שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמה? אתה לא ראוי למחמאה הזו.

פוסיפליי​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 21 באוג׳ 2005

Re: גם אתה יוספוס ..

פוסיפליי​(נשלטת) • 21 באוג׳ 2005
Yosefus כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
מדבר ברמזים ?

בקיצור, יש לגנות אותם והם מכעיסים ופוגעים, אבל אנחנו כחברה לא יודעים (לא יכולים ?) להתמודד איתם.

דוקא אנו כקהילה כן יכולים וצריכים להתמודד איתם.
אין אנו יכולים להעמיד אותם לדין, לכלוא או לקנוס אך אנו בהחלט יכולים להוקיע אותם מאיתנו, להזהיר מפניהם ולהרחיק אותם.
מה שבין דום לשפחתו ידוע רק לשניהם, וכאן הבעייתיות, אולם אם הסאבית ולא רק אחת יוצאות ואומרות את דבריהן, ויש הוכחות גם ממקורות אחרים, יש לבצע את המעשים למרות שהאיש כיבכול מוכר בקרב אנשים אחרים בקהילה זו.
לילך29​(אחרת)
לפני 18 שנים • 22 באוג׳ 2005
לילך29​(אחרת) • 22 באוג׳ 2005
תגובה לברוטל...

לשאלות שלך אם יש כאן סאבית שחושבת שהכל נורא תמים וכי כאן יש רק אנשים נפלאים...?
אז תשובתי אליך היא כן... יש ויש ובמיוחד החדשות שבחבורה.
אין לאף אחד זכות לפגיעה באחר!!! כל פגיעה שכזו התעללות לשמה!!!
וכן.. באם אין גורם מוסמך לקבוע ולדון בפגיעות בין מעורבים בפעילות BDSM אזיי, כל שנותר זה לתת לקהילה להגן על יושביה, וכן באם יש מקום להוקיע את האחד, אזיי שיעשה כן!!!!
אך יש כאן בעיה במדיה הנוכחית, כל אחד יכול להחליף ניק כראות עיניו ולהפוך פניו שוב ושוב תוך שפוגע גם באחרות.. ובכל זאת מעלה שאלה נוספת.. כיצד באמת אפשר להגן כאן על הסאבית?
האם מערכת הכלוב אינה יכולה לחסום שימוש בניקים חוזרים היוצאים מחיבור אחד?

לילך
רפאל
לפני 18 שנים • 24 באוג׳ 2005

Re: NO PANIC....

רפאל • 24 באוג׳ 2005
ילדה מיוחדת. כתב/ה:

משנאה?
לא.
מזעם?
גם לא.
מברוטאליות?
לא ולא.

מעצב טהור.

ילדה מיוחדת, קראתי את הפוסט שלך והמילים שלך לא העבירו לי תחושה של עצב. אלו פשוט אינן מילים של עצב. אלו מילים של שנאה. זו אינה כתיבה של רגש. זו כתיבה שכולה אלימות. אבל אמנם, אין זו שנאה סתם, כי אם שנאה טהורה. זו שנאה שדבר אינו נלווה לה. לא סיפור, לא אדם, לא מקרה, ולא עובדות. זו שנאה מזוקקת, שלא הוסיפו לה דבר פן תאבד טהרתה.

ואני יודע שיש הרבה רוע בעולם. הרבה מאוד. ואני יודע שקשה לחמוק ממנו. ואני מאמין שצריך להתייצב כנגדו. אלא שבפוסט שלך אינני מוצא שום צורה של התייצבות כנגד. אין פה אמירה. אין פה דבר מוחשי להתנגד לו. יש פה רק יצירה חדשה של רוע. יצירה שהיא שנאה ואלימות. ואני באמת ובתמים חושב שהפורום הזה היה מקום טוב יותר בלא ההודעה שלך.
רפאל
רפאל • 24 באוג׳ 2005
גם קראתי את תגובתו של BrutallDom. ובחיי למדתי שלפעמים חשוב להקשיב ל"איך" אנשים מדברים יותר מאשר ל"מה" הם אומרים. אז אני מתעלם לרגע מן החשיבות של תגובות כאלו. ואני מתעלם לרגע מן המילים עצמן, שהן יפות ונכונות לדעתי. ואני אתייחס רק ל"איך".

ה"איך" שבו BrutallDom כותב מעורר בי הרבה יותר נועם, אמון והערכה, מאשר ה"איך" שבו כמה מיהרו להגיב לו. "איך" המלמד שאין אומנותם אלא רכילות ולשון הרע, ו"איך" המלמד שאין תשוקתם אלא מראה של דבר מה המתנפץ לרסיסים.
מUחדת

מכבדת את דעתך,רפאל

מUחדת • 24 באוג׳ 2005
אך לא מסכימה איתה.

העולם היה מקום טוב יותר בלי הרבה מאוד דברים. זה לא אומר שצריך להשמיד אותם.
בין אם אנשים מסויימים, ובין אם טקסטים שלא נוח לך איתם.
זו לא קריאה להעלות למוקד איש ואין סיבה שבסתר לבך תעדיף שלכתבי אלו או אחרים יעשו "ליל הבדולח".

בכל אופן- תודה על תגובתך.
רפאל
רפאל • 24 באוג׳ 2005
ילדה מיוחדת,

חבל שהסנגוריה שלך היא שתילה של תשוקות בסתר לבי כדי שתוכלי לעשות מעצמך קורבן של ליל בדולח. חבל כי העניין הוא פשוט בהרבה.

עלתה פה שאלה: בשביל מה ההתבוססות הזאת בשנאה?
וזו שאלה טובה. וזו שאלה שמתבקשת.
בשביל מה לפתוח פוסט מן הסוג הזה? איזה דיון את מבקשת לקיים בו? מה הוא בא לתת? מה יכול להיוולד ממנו זולות שנאה נוספת? - והרי איננו חסרים כאן שנאה נוספת.

זולת התשוקות שלנו למין ולאהבה לכולנו יש גם תשוקות להרס ושנאה. ככה זה. וככל הנראה גם התשוקות האלו צריכות סיפוק. אבל זה חבל לראות שבמקום הזה יש משטור רב כל כך, ומוסר רב כל כך, בכל הקשור למין. ואילו דווקא השנאה חוגגת פה, בלא כל הגבלה או צנזורה עצמית. זה חבל כי בסופו של דבר הדרך הזו הורסת, ולא בונה.

יש פה הרגשה של ביצה. והרבה שותפים לה. אבל גם ישנה הרגשה שרבים נהנים מן הביצתיות שפה. נהנים לקטר עליה ולהיות בה באותה השעה. אנשים נהנים מן הביצה הזו, כי אפשר להשליך בה בוץ מבלי שאיש יאמר לך "הלו! אתה מלכלך!". שהרי אי-אפשר ללכלך בבוץ מקום שכולו כבר בוץ. וזה חבל, כי אני מאמין שיכול להיות פה גם אחרת. שיכול להיות פה נקי יותר. אני חושב שיכולה לשלוט פה רוח נעימה יותר. אני חושב שיכולה להיות פה קהילה מגובשת יותר. ואני חושב שהדבר תלוי מאוד באופן שבו אנשים כותבים בפורומים.
מUחדת
מUחדת • 24 באוג׳ 2005
ציטוט: בשביל מה לפתוח פוסט מן הסוג הזה? איזה דיון את מבקשת לקיים בו? מה הוא בא לתת? מה יכול להיוולד ממנו זולות שנאה נוספת? - והרי איננו חסרים כאן שנאה נוספת.

בשביל מה לפתוח?
-כי טוב לדבר, לשתף ולחלוק. וטוב להיות פה למי שלא מסוגל לדבר.
איזה דיון?
-לא חשבתי על דיון. חשבתי לכתוב. הדיון בא אחר כך. כי לכולם יש דעות. וזה בסדר. גם כשזה לא.
מה הוא בא לתת?
-חופש ביטוי. מעוגן בחוק. ולמצוא מילים לאכזבה מכל מיני אנשים. אני נגד אלימות. אני בעד מילים. והתעלמות מהן אם הן לא ניראות לי.
מה יכול להיוולד?
- שיר, סיפור או אפילו פוסט בפורום ואולי, אולי, נחמה ללב פצוע אחד. מי שראה זאת כשנאה, ויש שראו-אתה צודק בכך, בסך הכל ענה לעצמו על השאלה :"למה התכוון המשורר". אין נכון לא נכון.

ציטוט: יש פה הרגשה של ביצה. והרבה שותפים לה. אבל גם ישנה הרגשה שרבים נהנים מן הביצתיות שפה. נהנים לקטר עליה ולהיות בה באותה השעה. אנשים נהנים מן הביצה הזו, כי אפשר להשליך בה בוץ מבלי שאיש יאמר לך "הלו! אתה מלכלך!". שהרי אי-אפשר ללכלך בבוץ מקום שכולו כבר בוץ. וזה חבל, כי אני מאמין שיכול להיות פה גם אחרת. שיכול להיות פה נקי יותר. אני חושב שיכולה לשלוט פה רוח נעימה יותר. אני חושב שיכולה להיות פה קהילה מגובשת יותר. ואני חושב שהדבר תלוי מאוד באופן שבו אנשים כותבים בפורומים.

אז ככה, אני אוהבת צפרדעים. ביצה לא עושה לי את זה. לא הצטרפתי לשחייה בה. כתבתי. לא ציינתי שם, ניק או כל דבר אחר.
מסכימה איתך שיכול להיות פה נקי. אבל זה בתנאי שכל הרפש יצא קודם החוצה.
קהילה מגובשת?- גדול עלי. אני לא צוות גיבוש של אף קהילה.
לא כתבתי בפורום בכדי לקרב לבבות- בטח לא לקרב עצמי ללב כמו שיש לאיש או אישה מהסוג עליהם דובר בפוסט. לא רוצה קירבה אליהם.
לא רוצה לשחק ב"הכל מעולה. קהילה מגובשת. בואו נחבר שוט לשוט וגאג לגאג ונעשה עצרת תמיכה וקירוב לבבות מול הדאנג'ן."
רציתי להתבטא. בדרכי. לי זה בא מעצב. וכן- דחייה אמיתית מסוג כזה של בני אנוש.
DearPrudence

עצוב לי

DearPrudence • 24 באוג׳ 2005
עצוב לי שילדה מיוחדת צריכה להתגונן בשרשור, שאני בטוחה שפתחה מתוך כוונה טובה וטהורה ולא מתוך שינאה אלא להפך, מתוך תחושה אמפאטית ורצון לעזור(ולדעתי מי שאינו רואה זאת לוקה בעיוורון מסויים).

אני חושבת שבכלל מגיע לה כל-הכבוד על השרשור הזה. זה קצת אירוני שהיא צריכה להתגונן שוב ושוב מממתקפות שמבקרות אותה.

ואני לא משוחדת כי אני בכלל לא מכירה אותה.
מUחדת
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2005

לאור הודעות מתלהמות/הזויות משהו שאני מקבלת לפרטי שלי

מUחדת • 27 באוג׳ 2005
מצאתי עצמי נאלצת, בעל כורחי {מי אמר "בהסכמה" ולא קיבל}, להגיב כאן שוב

לא- יודעת מי הוא.
לא- התכוונתי לעורר מהומה.
לא- יודעת גם מי היא מלבד לניק שממנו שלחה אלי את ההודעה שהציתה את חמתי.
לא- אני לא פמיניסטית פנדמנטליסטית.
לא- אני לא ניק פיקטיבי של אף אחד.
לא- מתכוונת להתנצל {גם לא לנצל} על האופן בו בחרתי להתבטא.

ולא מתכוונת לשים על עצמי גאג וירטואלי {למרות ובגלל}.

נ.ב: כל המוצא מניעים נסתרים, רמיזות לניק זה או אחר, שרידי גופות ועקבות אלפקות בפוסט המקורי עושה זאת על אחריותו בלבד.
Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 באוג׳ 2005

Re: לאור הודעות מתלהמות/הזויות משהו שאני מקבלת לפרטי שלי

Yosefus​(שולט) • 30 באוג׳ 2005
ילדה מיוחדת. כתב/ה:
מצאתי עצמי נאלצת, בעל כורחי {מי אמר "בהסכמה" ולא קיבל}, להגיב כאן שוב

לא- יודעת מי הוא.
לא- התכוונתי לעורר מהומה.
לא- יודעת גם מי היא מלבד לניק שממנו שלחה אלי את ההודעה שהציתה את חמתי.
לא- אני לא פמיניסטית פנדמנטליסטית.
לא- אני לא ניק פיקטיבי של אף אחד.
לא- מתכוונת להתנצל {גם לא לנצל} על האופן בו בחרתי להתבטא.

ולא מתכוונת לשים על עצמי גאג וירטואלי {למרות ובגלל}.

נ.ב: כל המוצא מניעים נסתרים, רמיזות לניק זה או אחר, שרידי גופות ועקבות אלפקות בפוסט המקורי עושה זאת על אחריותו בלבד.

קודם עיזים אח"כ אלפקות. מה יהיה הסוף ?