ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפחד שלך - הסם שלי! מאת: אדון אלעד.

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 באוג׳ 2005

הפחד שלך - הסם שלי! מאת: אדון אלעד.

מאסטר יקיר​(שולט) • 18 באוג׳ 2005
אהבתי אותם צעירים, מבולבלים, חוששים, חסרי ניסיון.
כאשר מלאו בטחון עצמי שוב וקולם לא רעד יותר כאשר דיברו איתי בטלפון ידעתי שזה הזמן לסיים, ככה אני, ניזון מהפחד שלהם, יונק אותו, זה הסם שלי.
איתי היה אחד מאלו שהייתי רוצה שלא ישתנו, להקפיא אותו בנקודת הזמן הזו, כמו תמונה במסגרת שניצבת על הטלביזיה בסלון, מנציחה רגע אחד מושלם.
איתי היה לוחם בחטיבת גבעתי, פנים עדינות, עדיין לא נדרש לגילוח יומיומי בשלב זה בחייו.
ארבעה חודשי אימון בשנה ברמת הגולן שמרו על גופו קשה, לא שרירי וחסון אבל קשה ומוצק.
ככל שגופו היה קשה כך הייתה נפשו שסועה, שאלות של זהות מינית והעדפות מיניות העיקו על נפשו הצעירה, תשובות לשאלות אלו היו אשר הביאו אותו אליי.
מיותר לתאר איך נשמע מפוחד בטלפון, התקשר מחסוי כמובן, קולו נמוך, כמעט לוחש, שמעתי את גלגל"צ ברקע, כנראה לקח את האוטו לאבא, אמר לו שהוא עושה סיבוב בעיר לראות את החברים שלא ראה שבועיים.
קבענו ליום שבת ב-21:00, הוא יגיד להורים שהכיר באוטובוס הביתה חיילת והוא יוצא איתה. אהבתי את זה ששיתף אותי בסיפור הכיסוי, הוא ניסה להפגין שליטה במצב, לבנות תבנית מושלמת, להסתיר מהוריו, מחבריו, לא להיחשף.
ידעתי שאובדן השליטה עבורו כאשר יהיה נתון למרותי יהווה קתרזיס עבורו, בלי בגדים, בלי חומות הגנה של הנפש, מתמסר, מתמכר לכניעה.

אני רגיל לכך שמי שמתקשר כתגובה למודעה שלי לא מגיע, הפחד מהבלתי מוכר,החשש שאכפה עליו לבצע דברים שאינו רוצה, החשש מהדמות שהוא רק יכול לתאר לעצמו( הדיסקרטיות שלי חשובה עבורי ואינני נוהג לשלוח את תמונתי במייל לכל דורש).
עם זאת תמיד אני שש מחדש לפגישה ראשונה שכזו ולכן ב-20:00 ערכתי על שולחן הסלון הנמוך מספר אביזרים חביבים עליי.
אני בחור מסודר, הציוד שלי צרור במזוודת עסקים מפלסטיק קשיח, כמו פעם, עם מנעול כדי שעוזרת הבית לא תגלה שלבעל הבית יש סטיית תקן של כמה וכמה יחידות.
הוצאתי משם את הדברים שלבטח אזדקק להם, קולר עור עבה, זוג אזיקי מתכת, כיסוי מעור לעיניים, מחבט פינג פונג, שרשרת מתכת ובקצותיה אטבים.
בקשר לאביזר הבא התלבטתי, ג'וק סטרפ (jockstrap), אותו תחתון ספורטאים אמריקאי המכסה את החבילה מקדימה אך מותיר את הישבן חשוף לטיפול, לעיתים כך גיליתי מאוד נחמד ללפות את הזין השמן או את הביצים המלאות דרך אותו תחתון וללחוץ ולמעוך קצת.
לדאבוני מספר מקרים נגמרו בפליטה מוקדמת בתוכם, ונאלצתי להעניש את אותם בחורים להוטים יתר על המידה, עונשם היה ללקק היטב את תוכנם.
אינני יודע אם אשתמש בו אך אותו תחתון שחור מצא את מקומו על השולחן, ליד הוספתי דילדו שחור ודק, הבחור טרם נבעל בישבנו, חומר סיכה ומספר כפפות חד פעמיות.
במחשבה שנייה הוספתי עוד 2 דילדו גדולים,לא התכוונתי להשתמש בהם אבל שיפחד, שיחשוש.
על רצפת הסלון פרסתי מזרון זוגי והצבתי מאוורר ליד, יהיה חם.
20:50, צלצול טלפון, זה הוא, הוא למטה באוטו, מתלבט, אני כבר לא אוותר לו אם הוא הגיע עד לכאן, גייסתי כל נימה של רוך שיש בי ואמרתי לו שלא יחשוש, שלא יחשוב על זה כמפגש מיני של גבר עם גבר אלא כמשחק שיסייע לו להבין מה עושה לו טוב. אני לעומתו כבר יודע מה עושה לי טוב.
נקישה חלושה בדלת, זוהי נקודת האל-חזור, ברגע שיכנס בדלתי כבר לא יצא.
רגע קל של מבוכה כאשר אנחנו מתוודעים האחד לדמותו של השני, אני מרוצה, אני מניח שהוא פחות, בגיל 32 כבר יש אותות לגיל אבל עבורו האיש לחשוש ממנו קיבל דמות.
"שלום" אני אומר לו, "ברוך הבא", הוא לא עונה, מתבייש, אני מכניס אותו פנימה, נועל את הדלת ובודק שהיא נעולה, אני לא רוצה שמירי, הגרושה בת ה-30 מקומה ראשונה תחליט שאם לא עונים לדפיקה בדלת זה אומר שמותר להיכנס, נראה לי שהיא טרם הבינה שנשים לא מעניינות אותי.
אני מוביל אותו לכורסא, מורה לו את מקומו, "שב!" אני מצווה.
אני יושב מולו, מורה לו להסיר את בגדיו ולהניחם על הספה מקופלים, הוא מציית, נשאר בתחתונים, קצת שיערות על החזה, לא הרבה יותר מזה.
"גם את התחתונים" אני אומר.
"אבל אמרנו ש..." הוא מתחיל אך אני מהסה אותו, "זה בסדר, סמוך עליי".
הוא מוריד את התחתונים, שם בראש ערימת הבגדים ומתיישב על הכורסא, ידיו מכסות את מבושיו, "אני לא רגיל להיות עירום ככה בפני גבר לבוש" הוא מתנצל.
"זה חלק מהעניין" אני עונה לו, " הבושה הזו".
מבטו נודד לשולחן, אני רואה את החרדה בו גואה בעודו מבחין ב-2 הדילדו הנפוחים כנקניקיות עבות, אני מריח את הפחד שלו וריחו משכר אותי.
אנחנו מנהלים שיחה, מתאמים ציפיות, ככל שאנחנו נגררים לתיאורים קונקרטיים של מה כן ומה לא אני מבחין כי איבר זכרותו מתנפח ואין די בידיו לכסות אותו, ערוותו דלילה אך עדיין אני מעדיף אותם חלקים ונקיים שם.
"את ידייך על מסעד הכורסא!" אני פוקד, כך אני יכול לשאול שאלות ולקבל תשובות כאשר איבר זכרותו משמש לי כסנסור האם כך או אחרת מגרה אותו.
אין לו חברה ולפיכך אין מניעה שלא לגלח את מפשעתו, הוא יסביר לחבריו למחלקה שבחורה שעימה בילה דרשה ממנו גילוח כתנאי לכך שתמצוץ לו.
הפחד קורן ממנו, אני רואה את סערת הרגשות שבו, הבן הטוב של אבא ואמא שמשרת בעזה רוצה לצאת מדירתי כי לא יכול להיות שזה בשבילו אך התשוקה דוחקת בו להישאר, לקבל את מרותי, התשוקה מנצחת.

אני מביא שרפרף עץ גבוה, מצמיד לקיר, קורא לו לבוא אליי, הוא עומד מולי עירום, איבר זכרותו מתוח למלוא אורכו, אין לו זין ארוך, 11 אני מעריך.
הוא מסתובב ואני כובל את ידיו באזיקי המתכת מאחורי גבו, לא לוחץ שיכאב, רק שלא יוכל להשתחרר, כיסוי העיניים מוצא את מקומו על פניו, הקולר הרחב עם הטבעות מתהדק סביב צווארו, אני עוזר לו לשבת על השרפרף בפיסוק רגליים קל, הוא שלי ולרשותי.
3 דקות אחרי כן אני למרגלותיו, שלא יתרגל לזה... , עם מכונת גילוח חשמלית, סכין גילוח חדשה, קצף גילוח וקערת מים חמים.
תוך כדי אחיזה בזקפתו אני מעביר את מכונת הגילוח על המפשעה שלו, המכונה מפיקה זמזום חשמלי קל, נעים לאוזן, ואני מזהה בעיה מוכרת, הרטט הקל של המכונה ואחיזתי בזין שלו מביאים אותו לגירוי וטיפות שקופות מנצנצות על הכיפה .
"אם תגמור עכשיו" אני מאיים עליו, "אני אשאיר אותך עד מחר כדי שתתמלא שוב, אסור לך לגמור ללא שארשה לך, העונג שלך שייך לי".
"קשה לי אדוני, יותר משבועיים לא הייתי בבית" עונה לי הבחור. על ביציו המלאות נוזל תשוקה אני יכול להעיד.
הגילוח עם הסכין דורש זקפה מלאה כדי שהאשכים יהיו קשים וניתן יהיה לגלחם, במפגש של שלושה אנשים יותר נוח, ככה השני שומר על זקפתו של הראשון ואני מגלח באיטיות, מתענג על כל רגע של שאני מושך את זה והוא כלוא בתשוקתו.
אבל שבועיים של שק מלא, החשק שלו מחזיק אותו קשה לאורך כל הגילוח.
נשימותיו נעשות כבדות עם המגע עם הגירוי, אם היה יכול היה בוחר לגמור עכשיו.

אני מרוצה מהעבודה שלי, נקי, חלק, אסטטי, תמונה אחת במצלמה לסיום, עם זום, בהסכמה שלו כמובן, ככה ישאר לי עותק לאונן מולו במחשב אח"כ.
שחררתי את ידיו והורדתי את כיסוי העיניים שלו, הוא היה נפעם ובוש לראות את מפשעתו מגולחת כמו של בחורה משקיענית, שלחתי אותו להתקלח, אני אוהב אותם מריחים טוב כאשר אני מטפל בהם.
יש לי מנהג מגונה שאינני יכול לפסוח עליו כאשר הם מתקלחים, להוציא את הארנק שלהם מהג'ינס ולראות את תכולתו, לא לגנוב כסף חלילה אלא לקבל הצצה לחייו, לדעת את שמו האמיתי ועיר מגוריו,היכן הוא לומד או עובד, כנראה מרגיע אותי לראות שבסופו של דבר מדובר באנשים עובדים, לומדים,תורמים לחברה ולא באנשי שוליים של החברה.
הבחור מורעל, תג של חטיבת גבעתי בכיס השקוף בארנק.

מהמזוודה אני מוציא אזיקי עור שאני אוהב ועוד דבר, מברשת נעליים בעלת שיער רך, זה מחולל פלאים כאשר משפשפים את כיפת הזין איתה, בחורים שהתקשו לגמור בפעם השנייה רוקנו את עצמם בתוך שניות של שפשוף מהיר, אני אוהב לגמור להם בשיא, לראות את גופם מתפתל, הזיעה שוטפת את גופם,מייחלים לרגע הזה ואני מותח אותו וכל כך נהנה לשלוט בזה, זר לא יבין זאת.

יש לי עמוד עץ רחב בדירה, פעם הוא היה חלק ממזנון דקורטיבי כלשהוא, היום הוא משמש אותי.
כאשר הוא חוזר מן המקלחת אני כובל את ידיו באזיקי העור ומצמיד אותם לטבעות המתכת למעלה, הוא פרוס בפניי מכף רגל ועד ראש, זרועותיו מתוחות.
אני מלקק את פטמותיו, משאיר עליהן רטיבות מנצנצת, הוא מגרגר כמו כלבלב שמלטפים לו את הבטן, אנקת הפתעה כאשר אני מצמיד לו את שרשרת המתכת עם האטבים לפטמות.
אני משאיר אותו לחוות את הכאב השורף, המייסר בפטמות.
גם אני מתפשט, הוא יודע שאני אטפל בו כאשר אני עירום, סיכמנו מראש, אני חוזר אליו אחרי 5 דקות, הוא דומם, נשימות כבדות, ידי מסירה את האטב הראשון,נאקה נפלטת ממנו, זה כואב לו, אני נצמד אליו, הזין שלי מתחכך בו, חם לי ונעים לי, אני מוריד אטב שני, גופו זע בכאב, גופי קולט את התנועה שלו, כיף לי להתחכך בבשר הצעיר שלו.
אני מעביר יד על גבו, על ישבנו החלק, מחליק את האצבע לכיוון פי הטבעת רק כדי לקבל את התגובה שלו, רתיעה.
"חינוך" אני אומר לו "זה חלק מאוד חשוב מיחסינו ועל התנהגות לא נאותה שלך אתה תיענש, אני רוצה להבהיר לך מה מצפה לך אם תגמור בטרם ארשה לך", מחבט הפינג פונג כבר ביד ימין שלי, אני נצמד אליו, יד שמאל שלי אוחזת בפלג גופו העליון מלפנים, הזין שלי צמוד אליו, מתחכך.
עשר מכות, כמו במצרים, כל אחת שכזו גורמת לו להוציא אוויר בנשיפה, הוא זוכר להגיד תודה אדוני אחרי כל מכה, הוא למד את הטרמינולוגיה ,אני מרוצה.
המחבט משמיע רעש חזק בפגעו בישבנו ההדוק, תודה ללהקת אניגמה שמנגנת ברקע ולא מביאה את מירי השכנה הלהוטה לשאול אם הכל בסדר. אני תוהה אם הייתה עוזבת אתי בשקט אם הייתה רואה את שנינו עירומים ומגורים ואני מכה אותו בעכוז, אולי הייתה מבקשת להצטרף, גם מחשבה מעיקה זו חולפת בראשי.
מאז גיל 25 כאשר גיליתי מה אני אוהב כבר עברו אצלי כמה סטודנטים שהיום כבר צריכים לעבוד כפקידי בנק, אנשי תוכנה, סוכני נסיעות, עובדים סוציאליים, אין קורלציה בין משלח ידו ומעמדו של האדם להעדפותיו המיניות, מאוד מפתיע לגלות שאדם שחשבת שהוא הכי סטרייט והכי סולידי מוצא את פורקנו קשור בעירום בדירה שלי.
הישבן שלו מקבל צבע ורדרד, הוא הבין את המסר, הוא משתדל לא לגמור, אני לא נוגע לו בזין שלא יפלט לו, את הטיפות המתנצנצות שלו אני אוסף באצבע ונותן לו לטעום.

כפפה חד פעמית על יד ימין, חומר סיכה בכמות נדיבה, ישבנו טרם נבעל, אני אוחז בו, נצמד עליו, מרגיש את זקפתי מתחדדת, אני מגשש לעבר פי הטבעת, הוא מגרגר, מתעוות, אני מצייר מעגלים מסביב ואז מכניס קצת את האצבע, הוא קופא במקומו, מפחד להזיז שריר, אני חוקר את ישבנו לימין לשמאל, לפנים ולאחור. הוא מזיע, גם אני, זיעתנו הייתה לאחת, אני מוציא את האצבע, זה יכאב למספר ימים, זה יזכיר לו אותי, אני מקווה שהוא יחזור.

אני משחרר את ידיו וקושר אותו שוב אך הפעם עם פניו אליי.
נשיקות ראשונות עם זיפים בשבילו, הוא מתמסר, נכנע ללשון שלי, מחזיר לי אהבה, אני מפנק את פטמותיו, מלקק, נושך, מוצץ.
חומר סיכה בידי הימנית משפשפת את איברנו ביחד, יש לו זין דק שכף יד מקיפה ומתעקל כזה שכיף להעביר יד משומנת לאורכו, לחוש את חומו ולשפשף בשלי, שפתינו שוב נפגשות.
אני מעביר יד על גבו, על פלחי ישבניו, הביצים שלו, כולם לרשותי, שלי, מתי שאחפוץ, אני כופה עליו לפנק לי את הפטמות, אני אוהב את ההתמסרות הזו של המתחילים, להוטים להשביע רצון.
אני עוד לא רוצה לגמור למרות שממש בא לי, אני רוצה למשוך את זה עוד.

אני משחרר אותו, מוביל אותו בעיוורונו למזרון, ידיו נכפתות מאחורי גבו ורגליו בישיבה מזרחית, אטבים לפטמות ושוב הוא בעולם של כאב לחמש דקות, המאוורר מספק לו מפלט מהחום, מקרר את זיעתו, מייבש אותו, זקפתו נחלשת, אין בעיה לחמם אותו שוב, עוד מעט, המשחק טרם נגמר.

אני מביט בעצמי בראי בינתיים, גבר בן 32 עם התחלה של כרס משחק משחקי שליטה עם חייל מבולבל, לא כך חשבתי שיהיה, פעם חשבתי שבגיל הזה כבר אהיה נשוי פלוס אחד עם משכנתא, החיים לקחו אותי לכיוון אחר.

אחרי 5 דקות של רחמים עצמיים אני חוזר אליו, זו הפעם הראשונה לאיתי עם גבר והוא לא יודע למצוץ זין, לכן אני כופה עליו ללקק את הזין שלי לאורכו להכניס לפיו רק את הכיפה ולפנק אותה, אם יחזור שוב אשקיע בו ואלמד אותו למצוץ.
הוא משתדל ואני אוהב את זה, לא מתלונן, עונה "כן אדוני", לא משתמש בסייף וורד, אני עדין איתו, לא מחפש להכאיב סתם, יותר לשלוט בו, לראות אותו פוחד, מתנשם, ללטף, להחליק את ידיי על גופו, יש לו ישבן כמעט חלק, כיף לגעת בו ולתת לו ביסים קטנים.
הוא יושב בישיבה מזרחית ואני עומד מולו, מאונן לעצמי וגומר לו על הפנים, אני לא צריך שיבלע, מספק אותי לראות אותו מושפל עם הזרע שלי על פניו.
בעודו בישיבה מזרחית אני אוחז בזקפתו ומאונן לו במרץ, הוא גונח, משפריץ, גם עליי, "כמה זמן התאפקת עבד ?" אני שואל אותו, "שבועיים אדוני" הוא עונה לי, זה מסביר למה הוא שוב נרטב בפניו.
יש לי קיק כזה לתת לבחורים לשתות את כל מה שהוציאו, לכוסית פלסטיק קטנה אני אוסף שלוליות משלו, מטה את ראשו לאחור ומצווה "לחיים!".
הוא מתמסר, שותה את שלו, לא טעים לו אבל כל אחד צריך לדעת לאכול את הדייסה שהוא בישל, גם ממני הוא מלקק את מה שהשפריץ עליי, שבועיים של פנטזיות שעברו עליו באימון מארבים ובתרגיל פלוגה יצאו שם החוצה על המזרן הזה.
אני משחרר את ידיו, מוריד את כיסוי העיניים, מנגב את פניו, אנחנו מתחבקים, "תודה אדוני" הוא אומר, "אם תרצה אחזור".
בליבי אני יודע שאנו על זמן שאול, מתי שהוא צרכינו כבר לא יעלו בקנה אחד, ותגיע אותה שיחת טלפון שבה אבין שזה נגמר עבורי, עד לפעם הבאה.

תודה אדון אלעד על השיתוף,
מקווה שתצטרף בקרוב. icon_smile.gif
הנמרונת
לפני 18 שנים • 23 באוג׳ 2005

אוווווווף : )

הנמרונת • 23 באוג׳ 2005
התחברתי לשולט הזה מאוד , העיר את המלכה שבי

הריח של הפחד ..... icon_twisted.gif גרררר

כתיבה יפה ומושכת

תודה לך NB

שוב נהנתי לי icon_wink.gif

מיאווווו