אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת יום הולדת למלכה הכחולה המקסימה

גוף ראשון​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2005

מסיבת יום הולדת למלכה הכחולה המקסימה

גוף ראשון​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2005
השעה הייתה 7 בערב, אספתי את דופאמין ונסענו לכיוון הקריות למסיבת יום ההולדתה של המלכה כחולה.
הנסיעה הייתה מעניינת מאוד, למדתי מדופאמין כיצד עובד מוח האדם, ומה זה דופומין ....
כשהגענו קיבלה את פננו בעלת השמחה, המלכה הכחולה, עם חיוך כנה וכובש, מבט מבין ויודע וכמובן הרבה חום שיוצא מהלב.
ניכנסתי פנימה והיכרתי את המוזמנים שלא ראיתי מעולם, עד כה ההכרות איתם הייתה באתר, ועכשיו הם לא רק ניק – הם אנשים מעניינים , דעתניים , מבינים ויודעים - בפרוש אנשי שיחה מרתקים ומיוחדים.
השולחן היה עמוס מכל טוב , כולם ישבו אכלו שוחחו וניפתחו ...
באחת הכורסאות ישבה לה בחורה יפה, אצילית, נשית וחייכנית, שתפסה את מבטי. מעולם לא ראיתי אותה קודם לכן, אמרו לי ששמה הוא HotQueen , המוזיקה ניגנה ברקע, השיחות זרמו.
ממש בלי להבין כיצד ואיך , מצאתי את עצמי עומד על ברכי מגורה, ומציית לרצונותיה של המלכה HotQueen .
הדילמה רבה, היצר מושך אותי על ידי ההרגשה והתחושה הניפלא להמשיך ולציית לבקשותיה ורצונותיה של המלכה HotQueen.
האגו והשכל מביטים לצדדים ולא רוצים לספוג את הבושה, מצב שיראה לזר בהחלט מגוחך.
היצר מתחזק האגו נעלם , ובלב הרגשת הניצחון, סוף סוף נישלט אני, סוף סוף גיליתי ומצאתי גבירה נשית, דומיננטית, מתוחכמת וחכמה.
השיחות בחדר מתמקדות בעולם המרתק של הבדס"מ, דיבורים מלווים בפינוקים וריגושים.
השעה מתקרבת ל 4 לפנות בוקר, צריך אני עוד לחזור לתל אביב.
נפרדנו בנשיקות ובחיבוקים, ובדרך חזרה הצטרף אלנו טאבייס המרתק בעל חוכמת חיים המאפיינת מבוגרים ממנו, שממנו למדתי הרבה על עולם הבדס"מ והקהילה הניפלאה.

המסיבה הייתה כולה לכבוד יום הולדתך המלכה הכחולה, מזל טוב מלכה כחולה, אני רוצה לאכל לך הרבה הצלחה בהגשמת מטרותיך. כמו כן להודות לך מלכה כחולה - בזכות האירוע שלך, הבנתי סוף סוף מה זה באמת איבוד שליטה.
באהבה
גוף ראשון
Lilu-FemdoM{Pon}

Re: לא הבנתי

Lilu-FemdoM{Pon} • 6 באוג׳ 2005
שמנמונת סקסית כתב/ה:
גוף ראשון = מאסטר דניאל icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

מסתבר ............. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 באוג׳ 2005
תודה לכחולה ולכל אלה שבאו על הערב המקסים.
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
היה כיף במסיבה של כחולית היקרה.

הגיעו אנשים טובים ממרחקים ואנשים טובים מקצרים...

אוכל נהדר. (כחולית יקירתי, עכשיו ברור לנו מה את מביאה

ל"שגעון של פיקניק"...).

גוף ראשון. היה לי כיף. תהליך מאוד מעניין.

ולכל המשתתפים, "עד העונג הבא..." או עד "שגעון של פיקניק"

שהולך להיות העונג הבא.

כחולית שוב מזל טוב.

אוהבת

H.Q
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 באוג׳ 2005
חיח תודה חמודים
נהנתי לארח אתכם ותודה שעשיתם לי שמח וטוב על הלב...
icon_smile.gif

אה ותודה לכל אלו ששטפו לי כלים ועזרו לי לסדר את הבית אחרי המהפכה...
וכל אלו שביצעו בי לינצ' והצליפו בי/הרביצו לי/הספינקו אותי- אתם תשלמו ביוקר...
כל התחת שלי כחול ויש לי סימנים של קיין על התחת!!!
icon_twisted.gif
דופאמין

האמת מאחורי "מסיבת היומולדת"

דופאמין • 6 באוג׳ 2005
שוב נחשף הצד האפל של הקהילה. עוד סיפור של ניצול שפל ומרמה.
תחת הזמנה כוזבת ל"מסיבת יומולדת" כביכול של אחת הדמויות המוכרות בקהילה (ומפאת הדיסקרטיות אמנע משמות), נחשפתי יחד עם קורבנות תמימים נוספים למסכת של התעללויות וניצול. אותה דמות מוכרת גרמה לנו לבשל לה, ולקנות לה שתייה קלה וחריפה. עם הגיענו נכבלנו אל המטבח ואולצנו לשטוף כלים ולמרק סירים עד השעות הקטנות של הלילה. כל זאת תוך הצלפות אכזריות וחוקנים בשרשרת, כאשר אנו עומדים יחפים בשלולית שליד הכיור, והדמויות המוכרות דוחפות אליה מכשירי חשמל ומעבירות בנו זרמים.
לא עזרו כל התחינות של מי שנודע בהמשך כ"מתחלף מתחנף" (גם כאן הפרטים שונו, הניק עוות, הפנים רוטשו, העצמות נכתשו, והביצים... כואב לי לחשוב). שלטון האימה של מי שקוראות לעצמן "מלכות נאורות" היה קר ואכזר. ברגליים כושלות תחת בעיטות זירוז הורדנו שקים אחר שקים של אשפה אל הפח בקצה השני של היער. תחת איומים והבטחה לכאב מר ויסורי גהינום שיבחנו את טעמה של פסטה שאפילו לא טעמנו. וכל הזמן ריחף מולנו האיום של האוסף השלם של צביקה פיק! ואני אפילו לא אזכיר את הקיין, הנרות, הפלורסצנט, קרם הרגליים והפסטו.
כשחזרתי הבייתה אחרי מסכת ההתעללות, כואב ודואב, טמא ומחולל, ואחרי שנגזל ממני כל צלם אנוש, התכנסתי מקופל ורועד במקלחת, מנסה לשטוף מעלי כל זכר למה שעברתי. אולי החתכים, הנשיכות ושטפי הדם יחלימו לאיטם תוך חודשיים-שלושה, אך הפצעים שבפנים לעולם לא יגלידו.

זוהי קריאה נרגשת ואזהרה לכל חברי הקהילה:
הישמרו לכם ממאחזי עיניים וממקסמי שווא, מאירועים נוצצים ומסיבות מפתות. פרצופם האמיתי של האנשים הנחמדים מתגלה אחרי חצות.

נ.ב.
המון מזל-טוב, אושר ומטראז' של חבל.
בגרגור,
דופאמין.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 באוג׳ 2005
דופאמין, יא חולה נפש...
icon_smile.gif

אתכם היה מותר לנצל...
icon_lol.gif

(צחקתי כמו מטורפת. עכשיו יחשבו שאני באמת מטורפת..)
Bloody
Bloody • 6 באוג׳ 2005
אני יודע...
היה פסדר כזה....

icon_razz.gif
T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2005
T O M​(שולט) • 7 באוג׳ 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
כל התחת שלי כחול ויש לי סימנים של קיין על התחת!!!
icon_twisted.gif

קיין ?
ספנקינג ?
סימנים כחולים (את המלכה הכחולה) ?

מי ראה? מי שמע?

מה פתאום. זו הייתה מסיבה רגילה לגמרי....
בטח עשית זאת לעצמך בשנתך.
icon_twisted.gif