ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונה

שלגיה א ח ת
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2005

זונה

שלגיה א ח ת • 12 באוג׳ 2005
הנייד מצלצל.
הקול הממיס נשמע מן העבר השני של הקו.
"זונה יפה שלי," הוא אומר בדיוק באוקטבה הנכונה.
היא מתמתחת כמו חתולה מפונקת. מקמרת את הגב ומרגישה שעצם הזנב שלה מתרוממת אל-על.
כבר כמה שבועות שהיא רוקמת איתו הגשמה של פנטזיה להיות זונה. אבל ממש ממש זונה. באמצע זיונים סוערים, היא לוחשת לו באוזן שיסרסר אותה. עבור כסף. הוא יהיה הסרסור שלה והיא תהיה הזונה שלו. יחד יתחלקו ברווחים.

"מה את עושה עכשיו?" הוא שואל.
"מתעוררת," היא עונה. מפהקת.
"היום בערב, בעשר. יש לך לקוח. לקוח ראשון."
היא נרטבת באחת. רק לשמע המילה "לקוח", שביל של דבש זורם במורד ירכיה.
"בעשר את בחדר 125 במלון XXX. אני אהיה שם. תגיעי בשמלה השחורה הקטנה שלך, זו עם כתפיות הספגטי הדקות. החוטיני השחור עם המלמלה ונעלי העקב שלך.

בתשע וחצי התקלחה. הריגוש החריף מרגע לרגע. באמבטיה, תחת זרם המים החמים, היא אוננה, מפנטזת על הסיטואציה המענגת, לוחשת לעצמה, "אני זונה. אני נערה עובדת. אני מוכרת את הכוס שלי לעונג של מישהו אחר."

בעשר עמדה לפני דלת מספר 125 במלון XXX. הדלת הייתה פתוחה מעט והיא נכנסה פנימה בצעדי חתול למרות העקבים הגבוהים. הגבר שלה ישב על כורסה במרכז החדר. החנות שלו הייתה פתוחה וידו מחזיקה את האיבר הזקוף. מאוננת במרץ.

"שבי," הוא פקד, והצביע על המיטה שממול.
"עוד מעט יגיע הנה גבר שמוכן לשלם 700 ₪ כדי לזיין לך את החור. אמרתי לו שאני לוקח חצי ואת את החצי השני. בינינו, אני אקח 200 ₪ ואשאיר לך 500 ₪. תני לו לזיין אותך איפה שירצה. תעשי מה שיגיד לך. לפני שהוא מגיע, אני אגמור לך על הפנים. סיכויים רבים שהוא יזיין לך את התחת גם. אם הוא יבקש ממני להצטרף, אני אצטרף."
"אני אצפה בו כשהוא דופק אותך. את הזונה שלי ואני מוכר אותך, אבל תזכרי, את חייבת לשתוק כל זמן שהוא יזיין אותך."

עונג מצמרר שטף לה את הגוף. הכוס שלה רעד. היא שלחה יד אל בין רגליה אבל הוא הרעים עליה בקולו שלא תאונן. שלח יד אל בין רגליה ובחן את הרטיבות. "תרד לי," היא ביקשה, אבל הוא סטר לה על הלחי בעוצמה. "את זונה, שכחת? לזונה לא יורדים. זונה גם לא מנשקים. עכשיו סתמי את הפה עד שאגמור לך על הפנים."

היא שתקה והגוף שלה זרמים של חשמל. הלחי שלה בערה אבל היא התמוגגה מריגוש. הוא אונן מעליה, גונח, מתפתל וזרם לבן שטף את פניה.

זה היה הרגע שבו הגיע "הלקוח". היא סידרה את שערה, משחה את שפתיה באודם העז, וישבה על המיטה ברגליים פשוקות.

הגבר נכנס. גבה-קומה, נראה כאיש עסקים שסיים את יום העבודה שלו. לא יפה מדי, לא מכוער מדי, לא נקי מדי, לא מלוכלך מדי. אדם ככל בני האדם. אחד מאלף. הוא הניח את התיק שלו לצד דלת החדר, לחץ יד לגבר שלה וזה הצביע עליה ואמר: "הבאתי לך את הזונה הטובה ביותר שיש לי. אתה יכול לעשות בה ככל העולה על רוחך."
היא הרגישה שהיא בסרט. חלום שמתגשם. פנטזיה שקורמת עור וגידים.
הגבר התפשט.
הוא התקרב אליה, השיל כתפייה אחת של השמלה השחורה הקטנה, והיא, שהייתה ללא חזיה מתחת, הזקיפה פטמות במהירות. הוא תלש פטמה והיא כמעט נאנקה, לא שוכחת לרגע שנאמר לה לא להוציא הגה. הוא ליקק את הפטמה הימנית ואחר עבר לשמאלית, והמשיך לעסות אותן עוד ועוד, מושך וצובט.
הוא השכיב אותה על המיטה והסיר את החוטיני הקטן, מגלה כוס מגולח, בודק אותו ואומר לה: "יופי של כוס יש לך. את זונה חלקה. בדיוק כמו שאני אוהב. פשקי רגליים והסתובבי על ארבע." הוא נשאר לעמוד בקצה המיטה מכנסיו מופשלים והוא מחפש את חור התחת שלה, מפשק את שני פלחי הישבנים ודוחף אצבע עבה, בודק היטב את העומק, את הקוטר. היא נעה הלוך ושוב, קדימה ואחור, ושוב נחלים של דבש ניגרים בין רגליה.
"זונה טובה," הוא ממלמל. "חור תחת משובח."
הוא מחדיר את איברו המכוסה קונדום אל הכוס שלה ודופק אותה במרץ.
העיניים שלה עצומות והעונג חסר תקדים. הגירוי המנטאלי חזק יותר מכל גירוי שהיה לה אי פעם. לרגע מתחשק לה לדמיין שכך תעמוד עד הבוקר ואחרי אותו גבר, יבואו עוד גברים אחרים שיעמדו בשורה ויזינו אותה או את פי הטבעת שלה.

את המחשבות שלה עוצר הגבר שמסובב אותה פתאום אליו, מנחית סטירה על פניה ואומר לה, "זה כדי שתלמדי להיות מחונכת. אל תתחצפי. אל תחשבי מחשבות מחרמנות אחרות כשאני דופק אותך, ברור? שילמתי בשביל לדפוק את החור שלך. תתנהגי כמו זונה ממושמעת, ברור?"

היא מהנהנת בהכנעה ובהתמסרות צרופה. "כן, אדוני," היא אומרת. והוא מרוצה. ממשיך לזיין וגומר לתוך הקונדום שעליו, תוך חצי דקה.

האיש שלה עומד בקצה החדר, ידיו על איברו ובידו האחרת סיגריה. הוא מעשן.

"הלקוח" מוריד את הקונדום המשומש, מרים את מכנסיו. מוציא את ארנקו מכיסו ושולף 700 ₪. הוא מניח על השידה , נד בראשו לגבר המעשן, ויוצא את החדר.

היא לוקחת את השטרות ומריחה אותם. היא מניחה אותם על הכוס שלה שנודף ממנו ריח תשוקה חזק ומגרה. וכך, כשהשטרות על הכוס שלה, היא מאוננת וגומרת חזק כל כך, כמו שמעולם לא גמרה קודם לכן.
נוריתE
נוריתE • 12 באוג׳ 2005
פנטסיה חביבה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 12 באוג׳ 2005
סיפור יפה.
אהבתי גם את הסיום.

היא לוקחת את השטרות ומריחה אותם. היא מניחה אותם על הכוס שלה שנודף
ממנו ריח תשוקה חזק ומגרה. וכך, כשהשטרות על הכוס שלה, היא מאוננת וגומרת חזק כל כך, כמו
שמעולם לא גמרה קודם לכן.

חזק ביותר. icon_cool.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 12 באוג׳ 2005
השטרות כסמל לכניעה , רעיון מעניין .
שרמומית
שרמומית • 12 באוג׳ 2005
אהבתי..
תסלחו לי
אני צריכה להחליף תחתונים... icon_cool.gif
קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2005

למה את ....

קליבר​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
נטלי כתב/ה:
אהבתי..
תסלחו לי
אני צריכה להחליף תחתונים... icon_cool.gif

צריכה להחליף תחתונים ? icon_lol.gif

ושלגיה , פנטזיה יפה ..
מאד.
שלגיה א ח ת

תודה :)

שלגיה א ח ת • 13 באוג׳ 2005
לכל המגיבים.

icon_smile.gif
Ceaser K​(שולט)

משובח

Ceaser K​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
אהבתי את הסיפור. תחושת הבטן שלי אומרת שהסיפור הופסק מוקדם מדי...
על כל פנים, מה שכן נכתב משובח למדי
שרמומית

Re: למה את ....

שרמומית • 13 באוג׳ 2005
אמממ...
תנחש לבד למה
ותשאיר אותה בראש... לא כולם צריכים לדעת למה icon_cool.gif