ארוחה על חשבון הגבר ועד מתנות כמו מעילי פרווה ותכשיטים.
לא שיש לי עמדה בנושא, לא אצל וניליות ולא אצל דומיות (אני מאמינה שכל עוד מבנה מערכת היחסים גלוי ומונח על השולחן, זה עניינם של הצדדים להחליט אם זה מתאים להם או לא, ואין פה שאלה מוסרית של ממש). סתם רציתי להזכיר באיזה עולם בדיוק אנחנו חיים...
פלוס מינוס​(אחר)

מה רציתם ?

פלוס מינוס​(אחר) • 1 באוג׳ 2005
אולי שהיא גם תממן אותכם ?
מלכה שלכם פנקו אותה תראו לה שאתם משקיעים
לא חייב בכסף
אבל בקבוק יין משובח
או איזה סיגר קובני טוב
או אולי מיסעדה גורמה
למה מה קרה ליפני שהיא מלכה היא אשה
ותפנימו את זה
Succubus​(אחרת)

Re: מה רציתם ?

Succubus​(אחרת) • 1 באוג׳ 2005
פלוס מינוס כתב/ה:
לא חייב בכסף
אבל בקבוק יין משובח
או איזה סיגר קובני טוב
או אולי מיסעדה גורמה
ותפנימו את זה

לא שאני רוצה לשלול את זכותו של כל אדם אחר להאמין בזה (כי כל אדם ומה שמתאים לו), אבל בשם עצמי אני רוצה לפנות, אל כל גבר שעשוי אי פעם להיקרות אל חיי בסיטואציה רומנטית, ולומר: לא משנה באיזו קונסטלציה נמצא את עצמנו ביחד - אם ונילית ואם בדס"מית מכל סוג שהוא - בבקשה אל תנסה לקיים את העצה הזאת. אני אדם עצמאי שמקיים את עצמי, ואני לא צריכה שתביא לי מוצרים שווי כסף. חצי שעה של גירוד בגב הרבה יותר שווה, ממילא.
פינוק זה נחמד. ממש כמו שאני שומרת לעצמי את הזכות לפנק את הגברים בחיי. אבל אל תתייחס אלי כמו אל ילדה קטנה שצריכה שיקנו לה סוכריה.
תודה לכל הגברים שהקשיבו.
[אגב, למי שלא הבין, זו הייתה אמירה מאד אישית-כביכול, אבל היא נועדה לבטא בקריצה משהו הרבה יותר רחב.]
Goddess Selene_​(שולטת)

ויש לי דעה מאד מגובשת בנושא.

Goddess Selene_​(שולטת) • 1 באוג׳ 2005
אני חושבת שדומיות או מלכות שצברו נסיון במערכות יחסים עם גברים. שמכירות את עצמן ושלמות עם דרכן ומקיימות מערכת יחסי שליטה עם עבד או עם סאב. או שהן בחיפוש אחר סוג כזה של קשר, הן נשים שלמה שיש להן להציע אמנם אין מחיר, אך הוא שווה כל כך הרבה וזה מיצרך כל כך נדיר שמי שזוכה לקבל זאת מידיהן באופן טבעי מחזיר להן בתמורה שלפעמים היא גם שוות ערך לכסף. ואין בעיני שום פסול אם הן דורשות את זה כחלק ממערכת הדרישות שלהן מהעבד, או שהן נותנות את השרות היקר הזה תמורת תשלום ונקראות מלכות בתשלום.
בעיני עיסקת חליפין כזאת יכולה להיות רק עוד מקור גאווה לשני הצדדים.
Aragorn​(שולט)

Re: מה רציתם ?

Aragorn​(שולט) • 1 באוג׳ 2005
פלוס מינוס כתב/ה:
לא חייב בכסף
אבל בקבוק יין משובח
או איזה סיגר קובני טוב
או אולי מיסעדה גורמה
ותפנימו את זה

ומה רע בסתם מתנה קטנה בשקל שיבעים
שבאה להראות שחשבתם עליה בדרך מהעבודה?
Tame
Tame • 1 באוג׳ 2005
דאסי
ברגע שמתחילים לכמת דברים בכסף זה הורס את כל הרומנטיקה.
"היום הצדקת 100 ש"ח"
"או היום הצדקת 300"
"לא היום לא היית משהו רק 50"

לדעתי בבדסמ כמו בכל מערכת יחסים קיימת נתינה הדדית. אי אפשר לכמת דברים כאלה בכסף.