בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי דם - מאמר מתורגם

FrozenLips
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2005

משחקי דם - מאמר מתורגם

FrozenLips • 28 באוג׳ 2005
***שימו לב שמדובר במאמר כללי. בכל עיסוק במשחקי דם מומלץ וחשוב לפנות לספרות מקצועית ולאנשים מקצועיים כדי לא לפגוע ביקרים לכם ורק להסב להם עונג.***

לשחק עם דם
מאת: רוז וורגנה
מתרגמת: FrozenLips
קישור למאמר המקורי - http://www.leathernroses.com/generalbdsm/vergarabloodplay.htm

מונח משחקי הדם טומן בחובו מגוון רחב של פעילויות שונות – גירוי העור, שריטות, חיתוך, פירסינג זמני וקבוע, עלוקות, שתיית דם וומפיריזם. אנו נתייחס לכל אחד מהם בנפרד בהמשך.

דם הוא תמצית החיים. דם הוא מסוכן. דם הוא מושך ומפחיד בעת ובעונה אחת. משחק עם דם דורש מידה עצומה של אמון, דאגה, הבנה וזמן בין המשחקים. ולכן כאשר סאב מאפשר לי להגיע למקום שאיש לא הגיע לפני, לתוך התמצית שלו, ההוויה שלו – יש בזה סמל בעיניי לאמון שיש לו בי, וזה ממלא אותי בגאווה, בתשוקה ובסוג של "ספייס" טבעי, שמשחקי סאדו-מאזו אחרים לא תמיד מקרבים אותי אליו. משחקי דם הם האינטימיות האמיתית, מעבד לכאב ולעונג.

עד שהגעתי לראשונה לסצנת הבדסמ, מעולם לא חוויתי שום סוג של משחק דם. ליתר דיוק, לראשונה חזיתי במחזה מסוג זה כשהייתי עדיין סאבית, ביוסטון באירוע שהוקדש לתרבות העור והפטיש. דר' דרקולה, דמות מוכרת היטב בסצנת משחקי הדם המקומית, ישב בראשו של תור ארוך של אנשים שהמתינו לו שינקז את דמם. הוא מצדו ניקז את הדם לתוך בקבוקון קטן שניתן לענוד כשרשרת סביב הצוואר. הייתי מוקסמת ומבועתת בו זמנית. שתיים מחברותיי היו מעוזרותיו ולמרות שלא הרגשתי עצמי מוכנה לדיקור ורידים, אמרתי להן כמה "נדלקתי" מהמחזה. לאחר שקיבלתי אישור מהאדון שלי, כל אחת מהן עשתה חתך קטן מעל כל שד שלי – והם דיממו יפה כל כך! אדוני (אני והוא היינו מונוגמיים לחלוטין בנושאים של "נוזלי גוף") אסף וטעם מן הטיפות, עד שחוויתי אורגזמה ספונטנית לחלוטין – ומאז היום הערצתי משחקי דם על סוגיהם.

משחקי דם דורשים סנדרטים גבוהים ומושלמים של בטיחות. אני אוהבת את בני הזוג שלי, אך אינני מוכנה למות למען האהבה. וירוס ה HIV והפטיטיס (צהבת) הם רק שניים מהסיכונים ששחקנים בסצנה הזאת חשופים אליהם ולכן, כדי למנוע זיהומים יש מספר צעדים שיש לנקוט לפני ובזמן כל פעילות המערבת דם.

כדאי להחזיק למקרים של משחקי דם תיק שמכיל את הצרכים הבסיסיים הבאים – כפפות, סבון אנטי-בקטריאלי ו/או מגבונים מחטאים, אלכוהול, פולידין, מי חמצן, פלסטרים, מגבות נייר או טישו, פדי גזה או כדורי צמר גפן, תחבושות, נייר דבק רפואי, בד גזה לחבישה, מגבות ופיסות בד. בנוסף מומלץ לרכוש מפות פלסטיק חד פעמיות שמחירן זול מאוד והן מצויינות לכיסוי אזורים נרחבים כדי למנוע לכלוך של שטיחים, רהיטים או רצפות הדאנג'ן הקרוב לביתכם. לסיום, תזדקקו למיכל לאבזרי החיתוך החדים – את אלה ניתן לרכוש ברוב בתי המרקחת. שימו לב להפטר מכל האביזרים המשומשים, כולל מחטים, צמר גפן, תחבושות וכדומה, בצורה מסודרת – למשל לתוך בקבוק עם מכסה שאותו תשליכו לפח.

צעצועים וכלים של משחקי דם חייבים להיות נקיים מחיידקים ככל האפשר. אמנם מחוץ לסביבה הסטרילית של בתי החולים, שום דבר אינו סטרילי לחלוטין אך מחובתנו לשאוף לרמת הסטיליות הגבוהה ביותר האפשרית. כלי פלדה רב פעמיים חייבים לעבוד חיטוי לאחר כל שימוש בין אם במכשיר מיוחד המיועד לכך, בין אם באמצעות תמיסות שניתן לקנות בבתי המרקחת ובין אם בתמיסה ביחס של 1:10 של מים ואקונומיקה. סבונים תמיסות אנטיבקטריאליים (אבל שלא רשומים כמחטאים) קבילים, אבל עדיף להשתמש בהם לניקוי שוטים ומשטחים אחרים ולא לכלים המיועדים למשחקי דם.

החל מהרגע בו אתם והסאב/ית שלכם הסכמת לנסות סוג כלשהו של משחק דם, שניכם חייבים להקפיד על נהלים מסוימים כדי להמנע מפגיעות והקטין משמעותית את הסיכוי לזיהומים.

ללא כל קשר לסוג הפעילות שאתם עוסקים בה הקפידו על נהלים אלה לפני תחילת הפעילות -
1. היו בטוחים שהמקום מואר היטב.
2. הקפידו שתהיה לכם אפשרות לגשת לסאב מכל כיוון אפשרי מבלי להיתקל בחפצים או באנשים.
3. מקמו את הסאב בתנוחה שנוחה לו. השאלה האם להגביל אותו בתנועה (קשירה, אזיקים) תלויה בכל ובנטייה של הסאב להתנועע במהלך הפעילות.
4. הקפידו שידיכם נקיות לחלוטין.
5. לבשו שתי שכבות של כפפות גומי.
6. אם הסאב שלכם הזיע או התלכלך נקו היטב את האזור שאתם עומדים לעבוד עליו באמצעות סבון אנטי-בקטריאלי.
7. שפכו מעד פולידין על צמר גפן ונקו בתנועות סיבוביות מבפנים החוצה את האזור שעליו אתם עומדים לבצע את החיתוך.
8. באותה צורה, נקו את האזור עם אלכוהול.
9. מכיוון שמשחקי דם מעוררים במקרים רבים חרדה אצל הסאבים בשלב שממש לפני החיתוך הזכרו להם לנשום והמליצו להם על תרגילי נשימה עמוקה שיעזרו להם להתרכז בדבר שאינו הפחד, להכנס למצב דמוי טראנס ולהתקרב לסאב ספייס.
10. סאבים רבים יהיו לחוצים ומודאגים לגבי העתיד להתרחש. דאגו להראות להם כמה אתם זהירים, כמה הם חשובים לכם וכמה משמעותית עבורכם השתתפותם במשחק הזה.
11. הקפידו שלא יתפזר דם בסביבה. אם קורה מקרה שכזה – נקו עם תפיסה אנטיספטית ובאם מדובר במקום ציבורי (מועדון) – יידעו את האחראי.

לאפטר קייר יש חשיבות עליונה גם כן כאשר מדובר במשחקי דם. הקפידו על השלבים הבאים:
1. כאשר אתם מסיימים את המשחק עליכם לעצור את הדימום. ברוב המקרים לחץ קל באמצעות פד גזה יספיק כדי להפסיק את הדימום. אלכוהול הוא עוד עזר יעיל לעצירת דימומים. כל עוד לא מדובר בדימום מסוכן (ומוטב שהוא לא יהיה מסוכן) לחיי המשחק – פולידין, אלכוהול ופדי גזה יספיקו לעצירת הדימום.
2. נקו את האזור באמצעות מגבונים אנטיבקטריאליים, אלכוהול (שצורב ומוסיף עוד נופך לסשן) או באמצעות מי חמצן. אם אינך מעוניין בצלקות שישארו – מרח את האזור בחומר אנטיספטי וכסה בסופו של דבר את האזור בגזה או בתחבושת.
3. לעולם אל תצליף, תשתמש בקיין או תעשה ספאנקינג על אזור מדמם, אפילו קלות. מלבד הכאב, עם כל מכה יתפזרו חלקיקים מיקרוסקופיים של דם באוויר והם סכנה לזיהומים שונים.
4. כל הסאב זקוק לחיבוק ולמילות הערכה אחרי פעילות כל כך אינטימית ואינטנסיבית.השאירו מספיק זמן גם לחלק הזה בסופו של הסשן.
5. לעתים קרובות, בזמן ההרגעות מהסשן, הסאב עלול לחוש בקור – שמרו שמיכה או כיסוי מחמם בסביבתכם הקרובה.
6. סאבים רבים נוטים להתעלף מרוב אנדרופינים ואנדרנלין – אל תאפשרו לסאב "לזנק" מהמקום אחרי הסשן עד שאתם בטוחים שהוא יציב, מאוזן ומסוגל ללכת. אם הסאב מתעלף – הקפידו על הנהלים הנהוגים כעזרה ראשונה במקרים כאלה.

כעת אתם מוכנים לקחת את הצעד ולהכנס לתוך העולם המספק רגשית ורוחנית של משחקי הדם. איזה מהם הוא המתאים לך? בואו נבחן את האפשרויות –

גירוי העור – אנשים רבים עושים פעילות מסוג זה מבלי לדעת שזה הוא "משחק דם". לעיתים קרובות אנו משתמשים בציפורניים, מברשות וחפצים אחרים כדי לגרות אולשרוט את עורו של הסאב בזמן סשן. אמנם כרגיל הכוונה היא לא להקיז דם, אך באמצעות שימוש באביזרים חדים יותר כדוגמת פצירות ציפורניים, נייר זכוכית, מזלגות, סכינים, מברשות וכדומה, אפשר להשיג אם את המטרה הזאת.

שריטות – כמובן שמדובר כאן בסוג של גירוי העור וניתן להשתמש בכל האמצעים בהם דובר לגירוי העור גם לשריטתו. הנקודה החשובה ביותר היא השימוש הנפוץ בציפורניים לשריטות – מצד אחד זה כמעט בלתי אפשרי לשרוט עם כפפות לייטקס ומצד שני קל מאוד לשרוט עם ציפורניים חשופות עד זוב דם. זכרו – חשוב מאוד להקפיד על היגיינה ושימו לב שדם ועור יכולים להשאר מתחת לציפורניים והם דורשים ניקוי בתום הסשן.

עלוקות – עלוקות שימשו בתקופת ימי הביניים ככלי רפואי. עלוקות סטריליות ניתן עדיין להשיג בבתי חולים ובמוסדות למחקר רפואי. לאלה שאוהבים לשחק על הקצה, ניתן להצמיד עלוקות לשדיים, לירכיים, לאשכים או לנקודות אינטימיות אחרות. השמידו את העלוקות לאחר המשחק, אבל לא על ידי מעיכתם – אחרת דם ישפריץ לכל כיוון!

חיתוך – סאבים רבים אוהבים להיות מסומנים על ידי הדום שלהם. מכיוון שרובנו איננו אמני קעקועים, חיתוך הוא אחת הדרכים הפשוטות יותר בהן דום יכול לסמן את הסאב שלו במו ידיו.
בנוסף לכלים הרגילים, אם אתם מתכוונים להתנסות בחיתוך, אתם תזדקקו למספר פריטים נוספים ב"תיק" שלכם – סכני מנתחים חד פעמיות. לקווים ישרים ופשוטים מספיקות סכינים ישרות אבל לעבודות עם קימורים מסובכים יותר כדאי להחזיק במלאי גם סכין קמורה אחת או שתים. סכיני מנתחים כאלה ניתן להשיג בבתי מרקחת או בחנויות וטינריות ודרך קטלוגים רפואיים. שימו לב שסכיני מנתחים מתכהות במהירות, וככל שהסכין כהה יותר – הכאב בחיתוך רב יותר. אל תנסו לחתוך חזק יותר אם קשה להזיז את הסכין בתוך העור. שימו לב כמו כן כי אם אתם משתמשים בסכין רגילה, אתם תוכלו להשתמש בה רק על אדם אחד – לכן עדיף להשאיר את הסכינים למשחקים אירוטיים אחרים אבל לא לחיתוכים.

בנוסף לכך תזדקקו לפדים סטריליים גדולים כדי לכסות את החיתוך. מומלץ גם להשתמש במוצר המכונה TegaDerm (הוספת מתרגמת – מעיין פלסטר בהשפרצה על העור. לא ידוע לי אם קיים בארץ). אם ברצונכם להשאיר צלקת מהחיתוך, תרצו אוי להדיר אפר סיגריה שנאסף מבעוד מועד או דיו לקעקועים לתוך החתך, כדי לגרום לגירוי, לחזק את הצלקת ולהפוךאותה לקבועה (למרות שלעיצובים מסויימים של חיתוכים יידרש חיתוך חוזר, גם בהתאם לסוג העור של המצולק).
לאנשים רבים יש סמלים אישים, חיות, פטישים, עיצובים או דפוסים בעלי משמעות אישית שהם ירצו להקנות לצלקת את צורתם. מכיוון שרובינו אינם אמנים ביד חופשית, הוסיפו לתיק שלכם גם נייר רישום, עיפרון רישום כחול ודאודורנט ספיד סטיק לגברים. מותג ומוצר הם מילת המפתח כאן – אל תקנו מותג אחר, אל תקנו אנטיפרספירנט או כל סוג אחר – רק את המקורי. מחקר רב שנעשה על ידי אמני מודיפיקצית גוף הראו שזה המוצר היחיד שעושה את העבודה. אחרי שהסאב מצייר את הדוגמא על הדף עם העיפרון, מרחו את הדאודורנט על איזור הגוף עליו אתם מתכוונים לבצע את החיתוך (לאחר ניקוי האזור לפי הנהלים כמובן) והניחו בזהירות את הציור על העור. מרחו את דאודורנט על הדף עוד מספר פעמים והסירו את הנייר בזהירות. הדוגמא תועתק אל העור ותוכלו לראות איפה אתם נדרשים לבצע כל חיתוך וחיתוך.

תהליך החיתוך הוא פשוט למדי אבל לא מומלץ בשום פנים ואופן לבצע אותו לבד בפעם הראשונה. בקשו ממישהו מנוסה לסייע לכם ולהדריך אתכם. קווים ישרים הם הפשוטים ביותר אבל קווים עקומים יכולים להיות קשים מאוד. בגלל שצלקות נראות שונה על אנשים שונים, מומלץ שקווים לא יגעו זה בזה. לוקח זמן ללמוד כמה קרוב ניתן להתקרב בין קו לקו. תפוזים אגב, הם אובייקט מצוין לתרגול חיתוכים. לאנשים יש נטייה לחתוך עמוק מדי בפעמים הראשונות. אין צורך לחתוך עמוק, רק דרך השכבות הראשונות של העור. לא תמיד תראה יד קו אדום או דם במקום החיתוך אבל כמעט תמיד תוך מספר שניות העור יפתח. חוץ מזה, תמיד אפשר להעמיק חיתוך שטחי ולעבור מחדש על קו שלא נראה נכון. שטחי מדי תמיד עדיף על עמוק מדי. לי יש צלקת מכוערת מחיתוך ישן. המכה הראשונה הייתה חזקה מדי והסימן נשאר ליותר משנתיים.

אם ברצונכם לעשות את הסימן לקבוע, החדירו אפר סיגריה או דיו קעקועים לתוך החתך כסו עם Tegaderm (הוספת מתרגמת - אותו חומר שאיני יודעת אם ניתן להשיג בארץ). אמנם המראה יהיה מלוכלך ותהיה תחושת צריבה, אבל יש להשאיר את החתך במצב הזה לפחות ל 24 שעות. כדי להשיג צלקות קבועות, בהירות ומדויקות, יש לחזור על החיתוך מספר פעמים אבל להמתין להחלמה מלאה בין חיתוך לחיתוך.

פירסינג קבוע או זמני – אני אעבור בקצרה על פירסינג קבוע. אם אתם רוצים אחד (או יותר) לכו למומחה. אני אישית לא מוכנה להחדיר תכשיטי פירסינג לאף אחד. למרות שאני משחקת בפירסינג זמני כל הזמן, אני לא מרגישה שהיכולת שלי היא ברמה מספיק גבוהה כדי לבצע שינויים בגוף באופן כזה כראוי.
פירסינגים זמניים הם מדליקים ומרגשים. הרעיון מאחורי סוג משחק זה הוא החדרת מחטים דרך העור של הסאב, מתחת למעט שכבות עור. ניתן לבצע את הפירסינג כמעט בכל מקום בו יש מספיק בשר כדי לא לגעת בעצם. האזור מסביב לעיניים הוא מסוכן מדי. השאירו אותו למקצוענים.
מצרכים: מחטים – (הערת המתרגמת – לפרטים מפורטים יותר חפשו מאמרים מקצועיים בנושא ולאנשים מביני עניין. הידע שמסופק בנושא זה במאמר חלקי ולא מספיק כדי לשקף תמונת מצב מלאה). ניתן לרכוש מחטים בבתי מרקחת או דרך קטלוגים רפואיים. חשוב להקפיד גם על כיסויי מחטים (או על מחטים שמגיעות עם כיסוי) כדי למנוע הידקרות הן של הסאב והן של הדום מקצות המחטים.
אמנם קל ללמוד את התהליך, כמו גם עם חיתוך, אבל מומלץ ואף הכרחי לבצע את הצעדים הראשונים בתחום בליווי צמוד של אדם מנוסה. תפסו את פיסת העור שאתם רוצים לנקב באמצעות האגודל והאצבע המורה. שימו לב שהמחט פונה לכיוון הנכון. זכרו אתם מתכוונים לעשות דקירה שטחית דרך מספר בודד של רקמות. אמרו לסאב לקחת נשימה עמוקה ובהוראת "נשוף" החדירו את המחט, תוך שאתם נזהרים שלא להידקר בעצמכם (על המחט יש דם). חשוב לשים לב האם הניקוב לא היה שטחי מדי (אם אתם יכולים לראות את המחט בבהירות דרך העור, קיים סיכוי גבוהה שהיא תקרע מהמקום בהפעלת לחץ מינימאלי). אם הניקוב הצליח, כסו את הקצה החד של המחט (אם אתם משאירים אותה בפנים). ניתן לחזור כמה פעמים שאתם תרצו והסאב יכול לסבול. את המחטים ניתן להשאיר בפנים גם מספר שעות, כתלות בסאב. סיבוב המחטים ונגיעה בהם, יגבירו את הרגישות וזרימת האנדרופינים.
הוצאת המחטים קלה מאוד. הסירו את הכיסוי וזרקו אותו למיכל בו אתם משתמשים לאשפה (בקבוק או קופסא – לא שקית ניילון). מתחו או העור בעדינות ומשכו את המחט החוצה והשליכו אותה למיכל באופן מיידי. מספר טיפות דם יכולות להופיע תחת המחטים המוצאות – ניתן לשחק אתן תוך הקפדה על כללי הזהירות הרגילים, לתת לסאב לטעום את טיפות הדם של עצמו, או לטעום אותן בעצמך (באם מדובר בשותף קרוב ווידאתם שאין מחלות או סיכונים שיכולים לעבור בטעימת הדם של השני). אם אין ברצונכם לשחק עם הדם, נגבו את הנקודות עם מגבון ואלכוהול.

הקזת דם (Blood Leting) – היא סוג אקסטרימי של משחק דם ולעולם אין לנסותו לבד (אלא אם השולט הוא אח במקצועו). הקזת דם יכולה להעשות במספר צורות, אך כרגיל תערב בתוכה דיקור ורידי. אני לא חשה מיומנת בשימוש בשיטה זו וממליצה להוועץ בפארמדיק או אח הקרובים לקהילה באזורכם כדי ללמוד על הטכניקה הזאת.
שיטה קלה יותר להקזת דם היא באמצעות lancets (הערת מתרגמת – לא מצאתי תרגום הולם למילה ואני לא בקיאה בנושא המחטים), מחט קטנה מאוד וחדה מאוד ובראשה כיסוי שדומה לסיכה. יש אנשים שאף מחשיבים את השיטה הזאת לסוג של פירסינג. השיטה בכל אופן, פשוטה מאוד, בתנועה ישרה דוקרים את העור במהירות (המחט יוצאת מיד). כל מחט כזאת טובה ל 8-12 דקירות ומכל דקירה יוצאות כרגיל מספר טיפות דם שאיתן אפשר לשחק.

וומפיריזם – לוומפיריזם יש הרבה דרגות. רבים האנשים שמחשיבים כל אדם שעוסק במשחקי דם כערפד. הצורה הקיצונית של התחום היא באמת שתייה שם דם. למידע מקיף בנושא, מומלץ לעיין בספר "Dhampir" מאת וויולה ג'ונסון. בכל אופן, לא מומלץ לשתות יותר מדי, לא יותר מכמה טיפות למען אמת. שתייה של כמות גדולה מדי, אפילו אם הטעם מושך ונעים, תגרום להקאה.
בתחום האביזרים בסצנה הזאת ניתן למצוא טבעות טופר חדות שניתן לחתוך באמצעותן דרך העור ואביזרים אחים כמו כפפות ערפדים עם טופרים בקצות האצבעות שבהן מומלץ להשתמש רק עם אדם אחד (קשה מאוד לנקות אותן) וכדומה.

יש מספר אינסופי של ווריאציות בתחום משחקי הדם, אבל או שתוארו מעלה הן המרכזיות המקושרות לסצנה. אני מקבלת סיפוק עצום במישור הרגשי והמיני ממשחקי הדם ואני מקווה שתמצאו גם אתם בהם את הריגוש והחוויות שאני מצאתי בהם.

תהנו
שימו לב שמדובר במאמר כללי. בכל עיסוק במשחקי דם מומלץ וחשוב לפנות לספרות מקצועית ולאנשים מקצועיים כדי לא לפגוע ביקרים לכם ורק להסב להם עונג.

לילה נפלא,
אלי
Succubus​(אחרת)

Re: משחקי דם - מאמר מתורגם

Succubus​(אחרת) • 28 באוג׳ 2005
קודם כל, כל הכבוד על התרגום ועל העבודה המושקעת.
לא יודעת אם את מעוניינת בזה, אבל קצת הערות ותיקונים מינימליים:
* יש בארץ תרסיס פלסטר (או קרוי גם ספריי פלסטר), אפשר לבקש בכל בית מרקחת, לדעתי.
* סכין מתקהה, לא מתכהה. קהה=לא חד. כהה=לא בהיר.
* אנדורפינים ולא אנדרופינים.
* Lancet זה בעקרון סוג של אזמל, דק במיוחד ועם להב דו צדדי, מהסוג שמשמש לבדיקות דם מהאצבע בקופת חולים. דוגמה לתמונה:
http://www.surglex.com/images/xx/Blood%20Lancet.JPG
אין לי מושג מה השם שלו בעברית אם בכלל. אם יש מישהו שקשור למקצוע רפואי בסביבה, אולי יידע.
ושוב, כל הכבוד על העבודה. מאמר מעניין מאד.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 באוג׳ 2005
גם אותי זה ריתק, אבל לא הבנתי למה למרוח פולידין על העור, לרוב פולידין משמש כחיטוי פצע לא עור בריא וחלק...

ואגב, ישנם אנשים ששותים דם של ממש מכוס!!!

(היא שכחה גם עירוי והקזות דם של ממש שבהן הדם משפריץ החוצה).
Black Roses
לפני 18 שנים • 29 באוג׳ 2005
Black Roses • 29 באוג׳ 2005
חביב.....
וכחולה icon_wink.gif
FrozenLips
FrozenLips • 29 באוג׳ 2005
תודה על התגובות

ובכל אופן -
1. מצטערת מאוד על שגיאות הכתיב. אני פדנטית עד כמה שאפשר אבל לפעמים מתפלק לי icon_smile.gif
2. מעניין מאוד לדעת שקיים ספרי הפלסטר המדובר. זה בדיוק המוצר שעליו דובר במאמר. אתיודעת אולי איך הוא נקרא בארץ? איפה אפשר להשיג אותו?
3. באמת לפי דעתי אין מינוח ל Lancets בעברית - זו באמת הסיבה למה השארתי את זה באנגלית.
4. כחולית, זה נכון שיש אינסוף סוגים של משחקי דם. בכל אופן, "השפרצת" דם היא מאוד מאוד לא בטיחותית. שתיית דם מכוס , שניתן לשייך אותה באמת לסקשן האחרון במאמר (וומפיריזם), נעשית כרגיל אחרי ניקוז עם מחט או איסוף מחתך שזורם מתוכו דם בזרזיף לכל היותר - אבל לעולם אסור להביא לפציעות שישפריצו מתוכן באופן חופשי 200 סי סי (כוס) של דם.

תהנו icon_smile.gif
יום טוב
Black Roses
Black Roses • 29 באוג׳ 2005
בפיקניק עשינו הקזת דם חבל שפיספסתן
מילנו חצי כוס אני חושבת אולי יותר
את הספריי אפשר להשיג בכל בית מרקחת
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 באוג׳ 2005
אני מכירה ספריי ומן משהו שנראה כמיכל של דבק שקוף שמכסה יבלות ומתקשה. את מדברת על משהו כזה לפצעים?
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 29 באוג׳ 2005
פרוזן ליפס כל הכבוד על התרגום למאמר המאוד מאודדדדםממממעניין

יישר כח נערה צעירה
Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 באוג׳ 2005

יופי של מאמר.

Adonasuy​(שולט) • 30 באוג׳ 2005
עוד משהו קטן-
מריחה של אלכוהול ודקירה או חיתוך מיידיים גורמים למגע של האלכוהול שלא התנדף עם הדם ותחושת צריבה וכאב חזקים יותר מזו שמקבלים אחרי השהייה של כמה שניות, שבהן האלכוהול מתנדף.

כמו שנכתב במאמר- מוטב ששעשועים כאלה יתקיימו בין בני זוג ותיקים ולאחר שלילת מחלות.