ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. כותבת פעם ראשונה פה ...

עדוש
לפני 19 שנים • 8 באוג׳ 2005

שלום. כותבת פעם ראשונה פה ...

עדוש • 8 באוג׳ 2005
'
יש לי כבר זמן רב כל מיני מחשבות, פנטזיות על אונס או מין כוחני, מצבים שבהם אני נשלטת וכ', אפילו פנטזיות על התעללות וזנות...
זה מה שמשך אותי לכאן מלחתחילה..... הבעיה היא שאני לא בטוחה שאני אוהבת את המחשבות האלה, לפעמים זה לא מחרמן אותי אלא מציק לי שאני חושבת ככה ,אפילו מכניס אותי לדכדוך....
אם יכלתי לבחור לא הייתי חושבת על זה, אבל זאת בדיוק הבעיה, אני לא שולטת במחשבות האלה, התחושות האלה עולות בי בכל פעם שאני חושבת על "סקס" או על "נשים-גברים", ככה זה מרגיש לי כל הזמן.....
אז מה אפשר לעשות? האם זאת נטיה מינית או תופעה שצריך לטפל בה? ואם רוצים להפטר מזה? זה אפשרי?

אשמח אם תענו לי מהניסיון שלכם icon_rolleyes.gif
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
הממ, תראי,
אני לא יודע איך זה אצל אחרים.
אבל בהתחלה גם אני נמשכתי וברחתי נמשכתי וברחתי, קדימה-אחורה-קדימה-אחורה.
אם תשאלי פסיכולוגים הם יאמרו שאפשר לטפל "בבעיה".
הכל שאלה של נק' מבט.
זה שאת גילית שיש לך נטיות מיניות כאלו ואחרות, שאת אוהבת מין כוחני, לא אומר שאין מקום לאהבה בחייך.
את עוד בהתחלה.
לפי דעתי עם הפרטנר הנכון, תוכלי להנות ממין כוחני בלי התחושות הרעות הנלוות.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
שלום עדוש וברוכה הבאה לכלוב
אצל כל אחד ישנו מנגנון של חששות ולבטים שמונע ממנו לגרום לפנטזיות שלו הכי פרועות להתגשם. ישנם כאלה שיודעים איך לנתב תחושות אלה לפסים של בדסמ שפוי בטוח ובהסכמה ואז גילוי הפנטזיה נעשה בצורה יותר תראפית. כך שגם את וגם הבן זוג נהנה וגם שניכם לא מתישים אחד את השני עד לזרע (ירח מר)
אני מציע לך קודם כל למצוא את בן הזוג הנכון שאיתו תוכלי לחוות את הפנטזיות האלה לפי כללי המשחק.
בהצלחה

עמק
xDevilSlayer​(שולט)

היי עדי

xDevilSlayer​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
לפי מה שאת אומרת, לפחות ממה שאני יודע, את נמשכת יותר לצד הנשלט ואוהבת את הכח המופעל עלייך..

יכול להיות שזה מפחיד אותך, גם אותי הפחידה בהתחלה הזיקה לשליטה, הרעב לכח, אבל ממה שלמדתי שכאשר הכל מתון והכל תחת פיקוח והסכמה של הצדדים הכל מתחיל להיות יותר ברור ושני הצדדים נהנים מהאקט בדרכים שהם אוהבים.

את צריכה כנראה למצוא לך את הפרטנר המתאים שיתן מענה לצרכים שלך בדרכים ששניכם מסכימים.
נתנאלה​(לא בעסק)

יעלה ויבוא יעלה ויבוא אהההאאההה...

נתנאלה​(לא בעסק) • 8 באוג׳ 2005
פנטזיות, פנטזיות...
הכל מקובל אם את מאמינה בזה
הפרטנר יבוא, ובכלוב הוא יבוא מהר
כל כך מהר
שאני בטוחה שכבר הוצפת בהודעות
מה שאני ממליצה, זה שתבחני מאיפה זה בא
והאם באמת זאת רק קינקיות או מעבר לכך...
על עצמי אני יכולה לומר, שממזמן גיליתי שזאת לא קינקיות
שזה קיום, לא רק סקס זול מלא תשוקה, אלא דרך חיים...
עלי והצליחי
דופאמין
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2005

תשובה לד"ר ג'קיל לגבי הפסיכולוגים

דופאמין • 12 באוג׳ 2005
להבנתי אין סיבה או דרך "לרפא" את הסטייה, כפי שאין מה לדבר על ריפוי הומוסקסואליזם, פטיש למגפיים או העדפה כללית לצבע כחול. מטרתם של פסיכולוגים ורופאים היא לשפר את הרגשתו ובריאותו של הפציינט. אם הוא בדיכאון, בעל מחשבות אובדניות, נטיות אלימות, או אנס, הוא עלול לפגוע בעצמו או בסביבה, ולכן יש לטפל בו. אולם אם יש לו פנטזיות מיניות, שמימושן בהסכמה איננו מהווה סיכון או פגיעה באף אחד מהצדדים, אז הפסיכולוג יתרכז באספקטים שונים. הוא יוודא שהפציינט או הפציינטית מרגישים שלמים עם הסטייה שלהם ושהם לא פוגעים בעצמם. אם הפסיכולוג רוצה לעזור להם להגיע אל האושר, וזו בעצם מטרת העל, הוא יעזור להם להשתחרר מפחדים ועכבות בדרך למימוש הפנטזיות שלהם (SSC כמובן).
בדקתי בתנ"ך של הפסיכולוגים, ה DSM, וסאדיזם ומאזוכיזם מוגדרים שם עדיין כסטיות מיניות, עם רשימה של מאפיינים ותסמינים, כמו בתיאור מחלה. אולם כפי שהומוסקסואליזם הוצא ממדריך אבחון זה בעקבות לחץ הקהילה ההומו-לסבית, יש לקוות שגם הסאדו-מאזוכיזם יוצא או לפחות יקבל התייחסות מתונה יותר.
לסיכום, לא הייתי ממהר לזלזל בפסיכולוגים. כשמקבלים כל-כך הרבה כסף לשעת טיפול, חייבים להיות לטובת המטופל, וזה כולל לעודד אותו להגשים את החלומות שלו בצורה שפויה ובטוחה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 12 באוג׳ 2005
זה בסדר שיהיו לך פנטזיות כאלה ואת לא היחידה שמפנטזת על סיטואציות כאלה.
חששות יש וזה טבעי.
ברגע שתמצאי את הגבר הנכון כדי להגשים איתו את הפנטזיה שלך, את תראי שהשד לא נורא
כל כך icon_smile.gif
Tame
Tame • 12 באוג׳ 2005
לדעתי את חייבת לחשוב לעומק ולנסות להבין מה הסיבה לכך שהפנטזיות שלך גורמות לך להרגיש מיניות וחרמנות לעיתים ודכדוך לעיתים אחרות.
האם הדבר נובע מתחושות אישיות שלך או שמא תחושת "אשמה" מסויימת כלפי עקרון אחר כלשהו שיוצר אצלך את הקונפליקט?
זו שאלה שרק את יכולה לענות עליה.

עם זאת אני נוטה יותר להאמין שמדובר בקונפליקטים פנימיים שיוצרים את הדכדוך והייתי ממליץ לך למצוא את הדרך לישב את הקונפליקטים ולא לנסות להיפטר מהפנטזיה. אי מימוש פנטזיות מיניות עשוי להיות דבר מתסכל במיוחד ולכל הפחות סתם חבל שתפסידי icon_smile.gif

מקווה שעוד נראה אותך המון פה icon_smile.gif