לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנצלות

גלתיאה
לפני 18 שנים • 31 באוג׳ 2005

התנצלות

גלתיאה • 31 באוג׳ 2005
לאחר שיחה עם אלונה מסתבר כי אריה בעקבות הקשר איתי איים עליה כי יפנה לאנשים קרובים אליה ויספר להם על הקשר שלה לבדסמ. הדעות חלוקות לגבי מדוע הוא עשה זאת.
האם תמונה שלו שאלונה כן שלחה לי לפני שנתיים, או שלא. אני מודה שאני לא זוכרת את זה, אריה טוען למען הסדר הטוב שהוא לא שוחח איתה והוא שלח לי את התמונה.
אבל אם לאלונה נגרם נזק ועוגמת נפש בגלל ועקב הקשר שלי עם אריה אני מתנצלת בפניה.
זה בהחלט דבר חמור מאוד שמאיימים על מישהו בחשיפת הפרטים שלו לאנשים אחרים.
DearPrudence

גלתיאה יקרה

DearPrudence • 31 באוג׳ 2005
את לא אחראית למעשיו של "המלך" אריה ולעניות דעתי את לא צריכה להתנצל בגלל מה ש*"הוא* עשה. אז הוא שלח לך תמונה. אם היית מסרבת לקבל זה היה הופך אותך ליותר קדושה מהאפיפיור. אף אחד כאן הוא לא כזה.

תורידי את האשמה מעל ליבך. אשמה היא נטל כל-כך כבד, בייחוד כשהיא לא מוצדקת.
גלתיאה

Re: גלתיאה יקרה

גלתיאה • 31 באוג׳ 2005
DearPrudence כתב/ה:
את לא אחראית למעשיו של "המלך" אריה ולעניות דעתי את לא צריכה להתנצל בגלל מה ש*"הוא* עשה. אז הוא שלח לך תמונה. אם היית מסרבת לקבל זה היה הופך אותך ליותר קדושה מהאפיפיור. אף אחד כאן הוא לא כזה.

תורידי את האשמה מעל ליבך. אשמה היא נטל כל-כך כבד, בייחוד כשהיא לא מוצדקת.

פרודנס- הוא איים עליה בגלל הקשר איתי, כן תמונה, לא תמונה, מי זוכר יותר טוב, היא, הוא, אני.
שורה תחתונה איימו עליה. ובגללי. אני חשה חובה מוסרית להתנצל. אני לא מאחלת לאף אחד להיות במצב כזה. ואני לא מתכוונת ללכת לישון עם זה. מעבר לזה אם דרכיה של אלונה כן מקובלות עלי או לא, אין לזה ממש קשר. אם בגללי איימו על מישהו אחר, ונגרמה לאותו אדם עגמת נפש וצער. אני בהחלט רואה את עצמי אחראית וחלה עלי חובת ההתנצלות.
DearPrudence

אוקיי

אולי לא כל הפרטים ידועים לי וממה שכתבת בהחלט לא היה מובן (לי לפחות) למה את צריכה להתנצל בגלל מעשיו השפלים של מישהו אחר, שבמקרה היה בקשר איתך.

בכל מקרה, זאת הרגשתך ואני מקווה שהתנצלותך תקרא.
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 31 באוג׳ 2005
אני רוצה להצטרף ולחזק את דבריה של פרודנסית היקרה
אני מאוד מסכים עם מה שכתבת
לפחות במישור העקרוני
המלך אריה הראשון

תגובה

המלך אריה הראשון • 31 באוג׳ 2005
מעולם לא דיברתי עם אלונה שיחה פרטית, מעולם לא כתבתי לה מייל ובטח שלא שלחתי לה תמונה שלי. היום פעם ראשונה שאני שומע שיש לה תמונה שלי ואין לי מושג מהיכן, כי ממני היא בטח שלא קיבלה. מיותר לציין שמעולם לא איימתי עליה שאספר שהיא בבדסמ. את התמונה שלי אני שלחתי ללורן ולא אף אחד אחר.

אם אלונה טוענת אחרת אז זה שקר גם אבל אני מבין שאף אחד כאן לא יתן לעובדות לבלבל אותו.
גלתיאה
גלתיאה • 31 באוג׳ 2005
אלונה טוענת שהיא שלחה לי תמונה של אריה, ואריה בעקבות זה איים עליה ותקף אותה.
אני לא זוכרת שאלונה שלחה לי. מדובר במשהו שקרה לפני שנתיים בערך.
לפי מה שפירטה לי אלונה הוא אכן תקף אותה.
אם אריה היה באמת עומד מאחורי דבריו שהוא מעולם לא שוחח איתה, ומגיב כאן. היה אפשר להבין יותר מה אירע.
כרגע אריה הודיע לי שהוא לא מתכוון להגיב כאן.
אבל, אם אני לא זוכרת מה אירע אז, ואלונה צודקת, ואני האשמתי אותה לחינם בפורום,
אני חייבת לה התנצלות פעמיים.
DearPrudence

רק בסוגריים

(סוף סוף הבנתי מי שלח ומי קיבל. ועכשיו כשהכל מובן...אני עדיין לא מבינה למה היית צריכה להתנצל. אבל זה רק בסוגריים !

ובאותה הזדמנות, אני מתנצלת בפני כל מי שאי פעם שלחתי לו תמונה שלי.

אכן תמונות קשות. )
קוקטית27

התנצלות

קוקטית27 • 31 באוג׳ 2005
אני מתנצלת גם כן באותה הזדמנות בפני כל המשתתפים כאן.

ואני רוצה לנצל את הבמה להתנצל מעומק ליבי שחשבתי
שהשירשור הזה הוא דבר הזוי ומוזר מאוד. עכשיו כשאני מבינה את התובנות שמסתתרות מאחוריו אני מסירה את הכובע בפני כל המשתתפים.
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 בספט׳ 2005

התנצלות בפני קוקטית

קליבר​(שולט) • 1 בספט׳ 2005
אני מבקש להתנצל בפני קוקטית מעומק ליבי ובלוא הכנות שקראתי את ההודעה שלה על השרשור
ולא נותרת לי אלא להסכים לכל מילה אות ותג מדבריה .
מי יתר ואזכה להתנצל בפניה באופן אישי , בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, במהרה בימינו אמן ...( כשהיא על 4 כמובן , אלא מה , בטח רד-סל , יש לזה המשך , אבל לא כאן , מה אתה מתפשט לי במצלמה די , ביי)