ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים נשים שק של נחשים ;o)

Tmm
Tmm
לפני 18 שנים • 25 באוג׳ 2005

נשים נשים שק של נחשים ;o)

Tmm • 25 באוג׳ 2005
הבנתי. הבנתי את זה.
הבנתי הכל. במשפט אחד. הכל. הבנתי. הבנתי!

הרי אני באמת מחפש מישהי, לאיזה סשן נחמד וראשון ואמיתי.
ואני סוויצ', אז אין לי בעיה אם היא שולטת/נשלטת/סוויצ'ית גם. אבל אני נמשך מאוד להיות למטה. לחוות את הכאב.
אבל את כולכן כל כך מרתיע הגיל שלי.
אז הבנתי.
כנראה שזה שאני לא מוצא אף אחת. אבל באמת רוצה. וזה מציק לי ומפריע ואפילו כואב - זה הסשן שלי.
אני נמצא בסשן של 24/7 עם עצמי.
תמיד.
תקנאו. 🙂

והפלרטוטים הקטנים שלכן בנות - מכאיבות לי יותר.
ועכשיו הבנתי, שאיזה יופי. הצלחתי לגרום לכל כך הרבה נשים - שולטות ונשלטות על כל סוגן להתעלל בי בצורה כלשהי. וואו. אני תותח.
או שאני סתם מאכיל את עצמי סרטים? יכול להיות.
שיכנעתי את עצמי. מגניב לי.

לפני כמה ימים בצ'אט פנה אלי בחור נחמד ואמר לי,
שכל המבוגרות ממני מתביישות להיות עם נער בן 18 מפני שהן מתביישות בעצמן, בגוף שלהן. באמת? יכול להיות. מוזר לי. באמת מוזר לי.
הוא אמר "יגידו מה שיגידו, מפריע הגיל או לא מפריע הגיל, הן מתביישות בעצמן, שולטות ונשלטות כאחת".
באמת? אשמח לקבל תגובות.
SexyRed​(שולטת){Woody}
SexyRed​(שולטת){Woody} • 25 באוג׳ 2005
זוכר ששלחתי לך הודעה שאני מצדיעה לך על האמירות בפרופיל?

ועכשיו לעניין, אם תסתכל באמת טוב על טווח הגילאים של השולטות למשל אתה תראה שרובן מעל 20, כנ"ל לגבי סוויצ'יות (תקנו אותי אם אני טועה), ופה, כמו בכל מקום בעולם לנשים יש בעיה מגדרית, זה סוג של הרגל מובנה להיות עם גברים יותר מבוגרים. תקרא לזה איך שתרצה, אבל המשפט "בנות מתבגרות יותר מהר מבנים" יחסית נכון. לכן, לבחורות צעירות יש פה יותר "מגוון רחב" של דומים/סאבים מבוגרים. קח את אותו המשפט, תקרין אותו כרגע לחיים שלך, לבדס"מ. זה לא קטע של בושה להיות עם מישהו שהוא צעיר יותר, אלא קטע של הרגל.

אבל הרגלים אפשר לשבור, ויש בחורות שהולכות עם צעירים מהם כי הן מרגישות שהגיל באמת לא מהווה איזה פקטור במשוואת היחסים הגדולה. אז בלי כעס, או תסכול.
כשזה יגיע, זה יגיע.
רק אל תתייאש.
Tmm
Tmm

חס וחלילה

Tmm • 25 באוג׳ 2005
אני לא מתייאש.

אבל הכוונה להגיב הייתה על המשפט של הבחור. לא משנה. תגובה יפה.
SexyRed​(שולטת){Woody}
SexyRed​(שולטת){Woody} • 25 באוג׳ 2005
הכוונה שלי הייתה שהוא טעה, שוב, זה לא קשור כלל וכלל לבושה עצמית בין אם זה מראה או אופי.
הוא כנראה חיפש לעניין תירוץ מאשר להתייחס למצב עצמו, כל מקרה לגופו, יש נשים שאולי נבוכות לצאת עם גבר צעיר מהן בגלל הבעיה המגדרית הזאת, יש כאלה שלא.
shoko​(מתחלפת){Rainbow}
shoko​(מתחלפת){Rainbow} • 25 באוג׳ 2005
מפתיחת השירשור אני מבינה שאתה חדש, אז קודם כל ברוך בואך לכלוב,
ועכשיו לעניין שלשמו פתחת את השירשור הזה, ואני דווקא רוצה לקחת דוגמאות
מהעולם הוונילי ואז להשליך אותן על העולם הבדס"מי.

הדבר הטיבעי לנו בווניליות הוא ליצור קשר עם מישהי/מישהו שמתאים
למודל שהצבנו לעצמנו שאנחנו מעוניינים שיהיה בבן/בת הזוג שלנו.
בוא נחשוב ביחד אני ואתה כמה זמן באמת בעולם הוונילי לוקח לאדם למצוא
את בן/בת זוגו? אין לזה הרי תבנית מסודרת, כל אחד בזמנו הוא, ולאן שמובילה
אותו הדרך.
גם בעולם הוונילי יש נשים שלא יסכימו להתראות עם גברים קטנים מהן, נמוכים מהן,
פחות מוצלחים מהן, או כל דבר אחר שלא עולה בקנה המידה שלא אותה אחת או אותו
אחד, כי לכל אחד מאיתנו יש ציפיות מה ומי יהיה בן/בת הזוג שלו.

עכשיו בוא נעבור לעולם שלנו, העולם הבדס"מי
העולם הזה מסובך פי שניים (לפחות על פי דעתי האישית) אבל גם מפתיע פי שניים
ולמה זה?
כי לפעמים אנשים לא באמת נמצאים בבדס"מ מהסיבות הנכונות, כי לפעמים אחנו מאבדים את הידיים והרגליים שלנו בתוך הבדס"מ (תרתי משמע) בניסיון להגשים את הפנטזיות שלנו, כי הרבה דברים קורים לנו בדרך ל... בדרך להכיר מישהי/מישהו בתוך העולם הזה, בדרך ליצור חברה חדשה הבנויה רק על בדס"מ(אני מכירה אנשים שהחברים שלהם מתחלקים לשניים, הוונילים והבדס"מים - וזה בסדר)
אני מודה שלא קראתי את הפרופיל שלך עד הסוף, קראתי אותו חלקית, אבל ממה שקראתי התרשמתי שיש לך מה שנקרא, "ראש על הכתפיים", אז נכון אתה בן 18 אבל בדיוק כמו בעולם הוונילי בסופו של דבר תבוא זו (שולטת, נשלטת, או סווצ'ית)שדווקא מישהו צעיר "יעשה לה את זה".

מה שניסיתי להבהיר לך בכל ההסבר הארוך הזה הוא, שנכון, נשים בדרך כלל מעוניינות במישהו שהוא יותר מבוגר מהן (ככה אגב גם אני הייתי, עד שהכרתי את בן זוגי הנוכחי, שקטן ממני) אבל אתה לא צריך "לרדוף" אחרי אותה אחת שתרצה אותך ככה, כנס לפורומים ותגיב לשירשורים, כנס לצ'ט ודבר עם אנשים, ככל שתכיר יותר אנשים כך יהיה לך יותר קל למצוא את זו שהגיל שלך לא יהווה בעיניה מגרעה או לא יהווה בעיניה בכלל פקטור.

ומילה אחת לסיום, אולי (אני לא יודעת - אני אומרת אולי!) היו נשים ששוחחת איתן כאן והגיבו אליך לא כל כך יפה, אולי, זו עדיין לא סיבה להכליל את כל הנשים ולקרוא לנו שק של נחשים, זה לא ממש עושה לך יחסי ציבור טובים כשאתה זורק הכללה כזו לאוויר הפורום - תחשוב על זה - נתתי לך עצה בחינם, פעם הבאה זה יעלה לך icon_wink.gif

שיהיה לך לילה טוב,
והמון הצלחה
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוג׳ 2005
באותה מידה אני יכולה להגיד שאישה מבוגרת שיוצאת עם בחור צעיר עושה את זה בגלל שהיא מתביישת בעצמה והיא מחפשת את חיזוריו של איש צעיר...
(כנ"ל לגבי גברים מבוגרים מאוד שיוצאים עם נשים צעירות מאוד).

אני חושבת שבבדסמ הגיל שלך מפריע בעיקר כי הפרשי הבגרות והמנטאליות שונים מאוד בגיל הזה. אני מאמינה שגם גבר בן 25 לא ייצא עם בת 18 בממוצע, למרות שבן 30 ובת 23 אולי כן- ככל שמתבגרים, הגיל פחות משנה.

מה גם שייתכן ומלכות חוששות שבגיל הזה אתה לא מנוסה מספיק מינית, בדסמית ובכלל בחיים ושאולי אתה לא בשל לתחום הזה ומתחיל מוקדם מידי (זוהי גם הדיעה לגבי סאביות בגיל שלך למשל).

לא במקרה תוכל לשים לב שרוב האנשים פה מתחלקים בעיקר לשניים- אמצע העשרים עד תחילת השלושים ובני ארבעים פלוס. אפילו אני, בת 23, נחשבת יחסית צעירה- קל וחומר בחור בן 18.

אני סבורה שיש להגיע לבדסמ לאחר ניסיון בחיים בכלל ומיני בפרט, כמו גם לבשלות ולבגרות נפשית שנרכשים רק עם הזמן בטרם מתעסקים בבדסמ.
ייתכן שנשים רבות סבורות כמוני ולכן לא מתייחסות אליך.
(השערה בלבד).
שוטרת*

?

שוטרת* • 25 באוג׳ 2005
עוזבים אותך לכמה ימים ואתה כבר מושפע לי מכל מיני גברים שמשליכים את הצרות האישיות שלהם על כל המין הנשי ??
ומה הקשר בין להתבייש בעצמן או במראה שלהן לבין הגיל שלך?
חומד, עזוב אותך שטויות. קצת תשתפשף עם עצמך (ולא במובן הזה!!), ואני בטוחה שימי השיעבוד שלך קרובים icon_wink.gif
The_knight
The_knight • 25 באוג׳ 2005
לדעתי אתה מחפש את התשובות במקום הלא נכון. תביט פנימה ולא החוצה ... עזוב את הנשים, עזוב נחשים תסתכל קצת Tmm .

קראתי את השרשור שפתחת - שיחה עם עצמי. בעקבות שיחה עם שוטרת
הוא מספר הרבה...

אני יכול רק לספר מהניסיון שלי, שגם בגיל צעיר מאוד גיליתי על עצמי דברים דומים, תיקח תיקח לא תיקח אז לא.
נכון, שאני מאמין שבגרות לא נקנית בהכרח מכוח הגיל אבל, באותה נשימה אומר שבאופן טבעי ובדרך כלל עם הגיל באה גם יציבות מסוימת שמבססת עוגן. לדעתי אותה יציבות ועוגן הם קרדינלים בעיקר כאשר אתה נכנס למקום בו תרצה להעניק שליטה לאדם אחר - ואם מסירת השליטה מגיעה ממקום עמוק, זה בכלל לא פשוט.

את כל המחקר השאלות והסקרנות שלי בחנתי עם עצמי ובהמשך באתרים שלא היו מבוססים על תקשורת ואינטראקציה עם אנשים אחרים - אני אשקר אם אומר, שלו היה אז מקום כמו הכלוב הייתי מצליח לעמוד בפיתוי אבל, לדעתי כדאי לך לשנות את המטרה לשמה נכנסת לכאן או לפחות לשקול זאת.

הבנת הבנת הבנת? תאמין לי אני ועוד הרבה אנשים בעלי ניסיון רב יותר משלי (לי אין הרבה) עדיין לא הבינו הכל.

"סשן נחמד ראשון ואמיתי " - כך כתבת ... עזוב לרגע את המימוש תהנה לבד עם הפנטזיות, שם תהיה הרבה יותר בטוח, מוגן ושולט. שם תוכל ללמוד מה בדיוק אתה מחפש, וגם אם לא כל התשובות יגיעו עצם העלאת ובחינת השאלות תהפוך אותך חזק ובטוח יותר.
רוצה מעבר לזה ? דבר, שאל, חקור אך אל תתן לצורך להאפיל על שיפוטך ולהוביל אותך למקומות שעדיין אינך יכול לשער כיצד תגיב להם.

אני סבור שאם תחפש מספיק זמן ותתעקש בסוף תוכל למצוא "דומית" שתהיה מוכנה לבצע סשן איתך אבל אולי כדאי לך למצוא אדם - דומית או אחר שיוביל ידריך וינחה אותך ... אל תזלזל בזה או באלו שסירבו לך.

ושוב, אני ממש לא מתיימר להכיר אותך אני רק מדבר מהניסיון שלי - אתה כבר תעשה עם זה מה שתרצה.

מאחל לך שתמצא את השליטה, הכוח והעוצמה שלך - ואז גם תוכל להעניק אותה לאדם אחר.

The Knight
Succubus​(אחרת)

Re: נשים נשים שק של נחשים ;o)

Succubus​(אחרת) • 25 באוג׳ 2005
Tmm כתב/ה:
הוא אמר "יגידו מה שיגידו, מפריע הגיל או לא מפריע הגיל, הן מתביישות בעצמן, שולטות ונשלטות כאחת".
באמת? אשמח לקבל תגובות.

אוח, מה יש לאנשים מהכללות?
תגיד לי, שמונה עשרה שנה אתה חי (לפחות לפי הפרופיל שלך), ועוד לא גילית שלא כל האנשים אותו דבר, ולא כולם מונעים מאותן סיבות?
אני מעדיפה גברים מבוגרים, אבל היו לי בימי חיי יותר צעירים ממבוגרים. מה אני אגיד לך? עדיף - לי - מבוגרים. הם נוטים להיות קרובים יותר למקום בחיים שאני נמצאת בו, ולהיות מסוגלים להתמודד איתי טוב יותר.
ואתה יודע עוד משהו? אם אני מתביישת בעצמי, אני לא אתבייש בעצמי פחות בנוכחות מבוגר מאשר בנוכחות צעיר. אולי אפילו להפך, כי מבוגרים ביקורתיים יותר, ויש להם יותר כלים להעביר את הביקורת הזאת.
בקיצור, עזוב את ההכללות המטופשות, תן לעצמך זמן - גם כי הדברים האלה לוקחים זמן, וגם כי מן הסתם עוד יש לך מה ללמוד ביחסי אנוש.