צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על גברים ונשים ושלישיות

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2005

על גברים ונשים ושלישיות

Lilu-FemdoM{Pon} • 6 באוג׳ 2005
כמה פעמים היית על הסף והלשון שלו בדיוק התעייפה? כמה פעמים ייחלת שהידיים שלו יגעו
בכמה מקומות באותו רגע, ויישארו שם לאורך זמן? כמה פעמים בזמן שפיטמה אחת קיבלה את העונג המגיע לה, השנייה התייבשה בהמתנה וכמה פעמים רצית להרגיש מלכת העולם שמפונקת ומחוזרת מכל הכיוונים? לצערי, בשביל הרוב זו רק פנטזיה. ובכלל, השלישייה שזוכה לרייטינג גבוה היא זו של שתי נשים עם גבר אחד. והרבה פעמים, אותם הגברים שהתחננו בפנייך לצרף את החברה שלך למיטה לא מוכנים לשמוע על האפשרות לצרף צלע גברית למיטה.

גברים נורא מתלוננים על הנשים השמרניות שלנו בארץ, אבל ברגע שזה נוגע לטריטוריה שלהם הם מתקפלים. ומניסיון, אנחנו הרבה יותר גמישות, לא רק במיטה אלא גם ביחס אליה, והרבה יותר מוכנות ללכת לקראת בן הזוג ולבדוק אפשרויות. כמעט כל גבר שהעליתי בפניו את הבקשה לצרף עוד גבר למיטה התקפל בתירוץ יותר משכנע מזה של קודמו. ההתלהבות היחידה לעניין מצד גברים שאני פגשתי היתה בקרב חברים, שבמקום לספר לחבר´ה על שלישיה רוצים להביא את החבר´ה לחוויה עצמה, ולחפש להן אישה שתהיה מוכנה לזה, או במקרה הטוב מצד גברים שנדלקים מהמצב של להגשים פנטזיה לאישה, לשם שינוי.

למה לגברים כל כך קשה לחשוב על שלישיה עם עוד גבר? מן הסתם, זה מתחיל מהומופוביה. פחד לגעת בטעות ברגל השעירה שלו , וחס וחלילה לא בביצים. זה ממשיך בקרב התרנגולים המפורסם של ´למי יש גדול יותר´ ולמי יש ביצועים מעולים יותר, ונגמר בתחרות על יחס האישה. כי אישה, מתוך טבע שבטי של אלפי שנים, תימשך לזן המובחר שיביא לה את הזירעונים הכי חזקים.

לגבר יש כל כך הרבה פחדים וחששות מהמצב הזה עד שאני אפילו יכולה להבין אותם, אמנם לא במחיר ויתור על הפנטזיה, אבל בכל זאת. לגבר, בניגוד לאישה, צריך לעמוד, ואם זה לא עומד ועוד ליד תרנגול אחר זה הסוף שלו בעיני עצמו. גם לא כולם יכולים להחזיק זקפה לאורך זמן, במיוחד אם באותו זמן מישהו אחר איתה, ובאופן כללי, הזקפה היא לא תמיד בהזמנה.

חוץ מזה, עולות כל השאלות הרגילות: ומה אם היא לא תרצה אותי אחר כך? ומה אם היא תתפרפר אחרי וזה יפרק את הקשר? ומה אם אני אגמור מהר מדי ולו עוד יעמוד? כל השאלות האלו מביאות פשוט לבלאק אאוט של הזין. אבל לו רק הייתם מבינים שלנו הנשים פחות חשוב הזין כמו הסיפור עצמו, אולי הייתם נרגעים. מה שחשוב הוא המגע בכל הגוף, הלשון, הידיים , וכמה זוגות שפתיים מרפרפות.
אנחנו היינו רוצות שהערב יתחיל עוד הרבה לפני המיטה. לקבוע בפאב או מסעדה, להיכנס ולראות את שניהם מחכים לך על הבר ואת יודעת שהם שניהם שלך, מפלרטטים, מחזרים, מתחרים על תשומת ליבך בו זמנית. וכשמגיעים למיטה שניהם מפשיטים אותך, אחד משכיב בעדינות על המיטה, השני מביא יין, האחד קושר את ידייך ושניהם מתחילים בעבודת הקודש. הזין נכנס לתמונה רק הרבה אחרי.

מצד אחד, את הפנטזיה הזו עדיף לממש עם שני גברים שאף אחד מהם הוא לא הבן זוג שלך. אבל מצד שני, דווקא עם בן הזוג שלך יהיו לסיטואציה יתרונות אחרים: חשוב שיהיה מישהו שמכיר אותך ואת הגוף שלך במצב כזה, גם מבחינה בטיחותית אבל גם מבחינת אחריות על העונג שלך. זה בכלל לא קל לקרוא אישה תוך שתי דקות. זה לא לזיין וגמרנו. כל אחת וסודות הגוף שלה, ועדיף שיהיה איש סוד אחד בכל הסיפור. השני פשוט יספק את הריגוש של המגע הנוסף.

פגשתי גם המון גברים שרק מחכים להגשים לאישה שלהם את הפנטזיה. הסיבה: תמיד הקטע של הפנטזיה שייך לגברים, ועד שאישה כבר מביעה עניין בסקס הוא ישמח לעשות הכל בשבילה. הרבה גברים דווקא נהנו מהעאלק השפלה במצב שבו מזיינים את אישתו , ומפרקים את הקדושה תרתי משמע. אבל יש קומץ קטן - שאותו אני הכי אוהבת - שמה שעושה לו את זה זה לראות את האישה הכוסית שלהם משגעת את כל הזכרים. לראות אותה ככוכבת פורנו המוצצת ושוברת לבבות. הם גאים בגוף שלה, בראש שלה ויודעים שלמרות הכל היא נשארת עם בן הזוג.

הייתי ממליצה לגברים לתכנן איזה סצנה מסוימת, לגבש תוכנית או לפחות התחלה שלה, עם תיאום שבמקרה כזה יהיה רק לטובתכם. אתם יכולים לפתח אסטרטגיה לגרום לה לאבד שליטה, ולגמור מפונצ´רת ובלי כוחות לזוז. אתם יכולים ללכת לכיוון של תחרות, וכמו בברייק דאנס שכל אחד יתחרה על דגדגנה. אנחנו אוהבות לפעמים להרגיש זולות, להרגיש רק אוסף של כמה חורים לשימוש, וכמובן שהכל עניין של פנטזיה.

ואם כבר בחורים עסקינן, בואו נדבר לרגע על חדירה כפולה. לרוב זו יותר סצנה מסרטים כחולים, ובמציאות זה לא הדבר הכי קל לביצוע. הייתי ממליצה על הקטע הזה למתקדמים ומתקדמות, והגיוני גם שהקטן ילך אחורה והגדול קדימה. טיפ: תתחילו מלעבוד על הכניסה האחורית, ורק כאשר היא מרווחת דיו תעברו לכניסה הקדמית.

הפוזה המועדפת היא כאשר גבר אחד שוכב, אישה יושבת עליו והשני מעליה חודר מאחור. אופציה נוספת, אך פחות נוחה אנאלית בגלל כיוון הזין, זה לשבת על הגבר השוכב אנאלית, עם הפנים לבחור השני. ככה את גם יכולה לראות את החדירה בו זמנית. אפשרות נוספת היא לעשות את זה בכפיות, אבל האחד שיהיה עם הפנים לאישה חייב שיהיה לו איבר ממש ארוך, כי הקיפול הטבעי של הגוף הוא אחורה.

לא כולם ימשכו לחדירה כפולה מסוג זה, במיוחד לא הומופובים שביניכם. כי במצב הזה תרגישו את הביצים, את הרגליים, תרגישו את הזין של השכן דרך קרום מאוד מאוד דק. אז אם כבר חדירה כפולה, אולי לכו על האוראלי והבנאלי.
גוף ראשון​(לא בעסק)

הפנטזיה הזאת עוברת בראשם של כל הבנות שהכרתי בחיי.

גוף ראשון​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2005
התאורים שתיראת כאן לילו בהחלט מגרים ומושכים.
יש לי חבר ילדות מצויין, אנחנו חברים מכיתה א' , ולמרות שאנחנו חד מיניים, ואף אחד מאיתנו לא נימשך למין הזכרי , הייתה לנו פנטזיה לממש מצב מגרה כפי שתיארת ....
ולו רק בכדי לראות את הבחורה שחשובה לנו , מתגרה ומתענגת עד בלי דייי .... וכמובן שזה גירה גם את שניינו עד בלי סוף.
מימשנו את זה עם חברה טובה שלנו , ובהחלט זה היה מגרה מרגש , והביא את הבחורה לשיאים שלא הגיעה מעולם לפני זה. זאת הייתה הפעם הראשונה ששניינו היינו ביחד עם אותה בחורה, והמצב ריגש וגירה אותנו מאוד.
למרות ששנינו לא היינו בני הזוג הקבועים של הבחורה , עצם המצב של שני גברים מטפלים בה , ביחד באותו זמן , כמו שתיארת בכתוב , הביאה אותה לריגוש והמון גמירות מענגות. היינו ביחד יותר משלוש שעות .... לא יאמן לאיזה תוצאות יכולה להביא בחורה מגורה ומרוגשת באמת .
( חבר שלי קורא עכשיו את ההודעה שלך יחד איתי בפורום , ומבקש שאני אדגיש שהוא גבוהה 183 ס"מ, חטוב ובעל עיינים כחולות וחודרות .... )
גוף ראשון​(לא בעסק)

הפנטזיה הזאת עוברת בראשם של כל הבנות שהכרתי בחיי.

גוף ראשון​(לא בעסק) • 6 באוג׳ 2005
התאורים שתיראת כאן לילו בהחלט מגרים ומושכים.
יש לי חבר ילדות מצויין, אנחנו חברים מכיתה א' , ולמרות שאנחנו חד מיניים, ואף אחד מאיתנו לא נימשך למין הזכרי , הייתה לנו פנטזיה לממש מצב מגרה כפי שתיארת ....
ולו רק בכדי לראות את הבחורה שחשובה לנו , מתגרה ומתענגת עד בלי דייי .... וכמובן שזה גירה גם את שניינו עד בלי סוף.
מימשנו את זה עם חברה טובה שלנו , ובהחלט זה היה מגרה מרגש , והביא את הבחורה לשיאים שלא הגיעה מעולם לפני זה. זאת הייתה הפעם הראשונה ששניינו היינו ביחד עם אותה בחורה, והמצב ריגש וגירה אותנו מאוד.
למרות ששנינו לא היינו בני הזוג הקבועים של הבחורה , עצם המצב של שני גברים מטפלים בה , ביחד באותו זמן , כמו שתיארת בכתוב , הביאה אותה לריגוש והמון גמירות מענגות. היינו ביחד יותר משלוש שעות .... לא יאמן לאיזה תוצאות יכולה להביא בחורה מגורה ומרוגשת באמת .
( חבר שלי קורא עכשיו את ההודעה שלך יחד איתי בפורום , ומבקש שאני אדגיש שהוא גבוהה 183 ס"מ, חטוב ובעל עיינים כחולות וחודרות .... )
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 6 באוג׳ 2005
ציטוט: הייתה לנו פנטזיה לממש מצב מגרה כפי שתיארת ....

מה שמחזק את טענתי icon_cool.gif

תודה גוף ראשון ששיתפת אותנו }{
לולינה

אווווף

לולינה • 6 באוג׳ 2005
לא קוראת יותר פוסטים !

נגמרו לי כבר התחתונים להחלפה !!!! icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 6 באוג׳ 2005
לילו , כפרה עליך .כל כך נכון ,
אבל יקירתי , גם לאישה הנוספת יש זוג ידיים ולשון שלרוב עובדות הרבה יותר טוב משל גבר ממוצע .
אני בכלל בעד הרבה ידיים ולשונות , כל עוד הם מטפלות בי icon_lol.gif
מלכה מלקה​(אחרת)

לילו -

מלכה מלקה​(אחרת) • 6 באוג׳ 2005
כתבת את זה ממש מעניין ומדוייק !
(:

איזה כייף שלפעמים אנשים אחרים קוראים את מה שרוצים להגיד אבל הרבה יותר מוצלח icon_exclaim.gif

מפרגנות icon_wink.gif
אשת לפידות{a}

לילו :)

אשת לפידות{a} • 6 באוג׳ 2005
אחחחחחחחח לילו...
תגידי
יש לך גדול?? icon_lol.gif