ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על גברים ונשים ושלישיות

פחדנית האושר​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2005

מעולה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לילו את מדהימה!!!!!!!!!!!
אני חושבת שהכי משך אותי שכתבת ש"הערב יתחיל עוד הרבה לפני המיטה. לקבוע בפאב או מסעדה, להיכנס ולראות את שניהם מחכים לך על הבר ואת יודעת שהם שניהם שלך, מפלרטטים, מחזרים, מתחרים על תשומת ליבך בו זמנית. וכשמגיעים למיטה שניהם מפשיטים אותך, אחד משכיב בעדינות על המיטה............."
יש משהו הרבה יותר כייף מעצם החדירה עצמה זה הריגוש לפני....
הפילטרוט החיזור הרדיפה כל הסקס האוויר ועוד כפול שתיים

אוהבת
משתמושים

Re: סליחה?

משתמושים • 6 באוג׳ 2005
אילנה 78 כתב/ה:
חדירה כפולה?
שאף אחד לא יתקרב לתחת החמוד שלי

זו בדיוק הסיבה שקיימת חדירה כפולה שלא לוקחת בחשבון את התחת (וגם לא את הפה) icon_smile.gif
נולי

Re: סליחה?

נולי • 6 באוג׳ 2005
ציטוט:
זו בדיוק הסיבה שקיימת חדירה כפולה שלא לוקחת בחשבון את התחת (וגם לא את הפה) icon_smile.gif

פה נראה לי שרוב הגברים הישראלים יעשו אחורה פנה במידי.

עם זאת לילו, הרעיון של כמה גברים מפנקים בהחלט חיובי.את עניני החדירה נשאיר לטעם האישי. וחוץ מזה למה לעצור בשניים? תארי לך כמה נחמד להגיע למסעדה ובה שולחן ערוך בהידור וחבורת גברים ממתינה רק לך שתשבי בראש השולחן ועוד בידיעה שבתום הארוחה תיכנסו לחדר ובו מיזרן רך וגדול על הרצפה ואת במרכזו מתפנקת. אחד לכל רגל, אחד לכל יד, אחד לכל שד וכן הלאה. קונצרט למרבה ידים ולשונות icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 6 באוג׳ 2005
2 גברים על בחורה מאוד מהנה
ניסיתי את זה פעם אחת בלבד לצערי ..
אבל היה כיף
הכרתי מישהי שאהבה שיפנקו אותה וכמה שיותר
באיזו שהו שלב היא הציעה שנצרף עוד מישהו
הבאתי את חבר שלי איתי
עשינו ביחד כיף אחד גדול
ולא, אני לא הומו ולא דו
אני סטרייט
לא נגעתי בו והוא לא נגע בי
למעט נגיעות מיקריות , ולא קרה כלום
לא הפכתי להומו או דו בעקבות המקרה הזה
מי שיכול לנסות מומלץ בחום
חוויה של פעם בחיים
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 באוג׳ 2005
אממ..
אני מכירה מישהו שיפנטז על גאנג באנג..
icon_smile.gif

תראי, אני גם חושבת שמשום מה שלישית עם שתי נשים נתפסת כיותר לגיטימית וכפנטזיה מהכי נפוצות של גברים.
למה כשיש שתי נשים הן לא צריכות להדגיש את העובדה שהן כן או לא לסביות/דו מיניות? למה כשאישה מצהירה שהיא דו מינית ישר הגבר חושב על שלישיה עליה ועל החברה שלה?

אני חושבת שכל סוג שהוא של שלישיה עם בנזוג זה קצת בעיה- בכל זאת עניין הקנאה בעיקר אצל זוגות המגדירים עצמם כמונוגמיים זה בעיה. עדיף אולי משהו בצורה אקראי ולא מתוכנן או עם אנשים המכירים זה את זה היטב אבל שלא יהיה מצב של זוג מהשלישיה שמכיר טוב יותר מהצלע השלישית שלא יזניחו אחד מהם...

זה נשמע לי מאוד מסקרן שלישיות בין אם בבדס"מ ובין אם סקס ונילי- מה שנפלא זה שבבדס"מ האופציות להגשים פנטזיות גדולות יותר והסיכויים גדולים יותר להגשים דברים כאלה.

היו עוד כמה דבריםש רציתי להוסיף, אבל כבר שכחתי. לא נורא, זה יגיע
icon_smile.gif
נשמה וכפרה המהממות​(נשלטת)

מילים כדורבנים

וואלה נגעת לי בדיוק בנימים של הנשמה שהולכים בדיוק לפנטז על זה אחרי שאני אתרחץ בשמפו פסיפלורה ובסבון פסיפלורה. אני רצה למיטה לפנטז עליי ועל ז'קי עם עוד גבר. אבל רק דבר אחד, התנוחה שהצעת לא כל כך נראית לי בכלל. אני מעדיפה משהו שקצת יותר אינטנסיבי אם את מבינה, אבל זה לא מקלקל בכל זאת את זה שאת יש לך תלפטיה עם נשים אחרות והבנה עמוקה עמוקה. אני מקווה שז'קי יגיע למכתב הזה ויבין מה גבר צריך לעשות לפעמים בשביל השפחה שלו.
Aragorn​(שולט)

Re: מילים כדורבנים

Aragorn​(שולט) • 6 באוג׳ 2005
נשמה וכפרה המהממות כתב/ה:
וואלה נגעת לי בדיוק בנימים של הנשמה שהולכים בדיוק לפנטז על זה אחרי שאני אתרחץ בשמפו פסיפלורה ובסבון פסיפלורה. אני רצה למיטה לפנטז עליי ועל ז'קי עם עוד גבר. אבל רק דבר אחד, התנוחה שהצעת לא כל כך נראית לי בכלל. אני מעדיפה משהו שקצת יותר אינטנסיבי אם את מבינה, אבל זה לא מקלקל בכל זאת את זה שאת יש לך תלפטיה עם נשים אחרות והבנה עמוקה עמוקה. אני מקווה שז'קי יגיע למכתב הזה ויבין מה גבר צריך לעשות לפעמים בשביל השפחה שלו.

כתצאי מבית החולים תעדכני אותנו על התגובה של ז'קי icon_cool.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 6 באוג׳ 2005
פתאום חזר לי זיכרון מהעבר ..

2 נשים שמשכו אותי למין בשלישיה והתחילו לריב בינהן באמצע על תשומת לב , חוויה מחמיאה אך מסוכנת . הייתי צריך להפריד . למחרת כל אחת ניסתה למשוך אותי אליה ולהרחיק מהשניה .

אני אישית מכיר גבר שעזב את חברתו לאחר 6 שנים בגלל מין בשלישיה עם עוד גבר , מהסיבה הפשוטה שהוא גילה שהוא מעדיף מין עם גבר .

בכל אופן מין עם עוד גבר לא מושך אותי בכלל ואין סיכוי שאני אעשה את זה . הממ... עם אישה נוספת אני מסכים .

.