לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה זמן אפשר לא להשפיך - בהמשך לשיחה הזוייה מהצאט

קינבה
לפני 18 שנים • 8 באוג׳ 2005

כמה זמן אפשר לא להשפיך - בהמשך לשיחה הזוייה מהצאט

קינבה • 8 באוג׳ 2005
לפני שבוע לערך נקלעתי לשיחה בה טענו כמה "ידענים" שגברים יכולים שלא לפלוט זרע לעולם ושאין עם זה שום בעיה בריאותית.
קטונתי מלהתדיין עם מי שלטענתו "יודע בוודאות" אבל למען "בריאות הציבור" אני מעדיף להביא לכאן כמה דברים שמצאתי ברחבי הרשת - תשפטו לבד.

because the chastityslave cannot cum, the fluid generated by the prostate will accumulate. in older men particulary it is important to empty the gland on a regular basis.

recent studies show that frequent masturbation - ejaculation 5 times a week by men in their in the 20s - reduces the risk of prostate cancer in later life.

it is therefore extremely important that chastisized slaves receive regular (weekly) prostate milking to flush out potentially harmful toxins that can accumulate in the prostate gland. while researchers talk of maintaining the health of the prostate gland by ejaculation, it is clear in the article that flushing out the prostate itself and its ducts is effective.

לקוח מ:
http://www.chainedmale.net/chastity/chastity_health.htm
Marcus Wright​(אחר)
לפני 18 שנים • 13 באוג׳ 2005

אמנם אין לי בעיה עם . . .

Marcus Wright​(אחר) • 13 באוג׳ 2005
אנגלית , בכל זאת אני מעדיף לקרוא את זה בשפת האם שלי (ערבית icon_eek.gif ) מישהו מוכן לתרגם לי בבקשה ? icon_lol.gif
גם תרגום לעברית יתקבל בברכה .
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 18 שנים • 15 באוג׳ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 15 באוג׳ 2005
ובנוסף, יש להפריד בין אפשרי ללא בריא. זה אפשרי, לאחר כמה זמן אתה ממש מאבד את החשק, אבל זה גם תלוי בבן אדם ואיזה גרויים אתה מעמיד מולו. בעיקרון אם יש לאדם משהו אחר לעשות ואין לו גרוי הוא יכול לא לגמור הרבה זמן. אבל, זה לא בריא, וכמו שאתה מצטט, זה יכול לגרום לסרטן הערמונית. לכן המציאו את "חליבת העבד" שבו העבד מגיע למעין אורגזמה אבל לא ע"י שפשוף הזיין אלא ע"י החדרת אצבע לפי הטבעת ועיסוי החלק הפנימי שפונה לכיוון הזיין.

העיקרון של מי ששם CB לעבד שלו\ה זה דווקא כן לגרות אותו ולייסר אותו, אבל מה הוא לא יכול icon_smile.gif
זה חלק מהבדס"מ, מי שרוצה לקרא עוד על CB וחליבה יכול להסתכל בלינק שנתן Evil -Eyes, בהחלט לינק טוב.

תבלו
ana
ana
לפני 18 שנים • 2 בדצמ׳ 2005

שאלה

ana • 2 בדצמ׳ 2005
האם יש מחקרים על נזקי עצירת אורגזמה , בעת זרימתה ?
נשים./גברים/חיות , מה ההבדל ?
נמש
נמש • 2 בדצמ׳ 2005
ana
ana

חחחחח...........

ana • 2 בדצמ׳ 2005
rollingeyes-024.gif