לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה בפורום

big master
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2003

יפה ומושפלת ברוכה הבאה

big master • 21 ביולי 2003
אני מקווה שתימצאי שקט ותמצאי אדון שהיה ראוי ל "יפה ומשפלת" (דבר נדיר בימים אילו)
רק תיזכרי דבר אחד יש כמה אנשים שכדאי לך לא להיכנס לקשר איתם תבחרי אדון בקפדנות ואל תתמסרי לאדון הראשון שיפנה אליך .
DOM Perignon​(שולט)

יפה ומושפלת

DOM Perignon​(שולט) • 21 ביולי 2003
שום מאסטר שמכבד את עצמו לא יכנס לקשר עם שפחה שאינה יודעת לכבד. כי כבור הוא בסיס לאהבה ונכונה כל כך האימרה שבי די אס אם עושים באהבה או לא עושים בכלל.

אין לי מושג מי בסופו של דבר יבחר לבנות איתך מערכת של יטה, אבל עצתי לך היא שתלמדי לכבד את העומד מולך כדי שהוא יכבד אותך.
אחרת את באמת בצרות.

DOM Perignon.
TopKnot​(שולט)
TopKnot​(שולט) • 21 ביולי 2003
גם אני רוצה להשתתף במשחק אבל לא בטוח איזה "יד" תלך הכי טוב. אז הנה כולן:
1) ברוכה הבאה. אני רואה שאני לא הראשון, אז על תלכי על הראשון שאת פוגשת!
2) ברוכה הבאה. הראשון בטח נורא מסוכן. אז תיזהרי!
3) ברוכה הבאה. פספסתי את ההזדמנות - לכי לקרוא קצת ואז תחזרי שוב ואולי יהיה לי סיכוי נוסף.
4) ברוכה הבאה. (פסססססט.... את רוצה אותי.... באמת...רק אותי...)
5) ברוכה הבאה.

בעצם יש לי בקשה:
הכלוב הוא יופי של מקום בשביל להתחיל בו. נראה לי פייר לבקש שתחלקי איתנו איך הולך – לפחות בקווים כללים. ואם במקרה ילך לך נהדר עם הראשון שתפגשי אז בכלל יהיה שמח icon_biggrin.gif
LordAmra​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 ביולי 2003

כבוד

LordAmra​(שולט) • 22 ביולי 2003
רק להבהיר שבכדי לכבד מישהוא או מישהיא, הם צריכים לזכות בזה.

כבוד אינו דבר נתון, לא היה, לא היום, וגם לא מחר.

ומי שחושב שניק או קביעה מסויימת לגבי מעמד אמורה לגרום לכיבוד מידי, שיילך ללמוד קודם.

ברוכה הבאה אבל כבר בירכתי אותך בפרטי, ושיהיה רק טוב.

וכמו שכבר אמרתי, קביעות לגבי אופי זה דבר טוב, אבל בין הקביעה לאמת...יש מרחק עצום. אז קודם לחפש, ולמצור את עצמך בעצמך, ואח"כ את מה שמשלים אותך.

את תהיי בסדר בסופו של דבר
נוי

ברוכה הבאה!

נוי • 22 ביולי 2003
שלום לך יפה ומושפלת היקרה וברוכה הבאה למישפחה!

נתחיל בזה שתסנני את ההודעות האיכותיות בנוסח:
1.רדי על ארבע מיד כלבה ותתקשרי אלי!!! (שזו קצת בעיה כשאת על ארבע... icon_rolleyes.gif )
2.זונה! אני אראה לך מי פה האדון! מיד תתקשרי ל- 054-876... זה ברור?????? ( icon_twisted.gif )
3.שלחי לי מיד כלבה מושתנת אי מייל ל- Master Baster Kasper@hot... ובו תאור שלך כולל גיל, מקום מגורים, צבע עיניים, שיערות ברגליים, מידת.... זה מובן כלבה???? icon_whipper.gif

ועוד מיני איכותיים. עצה מהלב, אוטומטית לתיבה השחורה....

כי אדונים אמיתיים ומנוסים שיכולים באמת להביא אותך למקומות גבוהים ממניעים טהורים, כמו שהדום המכובד הדום פריניון אמר, שגם לשפחות מגיע כבוד, אנו בסך הכל בני אדם בבסיס.
כשאתם ניכנסים כבר לזוגיות של אדון ושיפחה אז זה כבר בעיני המיתבונן. תיבחני עם עצמך עד כמה רחוק את מוכנה להגיע עם זה.

והעצה הידידותית האחרונה, שהיא חשובה לא פחות, תתרחקי מכל הליכלוך שיש פה, הכולל בתוכו שקרים ורכילויות עלובות. למדתי לבד שמי שמכבד את עצמו באמת לא מיתקרב לכל הזוהמה, לא ממליצה גם לך.

אני פה, לכל שאלה והיתייעצות. חשוב לי שלא תיפגעי, את במצב רגיש כרגע יותר משיש לך מושג.

אני מאושרת, היה לי המון מזל, אם תעשי את הבחירה הנכונה את תהיי בטוחה יותר מתמיד.

פה בשבילך יפה ומקסימה, תמיד icon_biggrin.gif
נוי
נוי • 22 ביולי 2003
ואיימי אהובה שלי, אל תקחי ללב מעקיצות. כבר למדתי על בשרי שלא כולם נחמדים, ולו במיוחד יש עוד הרבה מה ללמוד...הרי הוא חדש icon_wink.gif
amy_​(נשלטת)

Re: ברוכה הבאה!

amy_​(נשלטת) • 22 ביולי 2003
נוי כתב/ה:
שלום לך יפה ומושפלת היקרה וברוכה הבאה למישפחה!

נתחיל בזה שתסנני את ההודעות האיכותיות בנוסח:
1.רדי על ארבע מיד כלבה ותתקשרי אלי!!! (שזו קצת בעיה כשאת על ארבע... icon_rolleyes.gif )
2.זונה! אני אראה לך מי פה האדון! מיד תתקשרי ל- 054-876... זה ברור?????? ( icon_twisted.gif )
3.שלחי לי מיד כלבה מושתנת אי מייל ל- Master Baster Kasper@hot... ובו תאור שלך כולל גיל, מקום מגורים, צבע עיניים, שיערות ברגליים, מידת.... זה מובן כלבה???? icon_whipper.gif

ועוד מיני איכותיים. עצה מהלב, אוטומטית לתיבה השחורה....

כי אדונים אמיתיים ומנוסים שיכולים באמת להביא אותך למקומות גבוהים ממניעים טהורים, כמו שהדום המכובד הדום פריניון אמר, שגם לשפחות מגיע כבוד, אנו בסך הכל בני אדם בבסיס.
כשאתם ניכנסים כבר לזוגיות של אדון ושיפחה אז זה כבר בעיני המיתבונן. תיבחני עם עצמך עד כמה רחוק את מוכנה להגיע עם זה.

icon_biggrin.gif

נויצ'וק, אני רוצה לסייג. יש נשים שזה עושה להן את זה כשמדברים אליהן בדיוק ככה- זונה, רדי על ארבע כלבה וכו'. אני יודעת שאנחנו תמיד אומרות להתעלם מאותם אדונים, אבל יש שפחות שמחפשות בדיוק את זה. למה שתתביישנה בכך?

חושבת שקיימים גם אדונים איכותיים ומיומנים שהקטע שלהם זה השפלות והם יודעים איך לעשות את זה נכון.

ובקשר ל "עקיצה", זה בסדר. לא לקחתי את זה קשה. מה שכן- זה מוריד את החשק לברך לשלום מצטרפים חדשים, כי מי יודע אם הם לא יתנפלו עליך באיזו יציאה?... icon_rolleyes.gif
נוי
נוי • 22 ביולי 2003
זה מיתקשר לשירשור אחר דווקא, על אדון חדש שמחפש עצות ללמידה. כניראה שהרגיש פגיעה באגו ומכאן הגיעה התגובה הצינית. ראי בזה כפאדיחה שלו בלבד... icon_wink.gif
וכניראה שאת צודקת בעיניין. הגיוני מאוד שלא כל מה שמתאים לי מתאים גם לאחרות. הפטיש שלי פחות בנוי מהשפלות אלא יותר שליטה מנטלית ופיזית, אולי במיקרה של יפה זה שונה. אני מאמינה שזה דבר שמרגישים מלחתחילה, היא בוודאי כבר עשתה סלקציה בהודעות שלה בפרטי בהתאם...
הכוונה שלי, היתה שאדון אמיתי יודע שעד אשר הנישלטת לא "קוטלגה" ( icon_lol.gif ) באופן רישמי כשלו, הוא ייתן לה את הכבוד הראוי ויפנה אליה כמו שפונה לחבר.תארי לך איימי שבגלל שהוגדרתי כנישלטת אני ממשיכה לקבל פניות בנוסח הנ"ל,זה הרי מעיד על ילדותיות לשמה. ברור שדיסטנס מסויים הכרחי תמיד, וכבוד מירבי אני נותנת לכל אדון באשר הוא...
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 22 ביולי 2003
ברוכה הבאה יפה (ומשופלת) יקרה,

תהני באתר ומקווה שתמצאי לך אדון מתאים.

(: