בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור..

נוריתE
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003

סיפור..

נוריתE • 20 ביולי 2003
שלא ממש מתמקם לי במגזין אבל מתמקם אצלנו...

נועה היתה בת 30 וקצת כשהיכירה את גדי דרך משרד הכרויות שחברה שכנעה אותה להרשם אליו, מזכירה ראשית במשרד מכובד,בת 30 וקצת..רווקה.
אחרי כמה שיחות, הם החליטו להפגש בבית קפה קטן בעיר מגוריה שמה הירגישה יותר נוח
אותו ערב היא חיכתה בספסל סמוך ברחוב כשראתה גבר גבוה נאה להחריד, פירט מהמאה ה-17
קוקו עגיל באוזן,לפני שהיגיע היא נגשה אליו..גדי?? icon_smile.gif)
השעות בבית הקפה עברו מהר מידי,גבר חלומותיה,נשיקה בסוף הערב בפתח דלתה, אני אתקשר עוד כמה ימים..עוד כמה פגישות וסרט והם כבר היו במיטה, המין היה סוער, מסעיר ואחרי כמה פעמים הוא הביא איתו סרט וידאו, סאדו,היא נדלקה, אבל לא יותר מידי והמערכת המינית ביניהם גלשה לסאדו קל, היא הרשתה לעצמה להודות בפני עצמה ובפניו שהיא "אוהבת את זה כואב, קשוח.." חצי שנה עברה, הפגישות בבית קפה הקולנוע נמוגו, מיטה ,סקס סוער קשה חגורה,אבל כבר לא היה לה איכפת היא היתה מאוהבת עד מעל לראש.

צהריים אחד הוא התקשר לעבודה,נועה..יש לי משהו להגיד לך,היא שמעה בקולו פרידה אבל החזיקה את עצמה. מה קורה גדי? החברה שלי בהריון... נועה לא היתה בהריון כמובן,זה ניגמר,היא אמרה, תתחתן לא איכפת לי תגדל את הבן שלך , הדמעות באו אחר כך וזה ניגמר,ככה היא חשבה.
אחרי חצי שנה התחיל להתקשר אליה שוב, באוי ניפגש רק לכוס קפה, ידידים, ואישתך?? לא חשוב,אמר, בעיות, היא נכנעה , נשמור על קשר, נדבר..נפגש, בית קפה..
היא לא נכנסה איתו למיטה, החליטה שלא להכנע לרגשות לצרכים, ראתה תמונות של התינוק ההולך וגדל,חודשים שלשה והיא נשברה, די זה ניגמר סופית, לא יכולה יותר.היא חתכה
חזרה לחייה התחילה ללמוד בערבים תקשורת באונברסיטה המשיכה בחייה,
שנה כמעט עברה,לא היה לה רצון וכוח לחפש קשר אחר,ואז הוא התקשר שוב, ושוב היא שחכה לו הכל וחזזרה לדבר איתו,לעזזל עם הכל חשבה היתה לה כמעט תעודה ביד,ואז היא ראתה מודעה בעיתון... מחפשים שחקניות לסרט כחול, בהחלטה של רגע להתפרע ולהישתולל, היא עשתה אודישן.. וכמובן סיפרה לידיד נפשה, גדי..
צחקה על זה כמעט, כאילו שהם ילהקו אותי, אבל זה היה ממש כיף..שבועיים אחרי זה הוא התקשר שוב, לפלא בזמן העבודה, תשמעי אמר, הקול שלו היה שונה, זר כימעט, אני מכיר מלכה וסיפרתי לה עליך ועל מה שהיה בנינו ,היא רוצה להכיר אותך, מלכת סאדו?כאילו? היא צחקה, הוא לא צחק
שכח מיזה, אין מצב, יש מצב, היא תתקשר אליך היום בערב, נתת לה את הפלא שלי???!!!היא צעקה
כן, וגם את המספר בבית ובעבודה,היא טרקה את הפלא ,אמרה לבוס שהיא חושבת שהיא מתחילה שפעת וברחה הביתה, נתקה את הפלא את הטלפון למספר שעות אחר כך חשבה בהגיון אולי, אם אני לא אדבר איתה היום..כמה זמן זה ימשך?? האישה צלצלה בשעה היעודה, הן דיברו,נועה נסתה היות הגיונית רגועה הסבירה לאישה שזה לא מתאים לה וההיא להפתעתה הבינה..

ממש לא, גדי התקשר למחרת,היא ובן זוגה, אדון רוצים לפגוש אותך בסוף השבוע ואת ניפגשת איתם, אני לא!! את כן, הוא תכף מתקשר אליך, האיש התקשר למשרד, היא רצתה למות על המקום
עכשיו, הוא אמר, את יוצאת אני מול הביניין חמש דקות או שאני נכנס ועולה, תדלקי את הפלא
היא הדליקה את המכשיר והוא מיד צילצל, רדי לחניה, אל תביטי מעבר לרחוב, היא עשתה כדבריו
אני רואה אותך תסתובבי אל תרימי עיניים..טוב תחזרי לעבודה
המלכה צילצלה מספר דקות אחר כך, ביום שישי תקבלי הוראות..
מה היה הדבר ההגיוני לעשות??? לא, את זה היא לא עשתה, פלא לגדי, תוריד אותם ממני!!!אני לא מכיר אותך בכלל.

יום שישי אחרי הצהריים, האדון, היום בשמונה, את יוצאת מהביית לרחוב הראשי עוברת את מעבר החציה תחנה שם מכןנית פג'ו דלת אחורית פתוחה, את נכנסת שמה את הארנק במושב האחורי
שוכבת פנים למטה, כל הדרך מילה אחת הרמת ראש את לא רוצה לדעת מה יקרה..

שמונה וכמה רגעים דלת הנהג נסגרת, אף מילה מתחילים לנסוע, את הפניות מחוצ לעיר היא הכירה את הכיוון היא זיהתה, התחנות ברדיו שהתחלפו לאורך הנסיעה אישרו את הכיוון

המכונית עצרה, אני לקח את הארנק,תני גם את המישקפיים שלך רק הפלא אני עוד כמה דקות אתקשר אומר לך לאן לעלות...
הוראות פשוטות, את עולה במדרגות לא אומרת מילה לאיש, קומה ..חדר ..דלת פתוחה נכנסת נועלת מתפשטת שמה את הפלא על השידה פנים למטה ...
עלתה במדרגות, קלטה במטושטש חלק משם המקום, איש לא היה בקבלה, תתקשרי למישטרה היא צעקה בתוכה ולא עשתה את זה האימה היכריעה אותה

הם דיברו לאורך כל הערב, היא עירומה ומפוחדת הקשיבה כשהרימה מבט לראות פנים חטפה סטירה מייד, סכין יפני החליק לאורך רגלה, רק שתדעי מה אני מסוגלת לעשות למי שלא מציתת לנו
יש לנו את האודישן שלך, נכון שההורים שלך עובדים ב.. גרים ב..? הבוס שלך מעניין מה הוא והם יאמרו על הסירטון הקטן הזה...
החל מהיום את שייכת לנו, רכוש שלנו, 24 שעות שבעה ימים בשבוע טלפון אחד ואת לוקחת מונית ומגיעה לאן שאומרים לך אם לאדון לא יהיה החשק להסיע אותך...

הסיוט נגמר אחרי עידן ועידנים..תתלבשי אני אקח אותך הביתה, בדרך היא הורשתה לשבת מאחור
הוא המשיך להסביר לה..היא התפתתה לשים את ידיה על צווארו לחנוק להתרסק עם המכונית אל מעבר לגבעה
היא לא עשתה את זה
למחרת, נסיון אחרון ..גדי , בבקשה, את שלהם עכשיו שלום.
ביום ראשון בבוקר צילצל הטלפון על שולחנה במישרד...חצי שעה אחרי זה היא היתה בתחנת המישטרה, החוקר היה המום..
למה בכלל דיברת איתם למה יצאת מהביית, אם הייתי באה קודם,מה הייתם עושים?? הוא שתק
טוב תחתמי וחכי לי פה, חצי שעה היא ישבה במשרד שלו רועדת בוכה

שבועיים אחרי זה היא קיבלה טלפון מהחוקר ,זה נגמר, מיכתב רישמי לביתה ,אמר דיברנו עם...
חקירה בהזהרה ולא פרט יותר.
היא לא רצתה להגיע עם זה למישפט

הסיוט. ניגמר.