בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אי הבנה אחת גדולה !!!

Master Daniel​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 באוג׳ 2005

מחר יום שלישי אני בדנג'ן ואשמח לראות את כולם

Master Daniel​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
אני מחר אגיע לדנג'ן כבר בשעה 11 בערב וכל מירצה מוזמן לשוחח איתי ולהתרשם ....
Master Daniel​(שולט)

נו אז בואי תספרי לילו27 מדוע השמצת אותי ?

Master Daniel​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
הרי יש לי עדים להשמצות שלך לילו27 ,

לילו27 אני מבקש ממך להירגע ולהפסיק להשמיץ

את לא מכירה אותי אז מדוע את החלטת להמשיך להשמיץ - מה יוצא לך מיזה ?
Dark Artist​(שולט)

אני אומר משפט אחד ידידי

Dark Artist​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
אל תיהיה צודק,היה חכם
אליסיה

חבל...

אליסיה • 8 באוג׳ 2005
ההיכרות שלי עם גוף ראשון (ואני קוראת לו כך כי כך הכרתי אותו) התחילה בצורה יפיפיה
שנינו לצערי אחים לאותו סרט רע, חלקנו חוויות, בערב אחד הקשים שהיו לי הוא עזר לי בצורה שטובים מחברי הותיקים והטובים לא היו עושים בשבילי, הרגשתי שרק הוא מבין מה אני עוברת
התרשמתי לטובה, קשר אפלטוני עם ידיד שאיתו אני יכולה רגע לנוח , מתאים לי בהחלט.

אך...

ביום שישי האחרון קיבלתי טלפון מגוף ראשון ובשיחה הוא ביקש ממני לדבר עם לילו ולהגיד לה שהוא לא פסיכופט ושתיסע איתו לחיפה ליום הולדת של מלכה כחולה.
אני כמובן שסירבתי,את ההיכרות שלי עם לילו אפשר לסכם על משפט מקסימום שניים בצ'אט
מי אני שאכתוב לה כזה דבר ואתערב לה בבחירות?
ברגע שסירבתי גוף ראשון התחיל משתולל ותוך דקה אני הייתי זו שמואשמת בהכפשות, אני פתאום הייתי זו שסיפרתי לכולם על אופיו והתנהגותו של גוף.
מיותר לציין שדקה קודם לפני השיחה הזו עוד חלקנו ידידות חדשה.

הסברתי לו תחיחלהבנעימות ובסבלנות שזו לא אני ויש לו טעות, אך כבר היה מאוחר מדי לשכנע אותו.
הוא אמר לי דברים שאויביי הכי גדולים לא היו אומרים או לא היו מאחלים לי.
ואם אני לא מוכנה להסביר ללילו שהוא לא פסיכופט אז זו בטוח אני שהפיצה.
ניסיתי להסביר לו שבכול קהילה יש את הליכלוכים, את ההכפשות ולרוב הם לא מוצדקות ואיננו יודעים מה המניע לכך, אבל זו טיבעה של קבוצה קטנה וייחודית.
בשלב הזה של השיחה אני מודה שכבר הייתי די מפוחדת ועקב הידידות שנרקמה ביננו הוא גם ידע פרטים אישיים עלי למשל את מקום מגוריי, מקום מגוריי אימי.
בהמשך לכל הסקנדל הוא גם הודיע לי חגיגית שהשיחה ביננו מוקלטת והוא מתכוון להעביר אותה הלאה למען ישמעו ויראו שזו אני האשמה.
בשלב הזה כבר איבדתי את סבלנותי והתחלתי לצרוח עליו שהוא אכן פסיכופט וכנראה שמפיץ השמועה צדק, שאחרי השיחה הזו אני לא רוצה לשמוע ממנו שוב, אני לא רוצה אנשים כאלה בקירבתי.
בשלב הזה אמרתי לו שאני הולכת להגיש נגדו תלונה במשטרה ושגם אני הקלטתי את השיחה ואז הוא התחיל לפחד והתחיל להתחנן שלא אהרוס לו את החיים.
אמא שלי גוססת מסרטן, כל כך רציתי שיניח לי ושיירגע , הייתי חייבת שהוא יירגע, נבהלתי , באיזה שהוא שלב נישבעתי באמא שלי שזזו לא אני, רק שיירגע וגם אמא שלי חטפה צרור.

אחרי שעתיים של שיחה הצלחתי איך שהוא להרגיע אותו עם המון מניפולציות ואז הוא אמר לי שהוא מצטער ושהוא יודע שזו לא אני אבל הוא היה חייב למצוא אשם.
ניסתי להסביר לו שחשוב שהוא ייסע היום בערב ליום הולדת ויוכיח לכולם שהוא איש נחמד עם כוונות טובות וזה מה שיקבע.
בסוף השיחה כביכול השלמנו, כביכול, רק רציתי לדעת שהוא נרגע ושאני משוחרת מהעניין ההזוי הזה.

אני מרגישה פטתית לכתוב שורות אלו, אני בעצם מגלה לכם שלכמה ימים חשבתי שהוא אחלה
אני זאת שמנתחת את כולם וחושבת שאני גדולה מהחיים, טעיתי, לא הייתי זהירה.

אני לא רוצה להגיד לכן/ לכם מה לעשות או איך לנהוג במידע הזה, אני יודעת שאני למדתי.
בדרך כלל אני לא נוהגת לכבס בפומבי, אני לא מגיעה למפגשים ואני לא כל כך מתערבבת, אבל לכל אלה שכן תהנו ותשמרו

גוף ראשון, מאסטר דניאל he,she or it מי שלא תיהיה, מי שלא תבחר להיות בכל יום שהשמש עולה
אני מבטיחה לך שכל מי שיקלע לדרכי ישמע את הסיפור הזה, על ההתחרפנות ההזויה שלך, על חוסר הגבולות, על חוסר האמינות, על חוסר הכבוד לחבר, למילה שלו גם כשהוא נשבע ביקר לו מכל
הניצול הנרשע והחוסר מתחשב בצרתו של אדם (כן אני יודעת שניסית לעזור לאמא שלי, אתה לא צריך לענות על כך), על ההפחדות ובעיקר אוי בעיקר על חוסר האחריות, אני מקווה להיות זבוב על כל קיר שבו תחליט שאתה לוקח גוף ונפש של מישהי, רק בשביל לעקוץ אותה בתחת בכדי שתברח משם ישר לאיכילוב.

אני רק מקווה שהדברים שאמרת לי עלי, על אמא שלי לא יגיעו לשערי שמיים ולא תפתח העין
לולינה

על ראש הגנב בוער הכובע !

לולינה • 8 באוג׳ 2005
שכל הסיפור הזה התחיל, גוף ראשון - דניאל או וואט אוור.
הפיץ על עצמו שמועות, והאשים את מי שהיה לו הכי קל להאשים , אותי ואת עגיל בפטמה שבמקרה נתקלנו בו וירטואלית בעבר.

לכן קפץ על ההזדמנות להאשים אותנו.

אחרי שאני קוראת את הסיפור של אליסיה אני פשוט בשוק !
הבחור מפיץ על עצמו שומועות שגם בסופו של דבר מתבררות כנכונות !

עכשיו אני קוראת לכל " החברים " שעמדו לצידו של גוף ראשון דניאל או מה שיבוא לכם.
ולהפנים שהבחור אכן פגע באנשים כאן.

ויש לדאוג שהתופעה הזו תעלם ומהר !

אליסיה אני כאן עומדת מאחורייך !
כל הכבוד על האומץ, ושולחת איחולי בריאות לאימך.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 8 באוג׳ 2005
הנה הוכחה שחיכיתי לה , עד עכשיו נתתי לגוף ראשון או מאסטר דניאל
להוכיח את טענתי בעצמו , ואני חייבת להודות , הוא עשה זאת מצויין .

אליסיה , כל הכבוד לך , אני מאחורייך , עשית מעשה אמיץ ומצווה לקהילה, מקווה
שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם, צריך להזהיר מכל אדם שלא שפוי בדעתו
ועלול לפגוע נפשית או פיזית !

לכל מי שלא האמין לי לדרומית ועגיל , אני אומרת שזה בסדר, קורה שטועים בשיפוט
עליי להודות שגוף ראשון עו"ד דין מעולה של עצמו ויודע לשווק את עצמו , אך יש את
אלה שלא נפלו בפח וראו את מה שמסתתר מאחורי הנחמדות וההתגוננות שלו.

אליסיה מצטערת שהיית צריכה לעבור זאת ועוד במצבך הפגיע והרגיש, פשוט
נורא מה שעשה לך , מאחלת לאימך החלמה מהירה }{ אוהבתותך.

לילו.
דוכס תל אביבי​(שולט)

אוף טופיק

ואני בכלל בדעה שצריך לתת רשיון מיוחד כדי לכתוב בפורומים........

אולי בכלל צריך לאפשר דירוג גולשים לפרופילים פה...משהו בדומה לזה שקיים באיביי (EBAY).
יכול להיות מעניין...ותחשבו על זה...
גוף ראשון​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 9 באוג׳ 2005

יש לי את השיחה עם אליסיה באמת מוקלטת

גוף ראשון​(לא בעסק) • 9 באוג׳ 2005
אני מכון להעביר לכל מי שרוצה את השיחה עם אליסיה .... במיקרה השיחה מוקלטת
כמה אני חכם שאני מקליט שיחות של בחורות שניראות לי קשורות לפרשה.
לא יודע איך זה הגיעה שגם את איסיה שעשיתי לך טובה והסעתי אותך לקוטל , גם את משתפת עם לילו27 פעולה. אני ממש לא חושש גם לעמוד מול כולם - כי אני צודק לגמרי - לא יעזור לכם , לא לך לילו27 שלא מכירה אותי , לא לך אליסיה שהקלטתי את השיחה איתך .

מעניין בשיחה עם אליסיה , היא מודה שהייתי כל הדרך לירושליים ובחזרה נחמד ומעולם לא נגעתי בה .... אם אני מה שאתם מנסים להדביק לי , אז איך זה אליסיה יקרתי , יש לי את ההקלטה של השיחה מיום שישי שבה את מודה לי כמה טוב הייתי אליך והוספת שלא נגעתי בך ולא עשיתי לך שום דבר רע ..... אז אני רואה אליסיה שצדקתי שגם את בן אלו שממיציאות את השמועות הזדוניות .... לי זה כבר לא משנה מה אתם אומרות .... אני לא מתכון יותר להגיב לכם ......
כל מי שרוצה את ההקלטה של השיחה שלי עם אליסיה מוזמן לקבל אותה
להתראות וכל טוב חברים יקרים
גוף ראשון​(לא בעסק)

כל מי שמעוניין בשיחה שלי עם אליסיה שיפנה אלי בפרטי

גוף ראשון​(לא בעסק) • 9 באוג׳ 2005
השיחה שלי עם אליסיה מיום שלישי מוקלטת
את מול היא שאלה אותי אם אני מוכן למחוק את השיחה.
אמרתי לה שכן - אמרתי לה שמחקתי ..... אבל אני חכם יותר ממנה .... ידעתי את התוכניות שלה ...
אז חברה , מוכן לשלוח לכם את השיחה שהיא מדברת עליה ותוכלו לראות בעצמכם כמה היא משקרת
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 9 באוג׳ 2005
דיי דיי תמשיך icon_cool.gif

אני אוהבת מזוכיסטים icon_wink.gif