אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד סיפור שכתבתי....

D M Dogy​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 26 באוג׳ 2005

עוד סיפור שכתבתי....

D M Dogy​(מתחלף) • 26 באוג׳ 2005
שרית המנקה
השעה שש בבוקר,הפלאפון מצלצל בכדי להעיר אותי משנת הלילה הארוכה,אני מכבה את הנידנוד של המכשיר הקטן ומתחיל בעדינות להעיר את גבירתי,מרים את שולי שמיכתה ובעדינות מתחיל ללקק את רגליה,כך היא אוהבת שאני מעיר אותה,אני מלקק ולאט לאט גבירתי מתעוררת,בוקר טוב עבד שלי אומרת גבירתי בקול עמום שעדיין השינה ניכרת בו,בוקר טוב גבירתי,אני עונה ויורד לקומת הכניסה להכין לגבירתי את הקפה של הבוקר,לאחר שסיימתי עם ההכנות אני עולה לקומת השינה ומגיש לגבירתי את הקפה,היא יושבת ואני על הריצפה,מורח קרם לרגליה של מלכתי מעסה את כפות רגליה ומלביש לה את הנעליים שהוכנו מראש....
להתראות אומרת גבירתי,אני נישאר בבית (לא עובד היום) תהנה לך עד שאחזור ואל תפריע לשרית המנקה,היא צריכה להגיע בכל רגע,יום טוב וקל גבירתי,אני מלווה את גבירתי לכיוון האוטו ופותח את הדלת,גבירתי ניכנסת פנימה מתיישבת ואני בכריעה מנשק פעם אחרונה הבוקר את אצבעות רגליה המציצות מנעלי העקב שלרגלי מלכתי.
אני חוזר לבית מתיישב בסלון אם תחתונים,וצופה בטלוויזיה,כרגיל תוכניות הבוקר הרגילות אפרת רייטן ומני פאר בעירוץ זה,לינוי בר-גפן ואברי גלעד בערוץ אחר,ובעירןץ שלישי שעת כושר...למעלה למטה למעלה למטה אומר במדריך בטלוויזיה,אני מזפזף בעירוצים בלי חשק,לפתע דפיקות בדלת....אוי,שרית המנקה ניזכרתי ואני עם תחתונים,אני רץ למעלה כדי שלא תתפוס אותי עם תחתונים,לאחר ששרית מבינה שאין אף אחד בית,היא שולפת את מפתח הספר שנימצא ברשותה פותחת את הדלת ניכנסת ומתחילה במלאכתה...
שרית בת 35 בחורה יפהפיה,קצת נמוכה אבל גוף מדהים ופנים של ברבי,אני מיתלבש מיד יורד למטה,"בוקר טוב שרית" אני אומר,"היי בוקר טוב מה שלומך" שרית עונה ומחייכת חיוך מוזר ומחשיד שבשלב מאוחר יותר רק הבנתי את משמעותו.
לאחר שיחת חולין קצרה,החלה שרית בעבודתה,אבל עדיין מחייכת חיוך מוזר שלא ראיתי מקודם,"הכל בסדר שרית?"
"כן ,למה"
"את מחייכת חיוך מוזר"
"אהה באמת,לא שמתי לב,כן הכל רגיל..."
אולי אני לא בסדר ורק נידמה לי? אולי שעות הבוקר המוקדמות מטעטעות בי?
לפתע אני שומע את זימזום הנייד שלי "הודעה חדשה התקבלה " כך אומר לי הנייד,אני קורא את ההודעה שהגיעה איך לא מגבירתי,שרית שוב מצחקקת לנוכח העובדה שקיבלתי את ההודעה,אני לא מבין מה קורה ופותח את ההודעה "תעלה לחדר השינה,מתחת לכרית יש פתק,תיקרא ותבצע"
אני מתחיל לצעוד לחדר השינה ושרית אומרת,תחזור מהר,אני מחכה לך כאן....
מה? מי? מה הולך פה? שרית מחכה לי? מה כל הצחוקים? מה החיוכים? למה שרית מחכה לי?
עליתי למעלה,מדרגה ,מדרגה מנסה להבין מה קורה פה לכל הרוחות?
ניכנסתי לחדר השינה הרמתי את הכרית,הוצאתי את הפתק ולא האמנתי למה שכתוב שם....
"היום אתה תשעשע את שרית, תלבש את הבגדים שבתוך השקית הצהובה קשור לעצמך את הקולר על הצוואר רד למטה,תזחל לכיוון שרית ומשם תהיה נתון לחסדיה
נ.ב היא ביקשה את זה לכן אל תתבייש היא מצפה לך..."
קראתי שוב את הפתק כדי להיות בטוח שאני לא חולם,ולא ידעתי אם לצחוק או לבכות...אבל אבוי לי להתווכח או לפקפק בהוראותיה של גבירתי, אני פותח את השקית שנימצאת בסמוך למיטה,מוציא משם,חוטיני לבן גופית נשים לבנה ואת הקולר,לובש בזריזות את הבגדים,שם את הקולר שמחובר לרצועה,יורד במדרגות ולא מאמין למה שרואות עיניי....
שרית עומדת במרכז החדר,נעלי עקב שחורת וגבוהות,שמלת עור קצרצרה,ספק חצאית ספק תחתונים,חזיית עור שחורה והדוקה ושערה מתוח אחורה קשור לצמה ארוכה ושחורה,הבנתי עכשיו את החיוכים,את הצחוקים עכשיו הכל ברור
אני עדיין מנסה לעכל את שעיניי רואות ואז ולפתע שרית אומרת בקול שלא שמעתי בעבר,אני עוד אחכה לך הרבה? אני עושה כמה צעדים לכיוונה נעמד מולה,ולפתע סטירה מצלצלת לפניי,היית אמור לזחול אלי אתה לא מציית למה שמלכתך אומרת? סליחה שרית אני אומר,סטירה לצד השני,הגברת שרית מעכשיו....ברור? כן הגברת שרית אני עונה,יופי עבד,רד על ארבע ותתחיל ללקק לי את הרגליים אני עדיין המום נישכב על הריצפה ומתחיל ללקק את רגליה של שרית,יופי עבד אומרת שרית,אתה עבד טוב,עכשיו תעמוד על הרגליים,מישהוא צריך לנקות את הבית היום,אני נעמד,שרית אוזקת לי את הרגליים כדי להקשות את הליכתי
"יש לך עשר דקות להבריק את המיטבח" כל איחור יראה בחומרה ויגרור אחריו עונש,ברור?"
כן גברת שרית,אני רץ למיטבח מהר ככל שיכלתי והתחלתי מנקה את הבלאגן שהושאר שם מליל אמש,שרית בינתיים התישבה הציתה סיגרייה וצפתה בטלוויזיה,אני רץ,מנקה,שוטף,מרים,מוריד,כדי לעמוד בזמן שהוקצב לי,לאחר שסיימתי את המיטבח,זחלתי לעבר רגליה של שרית ולחשתי סיימתי לנקות את המיטבח הגברת שרית,יופי עבד,בוא ניבדוק,שרית צועדת לכיוון המיטבח ואני זוחל אחריה קשור ברצועה שהיא מחזיקה....
יופי עבד יופי,באמת נקי,כל הכבוד,רק שעברת את הזמן שהוקצב בדקה שלמה,ואל כך תיענש....
אחרי עבד!,שרית הולכת לסלון ומתיישבת על הכורסא אני מולה על ארבע,לפתע היא מורידה את הראש שלי עם הרגל שלה לריצפה ואומרת "עכשיו תיענש על האחור שלך עבד בכדי שתילמד לא לאחר יותר,שרית שולפת שוט שהוכן מבעוד מועד ואומרת כל הצלפה תסתיים בתודה הגברת שרית,ברור? כן הגברת שרית וכך אני עם הראש מודבק לריצפה שרית עם הרגל שלה על העורף שלי מתחילה להצליף
אחת,תודה הגברת שרית
שתיים ,תודה הגברת שרית
שלוש,תודה הגברת שרית וכך עד עשר,שרית סיימה אך לא באה על סיפוקה,תוריד לי את הנעליים עבד,ותתחלי ללקק את כפות רגליי, אני מציית לשרית ומתחיל ללקק את כפות רגליה,לפתע שרית נעמדת ואומרת,תתפשט לגמרי,אני מוריד את החוטיני והגופיה שלגופי,תישען על הכורסא ותיפתח את הרגליים שרית מצווה ותחכה לי בלי לזוז שרית עולה לקומה העליונה וחוזרת לאחר דקה כשהיא מחזיקה משהו בידה.....
היא נעמדת מאחורי ואומרת תעצום את העיניים ותכין את התחת שלך,עוד הצלפות חשבתי לעצמי....לפתע הרגשתי משהו רטוב מטייל על חור התחת שלי,לאחר שניה הבנתי שאני הולך להיות הזונה של שרית,שרית שימנה את איזור פי הטבעת ודאגה גם להחדיר אצבע כדי לוודא שגם מבפנים האיזור חלק,שרית לבשה את הסטראפ און שהביאה והחלה חודרת בעדינות,אני צורח מכאב ,שרית כדי להשתיק אותי דחפה לי את הגרב שלה לפה והחלה בכח ואכזריות לפתוח לי את פי הטבעת,הרגשתי שאני ניקרע אבל לא יכול להיתנגד כי אני יודע שהיתנגדות תיגרור עונש חזק וכואב יותר...
לאחר דקה בה שרית מזיינת לי את התחת,היא מוציאה את סטראפ מהתחת שלי שניראה כבר כמו תעלת סואץ, ומכניסה אותו לפה שלי,אני פולט את הגרב מבעוד מועד ושרית החלה עכשיו מזיינת לי את הפה,אני כמעט נחנק אבל שרית נראית כאילו נהנית לראות אותי מישתעל ומישתנק וממשיכה לזיין לי את הפה עד שממש נהייתי אדום בפנים, שרית יוצאת מורידה את הסטראפ און ובלי הודעה מוקדמת מתיישבת לי על הפנים,תלקקי זונה תמצצי את כל ההפרשות שיוצאות לי מהחור של התחת,אני מציית כמובן ובלשוני המאומנת מלקק מוצץ בולע ומענג את שרית,אני שומע את שרית נאנחת מתענוג וצועקת
"כן שרמוטה כן,תימצצי,תלקקי אהההה אההההההה"
שרית קמה מיסתובבת ואומרת עכשיו את הכוס,ושוב מתיישבת לי על הפנים אני מלקק ושרית נאנחת,אני מתאמץ ושרית נהנית, תוך כדי שאני יורד לה היא תופסת לי את הביצים והחלה מועכת ומושכת ,אני שוב נאנח מכאב אך לא יכול להוציא הגה מכיון שהפה שלי עסוק במשהו אחר,שרית צועקת מהנאה ואומרת אני תיכף גומרת לך לתוך הפה ואת תבלעי את הכל ברור זונה?
אני לא יכול לענות ושרית ממשיכה לצעוק מכייף ולפתע אני מרגיש זרם חם שוטף לי את הפנים,ואני בולע כל טיפה שיוצאת לה מגן העדן שלה,שרית גומרת קמה ומצווה,שכב על הריצפה תימצוץ לי את אצבעות הרגליים אני נישכב מלקק את אצבעות רגליה תתחיל לאונן אני רוצה לראות אותך גומר,אני מלקק ומוצץ את אצבעות רגליה של שרית ומאונן במרץ,אני מבקש את רשותה של שרית לגמור,היא מאשרת לי ואני גומר בהנאה ללא גבולות...
יופי עבד,עכשיו קום תבריק את הסלון יש לך בדיוק 5 דקות.......
מישלי
לפני 18 שנים • 26 באוג׳ 2005

חשוב לי להבין !!!

מישלי • 26 באוג׳ 2005
היא קיבלה תשלום על השעות האלה ?
היא הרי המנקה, לא ?

.....ולי כל הזמן התנגן השיר :
"שרית הספרית, שרית הספרית,
כל העיר יודעת, איזו מן תגלית, אוהוהו"

נ.ב.
לפני ששולחים סיפור לפירסום, שווה לעשות לו הגהה (לבדוק שגיעוט קטיב וכזה)
Tmm
Tmm
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2005

נחמד אבל יש לי כמה הערות

Tmm • 27 באוג׳ 2005
קח את זה כביקורת בונה,

1. הצבע, ההדגשה, וגודל הגופן - לא במקום. מקשה על הקריאה.
2. שים לב לשגיאות כתיב וטעויות דקדוק ופיסוק. הקפד להשתמש בגרשיים (")

חוצמזה, מפה יש רק להמשיך לכתוב, לכתוב, לכתוב.
בסוף אולי יצא ממך משהו ילדון 😉
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 28 באוג׳ 2005
נפלא דוגי סטייל icon_smile.gif

}}}{{{
Romantikan​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2005
Romantikan​(שולט) • 28 באוג׳ 2005
דוגי סחתיין שיחקת אותה
היה לי כיף לקרוא
ערן {S}