לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש חצות

kaly
לפני 18 שנים • 30 באוג׳ 2005

מפגש חצות

kaly • 30 באוג׳ 2005

"בחצות את מדליקה נרות מסביב לחדר ומחכה לי על ארבע כשדלת הכניסה פתוחה עם ראש למטה,ברור?".ניתוק.
10 דקות לפני חצות,אני מתחילה לארגן את הנרות מסביב לשטיח הפרוותי שפרסתי על הרצפה,חושבת לעצמי" הוא לא אמר שום דבר על ריצפה או שטיח",מתחקמת עם עצמי. מדליקה בכל פינה נר ו שני פמוטים שתלויים על הקירות.
החדר שלי קטן,אני חושבת לעצמי כשכיביתי את האורות והתחלתי להתפשט,אני מסתכלת על השעון.נותרה דקה ולא כל הנרות דולקים,רצתי בחשיכה בין נר לנר,מתחילה להאיר את החדר באור הייחודי של הנרות. עירומה נעמדתי על ארבע עם הראש למטה,מחכה לשמוע צעדים שיעידו על הגעתו.
סקרנית מאוד לראות מי זה,אולי הוא לא ימשוך אותי בכלל?אבל לא מעיזה להרים את הראש,הוא במפורש אמר ראש למטה!
חושבת בינתיים איך הוא יראה,התיאור שנתן לי היה בסיסי מאוד ועם דמיון כמו שלי הוא יכל בקלות להתאים לתערובות של ג'וני דפ עם בראד פיט.
1.85,שרירי,שיער חום בהיר ארוך,עיניים ירוקות וגוף חלק.
בעוד הדימיון משתולל אני שומעת צעדים-"זה הוא!" הלב צורח והפרפרים בבטן העבירו הילוך אחד קדימה,בודקת במהירות שהכל בסדר ומורידה את הראש הכי למטה שאני יכולה.
הוא עוד שנייה נכנס ואני מרגישה כל כך מושפלת,גבר שבחיים לא ראיתי גורם לי לחכות לו ערומה על ארבע כמו כלבה(!),ובמחשבה הזו הדלת נפתחת ותחושת רטיבות מציפה אותי. הוא נעמד מולי ולא מדבר, יכולתי לראות רק את הנעליים השחורות שנעל ואת צבע הג'ינס המשופשף.
הוא הסתובב סביבי,בוחן אותי כאילו עמדתי למכירה והוא עומד לבצע את עסקת חייו איתי. נוגע נגיעות קטנות בישבני,מפשק אותו בוחן את הגילוח,שלא נותרה שערה אחת,עם הרגל שלו נוגע בשדיי,רואה אותם מתנדנדים מצד אל צד,ונעמד מעל ראשי.
אני בשיער פזור כמו שביקש,מרגישה את המיצים זולגים על ירכיי הפנימיות.
הוא מלטף את ראשי ולוחש לי באוזן "יפה מאוד,כלבונת.עשית בדיוק מה שנאמר לך". אני שותקת,מריחה אותו,את הבושם ששם,איזה ריח משכר,אני כבר בטוחה שארים את הראש ואתאהב בו ממבט ראשון,הוא משאיר אותי עם הראש למטה ומתרחק,אני נבהלת וחושבת לעצמי "לאן הוא הולך? מה הוא עושה? רק שלא יילך,מתחננת לעצמי כאילו יש לי איזשהי השפעה על מהלך הערב"...
הוא כנראה חלץ נעלים בינתיים כי לא שמעתי אותו חוזר מאחוריי ולפני שהבנתי עיניי נקשרו בצעיף משי שחור וריחני,אני מזהה את זה,זה שלי,הוא חיטט לי בארון-מרגישה שדרסו את הפרטיות שלי אך זה לא גורם לי להפסיק להרטיב...
במהירות הוא קושר את עיניי,ומושך את ראשי למעלה כל כך חזק,שחררתי צעקה,הייתי בטוחה שהוא מנסה לנתק את ראשי משאר הגוף.
"שקט זונה" הוא אומר לי ודוחף את ראשי קדימה,משהו נכנס לי לפה,זה הזין שלו,אני מרגישה אותו קשה, ומתחילה להתלהב שעוד לא עשינו ממש משהו וכבר עומד לו כל כך חזק.
הוא מזיין לי את הפה חזק כל כך, אני משתדלת שהשיניים לא יפגעו באיברו הזקור והוא מאיץ את הקצב ומכניס אותו עמוק לתוך גרוני,תחושת מחנק כבר עולה והוא מרגיש ומפסיק.
"על הברכיים" הוא אומר. נעמדתי על הברכיים.
"ידים מאחורי הגב" ואני מציית במהירות,אזיקים ואני קשורה.
הצלפה אחרי הצלפה אני מרגישה את הכאב על שדיי,הוא חורט עם החגורה על שדיי פסים...,נושכת את השפה,שיפסיק כבר אני חושבת,רק שלא יפסיק אני מתחננת.
"גב זקוף" הוא מורה ואני מתיישרת חזרה.סטירה נוחתת על הלחי השמאלית. "את יודעת למה קיבלת את הסטירה הזו כלבה?"אני מניעה את ראשו לשלילה "כי ככה רציתי" הייתה התשובה שלו.
הוא מדבר אלי ואני כבר בקושי שומעת "תשכבי על הגב ותפסקי רגלים הכי הרבה שאת יכולה" עם ידים קשורות מאחורי הגב אני נשכבת על הגב ומפסקת רגליים הכי שאני יכולה,בחדר מתפזרים ריחות המיצים שלי ואני כבר מדמיינת את הטעם שלהם בפה שלי,וכאילו הוא קרא את מחשבותיי הוא מעביר את אצבעותיו על מקדשי ומכניס אותן אחת אחת לפה שלי,מוצצת אותן חזק חזק עד הטיפה האחרונה."עוד" אני מבקשת והוא לא מגיב, מרגישה כל כך פגיעה וחשופה כשמקדשי חשוף כך לעיניי גבר שעדיין לא ראיתי, הצלפות עדינות נוחתות על ירכיי הפנימיות וכל גופי נמתח,וכמו מתופף הוא מרקיד אותי כשאני על הגב מתמכרת למגע ידיו,להצלפותיו.
הוא הופך אותי על בטני,משחרר את האזיקים, מעמיד אותי על ארבע ודורש ישבן למעלה.
הוא מלטף אותו בעדינות ומנחית הצלפה,ליטוף והצלפה,הוא מפסק את רגליי ומצליף בידו על הדגדגן שלי ואני גונחת,מתמסרת לידיו. אצבע אחרי אצבע הוא חודר אלי,חופר עמוק בתוכי ואני נוגעת עם הראש ברצפה,מרימה עוד את הישבן,הוא רוצה לראות אותי גונחת ומושך בשערות ראשי להרים אותו למעלה "אני רוצה לשמוע אותך,כלבה שלי" ואני גונחת חזק יותר.כל שערות גופי סומרות וגופי לוהט מחום,אני מרגישה אותה,זו אורגזמה ראשונה שמתגלגלת כמו כדור שלג במפולת ואני צורחת,הוא ממשיך חזק יותר ואני גומרת.נושמת עמוק כמה שניות,הוא לא אומר מילה,רק מלטף את ישבני,מחכה שאחזור לנשום סדיר, ובלי הכנה וולא קרם סיכוך הוא חודר אלי מאחורה,אני צורחת,והוא ממשיך בועל אותי בפראות ואני צורחת,צורחת מהנאה,שולחת יד לדגדגן שלי ומלטפת אותו "קדימה כלבה" הוא אומר "תצרחי כמו זונה,כמו הזונה שלי" ואני צורחת.הוא מגביר את הקצב מכניס את כל האיבר שלו פנימה עמוק לתוכי מרגישה אותו נכנס ויוצא ושוב אותה תחושה מתגלגלת מהרגליים בכל גופי,רואה צבעים בעיני רוחי וגומרת בצרחות,שוב.
נפלתי לשטיח,לא יכולתי להחזיק את עצמי יותר,מתפתלת על השטיח כמו חתול מפונק,הוא הופך אותי על הגב וחודר לתוכי,מזיין אותי מהר וחזק,אני אוחזת בישבנו ונאנחת,פעם ראשונה שאני נוגעת בו,גוף חלק ושרירי,ישבן מוצק,והפיתוי להרים את הכיסוי גדל... הוא מוציא את הזין שלו מתוכי וגומר לי על הפנים,ממלא אותי בנוזל שלו,ומורח לי את זה על הפנים.
"את יכולה להוריד את הכיסוי עיניים עכשיו" אני כבר לא כל כך רוצה להוריד אך מורידה אותו לאט לאט וקצת בחשש עם הפנים למטה עדיין לא מעיזה להסתכל עליו,רואה רק פלג גוף תחתון,כאילו יצא מירחון, גוף מושלם,לאט לאט אני מרימה את הראש,סוקרת אותו במבטי,העיניים נפגשות והוא מחבק אותי חיבוק עוטף ומחמם.
טוב לי,טוב לי עכשיו.

מוקדש לנמר שלי,שנתן לי השראה
    התגובה האהובה בשרשור
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 30 באוג׳ 2005
icon_surprised.gif
לא
את לא נורמלית שפוט
אני בעבודה!
מה עשית לי!!!!!

יש לי עוד איזה 8 שעות פה!!!!
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 30 באוג׳ 2005
כלבונת מתוקה...
אנו ננסה לתרגל את הסיפור הזה...
מצא חן בעיני..
kaly
לפני 18 שנים • 31 באוג׳ 2005
kaly • 31 באוג׳ 2005
מאסטר-תודה icon_redface.gif
DEVIL EYES
לפני 18 שנים • 1 בספט׳ 2005

יפה יפה..

DEVIL EYES • 1 בספט׳ 2005
רק לא מי יודע מה בטיחותי..

ברור שיש משהו מסתורי בלעשות את זה עם מישהו זר לחלוטין..

מצד שני זה יכול להיות ג'ק המרטש, או סתם ערס מגעיל וחרמן, וראיתי מספיק כאלה

בנות, אתן צריכות להיזהר.

חוץ מזה הסיפור היה מגרה ביותר.. icon_wink.gif
יהלום
לפני 18 שנים • 2 בספט׳ 2005
יהלום • 2 בספט׳ 2005
קאלי,
כבר אמרתי לך שאת מסוכנת???

icon_exclaim.gif
kaly
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005
kaly • 3 בספט׳ 2005
יהלום כתב/ה:
קאלי,
כבר אמרתי לך שאת מסוכנת???

icon_exclaim.gif

[color=violet]אחותי האהובה.....

אני תמימה אני,מאסטר לא סיפר לך?.....[/color]
kaly
kaly • 3 בספט׳ 2005
Tיפוס כתב/ה:
חארטה

מה חארטה?
kaly

Re: יפה יפה..

kaly • 3 בספט׳ 2005
DEVIL EYES כתב/ה:
רק לא מי יודע מה בטיחותי..

ברור שיש משהו מסתורי בלעשות את זה עם מישהו זר לחלוטין..

מצד שני זה יכול להיות ג'ק המרטש, או סתם ערס מגעיל וחרמן, וראיתי מספיק כאלה

בנות, אתן צריכות להיזהר.

חוץ מזה הסיפור היה מגרה ביותר.. icon_wink.gif

אתה צודק ולכן חשוב לציין שהסיפור הוא פרי דימיוני,למרות שהדמות הראשית מבוססת על ידיד שלי