צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי עבד מלכה בנישואין

_צופית הדבש​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 20 באוג׳ 2005

יחסי עבד מלכה בנישואין

_צופית הדבש​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2005
כתבתי הודעה דומה גם בפורום הבנים על הבנות

רציתי לשמוע את דעתכם ואת נסיונכם.

אני מתלבטת לגבי בנית יחסי מאסטר-שיפחה (מלכה - עבד) בין בניזוג בחיים.

ואני מתכוונת ליחסי BDSM אמיתיים, לא רק משחקי SM במיטה.

לאיזה תחומים ובאיזה אופן מגבילים או מגדירים את היחסים.

גבר, שהוא הגבר במשפחתו, מול ילדיו ראשי לדעה מישלו בחיי המשפחה וניהול הבית, עם זאת כעבד - עליו להיות צייתן בכל מובן לאישתו

איך בונים 7X24 במצב כזה?

האם אתם מכירים זוגות שבנו זוגיות יפה, בבבסיה מושתת על שולט-נשלט ועדין מקיימים חיי משפחה יפים.
אשמח לשמוע מנסיונכם

חברים לדרך, אשמח לשמוע על מסגרות שהצליחו, על מסגרות שנכשלו.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 20 באוג׳ 2005
אני מניח שכמספר האנשים כך מספר הדעות בנושא כל כך רגיש שמעמת פנטזיה, אהבה ומציאות, זה מול זה. כשהמטרה האמיתית היא לשלב בהרמוניה את שלושת הגורמים האלו.
לאחר ניסיון שרכשתי בכמה מערכות יחסים, ומהתבוננות במערכות יחסים של חברים ומכרים בדסמיים אחרים מפה ומשם, הגעתי למסקנה הבאה:
הערכים כבוד, הקרבה ומסירות, יכולים ולדעתי אף ראוי שיהפכו לדרך חיים.
אבל המכלול של הבדסם והשאיפה לטוטאליות היא פנטזיה.

וכן, אני יודע שיש אנשים שמסוגלים לבטל את כל חייהם ולחיות כסמרטוטים גמורים לנצח. לציית לכל מילה, לסגוד לעפר רגליה של המלכה, ולבטל את דעתם בכל ענין.
השאלה האם זה באמת מה שהסאב מחפש כדרך חיים לנצח?
ושאלה נוספת האם זה מה שהדומית מחפשת בבן זוגה?
לדעתי - לא מוחלט. אבל בטוח שיש אחרים שחושבים אחרת, אם מפני שהם שבויים בעולם הפנטזיות ואם מסיבות אחרות.

לכן כפי שכתבתי ערכים כמו כבוד, הקרבה ומסירות, טוב שילוו את שני הצדדים בכל שלב. אבל ציות מוחלט לא יכול לבוא במקום שבו יש אפשרות ואף צריך להעלות דעות ללבן דברים ולהגיע להחלטות נכונות.
בכלל לדעתי בכל נושא קבלת ההחלטות - טובים השניים מהאחד. מנסיוני כששני בני אדם מביני ענין (אני מניח שכל אחד בוחר לעצמו בן זוג שכזה לפחות בעיניו) יושבים ורואים דברים שונים שמביאים אותם למסקנות שונות זה נובע מנקודת מוצא שונה או נקרא לזה זווית ראיה שונה, כל אחד מסתכל על הבעיה מנקודה אחרת ולכן כל אחד רואה משהו אחר. מצד אחד ברור שהתמונה לעולם אינה מלאה, לכן כששומעים אחד את השני מקבלים תמונה שלימה מלאה ונכונה יותר. שמובילה לקבלת החלטות יעילה יותר.

איפה הגבול עובר בדיוק?
אני לא חושב שיש תשובה לשאלה הזאת. זה לא מדעי. אל תשכחי שאילוצי החיים מכתיבים דברים רבים נוספים. כשיש אהבה אמיתית, כבוד הדדי ותבונה בסיסית, אפשר לנתב את הדברים בחוכמה לדעת למצוא את המסגרות המתאימות לבדסם הפנטזיונרי כפי שאנו אוהבים, ולדעת מתי להשתמש רק בכבוד מסירות והקרבה שהם יכולים לבוא לידי ביטוי גם בסיטואציה הכי ונילית שיש.

ואגב, תמיד אפשר ואף רצוי להתנתק מהחיים ומהשגרה המעיקה ליום יומיים או אפילו שבוע (יותר מזה בשבילי היה מוגזם), וליצור איזו שהיא מסגרת בדסמית בדיוק כמו בפנטזיות הרטובות. מסגרת שבה הולכים עד הסוף. זה יכול להיות בבית, זה יכול להיות בנופש בארץ או בחו"ל, בדיוק בדרך ובצורה שהפנטזיה מובילה. אגב, בחו"ל יש מקומות נופש שמותאמים לזוגות בדסמיים במחירים די סבירים. מנסיוני זה נותן המון כח וכייף להמשיך הלאה בשגרת היום יום עד הפעם הבאה.
כל זה כמובן מעבר לסשנים הקטנים שבשגרה.

לסיום, מה שלא תבחרי שיהיה לך בהצלחה.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 20 באוג׳ 2005
קצת offtopic.gif אבל אני אשמח אם תוכל לתת פרטים על מקומות נופש שמותאמים לזוגות בדסמיים.