צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחושת צימאון מלאה את ליבי...

שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003

תחושת צימאון מלאה את ליבי...

שיקי​(נשלט) • 20 ביולי 2003
אין זה משנה כמה דיברנו, על אילו נושאים, מתי ואיך, תמיד יש בי את אותו צורך לעוד, להאזין לקולך, לקרא מילתך הכתובה, ללמוד, להבין לדעת הכל אודותייך - עכשיו, מהר, כל דקה שעוברת מגבירה את תחושת ההפסד.

לא מפספס אף משפט, הגיג שכתבת, משחזר בעיני רוחי שיחות, שוב ושוב, קורא את הסטוריית האי סי קיו 70 פעם ביום, לכאורה לאדם חיצוני, יראה הדבר מוזר, אולי אף תמוה, אך אין הוא מבין כלל וכלל במה מדובר...

והרי, לי הכל מובן מאליו - אין לי שום צורך להסביר לאחר...

זו כמיהה, ואולי יותר נכון יהיה לקרא לזה צימאון בלתי נגמר - צמאון לך, למשהו ממך, אפילו קטנטן...

והנה זכיתי לסימן, ואף הקטן ביותר, מוקפץ אני ממקום מושבי, יודע - סימן ממך -סימן אלוהים נגע בי - הלב רועד.

והנה פספסתי את הסימן - מיוסר, כפי שלא הייתי מעולם, תחושת כאב, כאב חד, שמתורגם מייד לעצב - עצב עמוק - תהום של עצבות.

החמצתי הזדמנות פז לדבר איתך, לחוש את תחושותייך באותו רגע, באותה השניה, לינוק מחוכמתך, להתפתח להבין דברים נוספים ולו רק לדעת שאת שם, האם הכל בסדר איתך? נוח לך? אין משהו שמציק? שמפריע?

זו תחושה קשה, כואבת - לכם הקוראים אולי לא מובנת, יהיו אחרים שיחשבו כי "מוגזמת" - אינני מתכוון לצטדק, זו תחושתי, כך אני חש כעת, לא ממש מעוניין לתת דין וחשבון, מלבד לה - החשובה מכולם.

והנה שב לעבודה השגרתית, כשהתחושה הזו תלווה אותי, אני יודע היא לא תעזוב, תנקר...

ולמרות כל זאת יודע, כי בשניה שאזכה לשמוע את קולך, הכל ישתנה - יתהפך בשניה ואגיע לצד השני - הצד המופלא.

זו התקוה - התקוה למשהו ענק, לא מוסבר - היא נותנת לי חוזק להמשיך הלאה להביס את כולם.

שיקי.
convert​(נשלט)
convert​(נשלט) • 20 ביולי 2003
התחושה שלך מובנת שיקי.

כל כך מובנת, עד שהיא בוערת בעצמות, מורגשת בכל תא בגוף ומרעידה את הנשמה.

מדהים פשוט, איך כל כך הרבה עוצמות רגשיות יכולות להיות מרוכזות ותלויות בבן אדם אחד. איך אות אחת קטנה, מילה, תזוזת שריר בפנים, יכולות להרים אותך לגבהים עצומים או להוריד אותך לשאול תחתיות.

וכנראה שלא ניתן להגיע לאותם גבהים עצומים מבלי לבקר לעיתים באותו שאול תחתיות.

אני מבין אותך שיקי. מאד.

convert
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 20 ביולי 2003
נו, עכשיו אתה יודע מה זאת אהבה.
היא מרימה ומורידה,
מענגת ומכאיבה,
קצרה ושורפת,

אבל אי אפשר לחיות בלעדיה.
תהיה חזק!
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 20 ביולי 2003
שיקי נשמה,
שוב הצלחת לרגש אותי.
ובזמן האחרון זה קורה לנו יותר מדי icon_rolleyes.gif
בכל אופן, שוב היטבת לבטא את מה שכולנו (טוב נו לפחות רובנו) היינו רוצים לחוות.
בקרוב אצלי icon_razz.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 20 ביולי 2003
שיקייייייייייייייייי
זה היה מרגש,מאוד.
מצטטת:
"זו תחושה קשה, כואבת - לכם הקוראים אולי לא מובנת"

תאמין לי,שזה מובן. מובן כמה רגש יש בך בנאדם.
שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 23 ביולי 2003
שיקי​(נשלט) • 23 ביולי 2003
אני כרגע על ענן - מרחף, תחושה מדהימה ממכרת - זהו רגע שנמשך מעל עשרה ימים ועם זאת כאילו הזמן עמד מלכת בנקודת זמן מסויימת מאוד ברורה - קפא עבורי - והותיר אותי באותה תחושת אושר תמידית, מביט מסביב, צופה מהצד - הכל מסביב זז, מתקדם, הזמן ממשיך לזרום בשעון החול האינסופי, עבורם - האנשים מסביבי- בהם אני מביט מהצד - זהו מירוץ אינסופי - שגרת חיים - לחלקם קרב השרדות, והרי גם אני משתתף במירוץ הזה- תמיד השתתפתי בו, לא מזמן הייתי איתם שם, ממול על המסלול... הפעם הכל שונה תחושת חוזק אופפת אותי - היא זורמת לי בתוך הגוף נמצאת בכל כדורית דם אדומה-לבנה, בכל שריר, עורק, וריד,נים - או אז הכל מקבל מימד ברור - בו את - העיקר, אי שם למעלה - מביט אלייך, מרים את ראשי ומבחין בזרימת מפלי השליטה - אותה שליטה המתורגמת לכוח אדיר - נדיר, את שהופכת אותי לטוב יותר, מאפשרת לי להתמודד עם הכל בקלות - לנצח את העולם - לטרוף אותו.... ואז עוצר, מביט שוב למעלה, רוצה להודות לך, להודות על הכל, לא יודע מהיכן להתחיל, מעין צורך בלתי נלאה - שתדעי, שתדעי שאני מעריך ומוקיר כל דבר ולו זה שיראה לאדם הפשוט מסביב "קטן" - מבחינתי הוא גדול, ענק, מופלא - חלק ממך.

שיקי { L }

ולכל האנשים הנפלאים שהגיבו רוצה אני להודות, ממש מחמם את הלב לקרא את התגובות החמות, המפרגנות.