שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפת הדיבור עם המאסטר

Lordpain​(שולט)
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005
Lordpain​(שולט) • 3 בספט׳ 2005
קשר שליטה זוהי מסגרת, שבה יש כללי התנהגות מסוימים, נהוג שהאדון קובע את הכללים האלו
זה לא ממש שאלה של איזה כלל הוא נכון ואיזה כלל הוא לא נכון, או איזה כלל הוא בוגר ואיזה כלל הוא ילדותי, כל אדון קובע לשפחה שלו את האופן בו היא צריכה להתנהג וכדומה, כמובן שכל זה בהתאם לעד כמה שניהם מתייחסים ברצינות למסגרת של אדון ושפחה .

יש אנשים שבשבילם זוהי לא מסגרת שיש להתייחס אליה ברצינות אלא רק תבלין למיטה
ויש אנשים שכן לוקחים את זה ברצינות .

למה שלא יתקיים כבוד הדדי בין שני סוגי האנשים האלו, למה כל הזמן חייבים ללעוג ???

לגבי שאלתך צופית, על מה אתם מקפידים עם הסאביות בעינין שפה.

לשפחה שלי אין ג'ורה אלא יש לה פה שממנו יוצא קול עדין ומילים לא פחות עדינות וצנועות כאשר היא מדברת אלי, עוד דבר הוא שלא מקובל עלי תחת שום נסיבות שהיא תרים עלי את קולה .

כל הקשור ללדבר בגוף שלישי, אני לא מתחבר לזה, אך לא שופט את אלו שכן מתחברים ונהנים מהעניין .
Here And There​(נשלטת)

Re: שפת הדיבור עם המאסטר

Here And There​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2005
צופית הדבש כתב/ה:
מכל הדברים הנובעים מהיותי שיפחה , אני הכי מתקשה... בשפת הדיבור.

המאסטר השליט שלי, דורש ממני לפנות אליו רק בגוף שלישי. ולהקפיד על תגובות כמו כן, מאסטר ולא מאסטר ומאד מעניש על אמירות כגון "ברור" , OK... שנתפסות עבורו כזלזול שלי במעמדו.

אשמח אם תספרו לי איך זה אצלכם. על מה אתם מקפידים עם הסאביות בעינין שפה.
אחיותי השפחות - איך אתן מאמנות את עצמכן לא לטעות. התחייבתי לא לטעות יותר ולעולם לא לומר יותר בגוף שני "אתה, שלך, איתך" ואני לא יודעת איך להתאמן על זה כך שגם כשהמאסטר מעיר אותי משינה - שלא אטעה.

צופית הדבש

אני חושבת שהשימוש במילה "מאסטר" הוא חלק מיחסי שולט/נשלט ובעצם בא לבטא אותו במילים.
השימוש במילה נראה לי מאוד טבעי.
לא כ"כ ברור לי למה הוא אוסר על המילים "אתה, שלך ואיתך" . אלו מילים מאוד נפוצות שנראה לי שקשה להימנע מהם ולא נראות לי כמזלזלות..(קורה הרבה שאני אומרת "אני אוהבת אותך מאסטר" או, " כיף לי איתך מאסטר"....).
בכל אופן, זה רק עניין של הרגל....בהתחלה אולי זה הישמע לך מוזר, אבל עם הזמן תתרגלי ותרגישי עם זה יותר נוח, כמו עם כל דבר בחיים שאת לא רגילה אליו.
Dark Artist​(שולט)

Re: שפת הדיבור עם המאסטר

Dark Artist​(שולט) • 3 בספט׳ 2005
fairy כתב/ה:
צופית הדבש כתב/ה:
מכל הדברים הנובעים מהיותי שיפחה , אני הכי מתקשה... בשפת הדיבור.

המאסטר השליט שלי, דורש ממני לפנות אליו רק בגוף שלישי. ולהקפיד על תגובות כמו כן, מאסטר ולא מאסטר ומאד מעניש על אמירות כגון "ברור" , OK... שנתפסות עבורו כזלזול שלי במעמדו.

אשמח אם תספרו לי איך זה אצלכם. על מה אתם מקפידים עם הסאביות בעינין שפה.
אחיותי השפחות - איך אתן מאמנות את עצמכן לא לטעות. התחייבתי לא לטעות יותר ולעולם לא לומר יותר בגוף שני "אתה, שלך, איתך" ואני לא יודעת איך להתאמן על זה כך שגם כשהמאסטר מעיר אותי משינה - שלא אטעה.

צופית הדבש

אני חושבת שהשימוש במילה "מאסטר" הוא חלק מיחסי שולט/נשלט ובעצם בא לבטא אותו במילים.
השימוש במילה נראה לי מאוד טבעי.
לא כ"כ ברור לי למה הוא אוסר על המילים "אתה, שלך ואיתך" . אלו מילים מאוד נפוצות שנראה לי שקשה להימנע מהם ולא נראות לי כמזלזלות..(קורה הרבה שאני אומרת "אני אוהבת אותך מאסטר" או, " כיף לי איתך מאסטר"....).
בכל אופן, זה רק עניין של הרגל....בהתחלה אולי זה הישמע לך מוזר, אבל עם הזמן תתרגלי ותרגישי עם זה יותר נוח, כמו עם כל דבר בחיים שאת לא רגילה אליו.

אני מסכים עם FAIRY ואף אוסיף שאני בתור מאסטר גם רוצה שהסאבית שלי תפנה אליי בתואר זה,אך אני מעוניין שזה יגיע באופן טבעי ולא מלאכותי. כשזה מגיע מתור רצון(ותאמינו לי שזה מגיע)זה נשמע כמו מנגינה לאוזן icon_smile.gif