צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קונדומים בכל מיני צבעים...

מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 14 באוג׳ 2005

קונדומים בכל מיני צבעים...

מיתוסית​(שולטת) • 14 באוג׳ 2005
"קונדומים בכל מיני צבעים, באו לבקרני בליל אביב נעים..."
קונדומים- משהו שחייבים אבל לא רוצים...

מימים ימימה, האדם ניסה למצוא דרכים למניעת היריון. לא שידעו מה זה ביצית ומה זה זרע, אבל הם ידעו חשבון פשוט: 1+1=3...

אחת הדרכים העתיקות מלבד שטיפת הבפנוכו של האישה לפני ואחרי, היתה קונדום טבעי העשוי ממעיים של כבש- ועוד הגברים של היום מתלוננים שהקונדום יותר מידי עבה ומפריע...
זה בטח הלך ככה:

"הו, יעקוב, אישי היקר! בעל אותי! בעל אותי בחוזקה! הראנה-נא לי מהיכן מטילה מימיה הדגה!"

"הו, אהובת לבי, מחמל נפשי, נופת צופים מתקתקה! לבי יוצא אלייך מגדרו, ברם הינך אשת איש ואין רצוני לנטוע בך את פרי זרעי. צר לי, אך זקוק אני לפתרון על מנת למנוע עסק ביש זה!"

"יעקוב, מהר נא וחש צעדיך. יצרי עולה בי ועליך לספק את אורחותיה של אישה. הכבש ממתין לך בחצר האוהל!"

יעקוב יצא את אסקופת האוהל בחשיכת הליל, איתר את אוצרו בדמות כבש לוחך עשב הקשור בחבל למוט. הוא אחז באחוריו הדשנים של הכבש, חש בצמרו הרך והנעים, הכין את המאכל בידו ולפתע הכתה בו ההארה: מדוע לבתר את בטנו של הכבש ולשלוף מעיו בשביל תענוג הלוקה בחסר ומוטל בספק אם הוא יכול להגיע למעי הכבש בדרך אחרת?...
icon_wink.gif

ישנו סוג נוסף של קונדום- הקונדום הזוהר בחושך.
זה מזכיר לי את התקופה שבה הייתי ילדה והתגאתי להיות במשמרות הזה"ב. זוכרים את החולצות הזהובות שזורחות למרחקים ובעצם אומרות: "דרוס כאן"?
אף פעם לא ניסיתי קונדום זוהר בחושך. בואו נאמר שאם אני אזדקק לזה, זה אומר שהזיון משעמם מידי, ואני אצטרך להביט על משהו כשהאור כבוי, כי הרי אי אפשר לבהות בתקרה שחורה...
זה בטח הולך ככה:

חושך מצרים. מתחרמנים. הבחור שולף קונדום מהארנק, קורע את קצה עטיפתו, לובש את הקונדום ("כובעון" בעברית של שבת וגם בכל יום אחר). הוא נכנס ויוצא.
יש אור. אין אור. יש אור. אין אור. יש אור. אין אור...
"רגע, חכה!", אני אצעק, "הזזנו כל כך הרבה את המיטה, שהמשקפיים שלי נפלו לרצפה. על ארבע, תביא את הזין לכאן... יותר למטה... מתחת למיטה..." (משתמשת בזין שלו כפנס).

זה מזכיר בוודאי לרעבים ולבולסים מביניכם את התקפי הרעב באמצע הלילה וההליכה הסהרורית למטבח. פותחים את המקרר, מוציאים גבינה צהובה. מוצאים לחם. פותחים את המקרר מוצאים עגבניה.סוגרים. פותחים ובמחשבה שניה מוציאים סיר של אורז. סוגרים. במחשבה שלישית פותחים את הדלת של המקרר ומוציאים גלידה. ועוגה ו...

לפעמים זה ממש מפחיד. תחשבי, את מזדיינת עם מישהו שהכרת במועדון, כולך עפוצה מאלכוהול, המנורה עושה לך סחרחורת אז מכבים את האור והוא חייב לראות מה הוא עושה, כן? הרי לא חסרים גברים שקשה להם למצוא את החור גם באור יום מלא ושלט שמצביע על המיקום המדויק. יש כאלה שממש צריכים מפת ניווט ונ"צ. אז הוא שם את הקונדום ואת שרועה על המיטה מתה- מעולפת ופתאום את רואה באמצע השחור מן משהו ירוק זרחני שבא מולך במהירות... איזה פחד!
פתאום את חושבת שאולי זה לא קונדום, זה בעצם מישהו מסכן שיום אחד הלך ברחוב ומשאית של חומצה זרחנית התנגשה בו והוא התכסה בזה ובמקום להיות סופר-הירו, הוא הפך להיות גבר עם זין זוהר בחושך. לכי תדעי איזה עוד מוטציות זה עשה בו! אולי יש לו שפיך זוהר בחושך? דמייני לך שהוא גומר לך על החזה ואת רואה נחיל נוזלי וזורח עושה לך סימני דרך על הגוף... מהפנט ממש.
שפיך צבעוני. אממ... מתאים לקטינות שזקוקות כל הזמן לבידור ועניין . מעניין מה יקרה אם הן יחשבו שמדובר בסטיק לייט והן ינסו לשבור לו את הזין לשניים כשהקונדום יפסיק לזרוח...
icon_smile.gif

צלעות רטט. הלו? מישהו שם בבית חרושת לקונדומים באמת חושב שהכוס הרטוב והרעבתן שלנו מרגיש כמה בליטות מסכנות על הקונדום?
אם כבר אנחנו צריכות קונדומים עם קוצים וזיזים. משהו מפלצתי כזה- טוב בייחוד לאלו שהטבע לא צייד אותם טוב. וניליות יקבלו קונדום עם קוצים מעוגלים ורכים לחדירה נוחה וקלה וסאביות יקבלו קונדום עם קוצי מתכת דוקרניים לתוספת כאב...

קונדומים בטעמים. למה!? כשזה בפנים ממילא אין לנו חוש טעם שם, ובפה... נו, אתם יודעים. ממילא אני צמחונית, אז אם כבר להכניס בשר לפה- לפחות להרגיש את הטעם המקורי (ולהזהר לא להתלהב וללעוס...)!

אומנם אם שמים קונדום בטעמים, חוסכים בקלוריות של שוקולד/קצפת/ חלבוני שפיך, אבל הטעם יישאר אותו טעם תמיד- טעם לוואי מגעיל של גומי, גם אם זה גומי בטעם שוקולד-מנטה-תות.

אם כבר, תהיו מקוריים. קונדום בטעם חריימה, ג'חנון ואפילו גפילטע פיש בשביל הפולניות הקרירות האלו.
אם כבר גומי, אני מעדיפה גומי ללעיסה, סוכריות גומי דובונים במשקל מאלה שגונבים בסופר בלי שאף אחד יראה או לבוש גומי - כמו שחלק מהפטישיסטים כאן אוהבים את זה...
icon_smile.gif

קונדום בצבעים.
אז את תהיי בדוגי, הוא יהיה מעלייך. הוא ישען על גבך הענוג, יתן לך איזה ספאנק כדי שתשתקי כשהשדרן יצרח איתו:
"גוללללללללללללללללללללללללל".
בנזוגך יראה כדורגל ותיכף מיד לאחר שריקת הסיום הוא יחליט האם הוא מזיין אותך חזק וטוב כי הוא מרוצה- הקבוצה שלו נצחה, או חזק וטובבבבב כי הקבוצה שלו הפסידה והוא עצבני.
לצדך הוא יכין שני קונדומים- אחד ירוק למכבי חיפה ואחד צהוב לבית"ר ירושלים ועוד אחד שחור לאבל וכך את תדעי מי ניצח כשבינתיים תרדמי על הכרית...
שרמומית

Re: קונדומים בכל מיני צבעים...

שרמומית • 14 באוג׳ 2005
ענקקקקק!!! icon_razz.gif
אהבתי gay.gif
ציטוט: חושך מצרים. מתחרמנים. הבחור שולף קונדום מהארנק, קורע את קצה עטיפתו, לובש את הקונדום ("כובעון" בעברית של שבת וגם בכל יום אחר). הוא נכנס ויוצא.
"רגע, חכה!", אני אצעק, "הזזנו כל כך הרבה את המיטה, שהמשקפיים שלי נפלו לרצפה. על ארבע, תביא את הזין לכאן... יותר למטה... מתחת למיטה..." (משתמשת בזין שלו כפנס).

זה המשפט שפשוט נגנבתי ממנו, הצחיק אותי בטירוף
דרך אגב
הקונדומים של הצלעות רטט, זה סוף הדרך..
לייף סטייל - מומלץ..
זה פוסט על קונדומים, נכון? אז המלצתי על הדרך.. icon_rolleyes.gif
OMEN{בובת זונה}
OMEN{בובת זונה} • 14 באוג׳ 2005
נסיוני מלמד שצלעות רטט זה נחמד אבל הרבה יותר נחמד לשני הצדדים זה הקונדום המנוקד. נסו את זה בבית..icon_smile.gif
דום ג'ואן{s}
דום ג'ואן{s} • 14 באוג׳ 2005

danyu אמר :
" נסיוני מלמד שצלעות רטט זה נחמד אבל הרבה יותר נחמד לשני הצדדים זה הקונדום המנוקד. נסו את זה בבית.."

ואני שואל האם "קונדום מנוקד" זה כמו החולצה המנוקדות מה " טור דה פראנס " - שמשמעותה המאיץ הטוב ביותר ..... ?
כי בהקשר לפוסט הנ"ל - זה לא נשמע טוב .... icon_rolleyes.gif

Aragorn​(שולט)

נשאלת השאלה

Aragorn​(שולט) • 14 באוג׳ 2005
למה לכבות את האור בזמן הסקס?
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
כחולית יקרה,

שועשעתי רבות!!
מה שכן, השכלתי היום. לא ידעתי שקיים דבר
כזה כמו "צלעות רטט"...

כמו שאומרים, כל יום לומדים משהו חדש... icon_lol.gif

H.Q
נולי

אפשר אולי לדעת

נולי • 14 באוג׳ 2005
מה זה קונדום?
FrozenLips

אסורטי שוקולד

FrozenLips • 14 באוג׳ 2005
הטראומה שלי הייתה האסורטי שוקולד של דורקס
שוקולד מנטה
שוקולד חלב
שוקולד מריר
ושוקולד תפוז

כולם בגוון מרנין של חום קקי וטעם סינטטי שאני מניחה שיכול להזכיר קקי (בטעמים :lol" )

מה הם חשבו לעצמם???!!!!

icon_twisted.gif:
מיתוסית​(שולטת)

Re: אסורטי שוקולד

מיתוסית​(שולטת) • 14 באוג׳ 2005
FrozenLips כתב/ה:
שוקולד מנטה
שוקולד חלב
שוקולד מריר
ושוקולד תפוז

כולם בגוון מרנין של חום קקי וטעם סינטטי שאני מניחה שיכול להזכיר קקי (בטעמים :lol" )

מה הם חשבו לעצמם???!!!!

icon_twisted.gif:

חיחיח
אני תוהה מאיפה את יודעת מה הטעם של קקי...
icon_lol.gif
שרמומית

Re: אסורטי שוקולד

שרמומית • 14 באוג׳ 2005
FrozenLips כתב/ה:
שוקולד מנטה
שוקולד חלב
שוקולד מריר
ושוקולד תפוז

מה הם חשבו לעצמם???!!!!

icon_twisted.gif:

כן, כן, גם אני ניסיתי את הקונדומים האלה
מה שיש לי להגיד על זה..
זה לא אחר מאשר
פויה, בלעעעע, איכסססס
יש לזה טעם של קצת שוקולד והרבה גומי
מאז.. רק צלעות רטט..
גרררר icon_cool.gif