לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשפחות - כוח פיזי

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2003

שאלה לשפחות - כוח פיזי

זאלופון​(שולט) • 21 ביולי 2003
לכולנו ברור כי שליטה בדסמית אינה מבוססת על כוח פיזי אלא על מערכת יחסים בין השולט לנשלט ורצון משותף של שניהם. השליטה של השולט תמיד מוגבלת למה שניתן לו על ידי הנשלט, אך עם זאת, מודעות מופרזת לכך עלולה לגרום לסשן להראות כמשחק ותו לא (כמובן, לעתים זה בדיוק מה שהוא).

מסיבה זו להבדלי הכוח הפיזי בין השולט לנשלט עשויה להיות השפעה פסיכולוגית. במקרה של עבד ומלכה, לדוגמה, העבד יודע לרוב כי למרות שהוא בוחר לאפשר למלכה לשלוט בו, הרי השליטה ה"אובייקטיבית" נתונה למעשה בידיו ובכל רגע ורגע ביכולתו להפוך את הקערה על פיה. ידע זה, הגם שהוא נכון והגיוני ולמרות שמהות השליטה אינה בהכרח פיזית, עלול לגרום לו להרגיש כי הוא משחק ב"כאילו" ולפגוע בהנאתו.
במקרה של אדון ושפחה לרוב הנושא לא קיים כלל, אך דווקא משום כך עלולה השפעתו להיות חזקה יותר במקרים החריגים, אם בכלל, בהם הוא מתקיים.
האם יש משמעות בעיני שפחה לכוחו הפיזי של אדונה? איך תרגיש שפחה עם אדון החלש ממנה פיזית, והאם בכלל תהיה מוכנה לקבל אדון כזה? יפריע לה לדעת שאם רצונה בכך ביכולתה לחטוף ממנו את השוט המצליף בה, להטילו ארצה ולבצע בו ככל העולה על רוחה?
amy_​(נשלטת)

זאולפון

amy_​(נשלטת) • 21 ביולי 2003
איזו שאלה מעניינת!
טוב, אז אני אהייה ראשונה לענות? icon_rolleyes.gif נו, טוב...

כן, אני מעדיפה גברים חזקים ממני. הגעתי לבדס"מ דרך הנושא של שליטה פיזית (נשלטות פיזית). מכירה המון המון נשים עם פנטזיות אונס ונשלטות פיזית... אולי זה לא פוליטקלי קורקט להגיד, אבל זה נכון...

וזה אחד הדברים שקוסמים לי במייל-דום (שליטת גברים). הידיעה שגם אם אני אגיד לא, הם עדיין יכולים לעשות את זה, אם רק יחליטו ( ושולט אמיתי בבדס"מ כמובן שלא יחליט דבר כזה בניגוד לרצוני ובניגוד למילת הביטחון, אבל הרעיון קיים בתיאוריה, ויש לו השפעה וקסם. או שאולי זה רק המוח החולה שלי? icon_confused.gif )

יחד עם זאת, נשלטות פיזית מאבדת הרבה מעוצמתה לעומת נשלטות מנטלית. וכאן אני חייבת לסייג את דברי ולומר שייתכן וגם אם אמצא גבר שבמקרה הוא חלש ממני פיזית, אך חזק ממני מנטלית, הכוח הפיזי שלו לא ישנה לי.
    התגובה האהובה בשרשור
נוריתE
נוריתE • 21 ביולי 2003
ענית את התשובה שלי ילדה
יפה icon_wink.gif