בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה בפורום

amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 22 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 22 ביולי 2003
נוי כתב/ה:
זה מיתקשר לשירשור אחר דווקא, על אדון חדש שמחפש עצות ללמידה. כניראה שהרגיש פגיעה באגו ומכאן הגיעה התגובה הצינית. ראי בזה כפאדיחה שלו בלבד... icon_wink.gif
וכניראה שאת צודקת בעיניין. הגיוני מאוד שלא כל מה שמתאים לי מתאים גם לאחרות. הפטיש שלי פחות בנוי מהשפלות אלא יותר שליטה מנטלית ופיזית, אולי במיקרה של יפה זה שונה. אני מאמינה שזה דבר שמרגישים מלחתחילה, היא בוודאי כבר עשתה סלקציה בהודעות שלה בפרטי בהתאם...
הכוונה שלי, היתה שאדון אמיתי יודע שעד אשר הנישלטת לא "קוטלגה" ( icon_lol.gif ) באופן רישמי כשלו, הוא ייתן לה את הכבוד הראוי ויפנה אליה כמו שפונה לחבר.תארי לך איימי שבגלל שהוגדרתי כנישלטת אני ממשיכה לקבל פניות בנוסח הנ"ל,זה הרי מעיד על ילדותיות לשמה. ברור שדיסטנס מסויים הכרחי תמיד, וכבוד מירבי אני נותנת לכל אדון באשר הוא...

נוי- נכון icon_smile.gif
בורא העולמות​(שולט)
בורא העולמות​(שולט) • 22 ביולי 2003
פוחדת יקרה,

כל הכבוד על התגובה, אהבתי לקרוא את השילוב של ההומור והציניות. הלוואי ולכולנו היתה את היכולת להוריד מתחים ע"י גישה בריאה כשלך. יותר כמוך יעשו לכולנו רק טוב.

ועכשיו בנימה שונה מעט, היות ותגובתי ל-amy עוררה פולמוס ציבורי, אני אסביר את המניעים שלי. ההודעה שלי, שנכתבה עבור יפה ומושפלת, נכתבה מתוך רצון לברך על צעד לא פשוט, לעזור במעט אם אפשר, ואולי לעודד קצת את המצטרפת החדשה.

כן amy, ראית מיד שגם אני חדש בפורום מכובד זה.

אולם תגובתך היתה מכוונת אלי בציניות, היא לא התייחסה לתוכן של מה שכתבתי, אלא לעובדה שבפורום זה הוותק שלי אפסי. נכון, זה עתה הצטרפתי אבל היות ואת לא מכירה אותי, את חיי וטעמיי, לטעמי זוהי הערה שניתן לתאר אותה בשתי מילים, חוסר טעם. יתרה מזה, מטרתה היחידה כפי שאני מפרש אותה, היה לזלזל במה שכתבתי, והיא פשוט מביעה חוסר כבוד בסיסי כלפי הכותבים בכלל.

אם מישהו היה מבטל אחת מתגובותיך בזלזול מופגן ואומר שאת (חלילה, ואני לא חושב ככה) "סתם שפחה מטופשת" או משהו מסוג זה, פוגע ומעליב ללא סיבה, אני בטוח שהריקושטים (הצודקים) לא היו מאחרים לבוא.

כבוד הדדי. שתי מילים שבהן יש הכל, כבוד של האדון לשפחתו, וכבוד של השפחה לאדונה. אבל כבוד צריך לרכוש, ע"י התנהגות ראויה. ולטעמי פה חטאת.

פורום ציבורי אינו מקום להתנצחויות, אני את שלי אמרתי.

יפה, צר לי שהודעתך הפכה במה להתנהגות זו, התנצלותי הכנה,
בורא העולמות
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 22 ביולי 2003
בורא העולמות כתב/ה:
פוחדת יקרה,

ההודעה שלי, שנכתבה עבור יפה ומושפלת, נכתבה מתוך רצון לברך על צעד לא פשוט, לעזור במעט אם אפשר, ואולי לעודד קצת את המצטרפת החדשה.

כן amy, ראית מיד שגם אני חדש בפורום מכובד זה.

אולם תגובתך היתה מכוונת אלי בציניות, היא לא התייחסה לתוכן של מה שכתבתי, אלא לעובדה שבפורום זה הוותק שלי אפסי. נכון, זה עתה הצטרפתי אבל היות ואת לא מכירה אותי, את חיי וטעמיי, לטעמי זוהי הערה שניתן לתאר אותה בשתי מילים, חוסר טעם. יתרה מזה, מטרתה היחידה כפי שאני מפרש אותה, היה לזלזל במה שכתבתי, והיא פשוט מביעה חוסר כבוד בסיסי כלפי הכותבים בכלל.

בורא העולמות-

קשה לי להבין מאיפה בכלל הגעת למסקנות שהגעת אליהן. התגובה שלי הייתה מכוונת לדבר אחד בלבד- לברך אותך לשלום ולומר ברוך הבא לכלוב. זהו. שום דבר נוסף. שמתי לב שהצטרפת כי היית שם חדש בשרשור. והופתעתי לגלות שהצטרפת באותו היום. לא היה לי שום רצון לזלזל בך ושום ציניות לא הייתה בדברי.

תאמין? אשמח. לא תאמין? אין שום דבר שאני יכולה לעשות בנידון.
צר לי אם רגשותיך נפגעו, באופן עקיף או ישיר, מהברכה שלי.
pam
pam
pam • 22 ביולי 2003

איך שלא יהיה, ברוך הבא ושיהיה לך בכיף.
ck​(שולט)
ck​(שולט) • 22 ביולי 2003
כנסי לפרופיל לשי, תשלחי לי הודעה אחר כך ואתן לך כמה המלצות
נוי
לפני 20 שנים • 23 ביולי 2003
נוי • 23 ביולי 2003
בורא עולמות יקר.
אם העיניין סגור אני שמחה, הרשה לי להוסיף רק שמהיכרות אישית של איימי זו היתה ברכה בלבד, ולא הכל חייב להיות מורכב מעויינות....
הרשה לי גם לקדם את פנייך בברכה לכלוב, למסור הרבה הצלחה, איימי רחוקה מאוד מאוד מאוד מלהיכלל בקטגוריה של "שיפחה טיפשה"... קח דברים יותר בקלילות איש חביב... icon_lol.gif

[b]אם תחייך אל העולם הוא יחייך אלייך בחזרה ! ! ! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני בוודאי נישמעת אופטימית להחריד... ועוד יותר משעשע זה שאני מאמינה בזה... והנה אני מוצאת את עצמי כותבת שטויות לעצמי שיעניינו רק אותי..... טוב, מספיק! icon_redface.gif
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 23 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 23 ביולי 2003
נוי כתב/ה:

[b]אם תחייך אל העולם הוא יחייך אלייך בחזרה ! ! ! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני בוודאי נישמעת אופטימית להחריד... ועוד יותר משעשע זה שאני מאמינה בזה... והנה אני מוצאת את עצמי כותבת שטויות לעצמי שיעניינו רק אותי..... טוב, מספיק! icon_redface.gif

קוראת בעניין רב את הודעתה של נוי. מחייכת לעולם חיוך גדול icon_biggrin.gif . העולם מסתכל עלי בחשדנות ותוהה למה אני מחייכת והאם דעתי שפוייה עלי.
רויטל
לפני 20 שנים • 24 ביולי 2003

בורא עולמות פשושוני

רויטל • 24 ביולי 2003
מה מה מה ?? כולה אמרה לך ברוך הבא..

תראה איזה חמודה היא.. ממש בונבונית... (אמא'לה ממש קשוח הילד)

עכשיו יאלה תן לה איזה מילה טובה.. למה אחרת אני.. אני .. אני.. אבכה icon_cry.gif icon_wink.gif
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 24 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 24 ביולי 2003
פוחדת חמודה, דווקא בכלל לא התכוונתי לבורא העולמות. תנסי פעם להסתובב בחוץ עם חיוך גדול על הפנים. יש אנשים שיחייכו אליך, אבל הרבה מאוד פשוט יסתכלו עליך מוזר... icon_smile.gif