אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אי הבנה אחת גדולה !!!

Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 באוג׳ 2005

אני כותב את אותה הודעה גם בשרשור זה למען תבין

Dark Artist​(שולט) • 9 באוג׳ 2005
כשקראתי את כל ההודעות שכתבת במהלך שני השרשורים המיותרים הללו,אני סבור שלפחות "עשר" פעמים אמרת שאתה לא מתכוון יותר להתייחס להאשמות ולהשמצות. למרות זאת אתה ממשיך בשלך לענות ולהגיב בשתי הודעות לא פחות ולא יותר על כל דבר שמישהו כותב.
אם בהתחלה הסכסוך שלך היה נגד לילו,עגיל ודרומית אז עכשיו הוא כבר שלח גרורות כמו סרטן(אליסיה תסלחי לי על השימוש בביטוי) ואתה הבאת עליך אנשים נוספים נגדך כגון ניקול,וולפית,אליסיה ושוטרת. אני מייעץ לך להפסיק לכתוב הודעות ולתת לעניין להירגע.
ברגע שיותר מדיי אנשים כותבים שאתה לא שפוי,מסוכן,ואובסיסיבי יש לעיתים שמץ של אמת או כמה דברים נכונים.לא מדובר פה בהשמצה נקודתית אלא בכמות גדולה של אנשים שטוענים שנפגעו ממך. אני בטוח שאליסיה לא סתם באה והחליטה לכתוב את מה שכתבה. היא נפגעה ממך.אני רוצה להאמין שאנשים לא באים סתם ורושמים דברים וממהרים ללחוץ על ההדק. נראה שבאמת הבאת אנשים למצב של עמידה כנגד הקיר.
קח עצה אחרונה ממני. תיסוג לפני שגורלך יהיה פה כגורל אדונים,עבדים,מלכות ושפחות שסרחו.
וגם אם אתה צודק במה שאמרת,אני מציע לך להתנצל בפני אליסיה שבאמת יוצאת מכל מה שכתבת,לא בסדר באי צדק.אליסיה,אני מאחל את כל הבריאות מכל הלב לאמא שלך.
שליטה יקירתי,אני חושב שהשרשור הזה צריך להישאר בכלוב בתור תמרור אזהרה למען נדע בעתיד איך למנוע משרשורים כאלה לצוץ שוב,או לזכור שדברים כאלה פותרים בחדרי חדרים.